PDA

Pogledaj Punu Verziju : Moram da vam se žalim...



Strane : [1] 2 3

kojica
15-06-2011, 09:44
Evo šaltera za žalbe. Šta god da vam se desi, a nemate kome da se požalite

napišite ovde... :igrac:


Ps: zaobravih da napomenem
Žalbe da budu isključivo na RL. :lol:

DaDole
15-06-2011, 09:47
evo,žalim se..namaK..ko rješava moju žalbu rado b da znam:)

kojica
15-06-2011, 09:52
Niko nedo. :lol: Al nam je lakše da se izjadamo nekome...

kojica
15-06-2011, 10:00
Evo ja ću da se žalim na zbunjenu stranku. :lol:

Došla gospoja u vezi nekih računa da reši problem, al šta god joj kolega kaže ona odgovori
''ali meni nije jasno''. Strpljivo čovek objasni, a ona opet ''dobro ali meni nije jasno''
I to je trajalo tako nekih dvadesetak minuta, kolega mrtav ladan, al meni para krenula na
uši. Spakujem se ja i izađem malo napolje. Ko velim, dok se ja malo prošetam i ona će se
prosvetliti. Vraćam se nakon pola sata, a ona i dalje ''Da, ali ja ne razumem.'' Kolega se
sav preznojio i crta, piše, priča.. al ne vredi...
Meni već postaje očajno smešno, al ne ide da se smejem. Pa opet izađem napolje, pa se
vratim, al njoj i dalje ništa nije jasno.
I onda samo u jednom trenutku ''Jaoooo.. sad mi je jasno.. Izvinite. Hvala vam. Pa da baš
je jednostavno.''
:pada:


:qq: strašno...

DaDole
15-06-2011, 10:02
Dobro kojice:) U pravu si..jest vala lakše:) Evo,ja ću prva:
imam komšiju u zgradi,razveden čovjek i prilično aktivan..e,sad nije da meni smetaju njegove noćne ludorije..već moji psi laju kad god stubištem prođe neko kog "ne znaju"..elem,neka nova osoba..pa sam sve nešto kontala..da zamolim komšiju da se one penju u patikama a ne u štiklicama:hm:

Sarmica
15-06-2011, 10:14
Rigel
Telekom: dva meseca mi ne radi fixni telefon, nem pojma sto... salter sala, standardnih po i kusur sata cekanja...dobar dan, mozete li da pogledate sta se desava sa ****** brojem telefona?
Niste platili racun..:eek:... pogledajte jos jednom koji racun nije placen jer ako se ne varam sve je placeno jos pocetkom aprila
Ne gospodine vama je broj deaktiviran jos 2008 godine... (dramska puza):eek: ... molim vas pogledajte jos jednom telefon je radio do pre mesec i nesto....kasnio sam samo sa poslednjim racunom ako se ne varam iz februara meseca ove godine.
Ne gospodine kazem vam da vam je broj deaktiviran jos 2008 godine. Gospodjice opet vam ponavljam da broj nije bio deaktiviran do pre mesec mozda dva meseca pogledajte jos jednom
ode sojka negde trabunjala je ebem li ga s kim jedno 10 min, vraca se i kaze... Gospodine mozete li da predjete za drugi salter posto ovaj terminal izgleda ne radi
opet dramska puza jedno 5 min... upravu ste gospodine telefon je deaktiviran 28.04. ove godine.
poslednja uplata je bila 12.04. ali ne vidim zbog cega je deaktiviran... jos 5 min dramske pauze...
gospodine lepo sam vam rekla da postoji problem iz 2008 godine
recite mi u cemu je problem iz 2008 godine... zaostala vam je kamata od 400 dinara za neplaceni racun. uredu dajte mi tekuci racun i broj na koji mogu da uplatim
samo malo gospodine...
... podignuta vam je i tuzba zbog neplacene kamate imate i sudske troskove... dobro koliki ssu sudski troskovi... rece nesto preko 2500,00
dobro, ajde vi lepo meni napisite sve to koliko imam i na koje racune da uplatim... opet dramska pauza... to vam je sa svim taksama kamatom i troskovima rece oko 3500
kada to uplatite morate se vratiti kod nas da vam zaracunamo zaostalu kamatu koja je u medjuvremenu nastala dok niste uplatili
.. :eek: ... kako sad jos jedna kamata, pa to vam je od tuzbe ove u aprilu ove godine... Ja na ivici zivaca vise pokusavam mirnim glasom da kazem gospodjice, ajde molim vas poslednji put zaracunajte i tu kamat zakljucno sa danasnjim danom i recite mi kolika je suma koju moram da uplatim da idem odmah do banke
nakon 2 minuta... to vam je gospodine 3875,92. Hvala!!!
... ali gospodine... kada to uplatite moracete da se vratite kod nas sa uplatnicom i da potpisete zahtev za aktiviranje broja koji ce vam biti naplacen kroz prvi sledeci racun koji dobijete.
:koja: ... ma da ja vama malo piiiip...piiip....piiip....:koja:... piiip...piiip...piiip... dovidjenja!

kojica
24-06-2011, 22:46
I na poštara ću da se žalim.

Pre par dana, pita on decu koja se igraju ispred zgrade
''Jel neko od vas (recimo) Petrović?''
I javi se dete. On mu da koferat i kaže, to je za tvog tatu
tu mu je kartica pa odnesi to odmah kući.

:hm:

Kartica sa sve svim mogućim kodovima... el on normalan.. :koja:

Vragolanka
24-06-2011, 23:19
počelo je sve da me nervira... radije bih tukla, pa neka se žali neko drugi.

Lujka
24-06-2011, 23:25
Eve, zalim se na ovu kanadsku postu koja je vec daaaanima u strajku. Jedno vreme su kao i radili nesto medjutim sad su otkazali poslusnost. A ja cekam http://razbibriga.net/imported/2011/06/2s0h8uw-1.jpg da mi stignu neke vazne stvarcice koje sam kupila online. P' da, kad god ja negde posegnem za nesto iskrsne problem. A vreme mi prolazi...

Megi
25-06-2011, 00:03
Ja se žalim na ovog našeg poštara...kad god mi se ćaska sa vama on navali ko lud....:qq:

mica
25-06-2011, 00:40
uzasno mi idu na zivce veceras glupa pitanja...zove i kaze:"e ja sam uradio ono sto ste mi malopre rekli"..nit se predstavlja,niti sta..ko da ja znam sta je uradio :mirka: pitam,sta ste uradili..kaze:"pa malopre si mi rekla da pozovem onaj broj za poruke"...ja:"Gospodine,niset sa mnom pricali,sta vam je koleginica rekla?" on..:"Pa nije koleginica,reko mi kolega da pozovem broj +381610401 (to je inace broj servisnog centra koji se upisuje u centru za poruke)
ili...ja ako idem na net i ocu da kupim nesto i ako pise free to znaci da je besplatno,je l da? A ako pise bye,to znaci da se placa?...ja,d tako je gospodine,da,da...ili ocu podesavanja za đepeeres...ili,deda me zove,ne moze da salje mms..ja mu kazem,smanjite velicinu slike na ispod 100 kb..a on meni:"pa znate,ja sam tu slikao moj ponos,ocu da ga saljem devocji a ako smanjiim sliku,oce i on biti umanjen?" :pada: ne moooogu viseeeeeeeeee

Moonster
25-06-2011, 00:49
uzasno mi idu na zivce veceras glupa pitanja...zove i kaze:"e ja sam uradio ono sto ste mi malopre rekli"..nit se predstavlja,niti sta..ko da ja znam sta je uradio :mirka: pitam,sta ste uradili..kaze:"pa malopre si mi rekla da pozovem onaj broj za poruke"...ja:"Gospodine,niset sa mnom pricali,sta vam je koleginica rekla?" on..:"Pa nije koleginica,reko mi kolega da pozovem broj +381610401 (to je inace broj servisnog centra koji se upisuje u centru za poruke)
ili...ja ako idem na net i ocu da kupim nesto i ako pise free to znaci da je besplatno,je l da? A ako pise bye,to znaci da se placa?...ja,d tako je gospodine,da,da...ili ocu podesavanja za đepeeres...ili,deda me zove,ne moze da salje mms..ja mu kazem,smanjite velicinu slike na ispod 100 kb..a on meni:"pa znate,ja sam tu slikao moj ponos,ocu da ga saljem devocji a ako smanjiim sliku,oce i on biti umanjen?" :pada: ne moooogu viseeeeeeeeee
Za bold se zezaš, je l' da ? :hm:

mica
25-06-2011, 00:58
Za bold se zezaš, je l' da ? :hm:
ne,naravno..ima tu i nastavak..covek mi je objasnio da ce mene da okrivi ako yenska ne bude ga htela jer mu je mali..:) mialim,ima jos retarda tu,al ja nekad mislim da oni nas zovu i zaebavaju namerno..

Moonster
25-06-2011, 01:00
ne,naravno..ima tu i nastavak..covek mi je objasnio da ce mene da okrivi ako yenska ne bude ga htela jer mu je mali..:) mialim,ima jos retarda tu,al ja nekad mislim da oni nas zovu i zaebavaju namerno..
A ja mislio da sam sve u životu čuo :pada:
Deda, dvojka, stojko, mobilna telefonija :qq:
Gde svet ode, izgleda da se zaista život ljudima produžio, ali ne samo život već i pojedine sktivnosti :pada:
Bojim se Mico da ne zovu radi zezanja, kada pomislim o budućnosti nakon ovoga, strah me i da pretpostavim šta će se dešavati za nekoliko godina, kada se sada ovakve stvari dešavaju :aha:

mica
25-06-2011, 01:03
A ja mislio da sam sve u životu čuo :pada:
Deda, dvojka, stojko, mobilna telefonija :qq:
Gde svet ode, izgleda da se zaista život ljudima produžio, ali ne samo život već i pojedine sktivnosti :pada:
Bojim se Mico da ne zovu radi zezanja, kada pomislim o budućnosti nakon ovoga, strah me i da pretpostavim šta će se dešavati za nekoliko godina, kada se sada ovakve stvari dešavaju :aha:

ti ne mozes da zamislis tonu gluposti koju ja cujem u toku dana :aha: narod nam je uzasno needukovan po pitanju tehnike i to je frustrirajuce..mislim,sta ti da objasnis zeni koja je uzela modem za net,videla reklamu i dobru cenu,dosla kuci,zove nas i pita sta da radi sad sa tim? Kolega joj kaze da ga prikljuci na usb ulaz na racunaru a ona ce na to:"Pa odakle meni racunar dete?" ...amebe..mi ih zovemo amebe..uzela modem a nma pojma sta je racunar..

naki
25-06-2011, 01:03
ne boje se jastrebe... jos ce biti letova... :pusi:

naki
25-06-2011, 01:05
mico, i amebe evoluiraju...kad tad.. dohvate se kompa i predju u bicare :pusi:

Moonster
25-06-2011, 01:08
ti ne mozes da zamislis tonu gluposti koju ja cujem u toku dana :aha: narod nam je uzasno needukovan po pitanju tehnike i to je frustrirajuce..mislim,sta ti da objasnis zeni koja je uzela modem za net,videla reklamu i dobru cenu,dosla kuci,zove nas i pita sta da radi sad sa tim? Kolega joj kaze da ga prikljuci na usb ulaz na racunaru a ona ce na to:"Pa odakle meni racunar dete?" ...amebe..mi ih zovemo amebe..uzela modem a nma pojma sta je racunar..

Bitno da je jevtino Mico :aha:
Pa dobro uzela za budućnost, kada kupi kompjuter, neki jevtin pa će da sklopi nešto :aha:

Moonster
25-06-2011, 01:08
ne boje se jastrebe... jos ce biti letova... :pusi:

Kakvo li će nebo biti tada ? :aha:

mica
25-06-2011, 01:08
mico, i amebe evoluiraju...kad tad.. dohvate se kompa i predju u bicare :pusi:

kad su amebe,oni su korisnici vipa..kad evoluiraju,predju kod drugog operatera :aha:

naki
25-06-2011, 01:09
Kakvo li će nebo biti tada ? :aha:

jastrebe, bice prohodno, nadam se... mada bih volela da ostane plave boje :pusi:

naki
25-06-2011, 01:11
[QUOTE=zivana;149827]kad su amebe,oni su korisnici vipa..kad evoluiraju,predju kod drugog operatera :aha:[/QUO
ali barem od vas sve pocinje... :pusi:

Moonster
25-06-2011, 01:14
jastrebe, bice prohodno, nadam se... mada bih volela da ostane plave boje :pusi:
Meni se nešto čini da će žestoko da promeni boju i da više plavo biti neće sigurno :aha:

naki
25-06-2011, 01:16
samo da ne bude rozLe boje... :raz_088:
jastrebe, mi cemo ga prefarbati ako ustreba :pusi:

Moonster
25-06-2011, 01:17
samo da ne bude rozLe boje... :raz_088:
jastrebe, mi cemo ga prefarbati ako ustreba :pusi:
Biće rozla budi sigurna. sve to Pink nama radi :pusi:
Nema ništa dok se Mitrovića ne rešimo, riba se čisti od glave :pusi:

naki
25-06-2011, 01:19
dobro je...otkrili smo kontaminenta... :mrgreen:
ocemo i na njega sas motku? :pusi:

Moonster
25-06-2011, 01:25
dobro je...otkrili smo kontaminenta... :mrgreen:
ocemo i na njega sas motku? :pusi:
Vakooo probali da ga truju ne ide :aha:
Snajper ne može, Đinđić je tako odjahao u sumrak :aha:

Pa jedino što nem preostaje je jedan ovakav kiper pun do vrha sas šljunak :aha:

http://razbibriga.net/imported/2011/06/3240-1.jpg

Još samo vozača da nađemo i rešen problem :pusi:

naki
25-06-2011, 01:27
opa, je li to italijanski model resavanja :pusi:?
oces da uvezemo vozaca iz ove zemlje gde sam sad?
taman njega niko nece kriviti...
a mi obavimo posao...
i letimo plavetnilom :pusi:

Moonster
25-06-2011, 02:00
opa, je li to italijanski model resavanja :pusi:?
oces da uvezemo vozaca iz ove zemlje gde sam sad?
taman njega niko nece kriviti...
a mi obavimo posao...
i letimo plavetnilom :pusi:

Nije Talijanski već Ruski, mada modifikovana Srpska verzija, autor je

http://razbibriga.net/imported/2011/06/markovicver-1.jpg

I da ne zameniše mesta pojedini bilo bi sve ok, metoda je uspešna, logistika sa podatcima je zakazala :aha:

Pa može iz te tvoje zemlje samo ne znam koliko su skupi, Rusi obično za 500 US$ ili malo više, ilegalci rešavaju te probleme :aha:
Ako su preskupi, ćemo regrutujemo nekoga iz majke Rusije sa iskustvom za prihvatljivu cenu ali koji će sigurno rešiti problem :aha:

http://razbibriga.net/clear.gif

Ima ih po ugovoru ako je potrebno :pusi:
A nebo ostaje zauvek naše i slobodno i plavo :pusi:

причалица
25-06-2011, 07:17
da vam se požalim da ne mogu da nađem pristojonog majstora električara :( ili neće da dođu, jer im je daleko (kao da za to ne postoji cena) ili im se čini da je malo posla, pa im se ne isplati uopšte....dakle, neće više niko da radi. čak ni malo.

mica
27-06-2011, 00:18
na sabu sebe..i sopstvene gluposti..na strah..iskoriscena sam i odbacena...ostavljena na cedilu..sa pitanjem,sta sad? I ne samo ja..ne vidim sad resenje..sve nekako propalo preko noci i ne znam sta cu..jer previse verujem,,jer dajem i ono sto nemam..bice valjda bolje sutra..samo da dodje sutra...

Raisa
06-07-2011, 13:51
moram da vam se pozalim,zapravo obavestim,da je Vestica na tri koraka od toga da unisti svoj zivot,ako ne ceo, barem do svoje tridesete

twm
06-07-2011, 13:57
moram da vam se pozalim,zapravo obavestim,da je Vestica na tri koraka od toga da unisti svoj zivot,ako ne ceo, barem do svoje tridesete

aj ne lupaj bre, kakvo unistavanje zivota, zato nikada ne postoje valjani razlozi

Raisa
06-07-2011, 13:59
nism mislila unistavanje u smislu da cu se ubiti :lol: vec cu sjebati sebi najbolje godine plus do tridesete verovatno ,a da li hocu ili ne,i kakve ce mi biti naredne godine,zavisi od naredna tri-cetiri meseca,koja imaju 80 posto sanse da budu neuspesna,big time

twm
06-07-2011, 14:04
nism mislila unistavanje u smislu da cu se ubiti :lol: vec cu sjebati sebi najbolje godine plus do tridesete verovatno ,a da li hocu ili ne,i kakve ce mi biti naredne godine,zavisi od naredna tri-cetiri meseca,koja imaju 80 posto sanse da budu neuspesna,big time

pa kad vec umijes da analiziras i lociras problem onda razmisli o koracima koji ce promjeniti uslove negativnog raspleta, izaberi neku srednju opciju i prioni na posao. tek si pocela da zivis, kakav qrcev pesimizam;) :cmok:

Raisa
06-07-2011, 14:17
pa kad vec umijes da analiziras i lociras problem onda razmisli o koracima koji ce promjeniti uslove negativnog raspleta, izaberi neku srednju opciju i prioni na posao. tek si pocela da zivis, kakav qrcev pesimizam;) :cmok:

bar neko da me grli


:cmok:

hvala... al nazalost to ''tek si pocela da zivis'' ima da se ugasi vrlo brzo,rekoh, barem narednih nekolko godina zavise od toga sta ce se desiti za ova cetiri meseca a ako bude negativno,a realno,uzasno negativno stoji sad.... godine koje mi predstoje,ne da necu ''iziveti'' vec cu biti primorana silom da odrastem :aha:


a za sve je kriv moj karakter...tako mrzim sebe ponekad,ok mrznja je prejaka rec al sama sam sebi najveci neprijatelj i prepreka...kad bih bar bila drugacija osoba pa hajd al ovako... s****** sebi ceo zivot jer ne znam da se smirim i skoncentrisem,kad bih bar prestala da se igram svojim zivotom tako, drugi igraju na sigurno,mogla sam i ja,ali ne,hoce Wicca vratolomiju od svog zivota...hocu mnogo nemogucih stvari pod koju god cenu, milom ili prisilom,a bez pomoci,bez nekog da me gura,bez para bilo cega jer opet me ****ni karakter usere, Wicca hoce da bude nezavisna...

Moonster
21-07-2011, 12:52
Moram da se požalim na službenicu u jednoj firmi kojoj treba više od pola sata da proveri stanje na sklladištu i da mi samo javi da li imaju ili nemaju ono što ja tražim :aha:

Moonster
21-07-2011, 17:20
Ponovo se žalim na istu službenicu, koja je nakon više do sat vremena uspela konačno da proveri stanje na skladištu i da mi kaže da imaju to što meni treba, ali na pitanje o ceni i kvaliteti proizvoda lepo mi reče, citiram:"To nisam pitala" uz smeh sa druge strane slušalice :facepalm:

Sandokan
21-07-2011, 17:23
Ja ne volim da se žalim :nene:, a jedina osoba na koju imam primedbe je :sandokan: :aha:

QueenOfClubs
21-07-2011, 17:27
Нико не чита шта пишем на аутомобилизму. :(

Sandokan
21-07-2011, 17:28
Нико не чита шта пишем на аутомобилизму. :(
:rumenko:

QueenOfClubs
21-07-2011, 17:31
:rumenko:
Ево једне жалбе која ће бити решена :)

Lujka
21-07-2011, 17:34
Moram da se zalim na temperaturu... nije omanula prognoza.. trenutno je 48C :pada:

Sarmica
21-07-2011, 18:03
Moram da se zalim na temperaturu... nije omanula prognoza.. trenutno je 48C :pada:

:pada:
es ti sigurna da nesu neki farenhajti u pitanju?:hm:

Moonster
21-07-2011, 18:41
Нико не чита шта пишем на аутомобилизму. :(
Ti pišeš na automobilizmu :pada: pa ja to tek sada znam :qq:

Lujka
22-07-2011, 02:56
:pada:
es ti sigurna da nesu neki farenhajti u pitanju?:hm:

Joj bilo bi lepo da sam se zeznula al' nisam... Evo, 22h kod mene i tek je palo na 45C :pada:

mikili
22-07-2011, 09:04
Da sam pola noci jurila komarce,strasno!Napolju zahladnelo i svi su pohrlili unutra,zivu su me izujedali,samo se drapam odjutros..

Sandokan
29-07-2011, 09:09
E došla mi jedna baskuzkinja da mi traži pregled, koji će mi oduzme pola dana i 20 kila živaca :aha:

QueenOfClubs
29-07-2011, 09:21
Детаљно ти то да прегледаш :kapa:

Sandokan
29-07-2011, 09:22
NIje me Queen :cmok: a ja nju jesam ..... a sad još ni onog zarozanog smajlija nemog nadjem :lol:

QueenOfClubs
29-07-2011, 09:24
Сандокан никако да сврне на ЉиС, и сад зинат нећем да га љубим. :lol:

Sandokan
29-07-2011, 09:27
Queen me ucenjuje :aha:

Moužda mi more od ponedeljketa probudi emoncije pa svrnem malo i do tog LJis-a

причалица
29-07-2011, 14:33
otišla sam na posao na sat vremena, a zadržala sam se 5 sati :(

причалица
21-08-2011, 19:15
kako me je komšija koji živi na spartu ispod nekako razočarao...inače, to je onaj isti člija žena oko 22h svako veče prži lukac....kuca neko na vrata juče, pogledam kroz špijunku, kad - neki debeljuca, crnomanjasti....''ko je ovo, bokte''....ali, otvaram vrata, jer nisam sigurna da nekome ne gori pod nogama.
kad - on.
- ćao ćao
- e ćao, moram da te zamolim da pozoveš vodoinstalatera, nama je ceo zid u kupatilu vlažan već nekoliko meseci
- pa što mi ne reče, majstor mi je bio pre 2 nedelje da menja sifon pod lavaboom...nemam pojma da nešto curi.
- ma, mora da ti nešto curi, znaš...imam čak dve pečurke koje su nikle u kupatilu na tom mestu gde je vlažno
- :eek: pečurke?
- da, dve, jedna mala jedna velika.

obećala sam da ću zvati majstora, naravno. majstor dolazi sutra...ali, razočarao me komšija....čekao je pečurke da mi nabije na nos :mirka:

ribizla
21-08-2011, 19:19
:haha: :haha: :haha:
carski.. covek je lik.. bash se ismejah..

supermen*prvi
21-08-2011, 19:25
Htedoh nesto da se pozalim na Neru i dok sam stig'o ovde zaboravih. :sad:

причалица
21-08-2011, 19:26
Htedoh nesto da se pozalim na Neru i dok sam stig'o ovde zaboravih. :sad:

pa to onda nije ništa strašno :)

supermen*prvi
21-08-2011, 23:07
Kako nije strasno? Jedem se celo vece i ne znam sta mi je skrivila. http://razbibriga.net/clear.gif

mica
22-08-2011, 06:33
Zalim se, jer ne mogu i necu da radim jutarnje smene :kapa: NIje mi dobro, zaspala sam u pola sest a ustala u sest...

supermen*prvi
28-08-2011, 22:52
Kako nije strasno? Jedem se celo vece i ne znam sta mi je skrivila. http://razbibriga.net/clear.gifSetio sam seeeeee. Posle nedelju dana.

Rekla mi je Nera da ce deca uskoro da me crtaju kao cica Glisu. :sad:

Moracu da se slikam da kazete vi jel imam tanke noge i okrug'o stomak. http://razbibriga.net/images/smilies/ljut.gif

причалица
29-08-2011, 07:25
Setio sam seeeeee. Posle nedelju dana.

Rekla mi je Nera da ce deca uskoro da me crtaju kao cica Glisu. :sad:

Moracu da se slikam da kazete vi jel imam tanke noge i okrug'o stomak. http://razbibriga.net/images/smilies/ljut.gif

i velike uši :raz_114:

mica
29-08-2011, 15:44
Joj, radila sam nocnu, imala jako tesku smenu, zaspala tek u pola deset i probudila se u dva jer sam morala da dojem da radim od 16 h :( :kk: ne znam di mi je levo...

Kijamet
06-09-2011, 20:48
da sam se pobolela :rumenko: i da imam temperaturu:rumenko: i da me grlo boli..i da sam sva nikakva:cry:

причалица
06-09-2011, 20:49
donela sam nov laptop kući...nije mi niko pomogao i nije ga niko ni pogledao i rekao ''jao što je lep'' :(

kojica
06-09-2011, 20:51
postavi pričo fotku.. mi ćemo da ti kažemo da je lep.. :jasenka:

причалица
06-09-2011, 20:52
postavi pričo fotku.. mi ćemo da ti kažemo da je lep.. :jasenka:

pa postavila sam još u petak, jer sam ga tad pazarila, a danas sam mogla da ga dovučem...missim da sam postavila na ''šta ste kupili danas'' :hm:
ne ne...evo ga:

http://razbibriga.net/clear.gif

Lupe
06-09-2011, 20:54
pih, kakvi ste! evo ja cu na nevidjeno da ti kazem: jaoj, sto ti je lep!!!
a kog je pola, jesi li mu dala ime?

Kijamet
06-09-2011, 20:56
ja moram da se žalim..Lupe ovde nema kožnih garnitura..:rumenko:

Man
06-09-2011, 20:56
donela sam nov laptop kući...nije mi niko pomogao i nije ga niko ni pogledao i rekao ''jao što je lep'' :(

Dobro si i prošla :palac: meni bi ga oteli :(

причалица
06-09-2011, 20:56
pih, kakvi ste! evo ja cu na nevidjeno da ti kazem: jaoj, sto ti je lep!!!
a kog je pola, jesi li mu dala ime?

ime :huh: nisam mu dala ime...

причалица
06-09-2011, 20:57
Dobro si i prošla :palac: meni bi ga oteli :(

pa samo još i da mi ga otmu :zorka:...al, tebi bih ga dala, da si tražio :trepp:

Lupe
06-09-2011, 21:00
jao, Lenovo, odlican izbor!

jel moze Leni? :jasenka:

причалица
06-09-2011, 21:01
jao, Lenovo, odlican izbor!

jel moze Leni? :jasenka:

ne može...ne sviđa mi se...inače, hvala za pozitivu :)

Man
06-09-2011, 21:04
da sam znao ne bih se trošio za moj :) dva litra krvi sam dao :(

причалица
06-09-2011, 21:04
da sam znao ne bih se trošio za moj :) dva litra krvi sam dao :(

pa kad ne umeš da mi čitaš misli :m:

Man
06-09-2011, 21:05
numem :(

:cmok:

причалица
06-09-2011, 21:06
numem :(

:cmok:

a sad je dockan :cmok:

Kijamet
06-09-2011, 23:10
sad me muči i grudobolja,,:neutral:

sve me nešto zaptiva..:undecided:

причалица
09-09-2011, 07:49
ide mi se negde...da se usamim i da ne znam za civilizovane muke :(

Bisernica
10-09-2011, 16:26
moram da idem da gledam paradu novih potporučnika vojske RS :aha:

Man
12-09-2011, 22:57
počinje opasno da me nervira ova banda raspala čaterska :(

Lupe
13-09-2011, 17:41
nisam vise Hortenzija :raz_050:

Nežnicah
13-09-2011, 19:27
boli me stomaaaak :mukica:

Sandokan
13-09-2011, 19:30
moram da se brijem :aha: i to češće nego što neke žene bole tiba :aha:

Sandokan
28-09-2011, 08:36
Sizuacija je ozbiljna :aha:

plašim se da sam povredio najtananija osećanja, nekog komšije ili komšinice :aha:

Elem šta se desilo .... duboko zavaljenog u san jutros me je oko pola 6 probudila divna muzika:

http://www.youtube.com/watch?v=wSNfISnAz-E&feature=related
I sad kako nisam zakeralo, a i kako sam se nadao da će muzika ubrzo prestati, pokušah da ne obraćam pažnju .... medjutim muzika je svirala, i svirala i svirala (radi boljeg doživljaja predlažem da gornju numeru pustite više puta :aha:) :bisa: .... već sam se poplašio da i zombije sa NBGD groblja ne razbudi .. pokušao sam sa prozorom, sa nabijanjem drugog jastuka na glavu, nije išlo :nene: .... elem šta mi je drugo preostalo nego da ustanem .... kao i verovatno svima u krugu od kilometar ... da svima, osim vlasnika "muzičkog uredjaja" .... elem da Vas ne davim .... inspirisan ovom divnom king-size jutarnjom arijom .... ja na putu do kola odlučih da mu napišem zahvalnicu .... i na papiru A4 formata napisah mu .... "Komšija hebo te alarm, hebem te gluva i nenormalna!" ... sad sam u strahu da moja recenzija i oda njegovom muziciranju nije bila dovoljno dobra ... pa se plašim da se ne uvredi :m:....
pomagajte ... :lol:

ribizla
28-09-2011, 08:39
:haha: :haha: :haha: :haha:

e bash se ismejah.. :lol:

:bela: izvinjavam se

Sandokan
28-09-2011, 09:35
:haha: :haha: :haha: :haha:

e bash se ismejah.. :lol:

:bela: izvinjavam se

Što se izvinjavaš pa nisu tvoja kola :haha:

ribizla
28-09-2011, 09:56
Jos nisam ni propisno ustala.. da ne pominjem kafu koju nisam popila.. a kako stvari stoje necu je ni popiti danas.
enivej.
majka viche kako moram didem kod snaje.. i kao u fazonu "ti jos nisi otisla gore!"
i ja da ne bih slusala dalju dramu oko toga.. odlazim kod nje..
ona cisti ..
bebe zevaju u vrteshke.. i to je to..
i ja sad lepo pitam.. jesu jele.. kad treba da jedu.. da znam sta da radim.. kako da se organizujem..
na sta ona meni sve nervozno odgovara.. i drnovito..
i ja umesto da budem kucka.. kao sto nisam... pa kazem da je ovo sve samo moja dobra volja .. ja cutim i pocinjem da pricam sa decom.. :facepalm:
na kraju sam ipak odustala od tog posla danas..
posto su mi previshe digli pritisak i bojim se da ne puknem svakog momenta...

a to sto sam zvala sluzbu za zaposhljavanje.... posto kasnim 3 dana sa overom kartona.. posto sam bolesna.. da se javim.
i pitam lepo devojku kad im se azurira baza podata.. na sta ona meni kaze.. "sta da nam se azurira!!?" :facepalm:
i onda.. slag na tortu..
uvek dodjem do informacija koje ne trebaju da dodju do mene.. istresem se lepo na devojku koja mi vec godinu dana pici po zivcima kad god odem da overim karton..
mislim kakav je to nacin da neki nezaposleni imaju bolje tretiranje od drugih?!
maaaa..
da se nose svi u tri lepe.. :ljut:

DaDole
28-09-2011, 12:21
moram da vam se žalim..kad dan krene naopako onda je najbolje vratiti se u krevet..jutros me zaustavila policija... e,da sam bila skoncentrisana,smanjila bih brzinu na toj dionici kod aerodroma jer znam da su tu često..ali,avaj..
kazna ko kazna..nije prva koju ću platiti,ali eto..
pedesetak kilometara dalje,zaustave me opet:qq: ovog puta desno svjetlo riknulo..tu se iskobeljam..zbog svega toga naravno ne stignem popiti kafu i uletim onakva da radim..zakačim neki kabl i srušim tuđi štampač..zakačim kamermana tako da mu ispadne mobilni iz ruke:qq: i padne na pločice uf..
dođem ovdje,a konekcija budi bog s nama..
sad ovo kucam i moram da vam se žalim jer odoh dalje,a svjetla nemam:eek:
a dan je dug:)

mica
28-09-2011, 18:16
Danas je pukla mreza, imali smo bas pad signala :( Ubili me pozivima, nisam smela ni na pauzu da odem... Sad, osecam se kao da su me tukli...

причалица
28-09-2011, 19:19
I sad kako nisam zakeralo

:raz_114::raz_114::raz_114:
ne znam šta mi je smešnije....slika tebe koji se nerviraš ili slika tebe koji nisi zakeralo :raz_114:

kojica
28-09-2011, 22:20
ja se žalim na nestašicu šećera.. :ljut: dokle će to da traje...

Nežnicah
28-09-2011, 22:39
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.

Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?

supermen*prvi
28-09-2011, 23:35
ja se žalim na nestašicu šećera.. :ljut: dokle će to da traje...Znaci Ilke, donosi dvaes kila secera kad dodjes u BG. :sad:

kojica
29-09-2011, 06:02
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.

Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?

jao.. :qq: šta nam rade.. :ljut:

kojica
29-09-2011, 06:03
Znaci Ilke, donosi dvaes kila secera kad dodjes u BG. :sad:

pa da... svakom bar po kilo.. :sad: Srbija je pustinja.. ni vode ni zemlje, oklen ovde šećer...

mona
29-09-2011, 06:37
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.

Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?

:kk: :place: podelicemo :nana:

mona
29-09-2011, 06:37
ja se žalim na nestašicu šećera.. :ljut: dokle će to da traje...
nisam primetila :huh:

mona
29-09-2011, 06:37
ja se zalim na vreme brzo mi prolazi :mirka:


:nana:

Man
29-09-2011, 06:39
ja se zalim na vreme brzo mi prolazi :mirka:


:nana:

preseliš se na galapagos :) tamo vreme sporije prolazi :slamka:

Lilu
29-09-2011, 06:42
ne ide mi se na posao... :sad:

mona
29-09-2011, 06:42
juce sam udavila pile dal ce da mi se javi danas :kk:

mona
29-09-2011, 06:43
preseliš se na galapagos :) tamo vreme sporije prolazi :slamka:

hvalaaaaaaaa :bisa:

mona
29-09-2011, 06:46
e da i samo ja nisam moderator :place:

Man
29-09-2011, 06:51
:eek: armagedon :pada:

kojica
29-09-2011, 06:53
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.

Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?

Možeš da kupiš patike.. :hm: a ako uštediš na patikama, izvedi porodicu na večeru

u neki kiosk na pljesku...

Lilu
29-09-2011, 07:02
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.

Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?


znaci... place mi se... ja mislim da bi mi trebali ipak dzabe da radimo svi. Missim stvarno smo bezobrazni sto trazimo vecu platu. Treba da smo srecni sto uopste igde radimo, a mi trazimo jos i platu.

Man
29-09-2011, 07:04
:eek: vi primate platu :pada:

mona
29-09-2011, 07:05
ja nemam platu :nana:

mare
29-09-2011, 14:05
da plaćam obezbeđenje 400 dinara :qq:

kako da ne..

:lol:

Sandokan
29-09-2011, 14:12
:raz_114::raz_114::raz_114:
ne znam šta mi je smešnije....slika tebe koji se nerviraš ili slika tebe koji nisi zakeralo :raz_114:

Šta li će ovi divni ljudi pomisliti o meni kad me uvek tako nahvališ :lol:

Sandokan
29-09-2011, 14:14
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.

Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?

Realno to je strašno ... da čovek moli nekoga ili strepi nad poslom gde ja plata čitavih 17.000,00. To kako ćeš da ih potrošiš glupo je i trošiti reči ....

Nežnicah
29-09-2011, 14:18
^ totalni bedak. Nekad mi prosto krivo sto se tako ponizavam, jer sta je drugo do ponizavanje kad odem kod nekog dzibera koji sam sebe naziva gazdom i trazim posao a on placa 17 000 i nalazi se u poziciji da kao i on bira radnike. Strasno.

ribizla
29-09-2011, 14:22
ja moram da vam se zalim...
hronichno sam neispavana.. jos uvek se ne vidi to na meni.. ali postajem malo malo.. pa mrgud..
enivej.. to nije razlog zasto pisem ovo.
danas sam svratila do sportska hale u Kosjericu, i pitala da li mogu da dolazim rekreativno da vezbam.. posto hala ima sve uslove... i rekao mi moj nekadashnji profesor fizickog da mogu..
ponedeljak,sreda,cetvrtak i petak.. tim danima mogu da dolazim i da ostajem koliko mogu.. :aha:
i ja dolazim kuci.. posle toga.. i saopstavam mojim roditeljima sta sam pitala i sta cu raditi ..
da bi me oni poklopili sa " i tako ne radis nista po ceo dan.. i bas ces tu da potroshish vreme!" :eek: :kk: :kk:
oci pune suza.
setila sam se svojih 9 godina treniranja kosarke, karatea, dzijudzice.. niko se nije udostojio da dodje JEDNOM da me vidi..
i molila sam ih da mi potpisu papir da imam dozvolu od roditelja da treniram sve to.. EEEee!!!! i posle pa ne znam koliko godina.. ista pricha.. :kk:
pa majke mi.. place mi se.
i znate sta...
jos kako cu da idem na treninge.. i to sva 4 dana u sedmici.. samo da vidim ako moze i utorkom. i tad cu da idem. :ljut: zinat njima.
oni ce meni da kazu kako ne radim nista po ceo dan :kk:
pa .. pa mene bi bilo sramota..
ne znam ni zasto ovo pisem.. valjda moram i ja negde da se iskukam.. pa kukam vama. :(

Kijamet
29-09-2011, 14:46
ah evo i mene..posle mesec dana bolesti..danas sam konačno izvadila krv i radila alergo test..alergična sam na grinju :ljut: ambrozija i ostala sranjca..jok..:eek:

znači sutra kad stignu analize testa krvi 100% imam neki koksaki,koleru or something..:raz_068:


-čisto da znate što me nema.:ljut:

Lupe
29-09-2011, 15:10
Ma nem se sekiras, svi smo mi alergicni na grinje, samo se ne testiramo. Drzim ti fige da sutra bude sve ok. :igrac:

supermen*prvi
29-09-2011, 21:37
Zalim se na sevanje u desnom kolenu. Ne mogu ni loptu da sutnem od penala do gola. :sad:

Nežnicah
29-09-2011, 21:51
Zalim se da mi je dan prekratak za sve sto treba da uradim :ljut:

mihaela
29-09-2011, 21:53
Ne mogu više da ustajem po 2-3 puta noću...nemam više snage.

причалица
30-09-2011, 22:10
žalim se na VIP.
odneli telefon pre 10 dana na ''opravku'' - urušio se OS. neka je, nema veze.....ali, ne javljaju se, pa se ne javljaju. ni abera...međutim, micke je super (wo)man...kažem ja micketu :
- aj vidi kad budeš mogla šta se dešava sa htc-om donetim kod vas pre 10 dana?
- važi.
kad , posle 24 minute zovu iz VIP-a i kažu da možemo podići telefon :krsti:
javljam micketu da su se javili, a ona kaže ''znam :) ''
dakle, ni u vipu bez micketa - ništa :)

Lupe
30-09-2011, 22:27
Urusio se Android?!!! :cry:

причалица
01-10-2011, 07:22
Urusio se Android?!!! :cry:

da. pa dobro, koliko čujem, nije to ništa novo...važno je da su ga opravili do daljnjeg :)

Lupe
02-10-2011, 13:08
Zovem juce frizerski salon da pitam koliko kosta šišanje. Kaže meni neljubazna teta:
- Ne mogu da Vam kažem dok ne vidim šta treba da se radi, kad pogledam reći ću Vam cenu.
- Treba da se skrati kosa za 1cm.
- Ne, ne, ne mogu, ne dajem takve informacije preko telefona.

:pada:
Kakav snobizam!!!!!!!

kojica
03-10-2011, 20:54
mislila je da konkurencija proverava cene.. :smeh:

причалица
03-10-2011, 20:55
Zovem juce frizerski salon da pitam koliko kosta šišanje. Kaže meni neljubazna teta:
- Ne mogu da Vam kažem dok ne vidim šta treba da se radi, kad pogledam reći ću Vam cenu.
- Treba da se skrati kosa za 1cm.
- Ne, ne, ne mogu, ne dajem takve informacije preko telefona.

:pada:
Kakav snobizam!!!!!!!

ma, i moja frizerka tako....obrazloženje - ako hoće da dođe, doći će, ako neće baš me briga :lol: neću da se cimam za 300 dinara.

kojica
03-10-2011, 20:55
e sad ja da se žalim...

u devet uveče se setio da treba da napiše lektiru za sutra.. :koja: i da mu za to treba posebna sveska.. :ljut:

причалица
03-10-2011, 20:57
e sad ja da se žalim...

u devet uveče se setio da treba da napiše lektiru za sutra.. :koja: i da mu za to treba posebna sveska.. :ljut:

hihihihi :) je l to ovaj što je V razred :) što mi je to poznato....a da vidiš ono - mama, trebalo je juče da dam 1200 dinara za....

kojica
03-10-2011, 20:59
taj... sve je trebalo juče.. :qq: samo se vrti pred ogledalom i namešta frizuru.. :sad:

i nije prijavio lektiru, da bi mogao na rođendan... :angry:

причалица
03-10-2011, 20:59
a sad da se ja žalim....mlađa je preko reklamiranja nekog kluba zaradila neke pare ( nisu male)....a ja nešto ne verujem, a ne mogu da je grdim da je ne bih obeshrabrila....
jedan divan čovek mi je rekao da ne brinem :) i ja sad ne brinem do daljnjeg.
ipak, šta da radim :hm:

ribizla
03-10-2011, 21:00
meni frizer, opere kosu, osisa, opere kosu opet, isfenira i namesti frizuru za 300din :aha:

kojica
03-10-2011, 21:01
baš lepo što ne brineš.. :lol:

Ne postoji način da proveriš?

причалица
03-10-2011, 21:02
baš lepo što ne brineš.. :lol:

Ne postoji način da proveriš?

jok, sve je urađeno preko fejsbuka u koji se ne razumem ič....a ćale joj oduševljen, pa bi moja akcija izgledala kao sabotaža.

Sarmica
03-10-2011, 21:04
meni frizer, opere kosu, osisa, opere kosu opet, isfenira i namesti frizuru za 300din :aha:

Pa šta se žališ:pada:

kojica
03-10-2011, 21:04
:qq: ne dozovli da nas vreme pregazi.. daj da smislimo akciju..

ribizla
03-10-2011, 21:05
Pa šta se žališ:pada:

ne zalim se.. :aha:
zalim se sto me mrzi cesce da idem kod njega :lol:

причалица
03-10-2011, 21:07
:qq: ne dozovli da nas vreme pregazi.. daj da smislimo akciju..

je l to meni kažeš?

Lupe
03-10-2011, 21:12
ma, i moja frizerka tako....obrazloženje - ako hoće da dođe, doći će, ako neće baš me briga :lol: neću da se cimam za 300 dinara.

Pa salon mi nije bas u komsiluku pa da se ja prosetam usput. S druge strane, u pitanju je fensi salon, koriste preparate koje ja inace nabavljam preko neta za upola cene, pa sam zato i htela da odem, da mi prate stanje i kad je vreme za promenu. Kosa mi je u uzasnom stanju, pa sam sad malo opsesivna. Ne ocekujem manje od 1500 din za sisanje, ali rekoh da proverim da nije malo vise, da ne padam u nesvest tamo.

kojica
03-10-2011, 21:13
je l to meni kažeš?

Tebi, da.

supermen*prvi
04-10-2011, 19:31
Setio sam se jutros zasto sam hteo da se zalim na Stefana. Zalbi se pridruzuje Nera.

Na nasu izricitu trideset i trecu molbu da nam sredi kompjutere konacno se smilovao. Kupio nam bezicne miseve, pobrisao sve sto smo u kompovima imali, instalirao novi pretrazivac i sad nemamo ni jedno ni drugo pristup gotovo nigde. Nera ne moze da igra ni jednu igricu, nista jkoj ne otvara, ni meni ni njoj ceo dan nije otvarao Razbibrigu a meni uzgred ni Tajni kanal. :sad:

Jedno je sigruno. *ebacu mu mater za to. :sad:

Sandokan
04-10-2011, 19:35
Setio sam se jutros zasto sam hteo da se zalim na Stefana. Zalbi se pridruzuje Nera.

Na nasu izricitu trideset i trecu molbu da nam sredi kompjutere konacno se smilovao. Kupio nam bezicne miseve, pobrisao sve sto smo u kompovima imali, instalirao novi pretrazivac i sad nemamo ni jedno ni drugo pristup gotovo nigde. Nera ne moze da igra ni jednu igricu, nista jkoj ne otvara, ni meni ni njoj ceo dan nije otvarao Razbibrigu a meni uzgred ni Tajni kanal. :sad:

Jedno je sigruno. *ebacu mu mater za to. :sad:

Znam ko će jedini da se obraduje :aha:

supermen*prvi
04-10-2011, 19:39
Znam ko će jedini da se obraduje :aha:Nera nece. :haha:

Sandokan
04-10-2011, 19:46
Znaci ipak ti :haha:

supermen*prvi
04-10-2011, 20:46
Dosao je ponovo i opet "popravio". Dao je i dijagnozu: Mama ima blokiranu Razbibrigu, zato joj ne otvara. :sad:

Izgleda da je Man pogresio kad je birao koga da "blokira" :haha:

kojica
04-10-2011, 20:48
čija mama.. kome se ne otvara.. ko je popravio

ništa ne razumem.. :hm:

Man
04-10-2011, 20:59
ma supi nema pojma o čemu priča :slamka: nera nije, niti će biti blokirana.

причалица
05-10-2011, 07:14
bio majstor sinoć...moraće da mi razlupaju pločice ispod lavaboa :qq: nemam neke da postavim posle. šta li da radim :hm:

Bisernica
05-10-2011, 18:24
šta mi vredi i da se žalim ,kad mi pomoći nema :aha:

Sarmica
05-10-2011, 21:48
Niko ne poštuje onu "svakog gosta tri dana dosta":ljut:

mica
06-10-2011, 04:32
Necu da se zalim... :nene: Ma, nije mi nista. Necu da vam kazem da sam bas umorna. I da mi padnuo imunitet od umora :nene: I da mi poizilazile afte :nene: Necu nista od toga da vam kazem... Niti da sam danas morala da stanem na rolere, ni da sam bila zabava za decu i odrasle :kk: Ma necu nista od ovoga, da vam kazem!!! :ljut:

причалица
07-10-2011, 07:10
umorna sam kao ker, a tek sam ustala :( kako ću kroz dan...

kojica
07-10-2011, 07:54
Necu da se zalim... :nene: Ma, nije mi nista. Necu da vam kazem da sam bas umorna. I da mi padnuo imunitet od umora :nene: I da mi poizilazile afte :nene: Necu nista od toga da vam kazem... Niti da sam danas morala da stanem na rolere, ni da sam bila zabava za decu i odrasle :kk: Ma necu nista od ovoga, da vam kazem!!! :ljut:

:bravo: na proleće idemo svi da vozimo rolere... :dance:

причалица
07-10-2011, 08:01
:bravo: na proleće idemo svi da vozimo rolere... :dance:

:ko:

kojica
07-10-2011, 08:03
:ko:

i ti, i ti.. :palac:

DaDole
07-10-2011, 08:13
nemam rolere,al ne žalim se jer uskoro će snjegovi pa ću da se žalim po propisu..trebaju mi nove skije:(

ribizla
07-10-2011, 08:17
ja volim da vozim rolereeeeeee :say:


inace..
sto se tiche teme..


maglaaaaaaaaaaaa velika maglaaaaaaaaaaa...
ima kosa da mi se ufrcka u loknice :facepalm: :kk:

причалица
08-10-2011, 07:08
i ti, i ti.. :palac:
ma jok :nene:

Bisernica
08-10-2011, 07:47
noćas je pljuštalo celu noć i jutros je hladno da se ukočiš
a mrzi me da se nakanim da ložim vatru :aha:

kojica
10-10-2011, 18:17
dete me ovo mlađe već dva puta u pet dana zovne ovako...

Nastavnice.. :juhu:

šta mu je.. :kk:

причалица
10-10-2011, 18:22
dete me ovo mlađe već dva puta u pet dana zovne ovako...

Nastavnice.. :juhu:

šta mu je.. :kk:

pa pitaj ga :haha:

kojica
10-10-2011, 18:25
pa samo se postidi i kaže

ups.. :bela: šta mi bi

Bisernica
10-10-2011, 18:39
bolje da se ne žalim ....
jer ako se žalim ,posle moram da se žalim što sam se žalila :aha:

supermen*prvi
10-10-2011, 18:48
Juru me da im platim plin 44.000 kruna. Vodu 30.000 i struju 70.000. i ne mogu da im kazem: Zalite se vodovodu i kanalizaciji. :sad:

причалица
11-10-2011, 07:14
ne mogu da smršam ni grama :qq:

ribizla
12-10-2011, 10:54
zabolela me glava... i spava mi se mnogooo :kk:
ali to i nekako..
one nece da jeduu!!!
odbijaju flashicu.. a gladne su.. guraju prstice u usta.. lazu ne bi ispustale.. a nece da jedu..
sat vremena sam hranila NIkolinu.. a Djurdju sam malo manje.. ali toliko su me namucile.. da me ja glava mnogo zabolela. :kk:
i ne znam sta im je.. :kk:
ako mi neko kaze da nisu gladne.. pobicu vas.. znam da jesu.. :kk:

samo se vrpolje.. migolje.. placu kad im prineses hranu.. :kk:
ja ne znam... :sad:

причалица
12-10-2011, 20:22
zabolela me glava... i spava mi se mnogooo :kk:
ali to i nekako..
one nece da jeduu!!!
odbijaju flashicu.. a gladne su.. guraju prstice u usta.. lazu ne bi ispustale.. a nece da jedu..
sat vremena sam hranila NIkolinu.. a Djurdju sam malo manje.. ali toliko su me namucile.. da me ja glava mnogo zabolela. :kk:
i ne znam sta im je.. :kk:
ako mi neko kaze da nisu gladne.. pobicu vas.. znam da jesu.. :kk:

samo se vrpolje.. migolje.. placu kad im prineses hranu.. :kk:
ja ne znam... :sad:
daj ih majci da ih hrani i ocu....nisi ih ti rodila.

supermen*prvi
12-10-2011, 20:43
ne mogu da smršam ni grama :qq:Smrsala bi kod mene za mesec dana 10 kila. Radi se i dan i noc. :sladoled:

supermen*prvi
12-10-2011, 20:44
Da se pozalim. Izigravam detektiva a policija "nema para da posalje coveka" :sad:

причалица
12-10-2011, 20:53
Da se pozalim. Izigravam detektiva a policija "nema para da posalje coveka" :sad:

što se nama žališ? žali se policiji.

supermen*prvi
18-10-2011, 21:28
što se nama žališ? žali se policiji.Oni kazu da nemaju para. Sta da im se zalim kad su sirotinja? :sad:

Sarmica
27-10-2011, 22:52
Neka svako čuje, neka svako zna Kojice se boji Sarmica:ququ:

kojica
27-10-2011, 22:58
sandi mi nije rekao laku noć, a sarmica me se boji.. :place:

mica
27-10-2011, 23:07
A meni je sarmica rekla da kmecim i bas me ne voli :place:

Nežnicah
27-10-2011, 23:09
ova kosava ne prija mom netu, oduva ga... i zbog toga sam veoma neaktivna veceras i juce na forumu, bas me muci... :(

Sarmica
27-10-2011, 23:10
A meni je sarmica rekla da kmecim i bas me ne voli :place:

Ma nisam tebi bleso,nego Zoltonu:lol:

Sarmica
27-10-2011, 23:11
A stvarno da se poželim da me ubija želudac...valjda želudac...il je to duša:(

mica
27-10-2011, 23:11
Ma nisam tebi bleso,nego Zoltonu:lol:


E onda se zalim sto sam glupa :place:


Al sam srecna sto nije meni :say:

причалица
28-10-2011, 08:46
dolazi mama iz tršića. kaže da ne može tamo da prezimi i sad će da bude ovde :(

Sandokan
28-10-2011, 08:51
dolazi mama iz tršića. kaže da ne može tamo da prezimi i sad će da bude ovde :(

au brate :eek:

причалица
28-10-2011, 08:58
au brate :eek:

eto vidiš šta mene sve snađe....

Sandokan
28-10-2011, 09:00
eto vidiš šta mene sve snađe....

Pa iskreno imam 1001 pitanje i bar 2-3 konstatacije ... al ne bih na muku da ti stajem :aha:

причалица
28-10-2011, 09:32
nema veze...ko zna dokle će to da je drži.

kojica
28-10-2011, 13:39
samo kijam... :place:

Ravnica Carobnica
31-10-2011, 10:07
Drugari moji imam da Vam se zalim i zalim .
Ima dva mjeseca kako sam postala NEPUSAC .
Poslije duzeg staza pusaca to je morate priznati za pohvalu.
Nisam zapalila ni jednu cigaretu i nisam lazov.
Uzivam u blagodetima nepusaca cak mi pusaci smetaju .

ALI to vjecito ALI...
Sad jedem i jedem i sve mi je slatko .
Ako ovako nastavim bicu trokrilni sifonjer.:mirka:

kojica
01-11-2011, 09:08
probudila sam se sa glavoboljom.. :angry:

Nežnicah
01-11-2011, 17:08
Uh, moram da vam se izjadam... vodila sam kucu danas na kupiranje usiju, to je bilo tako stresno, ne zna se kome vise, ceri i meni, ili kucencetu. Jedva preziveh davanje anestezije i pogled na psa koji lezi na onom stolu. Kad sam se vratila po nju, posle sat vremena, ovaj kreten od veterinara nije joj jos stavio zavoje, kao da ja vidim kakve su usi...pocela sam vec da se prostirem koliko sam duga kad sam ono videla. I takva sam morala da joj drzim glavicu dok je stavljao zavoj. I kad je bilo gotovo, ja se mislim, samo da izadjemo, da udahem vazduh, sve me gusi, jezik utrnuo, belo pred ocima, kad... covek mi kaze evo, ovo su vrhovi usiju koje sam odsekao i pokazuje mi ih na dlanu :pada: i usput pominje opet onu kafu iz moje teme Nepristojan predlog... rekla sam samo nema sanse, i moram da krenem, uzela moje komirano jedva probudjeno kuciste i dodjoh kuci...

Bas ruzno obojen dan...

причалица
01-11-2011, 17:26
zar kupiranje ušiju i sečenje repa nije zabranjeno zakonom ? :huh:
na primer:

http://www.nacionalnigradjanski.com/vesti/politika/uskoro-zabrana-kupiranja-usiju-i-repova-kucnim-ljubimcima/

Sarmica
01-11-2011, 17:37
Ih Pričo zabranjeno je,ali i dalje skoro svaki veterinar to radi:aha:

Btw,sad sam tek išla da pročitam Nepristojan predlog:raz_114:
zamisli veterinara kako drži odsečene uši na ispruženom dlanu a vamo namiguje:azn::raz_114:
Joj nije smešno,izvini:facepalm:

причалица
01-11-2011, 17:39
ne razumem - zabranjeno je ?! i radi se?! i gde je nepristojni predlog?

Nežnicah
01-11-2011, 18:24
prico, zabranjena je i prodaja duvana maloletnicima pa... znas vec kako je svi postuju... sto se tice usiju, zabranjeno je ucestvovanje na izlozbama psima sa kupiranim usima i repovima, sto mi govori da je to zapravo dozvoljeno cim je ovo oko ucesca naglaseno.

A Orka... parazitska prevarantska hucaska organizacija... dokazano, bila neka afera.

mikili
01-11-2011, 19:21
spala sam s nogu danas,nacisto.bila sam na sahrani majke naseg kuma i svacega se nagledala..boze sto mi imamo obicaje..:raz_088:

причалица
01-11-2011, 19:32
prico, zabranjena je i prodaja duvana maloletnicima pa... znas vec kako je svi postuju... sto se tice usiju, zabranjeno je ucestvovanje na izlozbama psima sa kupiranim usima i repovima, sto mi govori da je to zapravo dozvoljeno cim je ovo oko ucesca naglaseno.

A Orka... parazitska prevarantska hucaska organizacija... dokazano, bila neka afera.
ček ček...što ste kupirali uši? missim, znam što treba da streilišem mačka pa oću da umrem od plakanja al mi nema druge....ali - uši!?

Nežnicah
01-11-2011, 19:44
usi smo kupirali zbog toga sto joj je jedno uvo preveliko i podignuto uvis, a drugo slomljeno i to na pogresnu stranu... da, estetski razlozi, ali kad sam vec kupila psa jer znam u sta ce da izraste, ne mogu je ostaviti sa takvim usima... mislim staford sa jednim magarecim uvetom... da su oba padala kako treba ne bi mi na pamet palo da je izlazem ovome, mada meni su oni neodoljivi sa secenim usima, isto kao i dobermani...

причалица
01-11-2011, 19:47
pa dobro onda :(
mada mislim da bi kuče trebalo da se žali, izvinjavam se.

mikili
01-11-2011, 19:50
joj fajf,a jel sad cvili?jel je boli?

kojica
04-11-2011, 17:29
Kome da se žalim na čistačicu koja je prvo metlom rondala po kontejneru
pa onda ušla u zgradu da čisti.. :place:

supermen*prvi
04-11-2011, 17:30
Kome da se žalim na čistačicu koja je prvo metlom rondala po kontejneru
pa onda ušla u zgradu da čisti.. :place::haha: :haha: :haha:

Nežnicah
04-11-2011, 19:14
joj fajf,a jel sad cvili?jel je boli?

tek sad vidim ovaj post :rumenko: sa jucom je sve u redu, skinuli smo sinoc zavoj, mazemo cink vitaminsku mast, usi lepo zarastaju, malo je svrbe krastice, ali je zivahna i ko struja samo jurca po kuci i jede ko gladna godina :) sve je proslo u redu, jer je mlada i oporavak ide brzo. kada zacele usi okacicu sliku pre i sliku posle pa mi recite da li sam pogresila...

mikili
04-11-2011, 19:44
super..bilo bi mi drago da je vidim :sojka:

kojica
10-11-2011, 14:25
mica ubica me vratila sa šaltera nakon četiri sata čekanja.. :place: nedostajao mi jedan papir... :place:

mrav
10-11-2011, 14:27
pa de ćeš nespremna na šalter? ti misliš tek tako da dodješ na šalter

Tixar
10-11-2011, 14:46
E bre kojice! Nisi jedina sa FT1P!!!!

supermen*prvi
10-11-2011, 17:58
mica ubica me vratila sa šaltera nakon četiri sata čekanja.. :place: nedostajao mi jedan papir... :place:Sto ga nisi ponela? :sad:

supermen*prvi
10-11-2011, 18:02
Necu da se zalim, nego da se hvalim. Cetvrti put cu danas da jedem. Sad bas pecem papazjaniju u rerni. :jede: :zdere:

kojica
10-11-2011, 18:04
jel sat i četiri poruke treba da napišeš? :hm:

supermen*prvi
10-11-2011, 18:06
jel sat i četiri poruke treba da napišeš? :hm:Da ali cetvrta ce da bude zalba na Manijaka. Ne da da posaljem poruku a kad je posaljem onda ide u tri primerka. :ljut:

kojica
10-11-2011, 18:07
ma to samo zahvalnice idu u tri primerka... :lol:

supermen*prvi
10-11-2011, 18:13
ma to samo zahvalnice idu u tri primerka... :lol:Primio k znanju. Cuvajte se sad. :haha: :haha: ":haha:

причалица
15-11-2011, 19:48
ako ne napravim bar 50 postova dnevno - veoma sam nesrećna :place: šta da radim, bwe?!

kojica
17-11-2011, 07:51
opet moram kod mice šalteruše... :place:

причалица
18-11-2011, 13:28
moram da se žalim na administraciju jedne firme..
uporno mi šalju neke nerazumljive mejlove pune teškog administrativnog jezika.
rešila sam uopšte na njih da ne odgovaram, jer ih ne razumem...doduše, tamo piše pod stavkom : 5) Ukoliko ne odgovorite ili ne date komentar posle navedenog roka, smatrace se da ste prihvatili porudzbenicu/ opoziva"

i meni taj br. 5 se dopadne i ne odgovaram na mejlove jedno 2 meseca....
i sad, malopre, zove me ta koja šalje te stupidne mejlove i pita što joj ne odgovaram na mejlove..

- kako da vam odgovorim na nešto što uopšte ne razumem šta piše?
- pa tu piše da treba da nam potvrdite da se slažete s tim što smo prihvatili vašu ponudu za usluge etaloniranja!
- :eek: molim?
- molim vas da mi odgovrite na svaki pojednačni mejl, kako bih kompletirala dokumentaciju.
- pročitajte tačku 5. vašeg svakog pojedinačnog mejla i kompletirajte dokumentaciju spram te tačke.

ebote....životeeee....:facepalm:

mrav
18-11-2011, 13:34
cekaj cas jeste vi trazili od te firme bilo kakve usluge?

причалица
18-11-2011, 14:01
cekaj cas jeste vi trazili od te firme bilo kakve usluge?

ma ne...nego oni od nas, bwe..pa im se dopala cena, pa su nam poslali potvrdu da su prihvatili ponudu, a posle šalju mejlove da se mi složimo sa njihovim slaganjem da smo mi najpovoljniji :krsti:

mrav
18-11-2011, 14:05
e sreca da nem takve musterije, mada imam gore

причалица
18-11-2011, 16:04
e sreca da nem takve musterije, mada imam gore

ovi su baš kulturni :lol: al malo gloopi :zrika:

mrav
18-11-2011, 16:09
Ma bre i ovi moji su kulturni, znaš samo na koliko načina znaju da kažu da neće da plate na vreme, kako to lepo sroče i upakuju, pa Nušić ne bi bolje upakovao

причалица
18-11-2011, 16:15
eee....to je posebna priča :lol:

- dobar dan! ovde ta-i-ta...iz - odatle...:lol:
- izvol'te?
- interesujeme kada ćete da namirite dugovanja prema nama po računima br. 244, 455, 561, 629, 813?
- aaaaa...pa gospođo, malo strpljenja molim.
- a dokle, gospodine? to zanima - dokle da budem strpljiva - da bih znala da kažem šefu, jer smo strpljivi od februara.
- od februara?! ma nije moguće.
- da, a od prošle godine takođe imate neizmirene račune.
- :pada: pa znate da sve stoji u srbiji...molimo za razumevanje....
- u redu. ali, računajte da i mi molimo za razumevanje kad ne budemo više pružali usluge za džabe.
- nije u redu, gospođo, mi sarađujemo godinama.
- pa baš zato.

:facepalm:

mrav
18-11-2011, 16:22
pazi ovaj odgovor
da znam za taj dug ali ne mogu sada da razmisljam o tome tu-tu-tu-tu-tu-tu spustila slušalicu

kojica
19-11-2011, 17:46
svi su negde otišli i mene su zaboravili.. :ljut: 2

mire
24-11-2011, 18:28
iscrpljen sam...

Bisernica
25-11-2011, 21:37
umorna sam kao pas ...isceđena kao pomorandža ...i nije još kraj :raz_004:

причалица
26-11-2011, 14:35
nedostaje mi jedan manijak :place:

mica
27-11-2011, 06:42
Ustala sam u pet jutros i jos ne znam kako se zovem, a kako se predstavljam :sad:

mikili
27-11-2011, 13:27
da sam ustala tek sad..da sam nocas pala s nogu od posla..uzas..:m:

причалица
27-11-2011, 13:28
nemam na šta da se žalim , osim da život leti mnogo brzo.

причалица
01-12-2011, 21:50
još se nije ukiselio kupus kako valja :raz_057:

Nežnicah
02-12-2011, 01:00
da vec 4 dana ne mogu da dodjem do radnika tehnicke sluzbe mog provajdera da mu kazem da mi je ping ovih dana izmedju 170 i 900ms :ququ: i da se jedva mrdam po forumu sto je i jedan od razloga zasto me nema :(

mona
02-12-2011, 01:02
smrzla sam se :kk: :mrazica1:

причалица
05-12-2011, 18:58
na opštu neposlovnost u srbiji :place:
počeli su i muzičare da zavlače za male pare...

elem đelem...pre 10 dana kaže meni mm:

- e daj mi neku kintu da idem do kruševca, imam neku tezgu...pa ti vraćam pare.
- ma ne moraš da mi vraćaš, beži bre.

dam mu pare, ode on...i nema ga 2 dana. kad se vratio, vidim da se sav ućutao, nit romori nit mrmori...neću da pitam šta je, a on pufće k'o hajrije kad veže glavu maramom.
i tako, pravim neki spisak za nabavku a on kaže:

- e, a znaš da me onaj što sam svirao kod njega zaeb'o...nije mi platio i sad me još laže da će da mi plati sledeće nedelje?

:pada: pa stvarno....
srbijo, mati...pa pesma nas je održala, zar je ovo hvala :place:

Nežnicah
05-12-2011, 20:33
skroz sam pokisla veceras, kako je uspela trenerka cela da se skvasi to mi nije jasno :huh:

Bisernica
08-12-2011, 19:20
...da ću da se onesvestim :pada: od obaveza
koje se nagomilavaju

Nežnicah
08-12-2011, 22:27
...da mene u mojoj kuci niko ne gleda i ne primecuje :( pored muza i cerke koji sede u dnevnoj sobi, ja sam izasla iz kuce u vecernju setnju sa psom, kao totalni retard, sa velikom ljubicastom stipaljkom za kosu na vrh glave :moon:. Dok sam radila po kuhinji siske me nervirale i ja uzmem tu stipaljku i zakacim siske i zaboravim na to. Onda kucetu bila frka, i ja samo navukoh jaknu, uskocih u patike javim im se, i odem. I u prodavnicu sam usla, devojka me posmatrala sa zanimanjem, ja se jos pitam sta je ovoj, sta me gleda ko da me prvi put vidi :eek: Moram staviti neko ogledalo ispred kuce za svaki slucaj.

Bisernica
08-12-2011, 22:31
:raz_114:
babs ,draga ,divna si :lol:
ja sam tako jednom izletela na posao sa sve keceljom
koju sam pripasala samo na trenutak da zaštitim suknju
:raz_114: ...na pola puta tek primetim i bude mi jasno
što mi se svi ljudi koje ne poznajem osmehuju :lol:

Nežnicah
08-12-2011, 22:48
Biso moja mi smo koleginice na vise polja :)

Sad se setih i ja jos jednog bisera (odoh u off)

Jednom dok sam bila pusac, cekala sam trolejbus kod Kalemegdana, kad je naisao ja udjem sa decom, sednemo, trola jos stoji, a meni lepo. Razmisljam ja otkud to da mi je tako fino sto sedim u troli, kad ljudi moji ja ukapiram da nisam bacila cigaretu vec da sedim i pusim :pusi: :raz_114:

Sarmica
12-12-2011, 20:47
Ovaj moj mačak uopšte nije kako treba :( toliko grebe i grize da to nije normalno...msm,nije da često grebe i grize nego jako:eek:...ne znam koji mu je andrak ,ne mogu da ga pomazim uopšte,kao divlju mačku da imam :(...da li on to u igri radi nesvesno ili mu nešto nije potaman:srbpla:

Bisernica
14-12-2011, 20:26
Danas sam se iznervirala oko gluposti ...ali nije prvi put ,pa nije ni neka novost...
naručim telefon sa dve kartice i čovek mi kaže nema problema ,a danas mi ladno
javi da nema više ni jedan na lageru i ne zna kad će imati ....
pa šta li je znao kad mi je rekao da nema problema :mirka:

Cruz
15-12-2011, 12:59
toliko mi je spor net, da mi je pritisak skocio!

mrav
15-12-2011, 13:08
Ovaj moj mačak uopšte nije kako treba :( toliko grebe i grize da to nije normalno...msm,nije da često grebe i grize nego jako:eek:...ne znam koji mu je andrak ,ne mogu da ga pomazim uopšte,kao divlju mačku da imam :(...da li on to u igri radi nesvesno ili mu nešto nije potaman:srbpla:

pa naravno da grebe kad si ga kastrirala, zamerila si mu se grdno hahaah

Sarmica
15-12-2011, 13:31
sve to tako treba:rile:

DaDole
15-12-2011, 13:33
sve to tako treba:rile:

a možda mačka želi da joj kupiš čizme:hm: pa ti to nisi uhafizala:)

Sarmica
15-12-2011, 13:55
misiš mačku u čizmama?:rile:

DaDole
15-12-2011, 13:59
misiš mačku u čizmama?:rile:
:dada: pa što da i njemu ne bude happy:zrika: mislim zvončići,zvončići:jasenka:

Sarmica
15-12-2011, 14:20
ošli su njegovi zvončići:raz_114:

Nežnicah
20-12-2011, 00:19
Zalim vam se da sam juce dobila svoj prvi veliki ban na jednom forumu specijalizovanom za jednu vrstu pasa. Ja im uputila prijateljsku kritiku o losoj uredjivackoj politici foruma koja bode oci, a oni meni ban :g:

Cruz
20-12-2011, 00:20
hahaha babs :lol:

Moonster
20-12-2011, 00:22
Ćutanje je zlato ili antiban metoda :haha:

Nežnicah
20-12-2011, 00:24
a neka sam prolajala, ne kajem se :lol:

Sarmica
20-12-2011, 21:41
Što ja ne volim didem po tim slavama:qq:
A od sinoć još jače ne volem:nene:

O Sv. Nikola:krsti:
Da nisam sedela preko puta njih i videla rođenim očima ne bih verovala:nene:
Znači Nikoljdan, znači slava,znači juče i znači ulazi snajka u prostoriju od tridesetak ljudi i drekne:“Da nisam više nikog čula da je povisio ton ili se glasno nasmejao,dete mi spava :raz_096:"
Znači ozbiljno to reče:dada:
I poče na puža rođenog da viče:“ti si najglasniji,da li si ti normalan,el znaš da imaš bejbi:qq:“a 30 ljudi gleda u njih i ćuti:dada:
On: Prekini
Ona: prekini ti
On: prekini
Ona: prekini ti
On: prekini kad ti kažem
Ona: Ti ćeš da mi kažeš
On: Ti ćeš meni da kažeš da prekinem
Ona: I treba da prekineš
On: Treba ti da prekineš
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Marš ti napolje
On: Marš napolje kad ti kažem
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Neću
On: Bum tras zviz:eek::eek::eek:uvati je za ruku i izbaci napolje,tj u hodnik,i brzo zatvori vrata kaže: "Kad je mačka dosadna izbaciš je napolje i brrrzo zatvoriš vrata da slučajno ne uđe ponovo":srbpla:
"Da joj pm,ja je lebom hranim ona će meni tako,ima da ćuti dok jede moj lebac:dada:"
A trideset ljudi i dalje gleda i ćuti:dada:
Eto gospodže nakon šesti i po minuta sa kezom oko cele glave:“hi hi,zamislite idiota,zbog čega on mene tuče:):)“,seda za sto i opet ista priča,ona ne prestaje da mu zvoca:qq:
Kako se završila noć,stvarno ne znam.

Dolaze danas kod mene najzaljubljeniji par na ceeeeloj planeti:kojote:
"Znači" je uzrečica koju snajka znači govori nakon svake reči :raz_096:
I znači ona je moje godište on koju godinu stariji i znači nemam reči :srbpla:
Ko je ovde normalan,opušteno niko:igra::igra:

Što ja ne volim didem po tim slavama:srbpla:

Man
20-12-2011, 21:45
esam vam reko da me priča ne vole :srbpla:

причалица
20-12-2011, 21:48
esam vam reko da me priča ne vole :srbpla:

:raz_083::cmok::raz_083::raz_083::raz_083::cmok::c mok::cmok::raz_083::raz_083:

Nežnicah
20-12-2011, 22:55
Sarmice, al me nasmeja sestro slatka :) Mislim, ne podrzavam nasilne muzeve ni zene, nego samo mogu da zamislim celu tu neprijatnu situaciju, a slava je.
Ja sam sinoc sedela za stolom na slavi i pitala se Sta mi je ovo trebalo? :hm: Preko mene par snobova, kud sam sela tu, poznajem ih samo sa te slave, i to toliko da znam da su dva nevaspitana snoba snobovska, koji me nisu udostojili ni da kazu dovidjenja kada su kretali. Ni da kazu dobro vece kada sam im se javila i sela preko puta njih. A ja nisam bas providna i neupadljiva. Oboje su nastavnici u osnovnoj skoli, i ko o cemu, oni su samo sa cerkom domacina o skoli i predmetima. Nema covek sa kim da poprica. Znala sam jedino domacine, moje komsije prve, a oni stalno zujali, sluzili, ja kao gluvo prase sama sa sobom. Zato mi je valjda visnjevaca isla dobro, nisam znala sta cu drugo da radim, ne pusim, ne mogu da jedem neograniceno... ne znam da li cu sebe da izlazem tome sledece godine, ovaj moj se juce izvukao, nije isao, kao fol, smrckav je, gde ce takav na slavu...a kvarnic zna kako se smori svaki put tamo, a sve zarad dobrosusedskih odnosa.