PDA

Pogledaj Punu Verziju : Било некад



QueenOfClubs
21-06-2011, 19:18
http://razbibriga.net/clear.gif

Сви смо видели овај приручник некад.
Мене је насмејао.

Питање за мушкарце – да ли бисте волели да имате жену која се овако понаша?
Домаћица која је живот подредила вама. (чак и децу утишава кад господар долази с посла)

Питање је врло озбиљно, не бих да се спрдате са овим, заиста ме занима искрено мишљење.


Жене, да ли вам некад дође да ставите ту траку у косу, скувате ручак и не мислите ни о чему другом?

Sandokan
21-06-2011, 19:36
http://razbibriga.net/clear.gif

Сви смо видели овај приручник некад.
Мене је насмејао.

Питање за мушкарце – да ли бисте волели да имате жену која се овако понаша?
Домаћица која је живот подредила вама. (чак и децу утишава кад господар долази с посла)

Питање је врло озбиљно, не бих да се спрдате са овим, заиста ме занима искрено мишљење.


Жене, да ли вам некад дође да ставите ту траку у косу, скувате ручак и не мислите ни о чему другом?

Ne bih, pre svega zbog toga što sam kroz ceo život programiran (porodica, škola, okolina) da je ovaj model retrogradan, kao i to da žene posmatram kao potpuno ravnopravne muškarcima ..... mada mogao bih u polu šali da kažem da to možda i nije tako loše ;) ....

kojica
21-06-2011, 20:18
Čuj traku.. dođe mi ovako da se umotam...

http://razbibriga.net/clear.gif

Lujka
21-06-2011, 20:34
Жене, да ли вам некад дође да ставите ту траку у косу, скувате ручак и не мислите ни о чему другом?

Ne stavim traku ali vezem kosu da ne bude dlakav rucak :stidljiva: a da ne mislim ni o cemu drugom to mi nije problem. :kojica:
Sama tema daje moj odgovor - bilo nekad.. sad se samo pripoveda.

mikili
21-06-2011, 20:54
ma oni bi svi voleli,posebno im se dopada ovaj poslednji pasus...a ima i zena koje to i danas rade,hodaju na prstima i obigravaju oko umornog muzica koji se premorio:qq:...a sto rece lu u velikom broju-bilo nekad..

Adio
21-06-2011, 21:36
http://razbibriga.net/clear.gif

Сви смо видели овај приручник некад.
Мене је насмејао.

Питање за мушкарце – да ли бисте волели да имате жену која се овако понаша?
Домаћица која је живот подредила вама. (чак и децу утишава кад господар долази с посла)

Питање је врло озбиљно, не бих да се спрдате са овим, заиста ме занима искрено мишљење.


Жене, да ли вам некад дође да ставите ту траку у косу, скувате ручак и не мислите ни о чему другом?

Zena ne treba da se podaruje muskarcu, vec da funkcionise kao svojstveno bice.
U zajednici sa muskarcem treba da postoji razumevanje, poverenje i postovanje, a pre svega dopunjavanje.


A meni dodje samo da zavrsim sa ovim kreeecenjem i farbanjem, majku mu staru... :aha:

naki
22-06-2011, 02:02
a de su muski da komentarisu? :raz_088:

naki
22-06-2011, 02:04
bold je glavni... 'dobra zena zna gde joj je mesto'... :raz_088:

kojica
22-06-2011, 06:28
''Neka on prvo govori, sigurno ima važnije stvari na umu od vas.''

:raz_010:

Pa jes, njima su uvek na umu jako važne stvari. :bela:

mica
24-06-2011, 22:05
pa..znam da zvuci neverovatn,ali ja sam bila tak'a u pocetku mog braka..:aha:

Flertusa Cipelic
28-06-2011, 16:26
:lol: Ja bih bas volela da turim tu traku u kosu i pevam :raz_030:

Raisa
28-06-2011, 16:30
''Gospodar....sprovoditi svoju volju''

joj vec bih relfeksno mlatnula nekog stolicom cim se promile te reci

Flertusa Cipelic
28-06-2011, 16:31
Sto? :)

Raisa
28-06-2011, 16:35
Ovde Raisa :mrgreen:

pa,mrzim bilo kakav privid kontrole ,ili nadmoci muske, lance,okove,kad god imam osecaj da neko hoce d abude ''iznad'' mene,odmah postanem jako agresivna,ko neka zivotinja u kavezu :lol:
pa kad procitam reci Gospodar,sprovoditi svolju volju, muz autoritet,odmah postanem sto bi se reklo jumpy i nervozna, i zamisljam kako virtuelnog muza izbacujem kroz prozor, i pritom bih jos polupala sve prozoroe u znak svoje slobode :lol:

Flertusa Cipelic
28-06-2011, 17:04
Cemu?
Samo se okrenes i odes, da ne bi bila gora od "Gospodara" ;)

kojica
28-06-2011, 19:11
ja sam si danas kupila traku.. :mica:

Zazijavalo
28-06-2011, 19:17
Moj deda, kažu, ćutljiv čovek koji je više-manje proveo život ćuteći i pušeći škilju koju je sam ilegalno gajio, gledao novu snajku kako pokušava da umesi hleb, ali nikako joj nije polazilo za rukom. Na kraju mu dosadi, ustane, prihvati se testa i nakon nekoliko minuta pruži snaji na dlanu jedne ruke savršeno umešenu kuglu uz reči:
- Na! Jeba' te kruv, da te jeba'! :ljut:

Nikome ne treba žena opisana u uvodnom postu. Jer je premalo sve što takva može da pruži u odnosu na monumentalnu gomilu zahvalnosti koju misli da zaslužuje.
Pored toga, samopregor i požrtvovanost takve žene dovodi do domaćinskog terora praćenog obaveznim izuvanjem (što se vremenom proširi i na goste), premeštanjem drva u podrumu svkog proleća da se počisti prašina ispod, obavezom da svako u kući sebi pere čaše i tanjire, što se vremenom proširi na čarape, gaće, automobile i perjane jakne, dok premorena domaćica stenje na kauču sa vlažnom krpom na glavi i žali se plačnim glasom na svoju nezahvalnu sudbinu. :)

twm
28-06-2011, 19:21
http://razbibriga.net/clear.gif

Сви смо видели овај приручник некад.
Мене је насмејао.

Питање за мушкарце – да ли бисте волели да имате жену која се овако понаша?
Домаћица која је живот подредила вама. (чак и децу утишава кад господар долази с посла)

Питање је врло озбиљно, не бих да се спрдате са овим, заиста ме занима искрено мишљење.


Жене, да ли вам некад дође да ставите ту траку у косу, скувате ручак и не мислите ни о чему другом?

da se ne lazemo, probao bi se naviknuti:mrgreen:

kojica
28-06-2011, 19:22
Moj deda, kažu, ćutljiv čovek koji je više-manje proveo život ćuteći i pušeći škilju koju je sam ilegalno gajio, gledao novu snajku kako pokušava da umesi hleb, ali nikako joj nije polazilo za rukom. Na kraju mu dosadi, ustane, prihvati se testa i nakon nekoliko minuta pruži snaji na dlanu jedne ruke savršeno umešenu kuglu uz reči:
- Na! Jeba' te kruv, da te jeba'! :ljut:

Nikome ne treba žena opisana u uvodnom postu. Jer je premalo sve što takva može da pruži u odnosu na monumentalnu gomilu zahvalnosti koju misli da zaslužuje.
Pored toga, samopregor i požrtvovanost takve žene dovodi do domaćinskog terora praćenog obaveznim izuvanjem (što se vremenom proširi i na goste), premeštanjem drva u podrumu svkog proleća da se počisti prašina ispod, obavezom da svako u kući sebi pere čaše i tanjire, što se vremenom proširi na čarape, gaće, automobile i perjane jakne, dok premorena domaćica stenje na kauču sa vlažnom krpom na glavi i žali se plačnim glasom na svoju nezahvalnu sudbinu. :)

E to, to.. Sveta Mučenica Domaćica.. :bisa:
Uz obavezno povremeno napominjanje ''da mene nije.......'' i ''videćete vi kad mene ne
bude bilo........''
Mnogo mi se sviđa ideja.

Al se sad nešto plašim povodom tog ''proširi''. Ako sad počnem, kolko mi vremena treba
da dostignem sav sjaj karijere? :hm:

Zazijavalo
28-06-2011, 19:23
Kolko jako umeš da zvocaš? :mrgreen:

kojica
28-06-2011, 19:25
Pa ne smem odma da zvocam.. :hm: valjda prvo treba da im se svidi.. pa kad se svi naviknu
i opuste, onda da počnem sa zvocanjem...

ja mislim da sam zakasnila... :sad:

DaDole
29-06-2011, 06:52
Kao dijete često sam odlazila u komšijsku kuću punu djece u kojoj sam viđala baš ovakvu ženu,majku..dok su moji roditelji radili,meni je bilo interesantnije da bauljam po komšiluku i družim se sa njima..
Ona je bila takva žena,naravno nije radila već je isključivo brinula o mužu i djeci.Bila je to kuća puna topline i zajedništva.Jednom je njen muž,došavši sa posla rekao mom ocu(uvijek mu predbacujući zašto dopušta da mu žena ide na posao):
"Ženi je kao i šporetu,mjesto u kući".
Tad nisam znala šta to znači:)

причалица
29-06-2011, 07:31
"Ženi je kao i šporetu,mjesto u kući".

lepo poređenje :qq:
missim, druga je potpuno stvar što bih lično volela da budem u kući i da se brinem samo o domu, ali ne bih nikako volela da me neko ubacuje u rang sa šporetom :(

DaDole
29-06-2011, 08:12
lepo poređenje :qq:
missim, druga je potpuno stvar što bih lično volela da budem u kući i da se brinem samo o domu, ali ne bih nikako volela da me neko ubacuje u rang sa šporetom :(

pa ima takvih primjera i danas nažalost..istina,u ruralnim sredinama ali i tamo žive neke žene koje nikad neće biti ostvarene već će ostati postvarene..pa čak i u urbanom miljeu,sa tom razlikom što ove u gradu idu na neki posao,ali tu završava svaki njihov izlazak iz kuće..

причалица
29-06-2011, 08:16
to je ta vrsta vaspitanja - dozvoljavati da te poistovećuju sa stvarima samo zato što je to rekla tzv. glava porodice :(

mikili
29-06-2011, 10:50
nije prico samo vaspitanje,mnoge su se umorile od nedaca,od dece,losih uslova zivljenja,od nerazumevanja okoline,mnoge su neobrazovane,ne znaju za bolje i niko ih nikad nije tretirao drugacije nego stvar.a kad nalete na buzdovana koji se isto tako odnosi prema njima,pognu se i trpe..ne osudjujem ih ,zaista nemaju snage da bilo sta promene..

DaDole
29-06-2011, 10:56
nije prico samo vaspitanje,mnoge su se umorile od nedaca,od dece,losih uslova zivljenja,od nerazumevanja okoline,mnoge su neobrazovane,ne znaju za bolje i niko ih nikad nije tretirao drugacije nego stvar.a kad nalete na buzdovana koji se isto tako odnosi prema njima,pognu se i trpe..ne osudjujem ih ,zaista nemaju snage da bilo sta promene..

jeste mikili..evo,jedna moja daleka tetka..nikad nije znala za bolje..iako je od grada svega 20 km..udala se mlada,tek osnovnu završila,izrodila djecu i kad god je poželjela da ode,nije imala kamo..bez posla,bez roditeljskog doma..kud sa njih troje..ćutila i trpila..
ne jednom sam je čula kako želi da umre ili ona ili on..ne na koliko je abortusa imala,prestala je da broji..a tetak je pio,nalijevao se danima sve dok nije okončao u nekom jarku..sad je sama,djeca su otišla kojekuda i ima neki svoj mir..bar je niko ne maltretira..vidjela sam je prošle godine i kaže mi.."..e,da sam bar imala jedan svijetao dan u životu.."

ribizla
29-06-2011, 14:52
uh...
ne moze to kod mene. :g:
moja majka je rekla, citiram: " jadan onaj koji tebe ozeni!" :g: :raz_076:
ja zvocam. mnogo. :aha:
i uvek saslusam njegovo misljenje, ali radim po svom. tvrdoglava sam jako, i teram pravdu. :lol:


smatram da zeni nije mesto samo u kuhunji, kupatilu, za peglom... :moon:
zena treba da misli na sebe.
svoj izgled, lepotu.
da se neguje. :moon:
ali isto tako da bude vesta na svim ostalim poljima u porodici, majka, zena... domacica.
i naravno na poslu, ako je zaposlena. :moon:

причалица
29-06-2011, 16:37
nije prico samo vaspitanje,mnoge su se umorile od nedaca,od dece,losih uslova zivljenja,od nerazumevanja okoline,mnoge su neobrazovane,ne znaju za bolje i niko ih nikad nije tretirao drugacije nego stvar.a kad nalete na buzdovana koji se isto tako odnosi prema njima,pognu se i trpe..ne osudjujem ih ,zaista nemaju snage da bilo sta promene..

pa ne osuđujem nikoga, nego samo konstatujem da su žrtve...vaspitanja ili životnih okolnosti.

Raisa
04-07-2011, 22:34
Cemu?
Samo se okrenes i odes, da ne bi bila gora od "Gospodara" ;)

znam ali, bilo koji...odraz autoriteta ili glumljenja istog u meni izaziva deset puta goru reakciju

cak i oko banalne stvari,da si ti muskarac,i da mi kazes ''uradi sada to i to i odnesi ovo '' ja cu poludeti, i verovatno cu te svim tim gadjati i izbaciti te napolje :lol: ista situacija ako mene neko,makar na bilo koji nacin,i najsuptilniji,pokusa da kontrolise, moje postupke,kako treba da se ponasam,sto vise neko pokusava da me ''dominira'' ( a postoje razne vrste dominacija ) ja cu datu deset oputa goru reakciju jer se osecam saterano- ako pristanem na ono sto ti zelis od mene da uradim-pristajem da radim pod tvojom voljom and I cant have that- radije cu sve urnisati i oko tebe i oko mene pa da nista ne ostane,nego ja da uradim bilo sta sto ti zelis od mene,jer ja to sve shvatam kao.....pretnju, mom celom bicu,kao da gubim svoju slobodu

sa mnom se eventualno moze na fin nachin,kad nekom prisilom pokusavas da me izdominiras postajem sve gora,i gora,i reakcije su mi pet puta jache

Moonster
04-07-2011, 23:08
http://razbibriga.net/clear.gif

Сви смо видели овај приручник некад.
Мене је насмејао.

Питање за мушкарце – да ли бисте волели да имате жену која се овако понаша?
Домаћица која је живот подредила вама. (чак и децу утишава кад господар долази с посла)

Питање је врло озбиљно, не бих да се спрдате са овим, заиста ме занима искрено мишљење.


Жене, да ли вам некад дође да ставите ту траку у косу, скувате ручак и не мислите ни о чему другом?
Čini mi se da sam pre dve godine baš tu knjigu imao u rukama, mada ne mogu da tvrdim :aha:
Ali krenimo redom :aha:
Ta fama oko ručka ili večere koji se sprema po pola dana, a u glavi priprema dva dana pre realizacije mi jednostavno nikada nije bila jasna, nema tu puno da se razmišlja, imaš to i to, možeš da spremiš to i to i to i tu je stvar završena, razmisliš, odlučiš i spremiš taj famozni ručak, ređe večeru :aha:
Ovaj deo da se pripremi za muža se slažem, potpuno, nakon posla, konflikata na istom, nervoze i problema, ogromna promena je videti nekoga na vratima ko lepo izgleda i ko ne zvoca i skače nekome po glavi :aha:
Da smanji buku i posebno da utiša decu koja se igraju vrište i skaču, to se apsolutno slažem, barem pola sata dok se ne prebere od posla. I da sasluša muža i to se slažem, jako puno znači kada možeš sesti i sa nekim na miru porazgovarati o bilo čemu, makar o tome kako su te Pera, Mika i Žika iznervirali na poslu zbog toga i toga.
I da mu probleme ili neke vesti saopšti malo kasnije i tu se slažem, a ne kao što sam imao mogućnost da prisustvujem saopšatvanju problema, muž se vraća sa posla, ulazi u stan, a žena iz hodnika "bombarduje":"Stariiji ti sin ima jedinicu iz matematike, porazgovaraj sa njim, mlađi je dobio batine otiđi u školu da vidiš o čemu se radi, pokvario se frižider zovi majstora, stigli su računi danas, fali mi toliko i toliko para za novu veš mašinu...itd." :sad:
Probleme i neugodne stvari će čuti i ovako i onako, pa bolje je malo kasnije a ne odmah kao u dotičnom primeru :aha:
Obično to izgleda ovako :aha:

http://www.youtube.com/watch?v=_LjSj0fSJBU&feature=related
To da ima muž važnije stvari je glupost potpuna :aha:
Za poslednji deo ne slažem se uopšte :aha:
A što se navoda tiče koji glasi:
Zapamtite, dobra žena zna gde joj je mesto.
Potpuno se slažem, dobroj ženi je uvek mesto uz muža, ali danas to više nije tako, odavno :aha:

Zazijavalo
05-07-2011, 04:41
znam ali, bilo koji...odraz autoriteta ili glumljenja istog u meni izaziva deset puta goru reakciju

cak i oko banalne stvari,da si ti muskarac,i da mi kazes ''uradi sada to i to i odnesi ovo '' ja cu poludeti, i verovatno cu te svim tim gadjati i izbaciti te napolje :lol: ista situacija ako mene neko,makar na bilo koji nacin,i najsuptilniji,pokusa da kontrolise, moje postupke,kako treba da se ponasam,sto vise neko pokusava da me ''dominira'' ( a postoje razne vrste dominacija ) ja cu datu deset oputa goru reakciju jer se osecam saterano- ako pristanem na ono sto ti zelis od mene da uradim-pristajem da radim pod tvojom voljom and I cant have that- radije cu sve urnisati i oko tebe i oko mene pa da nista ne ostane,nego ja da uradim bilo sta sto ti zelis od mene,jer ja to sve shvatam kao.....pretnju, mom celom bicu,kao da gubim svoju slobodu

sa mnom se eventualno moze na fin nachin,kad nekom prisilom pokusavas da me izdominiras postajem sve gora,i gora,i reakcije su mi pet puta jache
Neukroćena goropad. :mrgreen:

причалица
05-07-2011, 18:26
Potpuno se slažem, dobroj ženi je uvek mesto uz muža, ali danas to više nije tako, odavno :aha:

i ja se slažem...ali, što nije tako? to jest, zašto se smatra da su žene koje nisu uz muža - neadekvatne :lol: da ne kažem - loše?

Moonster
05-07-2011, 19:13
i ja se slažem...ali, što nije tako? to jest, zašto se smatra da su žene koje nisu uz muža - neadekvatne :lol: da ne kažem - loše?
Zavisi na koji način nije "uz muža" :hm:
Iscrpljuju vezu, uništavaju je sa nebitnim stvarima :aha:
Recimo ovako, zamisli kada bih se ja petljao u to kakav će ručak žena da spremi i koliko će čega u taj isti ručak da stavi, koji će prašak za veš da kupi i kako će da uključi i kada mašinu za suđe ili veš, da oko toga se "dogovaramo" tj. raspravljamo, na šta bi to ličilo ? :aha:
Ili da se žena sa mnom raspravlja oko toga koliko litara i koje vrste ulja se kupuje za motor automobila, na koliko bara se pumpaju gume prednje i zadnje, da li se kupuju univerzalke ili posebno letnje i zimske i kada ih menjam, kada menjam diskove a kada pločice kada je kočioni sistem u pitanju, da li sipam pun tank na početku putovanja ili na sredini pravim pauzu da bih dosuo gorivo u rezervoar :aha:
Zato su neadekvatne, iscrpe vezu sa glupostima, uguše je sa ciljem da dokažu sebe u nečemu, da budu "emancipovane" itd., u tome je suština u nepotrebnim raspravama oko nebitnih stvari i o tome što se neko meša tamo gde mu nije definitivno mesto :aha:

QueenOfClubs
06-07-2011, 08:38
Zavisi na koji način nije "uz muža" :hm:
Iscrpljuju vezu, uništavaju je sa nebitnim stvarima :aha:
Recimo ovako, zamisli kada bih se ja petljao u to kakav će ručak žena da spremi i koliko će čega u taj isti ručak da stavi, koji će prašak za veš da kupi i kako će da uključi i kada mašinu za suđe ili veš, da oko toga se "dogovaramo" tj. raspravljamo, na šta bi to ličilo ? :aha:
Ili da se žena sa mnom raspravlja oko toga koliko litara i koje vrste ulja se kupuje za motor automobila, na koliko bara se pumpaju gume prednje i zadnje, da li se kupuju univerzalke ili posebno letnje i zimske i kada ih menjam, kada menjam diskove a kada pločice kada je kočioni sistem u pitanju, da li sipam pun tank na početku putovanja ili na sredini pravim pauzu da bih dosuo gorivo u rezervoar :aha:
Zato su neadekvatne, iscrpe vezu sa glupostima, uguše je sa ciljem da dokažu sebe u nečemu, da budu "emancipovane" itd., u tome je suština u nepotrebnim raspravama oko nebitnih stvari i o tome što se neko meša tamo gde mu nije definitivno mesto :aha:
Слажем се.
Стварно не желим да ме занима пумпање гума, замена гума и уље у мотору. :facepalm:
Него, где да купим лајсне? :hm:

Moonster
06-07-2011, 09:26
Слажем се.
Стварно не желим да ме занима пумпање гума, замена гума и уље у мотору. :facepalm:
Него, где да купим лајсне? :hm:
:haha: :haha:
Za koji auto ? :hm:

QueenOfClubs
06-07-2011, 10:36
:haha: :haha:
Za koji auto ? :hm:

Лајсне за паркет ми требају.
Тестера, лак, четка, шмиргл папир.

Sandokan
06-07-2011, 10:39
Слажем се.
Стварно не желим да ме занима пумпање гума, замена гума и уље у мотору. :facepalm:
Него, где да купим лајсне? :hm:

U Zemunu kad ideš Tošinim Bunarom prema studenjaku s desne strane pre skretanja za Institut, a posle Kilera (sve od parketa preko lajsni i ostalog)

Moonster
06-07-2011, 10:39
Лајсне за паркет ми требају.
Тестера, лак, четка, шмиргл папир.
A laminat što ne staviš, otporan na vodu, ne može se ogrebati, nezapaljiv...itd :aha:

причалица
06-07-2011, 10:40
Recimo ovako, zamisli kada bih se ja petljao u to kakav će ručak žena da spremi i koliko će čega u taj isti ručak da stavi, koji će prašak za veš da kupi i kako će da uključi i kada mašinu za suđe ili veš, da oko toga se "dogovaramo" tj. raspravljamo, na šta bi to ličilo ? :aha:

pa mm se meša u sve te stvari :pada:

Moonster
06-07-2011, 10:43
pa mm se meša u sve te stvari :pada:
A ti u aute, elektriku i ostale rabote :pada:

QueenOfClubs
06-07-2011, 10:43
U Zemunu kad ideš Tošinim Bunarom prema studenjaku s desne strane pre skretanja za Institut, a posle Kilera (sve od parketa preko lajsni i ostalog)


A laminat što ne staviš, otporan na vodu, ne može se ogrebati, nezapaljiv...itd :aha:
Хвала. :)
Мени треба мајстор да то уради а не савет.
Мислим, не бих да се мешам у мушке ствари. ;)

Sandokan
06-07-2011, 10:55
Zavisi na koji način nije "uz muža" :hm:
Iscrpljuju vezu, uništavaju je sa nebitnim stvarima :aha:
Recimo ovako, zamisli kada bih se ja petljao u to kakav će ručak žena da spremi i koliko će čega u taj isti ručak da stavi, koji će prašak za veš da kupi i kako će da uključi i kada mašinu za suđe ili veš, da oko toga se "dogovaramo" tj. raspravljamo, na šta bi to ličilo ? :aha:

Ni ja ne bIk raspravljao, uzo bi pa bi sam spremio ..... :haha:

Ili da se žena sa mnom raspravlja oko toga koliko litara i koje vrste ulja se kupuje za motor automobila, na koliko bara se pumpaju gume prednje i zadnje, da li se kupuju univerzalke ili posebno letnje i zimske i kada ih menjam, kada menjam diskove a kada pločice kada je kočioni sistem u pitanju, da li sipam pun tank na početku putovanja ili na sredini pravim pauzu da bih dosuo gorivo u rezervoar :aha:

Nisam još ni jednu upoznao koja je bila zainteresovana za uplitanje u ovaj deo ..... :aha:

Zato su neadekvatne, iscrpe vezu sa glupostima, uguše je sa ciljem da dokažu sebe u nečemu, da budu "emancipovane" itd., u tome je suština u nepotrebnim raspravama oko nebitnih stvari i o tome što se neko meša tamo gde mu nije definitivno mesto :aha:


E sad komu je gde mesto :hm: ja po meni individualna stvar ..... al što se uplitanja i preplitanja ili preklapanja tiče .... to jeste bzvz ...

причалица
06-07-2011, 11:01
A ti u aute, elektriku i ostale rabote :pada:

pa ne mešam se ja njemu u elektriku, kad njega to ne zanima :lol: zanima ga šta ima u šerpi, a kad ne rade prekidači, onda se snalazim.

Lujka
06-07-2011, 18:27
pa ne mešam se ja njemu u elektriku, kad njega to ne zanima :lol: zanima ga šta ima u šerpi, a kad ne rade prekidači, onda se snalazim.

Ja bih rekla kad dodje do stani-pani zena ce se snaci i odraditi skoro pa svaki muski posao al' obrnuto ... muski da se snadju u zenskim poslovima.. tesko (cast izuzecima). Nekako im je uvek potrebna "zenska ruka" za pomoc u kuci i oko kuce.

Moonster
14-07-2011, 23:33
Ja bih rekla kad dodje do stani-pani zena ce se snaci i odraditi skoro pa svaki muski posao al' obrnuto ... muski da se snadju u zenskim poslovima.. tesko (cast izuzecima). Nekako im je uvek potrebna "zenska ruka" za pomoc u kuci i oko kuce.

Mjok, stereotip, bilo tako nekada i više nikada, sada samo zovneš ženu i dogovoriš koliko mesečno za pegalnje, pranje, kuvanje i ostale rabote :aha:
Slobodno tržište, samo plati i sve uvek može, samo je pitanje cene :pusi:

QueenOfClubs
15-07-2011, 08:16
Mjok, stereotip, bilo tako nekada i više nikada, sada samo zovneš ženu i dogovoriš koliko mesečno za pegalnje, pranje, kuvanje i ostale rabote :aha:
Slobodno tržište, samo plati i sve uvek može, samo je pitanje cene :pusi:
А зашто не би платио кућну помоћницу ондак? :hm: