PDA

Pogledaj Punu Verziju : chat i ja



DaDole
16-06-2011, 11:43
Možda bi bilo dobro da ovdje napišemo šta je to što nam smeta,odnosno šta ne podnosimo ..mnogi od nas se ne poznaju i ovo bi bila dobra prilika ..
evo,za početak ja
Chat i vrijeme provedeno na njemu..nije bilo čije vrijeme već moje vrijeme-vrijeme mog života i tako sam se odredila prema njemu.
Razbibrižno i opušteno:)

kojica
16-06-2011, 11:47
Meni komarci smetaju dok sam na čatu. :ljut: Ne podnosim ih.

a kad nisam na čatu onda mi sve smeta... :hm:

Moonster
16-06-2011, 11:48
Sam sebi smetam najviše, izgleda :aha:

Sarmica
16-06-2011, 11:49
meni svi smetaju:hm:..ja bi baš volela da vodim monologe po ceo dan:hm:

mare
16-06-2011, 11:51
meni smetaju boje na četu

Sarmica
16-06-2011, 11:51
marku smeta čet,ako ćemo iskreno:lol:

mare
16-06-2011, 11:53
odkud tebi to milojka? :lol:

Sarmica
16-06-2011, 11:54
sam umislila:hm:

DaDole
16-06-2011, 11:54
Slatki moji spamovi:raz_082:
meni smeta kad svima nešto smeta ponekad a neće da to napišu..a bilo bi dobro da napišu,je l te..evo,smeta mi kad ja nekog pozdravim,a taj neko ne otpozdravi i smeta mi kad se neko šali,a ovaj drugi to ne prepoznaje kao šalu..a ako iko ima obilje smajlića ,mi imamo:jasenka:

mare
16-06-2011, 11:58
meni smetaju grupe na četu, i ignorisanje

Sarmica
16-06-2011, 11:59
Meni smetaju mrgudi...eto ko god se prepozna:lol:

DaDole
16-06-2011, 12:00
meni smetaju grupe na četu, i ignorisanje

lijepo si to rekao marko:) Zato uvijek postoji pričaonica.

kojica
16-06-2011, 12:00
meni smetaju grupe na četu, i ignorisanje

E da.. meni smeta što nema Markove generacije na forumu i na čatu..

Uopšte mi ne bi smetalo da se sklonim i ostavim ih da ćaskaju. :jasenka:

mare
16-06-2011, 12:01
e vidiš kojice, meni to ne smeta, dosta mi ih u rl-u
hoću da se družim sa normalnim, zrelim ljudima

DaDole
16-06-2011, 12:02
Meni smetaju mrgudi...eto ko god se prepozna:lol:

meni ne smetaju mrgudi sem ako se ne namrgode na ja:) ( ničim izazvani naravno)

DaDole
16-06-2011, 12:04
e vidiš kojice, meni to ne smeta, dosta mi ih u rl-u
hoću da se družim sa normalnim, zrelim ljudima
fino:) razlika među generacijama najlakše se ne vidi baš u ovom našem svijetu:)

Moonster
16-06-2011, 12:05
lijepo si to rekao marko:) Zato uvijek postoji pričaonica.

U pričaonici imate ozbiljan deficit smajlija i drugačije su kodirani u odnosu na chat, mene mrzi da pamtim duple kodove za iste smajlije, a i izbor je jako, jako mali u odnosu na chat, pa ni ne idem tamo :aha:

DaDole
16-06-2011, 12:09
U pričaonici imate ozbiljan deficit smajlija i drugačije su kodirani u odnosu na chat, mene mrzi da pamtim duple kodove za iste smajlije, a i izbor je jako, jako mali u odnosu na chat, pa ni ne idem tamo :aha:

sve je stvar navike ..navikli smo da smajlićima kažemo sve i svašta i linijom manjeg otpora,logično je da nam se ne da pisati..pričaonica je super jer možemo ne ometajući druge,pričati šta god želimo ali pritom moramo malo više koristiti tastaturu:)

Sarmica
16-06-2011, 12:10
Meni smeta to što pojedini komentarišu gosn poštara...a poštar je ovde jedna divna "izmišljotina":)

tol
16-06-2011, 12:12
to je već grupisanje i izdvajanje..."ometati druge na čatu" malo je bzv ...čime se ometa? koji se to spektakularni čat primenjuje da se može pokvariti ili "smetati" ...svaka intima može na druhi način....Čat je javan...a to odvajanje stvara grupašenje...i shit u masi..."mi i oni"...to je već početak razdora i raspada...

DaDole
16-06-2011, 12:13
Meni smeta to što pojedini komentarišu gosn poštara...a poštar je ovde jedna divna "izmišljotina":)

poštar je predivan..ali,zar misliš da svi odmah mogu da znaju:)
Kad sam ja prvi put došla ovdje,dočekana sam toplo i izuzetno strpljivo,sjećaš se? Eto,ako ikad išta ja mogu da uradim,to je da sve nove "dočekam" sa istom ljubaznošću i strpljivošću..

tol
16-06-2011, 12:15
mislim da je prag tolerancije mali...nisam razumela da je ovo lična prćija(naravno zna se čija je) gde će masa da se razgatji i bude sebi dovoljna..nije svaki dan svima isti...niti smo u sličnim situacijama...pa ako ovo treba da bude mesto za silovanje ega...jadna mu majka onda.

Sarmica
16-06-2011, 12:16
E da,i to ne volim...što većina ignoriše nove članove,tj ne trudi se da ih, da tako kažem animira na neki način,ili uključi u razgovor...jeste nama lepo,jer smo fino društvo,ali cilj je da se uveća zajednica,a ne oteraju novopridošli:aha:

DaDole
16-06-2011, 12:17
to je već grupisanje i izdvajanje..."ometati druge na čatu" malo je bzv ...čime se ometa? koji se to spektakularni čat primenjuje da se može pokvariti ili "smetati" ...svaka intima može na druhi način....Čat je javan...a to odvajanje stvara grupašenje...i shit u masi..."mi i oni"...to je već početak razdora i raspada...

ne bih ja to vadila iz konteksta tolka:) postoji recimo nešto što ja želim pričati sa nekim(naprimjer neki dobar recept koji mi nije uspio)..logično je da ću se povući u pričaonicu ..možda ne želim biti javno ismijana kaop nesposobna kuharica:)

DaDole
16-06-2011, 12:19
Upravo tako milojka:) ali,šta novopridošli može da zna o nama kad prvi put dođe ,ako ga bar ne dočekamo kao što si ti mene:)

Sarmica
16-06-2011, 12:19
ne bih ja to vadila iz konteksta tolka:) postoji recimo nešto što ja želim pričati sa nekim(naprimjer neki dobar recept koji mi nije uspio)..logično je da ću se povući u pričaonicu ..možda ne želim biti javno ismijana kaop nesposobna kuharica:)

To je sasvim normalna stvar,jer čim nas ima više dolazi do zbuna ko s kim kako zbog čega,a i prosto nije prirodno da se svi slažemo i razumemo...a i pričaonica zato postoji:)
Ebi ga,kad "okupiraš" čat žale se,kad se ne javljaš žale se,kad se izdvojiš žale se:koni:

Sarmica
16-06-2011, 12:20
Upravo tako milojka:) ali,šta novopridošli može da zna o nama kad prvi put dođe ,ako ga bar ne dočekamo kao što si ti mene:)

Pa,nema svako čast da naleti na Milojku iz Donje Žitište:sojka:

tol
16-06-2011, 12:22
ne bih ja to vadila iz konteksta tolka:) postoji recimo nešto što ja želim pričati sa nekim(naprimjer neki dobar recept koji mi nije uspio)..logično je da ću se povući u pričaonicu ..možda ne želim biti javno ismijana kaop nesposobna kuharica:)

nije ovo izdvajanje iz konteksta...zar misliš da ovde ima takvih koji bi te ismejali?...niko nije naučen rodjen niti može sve da zna...taj ko to tvrdi je budala.
možda bi u masi od nekoga obila sjajne ideje....u tome i jeste draž čata..menjanje iskustava i pomoć..

zamisli da nekome zaista uztreba pomoć?...Mislim da bi većina se povukla u pričaonicu da plenum odobri to...ako je osoba podobna..onda ok..ako nije...ko je ebe...a ovde sam to osetila...zato i kažem da je licemerje najveća boljka...svako ga ima..samo treba da bude samokritičan.

ribizla
16-06-2011, 12:22
meni smeta ona ogranichenja na chatu..
nema prepiriki, svadja...
slika.. linkova...
:aha:
tamo odakle sam dosla.. sve to se prenosilo na chat... i dobili smo na kraju podforum H8 box hahaha.. i tu smo nastavljali sve nase prepirke sa chata.
tako da.
zahtevam h8 box podforum :lol:

a sto se tiche ljudi, niko mi ne smeta :g:

Zak
16-06-2011, 12:24
Dobro sad o licumurima sve najlepe Tol. :) Da nije njih ne bi bilo ni zabave.


e vidiš kojice, meni to ne smeta, dosta mi ih u rl-u
hoću da se družim sa normalnim, zrelim ljudima
Es ti normalan? Normalni i zreli :lol:


Meni smetaju mrgudi...eto ko god se prepozna:lol:
:per:

Moonster
16-06-2011, 12:25
nije ovo izdvajanje iz konteksta...zar misliš da ovde ima takvih koji bi te ismejali?...niko nije naučen rodjen niti može sve da zna...taj ko to tvrdi je budala.
možda bi u masi od nekoga obila sjajne ideje....u tome i jeste draž čata..menjanje iskustava i pomoć..

zamisli da nekome zaista uztreba pomoć?...Mislim da bi većina se povukla u pričaonicu da plenum odobri to...ako je osoba podobna..onda ok..ako nije...ko je ebe...a ovde sam to osetila...zato i kažem da je licemerje najveća boljka...svako ga ima..samo treba da bude samokritičan.

Ovo nisam znao,hvala Tol :)

tol
16-06-2011, 12:26
To je sasvim normalna stvar,jer čim nas ima više dolazi do zbuna ko s kim kako zbog čega,a i prosto nije prirodno da se svi slažemo i razumemo...a i pričaonica zato postoji:)
Ebi ga,kad "okupiraš" čat žale se,kad se ne javljaš žale se,kad se izdvojiš žale se:koni:

zato što je pritisak na piskaranje po forumima...navodno se to zapostavlja...a svaka presija stvara revolt...no kako moderatori imaju zadatak da pišu po temama ja ne vidim problem sa čatom.
Milojka..ideš li skoro da se grčiš? ;)

DaDole
16-06-2011, 12:26
Meni je chat odličan i ne fali mi ništa( i malo f 5 čuda čini)..volim ga jako,ali volim i pričaonicu,ma zapravo volim Razbibrigu:igrac::igrac:

tema ne treba da govori o strukturi već o nama..naglasak je na Ja..:)

Sarmica
16-06-2011, 12:29
Aj baš,nemojte sad ovde da iznosite frustracije i lične sukobe,nego čisto svoje zamerke i idemo dalje:)

DaDole
16-06-2011, 12:31
nije tema Zamjerke na chat:) već Chat i ja :)

kojica
16-06-2011, 12:31
Es ti normalan? Normalni i zreli :lol:
Ćuti bre. Samo se zahvali i pravi se normalan. :lol:

kojica
16-06-2011, 12:33
nije tema Zamjerke na chat:) već Chat i ja :)

I ja sam Nedo ovako razumela temu. :bela:

tol
16-06-2011, 12:35
alepo u uvodnom delu stoji


chat i ja
Možda bi bilo dobro da ovdje napišemo šta je to što nam smeta,odnosno šta ne podnosimo ..mnogi od nas se ne poznaju i ovo bi bila dobra prilika ..

ko je šta shvatio..to je njegov problem...nije mi jasmo Milojka o kakvim sukobima je reč...niti vidim gde je to pomenuto...pričamo o temi, nadam se

DaDole
16-06-2011, 12:36
:raz_082:

ribizla
16-06-2011, 12:39
Možda bi bilo dobro da ovdje napišemo šta je to što nam smeta,odnosno šta ne podnosimo ..mnogi od nas se ne poznaju i ovo bi bila dobra prilika ..
evo,za početak ja
Chat i vrijeme provedeno na njemu..nije bilo čije vrijeme već moje vrijeme-vrijeme mog života i tako sam se odredila prema njemu.
Razbibrižno i opušteno:)

pa znaci sta nam smeta, i sta ne podnosimo na chatu.. to ti je tako reci isto sto i tema.. sta zameramo na chatu.. :hm:

kojica
16-06-2011, 12:39
nemamo zamerke na čat...:dance: volimo čat.. :dance: živeo čat... :dance:

ja volim čat i čat voli mene... :bisa:

DaDole
16-06-2011, 12:41
pa znaci sta nam smeta, i sta ne podnosimo na chatu.. to ti je tako reci isto sto i tema.. sta zameramo na chatu.. :hm:

šta JA ne podnosim,šta MENI smeta..šta želim da mi niko NE radi..ne struktura njega kao takvog..ne zamjerka i ne kritika već JA u njemu:)

ribizla
16-06-2011, 12:42
šta JA ne podnosim,šta MENI smeta..šta želim da mi niko NE radi..ne struktura njega kao takvog..ne zamjerka i ne kritika već JA u njemu:)

e sledeci put tako napisi :g:

DaDole
16-06-2011, 13:15
Tako sam i napisala:g: ma,najvažnije je da smo se razumjeli :)

mica
16-06-2011, 13:32
aaaaa :nene:,ja sam jedared rekla na nekoj temi sta mi smeta,pa ispadoh licemer,slabic i kukavica :aha:
e ovako,ja dodjem ovde,da se ismejem,nekad iskukam,nekad dobijem malko neznosti od dragih mi forumasa. Ne zivim za chat iliti forum(nekad jesam,doduse..),ne zavisi mi zivot od toga koliko cu vremena ostaviti ovde i postova napisati. Volim chat,poseban je. Umemo za tili cas da napravimo zurku i da nam bude lepo,da se smejemo i djuskamo. Ne verujem u klanove,teorije zavera idt. Slazem se sa Milojkom,da malo vise treba obratiti paznju na novopridosle.

причалица
16-06-2011, 15:04
meni čat ne smeta...kad nisam raspoložena, ne javljam se...mada, trebalo mi je vremena da u kapiram da ne treba da se javljam kad sam bezveze raspoložena....missim, što da smaram ljude svojom nervozom?
da nema čata, ovaj forum bi bio kao i svi ostali...a pričaonicu gledam kao mesto gde mogu da se ispričam na brzinu sa 2-3 osobe, a da ne smetamo ostalima.
ne smeta mi što ima mnogo manje smajlija u pričaonici, jer je ona dinamičnija...šta će mi smajli tamo :huh:

Sarmica
16-06-2011, 15:06
E da,zaboravih da rečem suštinu:)
Smeta mi čat jer...:bela:...mislim da sam se zaljubila u njega:bela:..al' neka ga,istrpeću te slatke muke:bela:

Zak
16-06-2011, 15:07
E da,zaboravih da rečem suštinu:)
Smeta mi čat jer...:bela:...mislim da sam se zaljubila u njega:bela:..al' neka ga,istrpeću te slatke muke:bela:
Vracaj taj krastavac!

mica
16-06-2011, 15:07
E da,zaboravih da rečem suštinu:)
Smeta mi čat jer...:bela:...mislim da sam se zaljubila u njega:bela:..al' neka ga,istrpeću te slatke muke:bela:

ama nisi ti zaljubljena u chat,zemska..no u one sa chata,sho dele krastavce :lol:

Sarmica
16-06-2011, 15:09
Vracaj taj krastavac!


ama nisi ti zaljubljena u chat,zemska..no u one sa chata,sho dele krastavce :lol:

vid ovo dvoje sa pokvarenom maštom:raz_114:

mica
16-06-2011, 15:10
:haha:

Zak
16-06-2011, 15:13
vid ovo dvoje sa pokvarenom maštom:raz_114:
Neje pokvarena vec sveza. :lol:

Poštar
16-06-2011, 16:38
i nije vam neka tema :pusi:

Sarmica
16-06-2011, 16:42
i nije vam neka tema :pusi:

A što sam te branila to nesi vido:ljutko:

Poštar
16-06-2011, 16:52
A što sam te branila to nesi vido:ljutko:


:cmok: :cmok: :cmok:

moja poštarka :bisa:

Megi
16-06-2011, 16:55
nemamo zamerke na čat...:dance: volimo čat.. :dance: živeo čat... :dance:

ja volim čat i čat voli mene... :bisa:

Ja obožavam chat i ekipu na chatu....:jasenka:

Sarmica
16-06-2011, 17:26
:cmok: :cmok: :cmok:

moja poštarka :bisa:

Dobro da nisam zubarka:raz_114:...:prkos:

QueenOfClubs
16-06-2011, 18:31
aaaaa :nene:

Овако некако.

mihaela
26-06-2011, 13:50
Kod mene me nervira to sto me beba ponekad ometa,pa se zna desiti da u sred razgovora moram ici,ili jos gore ne uspijem se ni pozdraviti.
U posljednje vrijeme mi se cini da chat nije vise kao sto je bio do nedavno.
Nerviraju me ignorisanja drugih ljudi,zajedljivi komentari,spanski jezik...
Nedostaju mi razgovori sa Kvin,Pricom i Milojkom i poneke upadice od Manijaka.
Toliko.

mica
26-06-2011, 14:54
Kod mene me nervira to sto me beba ponekad ometa,pa se zna desiti da u sred razgovora moram ici,ili jos gore ne uspijem se ni pozdraviti.
U posljednje vrijeme mi se cini da chat nije vise kao sto je bio do nedavno.
Nerviraju me ignorisanja drugih ljudi,zajedljivi komentari,spanski jezik...
Nedostaju mi razgovori sa Kvin,Pricom i Milojkom i poneke upadice od Manijaka.
Toliko.

Bebin posao je da te ometa :)
Sto se tice ignorisanja,kao i zajedljiih komentara,nekako verujem da kao i u relanom zivotu,ima dana kad svi umemo biti malo nervozni i to se provlaci kroz komunikaciju. Sustina je da uvek i svuda dodje do nekog nesporazuma,ali misljenja sam da otvorenim pristupom sve moze da se resi. Ja sam od starta tvrdila da nas forum ima "ono nesto" sto nijedan drugi nema (mozda sam objektivna..) i greota je da se to izgubi. Svako od nas je individua za sebe i ne prija nam svima isto zezanje,sale itd..Verujem da se opet moze vratiti taj chat koji nas je cinio posebnima,saljiv,veseo i neopterecujuci..samo da budemo malko vise tolerantni i sa vise razumevanja..

Raisa
26-06-2011, 22:11
Onomad kad sam rekla da bi trebali svi javno da kazu ko kome zasto i kako smeta, nazvana sam provokatorom ali,ako je ljudima lepse da zmire i lazno se ljubakaju i ukoliko je tako lakse,Boze moj.
probleme ne treba turati pod tepih ni potiskivati jer se smao taloze,sve ide podsvesno,i moze doci do nekih pasivno agresivnih borbi,a pasivno-agresivno nosi sa sobom ogorcenosti,pritajenog nepodnosenja,gomilaju se frustracije... naravno,treba znati tanku liniju i granicu izmedju ''reci sta ti smeta'' i svadjanja.

Sta mi smeta?

separatisanje,ignorisanje,pasivno agresivni nacini spustanja na finjaka, sto je ocigledno da ima nesto sto nije u redu i da bi ljudi voleli da popricaju samo ne zele ili ne smeju iz straha da ne ispadne otvoreno ratiste,smeta mi sto ljudima smeta sta se na chatu prica, kad se provuce to '' nervira me smaranje,trebali bi ljudi ici u pricaonicu ''. Pre svega,chat je javan,i ima dovoljno mesta da svako sa svakim prica o cemu god zeli,zasto bi se neko ''cenzurisao'' zarad drugih kad za sve ima mesta. sad ce neko reci '' pa zasto bih ja slusala boljke XY? '' . Pa,i XY verovatno cita kad ti na chatu pricas nesto nezanimljivo ali ne govori nista. Meni stvarno ne smeta koja god tema se povede na chatu,svakome maksimalna sloboda, ne razumem kako neke ljude moze da iritira neko ko samo tako postoji,bez da im je ista ucinio. Sto bih ja sad trebala da budem revoltirana sto, ko zna ko prica o mackama,strikanju, jahanju,pecanju.. ne smetaju mi nicije teme,niti dopru do mene do te mere da budem uznemirena,a pre svega,ako vas iritira sta neko prica,povlaci se da vas nervira i osoba,a to je vec vash problem,jer nije normalno da ti ide na zivce neko ko samo postoji kao i vi,i truca o ko zna cemu.
u vezi tog ignorisanja,ono je ravno onim siledzijama u srednjoj skoli,kad ne zele decaka da prime u ragbi tim,pa umesto da mu otvoreno kazu kako i zasto, oni cute i ignorisu ga,i time izopstavaju i hoce pasivno agresivno da ga nateraju da shvate da ga ne zele. ako je nekim ljudima ovde komotno da se ponasaju kao 16 godisnje virtuelne siledzije,blago njima. kao drugo,detinjasto je. besmisleno je da odrasli ljudi ne znaju raspraviti o stvarima,vec kao mala deca cute,onaj efekat ''ima ruzicatsi slon u sobi al necemo da govorimo o njemu''. A ovd eje bolnon ocigledno da svaka osoba ima vise ruzicastih slonova.

mnogo mi je zao ( u stvari,nije ) na chatu ne stoji natpis '' ne pricajte o odredjenim stvarima da ne biste smarali druge'' - da vam u pricaonicu neko upadne kad pricate sa nekim jedan na jedan pa da kazes ''smeta'' ali chat je javna teritorija,svako treba i ima dozvolu da pise,radi sta god pozeli.

to sam htela da razjasnim,bar sa moje tacke gledista.

Kao poslednje,nedostaje mi laganost cheta :-) ta neopterecnost ,humor mi mozda najvise fali,i povezano sa prvim jel,neke podvodne tenzije koje nikako da se ispolje praveci kocnice za bilo kakav napredak.

Rosa
26-06-2011, 23:12
Onomad kad sam rekla da bi trebali svi javno da kazu ko kome zasto i kako smeta, nazvana sam provokatorom ali,ako je ljudima lepse da zmire i lazno se ljubakaju i ukoliko je tako lakse,Boze moj.
probleme ne treba turati pod tepih ni potiskivati jer se smao taloze,sve ide podsvesno,i moze doci do nekih pasivno agresivnih borbi,a pasivno-agresivno nosi sa sobom ogorcenosti,pritajenog nepodnosenja,gomilaju se frustracije... naravno,treba znati tanku liniju i granicu izmedju ''reci sta ti smeta'' i svadjanja.

Sta mi smeta?
separatisanje,ignorisanje,pasivno agresivni nacini spustanja na finjaka, sto je ocigledno da ima nesto sto nije u redu i da bi ljudi voleli da popricaju samo ne zele ili ne smeju iz straha da ne ispadne otvoreno ratiste,smeta mi sto ljudima smeta sta se na chatu prica, kad se provuce to '' nervira me smaranje,trebali bi ljudi ici u pricaonicu ''. Pre svega,chat je javan,i ima dovoljno mesta da svako sa svakim prica o cemu god zeli,zasto bi se neko ''cenzurisao'' zarad drugih kad za sve ima mesta. sad ce neko reci '' pa zasto bih ja slusala boljke XY? '' . Pa,i XY verovatno cita kad ti na chatu pricas nesto nezanimljivo ali ne govori nista. Meni stvarno ne smeta koja god tema se povede na chatu,svakome maksimalna sloboda, ne razumem kako neke ljude moze da iritira neko ko samo tako postoji,bez da im je ista ucinio. Sto bih ja sad trebala da budem revoltirana sto, ko zna ko prica o mackama,strikanju, jahanju,pecanju.. ne smetaju mi nicije teme,niti dopru do mene do te mere da budem uznemirena,a pre svega,ako vas iritira sta neko prica,povlaci se da vas nervira i osoba,a to je vec vash problem,jer nije normalno da ti ide na zivce neko ko samo postoji kao i vi,i truca o ko zna cemu.
u vezi tog ignorisanja,ono je ravno onim siledzijama u srednjoj skoli,kad ne zele decaka da prime u ragbi tim,pa umesto da mu otvoreno kazu kako i zasto, oni cute i ignorisu ga,i time izopstavaju i hoce pasivno agresivno da ga nateraju da shvate da ga ne zele. ako je nekim ljudima ovde komotno da se ponasaju kao 16 godisnje virtuelne siledzije,blago njima. kao drugo,detinjasto je. besmisleno je da odrasli ljudi ne znaju raspraviti o stvarima,vec kao mala deca cute,onaj efekat ''ima ruzicatsi slon u sobi al necemo da govorimo o njemu''. A ovd eje bolnon ocigledno da svaka osoba ima vise ruzicastih slonova.

mnogo mi je zao ( u stvari,nije ) na chatu ne stoji natpis '' ne pricajte o odredjenim stvarima da ne biste smarali druge'' - da vam u pricaonicu neko upadne kad pricate sa nekim jedan na jedan pa da kazes ''smeta'' ali chat je javna teritorija,svako treba i ima dozvolu da pise,radi sta god pozeli.

to sam htela da razjasnim,bar sa moje tacke gledista.

Kao poslednje,nedostaje mi laganost cheta :-) ta neopterecnost ,humor mi mozda najvise fali,i povezano sa prvim jel,neke podvodne tenzije koje nikako da se ispolje praveci kocnice za bilo kakav napredak.

http://razbibriga.net/clear.gif

kojica
27-06-2011, 05:50
:hm:

Opet ona zapodeva svađu, pod maskom ''gle kako ću ja sad da pokažem kako sam iskrena'' :lol:

A iskrenos se sastoji u tome da kažeš ''neki ljudi ovo, a neki ono, a koji su nije ni važno''. To nije
iskrenost. :nene: To je čista provokacija, gde bi bar tri naivčine trebale da se nađu prozvane,
pa da krenu da se pravdaju i objašnjavaju, a još tri da ti aplaudiraju i eto dve sukobljene strane.

:lakat:

Postoje privatne poruke, pa tamo rešavajte nesporazume.

Raisa
27-06-2011, 10:28
Jaoooooooooooj... znala sam,znala sam. Odustajem.

Raisa
27-06-2011, 10:52
..

mica
27-06-2011, 11:19
Kao sto vec rekoh,svi smo razliciti,pored toga,postoji i generacijski jaz tako da je sasvim normalno da dolazi do razmimoilazenja.

причалица
28-06-2011, 07:21
volim čat. tu se lepo ispričam sa ljudima.
pošto smo svi dosta zajedno, onda je normalno da nekad dođe do nekih nesporzuma...ima ih i u kući, što ne bi bilo ovde? važno je da se ljudi ipak primire i nastave druženje, jer mislim da ovde niko nikome ne želi zlo, pa onda je i glupo da se ljudi trajno posvađaju.

DaDole
28-06-2011, 07:26
volim čat. tu se lepo ispričam sa ljudima.
pošto smo svi dosta zajedno, onda je normalno da nekad dođe do nekih nesporzuma...ima ih i u kući, što ne bi bilo ovde? važno je da se ljudi ipak primire i nastave druženje, jer mislim da ovde niko nikome ne želi zlo, pa onda je i glupo da se ljudi trajno posvađaju.
jeste pričo..volim ga i ja:) ovdje osjećamo pripadnost koju baš ne možemo svugdje osjetiti.

причалица
28-06-2011, 07:27
tačno i mislim da čat ima veze s tim.
klasično postovanje po temama ne može da da tu vrstu ''bliskosti'', čini mi se....možda grešim.

DaDole
28-06-2011, 07:31
o tome i pričam...osjećaj pripadnosti grupi kao velikoj porodici.znaš,kako god i gdje god da krenem,uđem ovdje kao u kuću..

Sarmica
28-06-2011, 07:37
Onomad kad sam rekla da bi trebali svi javno da kazu ko kome zasto i kako smeta, nazvana sam provokatorom ali,ako je ljudima lepse da zmire i lazno se ljubakaju i ukoliko je tako lakse,Boze moj.
probleme ne treba turati pod tepih ni potiskivati jer se smao taloze,sve ide podsvesno,i moze doci do nekih pasivno agresivnih borbi,a pasivno-agresivno nosi sa sobom ogorcenosti,pritajenog nepodnosenja,gomilaju se frustracije... naravno,treba znati tanku liniju i granicu izmedju ''reci sta ti smeta'' i svadjanja.

Sta mi smeta?

separatisanje,ignorisanje,pasivno agresivni nacini spustanja na finjaka, sto je ocigledno da ima nesto sto nije u redu i da bi ljudi voleli da popricaju samo ne zele ili ne smeju iz straha da ne ispadne otvoreno ratiste,smeta mi sto ljudima smeta sta se na chatu prica, kad se provuce to '' nervira me smaranje,trebali bi ljudi ici u pricaonicu ''. Pre svega,chat je javan,i ima dovoljno mesta da svako sa svakim prica o cemu god zeli,zasto bi se neko ''cenzurisao'' zarad drugih kad za sve ima mesta. sad ce neko reci '' pa zasto bih ja slusala boljke XY? '' . Pa,i XY verovatno cita kad ti na chatu pricas nesto nezanimljivo ali ne govori nista. Meni stvarno ne smeta koja god tema se povede na chatu,svakome maksimalna sloboda, ne razumem kako neke ljude moze da iritira neko ko samo tako postoji,bez da im je ista ucinio. Sto bih ja sad trebala da budem revoltirana sto, ko zna ko prica o mackama,strikanju, jahanju,pecanju.. ne smetaju mi nicije teme,niti dopru do mene do te mere da budem uznemirena,a pre svega,ako vas iritira sta neko prica,povlaci se da vas nervira i osoba,a to je vec vash problem,jer nije normalno da ti ide na zivce neko ko samo postoji kao i vi,i truca o ko zna cemu.
u vezi tog ignorisanja,ono je ravno onim siledzijama u srednjoj skoli,kad ne zele decaka da prime u ragbi tim,pa umesto da mu otvoreno kazu kako i zasto, oni cute i ignorisu ga,i time izopstavaju i hoce pasivno agresivno da ga nateraju da shvate da ga ne zele. ako je nekim ljudima ovde komotno da se ponasaju kao 16 godisnje virtuelne siledzije,blago njima. kao drugo,detinjasto je. besmisleno je da odrasli ljudi ne znaju raspraviti o stvarima,vec kao mala deca cute,onaj efekat ''ima ruzicatsi slon u sobi al necemo da govorimo o njemu''. A ovd eje bolnon ocigledno da svaka osoba ima vise ruzicastih slonova.

mnogo mi je zao ( u stvari,nije ) na chatu ne stoji natpis '' ne pricajte o odredjenim stvarima da ne biste smarali druge'' - da vam u pricaonicu neko upadne kad pricate sa nekim jedan na jedan pa da kazes ''smeta'' ali chat je javna teritorija,svako treba i ima dozvolu da pise,radi sta god pozeli.

to sam htela da razjasnim,bar sa moje tacke gledista.

Kao poslednje,nedostaje mi laganost cheta :-) ta neopterecnost ,humor mi mozda najvise fali,i povezano sa prvim jel,neke podvodne tenzije koje nikako da se ispolje praveci kocnice za bilo kakav napredak.

:kk:čime sam ja opterećavala svoj mozak u osam i po:kk:...mislila sam da verovatno nešto zanimljivo piše u ovolikom postu,a samo sam saznala da su pink elephants among us:pada:

:nene::nene::nene:provokatoreeee:nene::nene::nene:

mica
28-06-2011, 14:38
:kk:čime sam ja opterećavala svoj mozak u osam i po:kk:...mislila sam da verovatno nešto zanimljivo piše u ovolikom postu,a samo sam saznala da su pink elephants among us:pada:

:nene::nene::nene:provokatoreeee:nene::nene::nene:

:lol: ako nesto kazem,bicu opet licemer :) al mislim,volim chat :D i sebe na chatu:D i tebe,Milojka na chatu:D

Rosa
28-06-2011, 18:24
Da li uopšte ima potrebe da kažem koliko ja volim ovaj čet? :bisa:

:mm:
Čim sam stigla na forum moje prve reči bile su iskuckane na njemu..
I...uzeo me je po svoje...:mm:
Od svog slobodnog vremena koje imam za net ,najveći deo provedem na četu :bisa:

Koliko sam se samo simejala zahvaljujući njemu,i naravno ljudima na njemu...a nesuglasice su u ovom slučaju nebitne :sojka::krofna:


I LOVE CHAT :bisa:


I nikad ne bih menjala ovaj forum ni za jedan drugi,baš zbog njega :bisa:

Bouže esam se to ja zaljubila...:hm:

причалица
29-06-2011, 06:50
e, baš mi je drago što čitam ovakvo stanojkino mišljenje :)

DaDole
29-06-2011, 06:54
e, baš mi je drago što čitam ovakvo stanojkino mišljenje :)

I meni pričo:)

Man
12-09-2011, 23:00
mene čat nervira :kk:

kojica
12-09-2011, 23:10
:haha:

kakva neobična izjava... :lol:

Bisernica
12-09-2011, 23:17
bilo ga,ne bilo ga meni je svejedno :aha:

DaDole
13-09-2011, 08:57
:haha:

kakva neobična izjava... :lol:

:) skoro da povjerujemo:)

ribizla
13-09-2011, 09:16
volim chat.. al udaram sebe po prstima.. da ne kucam svasta.. :facepalm:
a to neje fer :nene:
neki mogu.. a neki ne.. :aha:

Ciciban
13-09-2011, 09:43
meni smetaju grupe na četu, i ignorisanje


abe Mare s neba pa u rebra :) ...i meni to smeta ...nekad je tako ocigledno, preterano, glupo, smesno......dosta ....


edit: meni forum bez cata deluje mrtvo, valjda sam navikla na njega od prvog dana ipak sam ja prvi clan foruma mozda zato ...

Sandokan
13-09-2011, 09:59
Jas nikoga ne ignorišem ... sem onih koje ignorišem s razlogom :aha: i volem čatersko spamovanja foruma :lol:

DaDole
13-09-2011, 10:01
Jas nikoga ne ignorišem ... sem onih koje ignorišem s razlogom :aha: i volem čatersko spamovanja foruma :lol:

ja tebe nikad ne ignorišem Sandokane:plesu:
al,da ne spamujem rođenu temu:)

Sandokan
13-09-2011, 10:04
ja tebe nikad ne ignorišem Sandokane:plesu:
al,da ne spamujem rođenu temu:)

I da oćeš ne mereš da me ignorišeš kad malo malo pa te zgazim:stidljiva: ..... al da ti ne spamujem temu :lol:

DaDole
13-09-2011, 10:22
I da oćeš ne mereš da me ignorišeš kad malo malo pa te zgazim:stidljiva: ..... al da ti ne spamujem temu :lol:

ti si Sandokane jedan od onih sa kojima chat ima svoj pravi smisao..lakoću i prijatnost(pa čak i kad me nagaziš;) )

причалица
14-09-2011, 07:06
pa ima svašta na čatu...ko nam je kriv kad volimo da ga imamo, pa ponekad čitamo svašta....a poneko i piše svašta :rumenko:

DaDole
14-09-2011, 07:10
pa ima svašta na čatu...ko nam je kriv kad volimo da ga imamo, pa ponekad čitamo svašta....a poneko i piše svašta :rumenko:

niko nije kriv,a svi smo zaslužni:) istina,nađe se svašta za pročitati,ali ponekad možemo biti selektivni u čitanju i naravno,tolerantni:)

причалица
14-09-2011, 07:11
pa tolerancija jeste ovde na velikom testu ponekad.

Man
14-09-2011, 07:36
el sam možda spominjao da me čat opasno nervira :rile:

kojica
14-09-2011, 07:36
čat i ja smo raskinuli.. :aha:

причалица
14-09-2011, 07:40
el sam možda spominjao da me čat opasno nervira :rile:

jesi.


čat i ja smo raskinuli.. :aha:


što?

DaDole
14-09-2011, 07:43
čat i ja smo raskinuli.. :aha:

i nećete na kraju da se uzNete:qq:

причалица
17-09-2011, 08:14
najgore mi je na čatu ujutro, kad nema nikoga, pa moram da pišem postove :rumenko:....ili uveče, kad su svi raspoloženi, a ja trubalesku :(

kojica
17-09-2011, 11:06
što?

to je naša privatna stvar.. :bela:

Man
17-09-2011, 11:37
izvinte :kapa: nesmo znali da imate mooda :(
inače nikad ne bi :dupe:

причалица
17-09-2011, 12:59
izvinte :kapa: nesmo znali da imate mooda :(
inače nikad ne bi :dupe:

to si bio ti....a ja mislila kojica :pada:

DaDole
06-11-2012, 14:59
pa niki ne piše na ovoj temi:qq:

mrav
06-11-2012, 15:12
ovo ko pismeni iz srpskog 6 osnovne tito i ja

DaDole
06-11-2012, 15:21
nije mravak:nene: ovdje možeš napisati sve što misliš o chatu:dada: da mi znamo šta ti misliš,a ne da pogađamo ..o Titu svi znamo sve,a ovdje eeee...:ceka:

mrav
06-11-2012, 15:26
tamo imu ljudi i stalno se smeju mada imu neki koji se stalno ljutu
mora smanje chili u ishrani valjda
:huh:

Nežnicah
06-11-2012, 15:27
niki nema zamerki na chat :dada:

meni smeta kad neko izignorise moj pozdrav upucen bas njemu, ali ne uzimam za zlo... mnogo nas je, sve se sareni od boja, jednostavno desi se da nesto covek kucka i da previdi moj pozdrav... e sad ako se to redovno desava, onda prestanem i ja toj osobi da se javljam, ili ako sam u zloj fazi onda se namerno javljam na svakih par redova...mada mi ta faza srecom retko nailazi...
mozda se i meni desi da u zaru kuckanja nekome ne odgovorim na pozdrav, ali to bude zaista samo propust, nikako nevaspitanje, ignorisanje ili nesto trece...

Sarmica
06-11-2012, 18:17
ja moram nešto iskreno da rečem:kk:
smeta mi kase neko raširi po čatu a ja nikako da dođem do izražaja:dosta::kk: :blenta:

eto:kk:ubija mi moje ja:blenta:

Man
06-11-2012, 18:22
čat kvari urmašice :b:

Padalica
06-11-2012, 18:55
ja volim da se druzim sa chatom :dada:
cesti pijemo kafu zajedno, a mnogo cesce pusimo :g::dada:
moze se reci da smo prijatelji postali :dada:
:trepp:

Sagacity
06-11-2012, 21:41
Sigurno sam neko ko' visi na chatu non stop...:lol: Meni upravo ovaj forum i ova dva sata uveče služe da pričam sa ljudima koji ne spadaju u moju svakodnevnicu. Malo se našalimo, malo razmenimo neka iskustva....
Smeta mi provociranje, jer ni sama to ne radim i umem da odreagujem kad mi baš postane ta vrsta ''prozivanja'' neinteresantna. I to je jedino što mi zasmeta ponekad.

Ranije sam imala više vremena ujutru da brbljam na čatu, ali sada su se stvari malo promenile...i tako....:kk:

DaDole
09-11-2012, 12:04
chat utiče na telefoniranje u rl-u :haha:

причалица
09-11-2012, 22:53
čat i ja imamo ''faze''...nekad je ta faza super,a nekad je minus beskonačno....a tu nismo krivi ni čat ni ja, nego nešto treće.
volim čat, mnogo znači na forumu :srce:

Asterix
10-11-2012, 00:18
ja obozavam chat