PDA

Pogledaj Punu Verziju : Treba li ovo podrzati?



mikili
05-06-2011, 17:48
Uskraćeno mi je pravo na seks

Ovih dana pratim debate povodom zabrane pušenja na javnim mestima. Pušači baš mnogo negoduju tražeći svoja prava. To me podseti da su meni, kao strastvenom ljubitelju seksa odvajkada uskraćena slična prava na upražnjavanje seksa. I ne samo meni.

Kao što znamo, a mislim da ne moram citirati zakon, seks na javnom mestu je zabranjen. Oduvek. Nema izuzetaka, nema povlašćenih. Zabranjeno i tačka.

Ako se uzme u obzir pretpostavka da skoro svaki stanovnik Srbije upražnjava seks (zanemarićemo odojčad, bebe, i sitnu decu koji nisu seksualno zreli, a ionako i nemaju pravo glasa) ispada da se radi o teroru nad većinom stanovnika koji imaju svako pravo alii potrebu da upražnjavaju seks, ako im se prohte.

Jasno je, seks na javnom mestu nije prikladan i potpuno je razumljivo zašto je zabranjen, isto kao što je razumljivo zašto je zabranjeno pušenje na javnom mestu. Dakle, ja se ne bunim protiv toga što je seks na javnom mestu zabranjen niti tražim da se takva zabrana ukloni. Napotiv, iako sam pasionirani ljubitelj seksa, smatram da seks ne valja upražnjavati javno i u tom pogledu potpuno podržavam zakon.

Zabrana seksa na javnom mestu je mnogo rigoroznija nego zabrana pušenja. Eto, na primer, cigaretu možete da zapalite u svom automobilu bez obzira da li ga vozite ili je parkiran, ali da vodite ljubav u automobilu – to ne može. Ni kad je parkiran.

Mislim da je zakonodavac zaista preterao sa ovakvom zabranom. Zabrana je tako rigorozna da zakonom čak nije ni predviđeno da se na javnim mestima stavlja oznaka zabrana. Stanovnike na tu zabranu i ne treba podsećati, kao na primer na zabranu pušenja.

Poređenja radi, za prekršaj zabrane pušenja predviđene su novčane kazne. Za zabranu upražnjavanja seksa se završava u boljem slučaju u pritvoru a i zatvor nije isključen.

Strogost zakona je upotpunjena izostavljanjem da se njime predvide posebne prostorije sa seks u svim javnim objektima i na drugim javnim mestima. Ugostiteljima sa manjim objektima je data sloboda da mogu da izaberu da li će u svojim objektima da dozvole pušenje ili ne, ali ne mogu da izaberu da li će da dozvole upražnjavanje seksa. U nekim objektima je pušenje dozvoljeno i predviđene su čak i posebno opremljene postorije za tu namenu, a za seks ništa. S obzirom da skoro svi mi upražnjavamo seks, zar nije logičnije da se predvide odgovarajuće opremljene prostorije za one kojima se malo priseksa u toku radnog vremena ili van njega?.....
http://pedja.supurovic.net/uskraceno-mi-...gn=linkeri (http://pedja.supurovic.net/uskraceno-mi-je-pravo-na-seks?utm_source=linkeri.com&utm_medium=referral&utm_campaign=linkeri)

Sandokan
05-06-2011, 17:53
E vako ne bih ja o Sehu al ja bi da vozim malo brže neg se sme :g: ..... a što se pušenja tiče kod mene u firmi vetj niko ne hebe za suvu šljivu Zakon o pušenju .... pa mslm realno kad tolerišemo pušenje, el možem i ja da vozim bar 80 km/h u gradu .... el ovo beše ona tema o posebnim pravima :hm:

QueenOfClubs
05-06-2011, 18:03
Ja sam strastveni pušač i ljubitelj seksa, pa vi sad vidite kako je meni :kk:
+ volim brzo da vozim.
Nepravda totalna. :(

Sandokan
05-06-2011, 18:04
Ja sam strastveni pušač i ljubitelj seksa, pa vi sad vidite kako je meni :kk:
+ volim brzo da vozim.
Nepravda totalna. :(

Tebe su sva prava uskratili :qq:

Sandokan
05-06-2011, 18:05
Meneme problem samo ovo sad sa ovim kamerama ... i kolima drugo me mlogo ne tangira ...:lol:

mikili
05-06-2011, 18:07
ajmo da rasirimo temu....sta mislite kakve bi oznake trebalo da budu na vratima tih prostorija...cisto da se zna za sta sluze..da ne dodje do zabune..

Sandokan
05-06-2011, 18:09
Ej bre kod mene u firmi sve oblepljeno po PS i mučila se sirotinja raja prvih mesec dana .,.. sad već po dobrom starom srpskom običaju ... :aha:

mikili
05-06-2011, 18:10
eee,kod nas je jos frka...sreca u toplo vreme..

ribizla
05-06-2011, 18:10
http://pedja.supurovic.net/uskraceno-mi-...gn=linkeri (http://pedja.supurovic.net/uskraceno-mi-je-pravo-na-seks?utm_source=linkeri.com&utm_medium=referral&utm_campaign=linkeri)


hahahaha :haha: jaoj ne verujem!!!! xD moj drug! :haha:

Sandokan
05-06-2011, 18:12
Realno čovek je 100 % u pravu seks je 1000000 puta zdraviji od duvana (da ne kažem pušenja):lol:

Man
05-06-2011, 18:14
http://razbibriga.net/imported/2011/06/59233965050-1.jpg

tol
05-06-2011, 18:27
Maštarija tvorca teksta nije baš najsretnije iskorištena(iako je aluzija jednosmerna i komparacija sa duvanom neadekvatna)
...sexaju se posvuda samo pršti...klinci po haustorima u po bela dana..ni ne primete ako prodješ pored njih (mladi su napredniji)
Po wc-ima kafitja imaš koliko oš...a na radnom mestu uvek može neka kanc da se zaključa ili izaći do neke gajbe...motela ...van grada..itd.

NA ulici javno je ipak degute...po parkovima imaš koliko hoćeš..a u kolima je najslobodnija varijanta...samo košta par litara benzina za neko mesto zabačeno...a veče i noć su termini za koliko hoćeš..i gde hoćeš
Znači: tekst nije validan.

ribizla
05-06-2011, 18:29
tol, on je to napisao kako je on zamislio. on je takav i uzivo. potrebno je citati njegove tekstove redovno.. da bi se ukapirao njegov nacin razmisljanja.
i da.. podrzavam ga :D

tol
05-06-2011, 18:32
Sad tek videh da je rekao da se slaže sa zabranom sexa na javnom mestu

whenever...i dalje tvrdim da je poredjenje cigareta i sexa...promašaj

ribizla
05-06-2011, 18:34
haha.. nemoj tako da gledas na to.. ;]

Man
06-06-2011, 07:21
Nedavna uredba o zabrani korišćenja alkohola u Beogradu u periodu između 22 časa i 6 sati ujutru, biće proširena i na zabranu konzumacije seksa u istom vremenskom periodu, najavljeno je iz MUP-a Srbije.
Ministar policije Ivica Dačić kaže za Njuz da je ovo još jedan korak u usklađivanju naših pravila sa evropskim.
- Večernji seks iscrpljuje, tako da se ljudi sutradan teško bude i nerado odlaze na posao – objašnjava Dačić – U Evropskoj uniji ova uredba je donela značajan porast efikasnosti i produktivnosti, tako da je u potpunosti opravdana – kaže ministar.
Za sprovođenje ove uredbe biće nadležna komunalna policija. MUP Srbije je za ove potrebe već kupio 2.000 džepnih teleskopa pomoću kojih će policajci nadgledati dešavanje u spavaćim sobama građana posle 22 časa. Stanovi u kojima su navučene zavese i koji su osvetljeni prigušenim svetlom biće posebno sumnjivi, pa će pozornici imati ovlašćenje da uđu i provere šta se unutra dešava.
Uredbom je takođe obuhvaćena i zabrana prodaje kondoma nakon 22 časa, saznajemo u MUP-u Srbije.
Visine kazne za nepoštovanje ovog pravila kretaće se u zavisnosti od težine prekršaja. Tako će za oralni seks posle 22 časa kazna iznositi 120.000 dinara, za penetraciju 160.000, a analni seks će prekršioce koštati čak 240.000 dinara.
Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je ova uredba logično nadovezana na odluku o zabrani prodaje alkohola u večernjim satima. Đilas smatra da će ona promeniti i negativan imidž Beograda u svetu, koji je, sudeći po komentarima stranih turista, do sada važio za grad u kome se „za male pare možete napiti i kresnuti nešto isto veče bez kondoma“.

mikili
06-06-2011, 09:04
:zrika:

Man
06-06-2011, 09:10
Ako za Srbiju možemo da kažemo da je raj za nešto, onda je to svakako za ljubitelje seksa. Bar što se zakonodavstva tiče. Oni koji upražnjavaju seks na javnom mestu ni po jednom članu našeg zakona ne bi mogli da podlegnu krivičnoj odgovornosti.
Kad je reč o prekršajnoj, mogli bi da odgovaraju po članu 12 Zakona o javnom redu i miru, u kome se kaže da se onaj ko prosjačenjem, skitničenjem ili nepristojnim, drskim ili bezobzirnim ponašanjem ugrožava spokojstvo građana i remeti javni red i mir kažnjava novčanom kaznom od 700 dinara ili kaznom zatvora do 30 dana. Međutim, prema zvaničnim podacima, broj takvih slučajeva može da se nabroji na prste jedne ruke, a uglavnom se sve završava opomenom.

Kazne za seks na javnom mestu u bliskom nam komšiluku debelo se plaća. U Hrvatskoj je propisana kazna maksimalno 30 dana zatvora ili 100 evra.

mica
11-06-2011, 04:29
znaci,ajmo ljudi da se sexamo :lol: na javnom mestu,u kolima,wc-ima..svuda...vodite ljubav,je l te,ne rat :lol: