PDA

Pogledaj Punu Verziju : Virtuelna ja



majcheki
20-08-2009, 11:09
Odakle ta potreba da se mazi toliko?
Ozbiljna sam - lutkice, šećeru, lepotice... Pa onda :raz_083: (ovi smajliji) pa :srce: ove oznake... Pa se sve pretvori u neku virtuelnu vezu između dvoje koja se materijalizuje ili ne, nije bitno - bitnija mi je prvobitna težnja ka tome... Na forumu, četu... s nekim nepoznatim ili malo upoznatim blablatrutovima.

Meni kažu da sam gruba, na krstarici su me stalno kritikovali da sam gruba - a ja nisam gruba ni najmanje... Samo mi smeta taj novi fazon komunikacije.

Mrzim kad me neko mazi preko interneta.
Mrzim internet cveće, internet čestitke, internet pažnju uopšte.

Volela sam ranije ove stvari jer nije teško biti iskren kad si pod pseudonimom - odvališ viđenje istine iz svog ugla u vezi teme ili problema a isto i očekuješ s druge strane...

Sad nema više istine ni ovako.

Ne kažem da volim istinu a da laž smara - od svega po pola je ok - samo kažem da je istina ono što je nekada bilo zanimljivo i što je bilo kvalitetno.

Ciciban
20-08-2009, 11:25
Nije to potreba za mazenjem ....i jes gruba...smajliji samo pomazu bolju komunikaciju , stvar navike ...isto kao sto kad pises velikim slovim znaci da se deres.....ako nema smajlija odma te pitaju sto si ozbiljna ....a nekad si zaista ozbiljna ali ako nema smajlija nadrljao si ...chat je to ....a srce , seceru, lutkice to i meni smeta i niko me jos nije tako nazvao ( osim kojota :lol: ali nisam jedina) ...ma cek pogubih se ...moram da vidim leptira u dvoristu :roll:

sani
20-08-2009, 12:35
Volim smajlice,..mnogi od nas nisu vesti da emocije iskazu recima i ne vidim nista lose u tome da upotrebis smajli
Ne mogu da verujem da nekom nije lepo da vidi ovo :raz_083: ..ili ovo.. :srce: i kada ih upotrebim zaista iza njih stoje pozitivne i lepe emocije, bez nekih skrivenih namera, jednostavno cista i lepa emocija.
Na ovom forumu od mene ih je najvise dobila Cici, zenu ne poznajem u RL, ali eto , tako osecam,stvorila sam svoju sliku o njoj u svojoj glavi..i zasto da ne!?
Mada ne skrtarim ni prema drugim clanovima foruma, a volim i da meni neko uputi :raz_099: :raz_079: :srce:

majcheki
20-08-2009, 12:47
Pa meni je to bezveze totalno - evo sad ću ti kažem zašto.
Sedim ja jednog grozno toplog dana u kancelariji, zagušljivoj, odvratnoj, leto je... svi su napolju, piju kafu ja ne mogu da mrdnem... I na forumu se naravno unaokolo bacaju fotke limunada i ajskafa, ja se kao dopisujem s tamo nekim dripcima koji su dobili nove snažne virtuelne okvire... Kad na vratima se pojavljuje pravi pravcati konobar i nosi na poslužavniku dva kapućina... Prava kapućina u pravim šoljama i kaže - Dobar dan, Maja?
A koleginica i ja ga gledamo, trepćemo ne kontamo o čemu se radi, dok na forumu maltene u isto vreme stiže meni poruka od forumaša: ,,Si dobila kafu?"

E tako se to radi - a ne ovako :raz_099:

Man
20-08-2009, 12:52
tz tz tz
e svašta ću još pročitati dok ne mrem :raz_088:
tebe je neko debelo ispalio :(

majcheki
20-08-2009, 12:53
Ovaj post je pisan isključivo radi povećanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slučaju ne odražava moje stvarno mišljenje o dotičnoj temi...


(P.S. i citiranje ovog)

marlon
20-08-2009, 15:25
Pa meni je to bezveze totalno - evo sad ću ti kažem zašto.
Sedim ja jednog grozno toplog dana u kancelariji, zagušljivoj, odvratnoj, leto je... svi su napolju, piju kafu ja ne mogu da mrdnem... I na forumu se naravno unaokolo bacaju fotke limunada i ajskafa, ja se kao dopisujem s tamo nekim dripcima koji su dobili nove snažne virtuelne okvire... Kad na vratima se pojavljuje pravi pravcati konobar i nosi na poslužavniku dva kapućina... Prava kapućina u pravim šoljama i kaže - Dobar dan, Maja?
A koleginica i ja ga gledamo, trepćemo ne kontamo o čemu se radi, dok na forumu maltene u isto vreme stiže meni poruka od forumaša: ,,Si dobila kafu?"

E tako se to radi - a ne ovako :raz_099:


hahaha.. seca se jbt :lol:

marlon
20-08-2009, 15:39
Volim smajlice,..mnogi od nas nisu vesti da emocije iskazu recima i ne vidim nista lose u tome da upotrebis smajli
Ne mogu da verujem da nekom nije lepo da vidi ovo :raz_083: ..ili ovo.. :srce: i kada ih upotrebim zaista iza njih stoje pozitivne i lepe emocije, bez nekih skrivenih namera, jednostavno cista i lepa emocija.
Na ovom forumu od mene ih je najvise dobila Cici, zenu ne poznajem u RL, ali eto , tako osecam,stvorila sam svoju sliku o njoj u svojoj glavi..i zasto da ne!?
Mada ne skrtarim ni prema drugim clanovima foruma, a volim i da meni neko uputi :raz_099: :raz_079: :srce:

a jel sani... ako ti se neko svidi onako do yaya onda ces bas da se pravis jel tako? ko svaka zena slusa sagovornika, pusi i gleda satro u plafon.... :lol:
zene... ko vas izmisli ybt.... :mrgreen:

sani
20-08-2009, 17:47
Volim smajlice,..mnogi od nas nisu vesti da emocije iskazu recima i ne vidim nista lose u tome da upotrebis smajli
Ne mogu da verujem da nekom nije lepo da vidi ovo :raz_083: ..ili ovo.. :srce: i kada ih upotrebim zaista iza njih stoje pozitivne i lepe emocije, bez nekih skrivenih namera, jednostavno cista i lepa emocija.
Na ovom forumu od mene ih je najvise dobila Cici, zenu ne poznajem u RL, ali eto , tako osecam,stvorila sam svoju sliku o njoj u svojoj glavi..i zasto da ne!?
Mada ne skrtarim ni prema drugim clanovima foruma, a volim i da meni neko uputi :raz_099: :raz_079: :srce:

a jel sani... ako ti se neko svidi onako do yaya onda ces bas da se pravis jel tako? ko svaka zena slusa sagovornika, pusi i gleda satro u plafon.... :lol:
zene... ko vas izmisli ybt.... :mrgreen:


pitanje ti je vrlo kompleksno... :mrgreen:

mada, htela sam samo da istaknem znacaj neverbalne komunikacije, svima opstedobropoznat za koji smo na zalost u ovom virtuelnom svetu uskraceni...
volela bih da vidim oci ,ruke i osmeh svog sagovornika,da cujem boju glasa, ton,pratim gestikulaciju... verujem i on meni, a posto nema..-imamo smajlice i eto...to je to.

marlon
20-08-2009, 21:29
tacno... navela si glavne tacke na kojima s zenina paznja zadrzava na muskarcu sem dupeta i mozda kombinacije cipela i carapa ako ih nosi....
kompleksne su zene a ne mi.... mi smo samo predmet njihovih zelja i ako nas zele one ce to da uzmu... mi smo pa ybg stvar.... :mrgreen:

sani
20-08-2009, 21:44
Aman marlone, kad rekoh "sagovornik", mislila sam i na zene i na muskarce!
i na hermafrodite :lol:

marlon
20-08-2009, 21:53
aman sani bre..... kad zena dodje na forum ili u vl svet cim pocne da prica sa muskim pripadnikom tj udje malko dublje u nju uvek se javi zvrq na prc od mrca :lol:
p.s sace se orijentise samo na zenske primerke :lol:

sani
20-08-2009, 21:56
zvrq na prc od mrca..? :lol:

marlon
20-08-2009, 22:03
pa to, ono, znas... kvrc pa vrc na trt :lol:

petrana
20-08-2009, 22:05
:raz_018: jel moze bez skracenica? molim

sani
20-08-2009, 22:06
Pa nista ne znam bre.. :lol: :lol: :lol: ne razumem ga petrana..

marlon
20-08-2009, 22:07
zene su najpese kad nis ne razumeju a vrte se na stolici do ludila i smeju se pritom .... :lol:

petrana
20-08-2009, 22:26
:lol: ...

Maca
24-08-2009, 20:52
ebi ga .volem da se mazim pa ..kako god .. :raz_010:

Dusala
24-08-2009, 21:27
:razzz ipak ima iskrenih dusa i neiskvarenih...mozda to kazem jer nikada nisam naletela na "glupost" do sad...vec na fin i kulturan svet...u principu budi i ti takav i nece biti problema....
:raz_088: tako ja mislim....

Sibi
09-02-2010, 23:55
Virtuelna ja ... pa ovako nešto .. :raz_089::raz_089::raz_089::raz_089::raz_089::raz_ 089::raz_089:

причалица
14-02-2010, 21:45
kontam da ja sebe vidim ipak drugačije nego vi....i to poštujem i trudim se da ne vređam nikoga.
smajlije volim, mnogo su mi slatki, naročito ovi sa kikicama i šajkačama...i uopšte, sve mi se to đasvi.:raz_131:

Ciciban
07-04-2010, 19:26
Ma ima par smajlija koji mi se svidjaju i redovno ih koristim ,a isti sami po sebi ponekad pomazu , ponekad odmazu ( i to vrlo cesto) , ipak je nabitnije sta ces napisati . ..mada priznajem ne umem u virtuelnom svetu ( mislim da sam jos gora u rl ali jbga takva sam ) ...

kojica
14-06-2013, 18:48
neće žene da se mazu.. :hm:

DaDole
27-06-2013, 16:57
:kapa: spam do spama:qq:
da vidimo šta je nekad davno postavljač teme htio da kaže:manijak:
izražavanje smajlićima kao nepotrebno i neiskreno,licemjerno ili nadomješteno usljed nekomunikativnosti urmašice:kapa:
sve je u tumačenju ipak :) Ja volim smajlije i oni volIju mene:dada:
A vi:bisa:

Nežnicah
01-07-2013, 09:54
i ja ih volim mnogo, koristim ih rado, kad neko kuca bez smajlića, deluje mi nadrndano :pardon:

DaDole
02-07-2013, 06:55
mene baš zanima koliko smajlić zaista odražava naše trenutno raspoloženje,prema nekom ili nečem:kapa:
elem,on je nekad to što jeste,a nekad nije ..mislim nije da nije:b:

naki
02-07-2013, 09:13
kod mene uglavnom jeste :dada:
jer da nije, ne bi bio stavljen :blenta:
razumeli smo se :kapa:

Nežnicah
02-07-2013, 09:21
mene baš zanima koliko smajlić zaista odražava naše trenutno raspoloženje,prema nekom ili nečem:kapa:
elem,on je nekad to što jeste,a nekad nije ..mislim nije da nije:b:

kumo :lol: imam takve momente, priznajem :pardon:

Sarmica
02-07-2013, 09:35
pa nekad sam ljubazna iako taj neko baš to i nije zaslužijo, i pričam ovde sa vama iako u rl ne bih pričala ni sa kim, ali se nikad ne smejem ako mi se ne smeje:lakat: i ne ljubim ako mi se ne ljubi:lakat: i ne ljubim svakoga isto:b:

DaDole
02-07-2013, 12:00
sarmice:haha:
jes vala svako se ne ljubi isto,al bar to nije problem jer imamo veliki izbor ljuBaca:zvekira:
(zvekira je ovom prilikom za tebe:dada: )

sudjenik
02-07-2013, 20:51
Odakle ta potreba da se mazi toliko?
Ozbiljna sam - lutkice, šećeru, lepotice... Pa onda :raz_083: (ovi smajliji) pa :srce: ove oznake... Pa se sve pretvori u neku virtuelnu vezu između dvoje koja se materijalizuje ili ne, nije bitno - bitnija mi je prvobitna težnja ka tome... Na forumu, četu... s nekim nepoznatim ili malo upoznatim blablatrutovima.

Meni kažu da sam gruba, na krstarici su me stalno kritikovali da sam gruba - a ja nisam gruba ni najmanje... Samo mi smeta taj novi fazon komunikacije.

Mrzim kad me neko mazi preko interneta.
Mrzim internet cveće, internet čestitke, internet pažnju uopšte.

Volela sam ranije ove stvari jer nije teško biti iskren kad si pod pseudonimom - odvališ viđenje istine iz svog ugla u vezi teme ili problema a isto i očekuješ s druge strane...

Sad nema više istine ni ovako.

Ne kažem da volim istinu a da laž smara - od svega po pola je ok - samo kažem da je istina ono što je nekada bilo zanimljivo i što je bilo kvalitetno.

makica.... :raz_079:

DaDole
01-12-2013, 13:12
I u ovom,kao i u RL-u vrijeme učini čuda,prestaneš očekivati kao prije,počneš raspoznavati čak i kad isto piše i da...niko ti više ne može "podvaliti" smajlić a da ga prihvatiš kao prije,umiješ razlikovati i postane ti svejedno..i virtu brst na ovoj livadi ne znači više onu prvu glad..valjda selekcija čini svoje:b:

DaDole
10-11-2015, 09:52
I u ovom,kao i u RL-u vrijeme učini čuda,prestaneš očekivati kao prije,počneš raspoznavati čak i kad isto piše i da...niko ti više ne može "podvaliti" smajlić a da ga prihvatiš kao prije,umiješ razlikovati i postane ti svejedno..i virtu brst na ovoj livadi ne znači više onu prvu glad..valjda selekcija čini svoje:b:

isto mislim i 2 godine poslije..

dodajem malo..
Nema više te razlike ova dva svijeta,spoji se sa vremenom :dada: