PDA

Pogledaj Punu Verziju : Prvi znak



DaDole
24-06-2011, 10:49
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

Sandokan
24-06-2011, 10:52
Nemam pojma ... :aha: prosto to se oseti ..... čak i ako se neke stvari mogu pripisati umoru, mrzovolji, onim danima, bla, bla truć .... imam utisak da to jednostavno mogu osetiti ...

DaDole
24-06-2011, 10:56
Nemam pojma ... :aha: prosto to se oseti ..... čak i ako se neke stvari mogu pripisati umoru, mrzovolji, onim danima, bla, bla truć .... imam utisak da to jednostavno mogu osetiti ...
TAko je Sandokane..osjeti se..istina,nije svaki predznak znak da nešto ide nizbrdo..ali se da prepoznati..
evo,recimo.. odsutan pogled i nepotpuna koncentracija..

Sandokan
24-06-2011, 11:01
TAko je Sandokane..osjeti se..istina,nije svaki predznak znak da nešto ide nizbrdo..ali se da prepoznati..
evo,recimo.. odsutan pogled i nepotpuna koncentracija..

Stvarno ne bih itdvajao ništa posebno .... ali bre u glasu, rečima, načinu na koji ti se osoba obraća ..... prosto može se namirisati zima :aha: ..... može da bude mali problem, ako se baš puno zaljubljeto (ali to su dečije bolesti :aha:) onda ne znaš ni ti ko si a kamo li drugi neko :haha:

mihaela
24-06-2011, 11:06
Davno je to bilo :aha:
Cek da se prisjetim :hm:
Mozda iznenadna potreba da se cesce no obicno vidja sa drustvom.

kojica
24-06-2011, 11:09
ako ide dobro, na prvi znak žmurimo iz sve snage... :hm:

DaDole
24-06-2011, 11:11
ako ide dobro, na prvi znak žmurimo iz sve snage... :hm:

pa da..i na drugi..al kad nas zatekne neki naredni znak,odjednom se zapitamo "Šta ovo bi?!"
možemo li već tad biti mudre i stati na loptu:hm:

Vragolanka
24-06-2011, 11:16
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

ako se pokvari sex... zabrinuću se. inače jok. :lol:

kojica
24-06-2011, 11:18
pa da..i na drugi..al kad nas zatekne neki naredni znak,odjednom se zapitamo "Šta ovo bi?!"
možemo li već tad biti mudre i stati na loptu:hm:

jok.. žmurimo i dalje.. :lala:

marlon
25-06-2011, 21:33
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

kada navaljuje da hebe iako se vama ne radi ista stvar...il da vam cisti kucu, pere sudove il ne daj boze sprema rucak....il' govori kako ste bas danas posebno lepi i zagonetni i da mu vas je sam bog podario :roll:

mica
26-06-2011, 15:36
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

pa tu treba biti dovoljno zreo i razdvojiti par stvari..naravno da vremenom,kad zaljubljenost,ona pocetna i slepa nestane ili se smanji,samim tim se oseca ta neka udaljenost,ali to je normalno..vecina nas tripuje da se tad nesto desava i tu nastaje problem,jer ipak,ne mozemo stalno da budemo ludo i slepo zaljubljeni i da budemo dovoljni jedno drugom..

Ciciban
26-06-2011, 15:39
kad uhvatis sebe da te ne zanim gde je , s kim je, hoce li doci na rucak ;) ...uopste mislim hoce li doci :P

mikili
26-06-2011, 15:45
kad je odjednom umoran na sve sto predlozite,kad mu vise nije smesno ono cemu se nekad smejao kao lud,kad pocne da izbegava dodire u javnosti,kad ga mrzi da se presvuce,nesto ne valja..

mica
26-06-2011, 15:47
kad je zamilsljen i bulji u mobilni,krije ga i nosi sa sobom,itd..to jesu znaci da nesto ne stima..

Zazijavalo
26-06-2011, 15:49
kad je odjednom umoran na sve sto predlozite,kad mu vise nije smesno ono cemu se nekad smejao kao lud,kad pocne da izbegava dodire u javnosti,kad ga mrzi da se presvuce,nesto ne valja..
Ovo su već znaci depresije. :lol:

DaDole
27-06-2011, 07:52
Ima jedna divna pjesma koje sam se sad sjetila,a napisao je Arsen Dedić:

"Znaćeš po svakoj stvari
po kojoj i sada znaš
Znaćeš kad bude vrijeme,
a sada čila bi laž..

Znaćeš po mojim rukama
znaćeš po pogledu mom
da je kraj
da je kraj
ljubavi mojoj..

pusti neka odmore se srca
pusti ne provjeravaj ih vječno.."

divno,zar ne:)

Moonster
04-07-2011, 21:51
Kada počne da razmišlja o odmoru na Tajlandu, a ako ode i nađe ovako nešto:
http://razbibriga.net/imported/2011/07/Hiromioshima2400_755-1.jpg
i ponese životnu ušteđevinu sa sobom, onda nešto definitivno nije u redu :pusi:

DaDole
05-07-2011, 06:44
Baš si me zasmijao moon:) a muški dio ekipe vjerujem,jako obradovao postavljanjem ovako dobrog limenog ljubimca;)

Adio
05-07-2011, 08:58
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

Kad shvatis da se nekopromenio u odnosu znas i da je tu negde kraj blizu. To se jednostavno shvati kroz ponasanje, akada....neam pojma, jednostano shvatis. :aha:

DaDole
05-07-2011, 09:01
Kad shvatis da se nekopromenio u odnosu znas i da je tu negde kraj blizu. To se jednostavno shvati kroz ponasanje, akada....neam pojma, jednostano shvatis. :aha:
tako nekako..Svaki kraj ima svoj početak..samo ga treba znati prepoznati..

twm
05-07-2011, 12:49
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

pocne da mi se svidja druga, i treca...al dobra je i prva. ugl, djelujemo odsutno :pusi: bolji glumci mogu dobiti i oskara :pusi:

DaDole
05-07-2011, 12:51
pocne da mi se svidja druga, i treca...al dobra je i prva. ugl, djelujemo odsutno :pusi: bolji glumci mogu dobiti i oskara :pusi:

upotri****o si dobru riječ "odsutno"..e,to je to:)

twm
05-07-2011, 12:53
upotri****o si dobru riječ "odsutno"..e,to je to:)

uvjek ja upotrebim dobro:pusi:

DaDole
05-07-2011, 12:54
uvjek ja upotrebim dobro:pusi:

ko sumnja nek provjerava:) a,jel uvijek i zapališ tako:haha:

twm
05-07-2011, 12:55
ko sumnja nek provjerava:) a,jel uvijek i zapališ tako:haha:

zapalim, zapalim..pa gori :mrgreen::lol:

Moonster
05-07-2011, 13:49
Baš si me zasmijao moon:) a muški dio ekipe vjerujem,jako obradovao postavljanjem ovako dobrog limenog ljubimca;)
Što NeDo ? :hm:
Pa dotična nije Tajlanđanka, mada mogu i njih postaviti, ako već treba :aha:
Hiromi Oshima, japanka jako dobro poznata :pusi:
A što se limenih ljubimaca tiče, Aventador je nešto najbolje za sada :pusi:
http://razbibriga.net/clear.gif

Moonster
05-07-2011, 18:31
Da ne bude da sam nepravedno izostavio Tajlanđanke :pusi:

http://razbibriga.net/clear.gif

http://razbibriga.net/clear.gif
Tajland, razlozi za su:
1. Topla klima
2. Toplo more
3. Lepe žene
Bonus:
Žene sa Tajlanda imaju sledeća pravila ponašanja u odnosu prema muškarcima, a takvo ponašanje je deo njihove tradicije :aha:
1. Uvek su skromne
2. Nikada ne nerviraju muža, ne raspravljaju se sa njim i ne svađaju
3. Ne smetaju im druge žene koje muškarac ima, ako se uvek vrati onoj sa kojom jeste
Šta bi čovek više mogao da poželi, baš ništa :pusi:

twm
05-07-2011, 21:20
Da ne bude da sam nepravedno izostavio Tajlanđanke :pusi:

http://razbibriga.net/clear.gif

http://razbibriga.net/clear.gif
Tajland, razlozi za su:
1. Topla klima
2. Toplo more
3. Lepe žene
Bonus:
Žene sa Tajlanda imaju sledeća pravila ponašanja u odnosu prema muškarcima, a takvo ponašanje je deo njihove tradicije :aha:
1. Uvek su skromne
2. Nikada ne nerviraju muža, ne raspravljaju se sa njim i ne svađaju
3. Ne smetaju im druge žene koje muškarac ima, ako se uvek vrati onoj sa kojom jeste
Šta bi čovek više mogao da poželi, baš ništa :pusi:

joj bonusa, treba ih UN konvencijom proglasti legalnim muskim interesima. a ne samo stititi, tamo neke, feministkinje :pusi:

Morgana
10-07-2011, 01:50
U vezi ste i ide vam dobro....koji je to prvi znak koji vas trgne i zahvaljujući kome se prvi put pitate: "Nešto ne valja..on se malo udaljio od mene :hm: "

Može biti mnogo toga... ali suština je - da me intuicija retko kad vara :).

Kad nema smeha kao inače..to je ozbiljan znak...

DaDole
14-10-2011, 08:53
Može biti mnogo toga... ali suština je - da me intuicija retko kad vara :).

Kad nema smeha kao inače..to je ozbiljan znak...

smijeh..osmijeh..ono blago svjetlucanje u očima u svakodnevnim susretima..da,to jeste sasvm sigurno jedna od prvih znakova..je li ko obratio pažnju na skrivanje pogleda,znate kad vas ne gleda u oči nego mu pogled šara naokolo:)