PDA

Pogledaj Punu Verziju : Apsolutni hitovi narodne i folk muzike



majcheki
20-08-2009, 13:06
Evo jedne teme... briga me i ako ste izumrli ili se preklamovali u neke druge ljubitelje.
Ja ću da spamujem forum s narodnjacima.

Zpč - izašla nova Stojaaaa

majcheki
20-08-2009, 13:09
Evo jedne stare, da znamo o čemu je reč...


Stoja - Kucka (SPOT) (http://www.youtube.com/watch?v=2X8kEsJJldg#normal)

ЖениМиСе
28-08-2009, 18:58
svako ima pravo na svoj izbor muzike ali po mom misljenju narodnjaci su davna proslost a ovi danasnji tako zvani narodnjaci su ziva sprdnja sa muzikom i nemaju veze sa vezom sto se tice muzike mada ni oni pre nisu bili nista bolji.

bleja
30-08-2009, 14:05
ima tu nesto zanimljivo, recimo, mene bi uvek iznenadilo kako to da gomila sveta koja javno iznosi da ima averziju prema folk, turbo, novokomponovanoj i kako je vec zovu muzici na zurkama sa ok muzikom u ok ambijentu posle par koktelcica ili pica odlepi do te mere da pocne da skace po stolovima i naprasno propeva citav repertoar gore pomenutih pesama?
ovu pojavu ne primecujem i ne komentarisem samo ja vec mnogi.

Sibi
30-08-2009, 14:12
ja jedino mortus pijana mogu da je slušam :mrgreen:

a činjenica je da je tako blejo, pretpostavljam iz razloga što se čaše teško mogu lomiti uz brajana adamsa ili uz nirvanu ... ljudima ipak treba hleba i igara.

Dusala
30-08-2009, 14:27
eh vi...gdi ste bre rodjeni...ma narodna stara srce razgara... :raz_017: :raz_080: :raz_006:
nema veselja bez nje....a ovi novi...e to je prica.....ipak i tek kako ima lepih narodnih pesama jedan je bio i ostao....
toma zdravkovic
safet
nada mamula
beba
hanka
meho puzic
saban saulic
esme obe
lepa lukic
ima ih jos .......... :raz_038:

bleja
30-08-2009, 14:41
ja jedino mortus pijana mogu da je slušam :mrgreen:

a činjenica je da je tako blejo, pretpostavljam iz razloga što se čaše teško mogu lomiti uz brajana adamsa ili uz nirvanu ... ljudima ipak treba hleba i igara.


kod mene u kuci se nije slusala ta vrsta muzike, ne znam da li je to uticalo na mene ali jednostavno tu vrstu muzike zaista ne volim, nemam nista protiv onih koji je slusaju sve dok moj slusni aparat nije ugrozen a ako se to desi to shvatim kao objavu rata pa pustim Metallicu ili Dies irae -finale Berliozove Fantasticne Simfonije, jos ako su trube i baja na timpanima raspolozeni onda to za drugacije temperovane usi zaista zvuci kao strasni sud, mada ni Vagnerove opere nisu za bacanje :lol:

ЖениМиСе
30-08-2009, 20:58
ima tu nesto zanimljivo, recimo, mene bi uvek iznenadilo kako to da gomila sveta koja javno iznosi da ima averziju prema folk, turbo, novokomponovanoj i kako je vec zovu muzici na zurkama sa ok muzikom u ok ambijentu posle par koktelcica ili pica odlepi do te mere da pocne da skace po stolovima i naprasno propeva citav repertoar gore pomenutih pesama?
ovu pojavu ne primecujem i ne komentarisem samo ja vec mnogi.

Ja sam ti od onih koji ni da su najpijaniji ne bih to mogao da podnesem

sani
13-09-2009, 11:56
ja mogu..i volim odabrane bisere turbo folka :srce:

Jesul Dunje Procvale (http://www.youtube.com/watch?v=d_55kDd5b6c#)

Bisernica
13-09-2009, 11:57
Tako je Sani..... :srce: :raz_083:

sani
13-09-2009, 12:23
Haris Dzinovic - Kako Mi Nedostajes (http://www.youtube.com/watch?v=qTI30DS04ec#)