PDA

Pogledaj Punu Verziju : Rumunski dečak David koji se seća svog pravog poreklala - reptilskog - o 2012!



mare
01-07-2011, 16:45
Podaci koji dolaze od rumunskog dečaka Davida koji se seća svog pravog porekla - reptilskog, sa planete Inuaki. Evo šta on kaže o 2012. godini i Velikom Skoku:

David: Uskoro će planeta promeniti svoju vibraciju.
A: Dakle, ona čuvena 2012-ta!
D: Da. Zemlja će ući u petu dimenziju i tada...
A: Kako može ući u petu dimenziju, kada smo mi u trećoj? Preskočićemo četvrtu?
D: Mi smo već u četvrtoj dimenziji!
A: Ne, mi smo u trećoj dimenziji, to svako zna.
D: Svako ko neće da prihvati da je i vreme samo jedna dimenzija.
A: Vreme je samo jedna mera?
D: Isto kao dužina, širina ili visina, apsolutno sve što je merljivo na Zemlji. Sve su to ljudi izmislili.
A: Dakle stupamo ravno u petu dimenziju?
D: Da, nešto slično tome, ali pre toga moramo da shvatimo neke poglede i postanemo svesniji drugih dimenzija.
A: Hoćeš reći, da legnemo i sutradan se probudimo u petoj dimenziji?
D: Ne, neće se to desiti preko noći, jer će se još mnoge stvari desiti na Zemlji. To će biti razni predznaci. Sve ove promene će se desiti u tri meseca. U ta tri meseca ćemo razumeti, šta je u stvari četvrta dimenzija.
A: Na kakve predznake misliš?
D: Pre svega 2009-ta godina će biti sudbonosna.U drugom delu će zemlju zahvatiti razne katastrofe, koje će možda biti praćene i gubitkom zemljišta. Aktiviraće se i vulkani. Što će dovesti do toga da prorade oni koje smo već davno smatrali mrtvima. Pojačaće se i seizmičke aktivnosti. U 2011 čovečanstvo će se suočiti sa jednim jakim solarnim vetrom, koji će onemogućiti upotrebu električne energije. Elektromagnetni vetrovi onemogućiće i komunikacione kao i informacione veze, koje se neće moći koristiti.[/b]
A: Možeš li mi reći, kada će krenuti novi svemirski brod na Inuak.
D: Nažalost za Inuak nema broda!
A: Iz izrečenoga sam došla do zaključka da nas čeka jedan taman period.
D: To je kao i svaki drugi period. Zemlja pokreće proces čišćenja i mi svi zajedno sa njom moramo proći taj period. Biće težak period, ali vredi to proći. Čeka nas jedan sasvim drugi svet. Ne mogu da ti objasnim, da razumeš. Ove stvari treba doživeti- videti. Inače ih ne možeš uporediti ni sa čim.

A: Možda jedan utopistički svet! Bila bi lepa priča, kada bi se probudili u jednom savršenom svetu.
D: Kao što sam rekao, biće tako, ali ne odjednom. Biće nekoliko potpuno zbrkanih godina, u kojima će se sve promeniti. O svemu se mora nanovo razmisliti. Tu mislim na religiju i nauku.
A: Kako misliš, dokle će trajati ovaj period sređivanja?
D: Između tri do pet godina.
A: Posle 2012-te ili pre?
D: Posle. Pre toga moramo da razumemo da nismo sami u univerzumu.
A: Kako ja znam 2012. Zemlja dolazi u jednu ravan sa centrom Galaksije, koja je crna rupa. Da li mi možeš objasniti šta je crna rupa?
D: Crna rupa je mesto gde ne postoji dimenzija. Potpuno je prazna. To je neka nulta tačka Univerzuma, gde prestaje da postoji stvaranje.
A: Dakle ne postoji ništa, za šta je to dobro?
D: To je mesto gde se svaka materija raspadne na svoje sastojke zahvaljujući jednoj ogromnoj svetlosnoj snazi. Tu upadaju ohlađene planete, asteroidi, komete, oblaci prašine, sve je tu upijeno. Ako hoćeš možeš da je uporediš sa jednom ogromnom mešalicom, gde se sve što dospe raspadne na subatomske delove, da bi se pretvorilo u energiju, jer ništa ne može da se izgubi.
A: Kažu da su to ulazi u druge svetove?
D: Ne, to je što sam rekao. Veze između univerzuma su vortexi (vrtlozi prim.prev.) kojima se stvaraju ove veze i oni su uvek postojali od početka sveta. Naravno ovakve vrtloge možemo izazvati i veštački.
A: Kako?
D: Snagom misli uz pomoć ogromnih kristala. Emisijom misli u jedan ogroman kristal stvaraju se misaoni oblici, koji pojačanjem izazivaju smetnje u Matrixu, koje fizički, odnosno u univerzumu stvaraju jedan kanal, podzemni tunel i to su povezne tačke univerzuma.
A: Dakle, treba da shvatimo da postoji više univerzuma?
D: Da, ima ih deset.
A: I svaki univerzum je kao naš?
D: Ne, on je jedinstven. Samo u stvaranju su slični i imaju odgovarajući deo u Matrixu. Što samo po sebi upućuje da su jedinstveni u kosmosu i da imaju svoj sistem.
A: I sa svim tim upravlja Bog.
D: Zavisi na kog Boga misliš?
A: Kojem se molimo.
D: Da, svi se mi molimo istom Bogu, kojeg smo nasledili, ali on nije Stvoritelj. Svaki univerzum ima svog Stvoritelja i sopstvene entitete kao vođe. Međutim iznad svega toga postoji nešto ogromno, beskrajno, jedan energetski oblik, što mi smatramo vrhovnim Bogom, Izvorom, Beskrajnim. Sadrži sve što je stvoreno. Sve Univerzume, svetove, ostale Bogove i entitete. On sve sadrži u sebi.




nastavak iz istog izvora:


A: Ti misliš da će se ljudi tako brzo odreći starih navika?
D: Da, jer oni koji ostaju, raspolagaće novim osobinama. Imaće sasvim drugačije poglede. Oni će se automatski povezati sa novom energijom i informacijama. Zbog toga njihovo „ja“počinje da se menja, da se oblikuje. Sve to dolazi iznutra.
A: I kako će to izgledati energetski?
D: Otvoriće se čakre koje će funkcionisati sa maximalnim parametrima i to optimalno. U tom trenutku kada najviša srednja čakra dostigne svoj maximum, tada počinju da se aktiviraju gornje tri. One se neće pokrenuti sledeći jedna drugu, već kada prvi prsten postigne polovinu svoga maximuma tada se aktivira druga i kada ona dostigne polovinu, aktivira se i treća. Znači kod završetka drugog prstena, treći je dostigao tek polovinu kapaciteta.
A: A treća?
D: Ona se automatski aktivira i završava. Nema pravila, neki završavaju ranije neki kasnije, sve zavisi od individue. Tek kada su sve tri aktivirane tada se aktivira i zlatna lopta, kojom raspolažu Inuaki.
A: Ali neće biti razlike među ljudima?

D: Ne, jer će se aktiviranje balona odvijati odjednom. Bilo kako, zavisi od frekvencije Zemlje. Znak aktivacije iz Matrixa će se pojaviti, tek kada ljudi i Zemlja budu na istoj frekvenciji.
A: Ali ako bude još ljudi koji se nisu aktivirali?
D: To je nemoguće. Moraš da shvatiš da je reč samo o energiji. Međutim prijem energije se menja od čoveka do čoveka.
A: Može li to da potraje stotinama godina?
D: Ne, nikako.
A: Šta misliš koliko dugo će trajati asimilacija? Mislim do maximuma.
D: Oko tri godine, ako merimo u sadašnjem vremenu.
A: Uvek naglašavaš sadašnje, trenutno vreme.. Tada će se drugačije meriti vreme?
D: Tada neće više biti vremena.
A: Znači nećemo imati više vreme kao jedinicu?
D: Ne, jer neće više postojati vreme.
A: Dobro, ako više neće postojati godine, kako možeš da znaš koliko imaš godina?
D: Više nećeš imati starosno doba. Moraš razumeti da je vreme trenutno samo jedna linija. Kreneš od jedne tačke do druge. U Univerzumu si jednostavno, istovremeno svuda, ne treba da pođeš odnekud da bi stigao negde.
A: Da, ali prema nečemu moraš da se ravnaš.
D: Da, ravnaćemo se prema otkucajima srca Univerzuma.
A: Ti si mi rekao da vi brojite obrtaje planeta. Znači, ipak mora postojati neka vremenska jedinica!
D: Tako je, ali rotacijama planete upravlja puls Univerzuma. Inuaka je takva, kao da je jedno srce Matrixa. Kako naše srce kuca, tako se Inuaka okreće oko svoje ose u ritmu Matrixa.
A: Jel Inuaka srce Matrixa?
D: Jedno od srca. Tako kažem da bi razumela. Svaka planeta, koja je obavila skok, postaje neka vrsta srca. Tačnije priključuje se na puls Univerzuma i u savršenoj harmoniji je sa njim.
A: Rekao si, da pokušamo da u telu obavimo skok. Zašto?
D: Zato što to još niko dosada nije obavio. Pošto je u Univerzumu sve pokušaj, eksperiment, došlo je vreme da se to obavi.
A: I tako je određeno da se to desi naZemlji?
D: Može se reći.
A;A na ostalim planetama koje su obavile skok, desilo se isto?
D: Ne. Mene su poslali, kao i ostale Inuake, da vama objasnimo neke stvari, kako bi većini na planeti uspelo. Pokušavamo da masovno podignemo svest i to se može obaviti samo preko prenosa poruka.

A: Misliš na činjenice koje će tek doći?
D: Ne, mislim na to, da zemaljci moraju da saznaju ko su u stvarnosti, odakle su došli, ko ih vodi i gde im je mesto u Univerzumu.
A: Ko smo mi?
D: Promenjenim glasom. Ja sam Aghton i došao sam da vam kažem da ste svetlosna bića. Da ste deca Matrixa, možda i najsavršenija,sadržite u sebi sve elemente Matrixa, kako na nivo frekvencija tako i energetski. Vaše više biće, savršenstvo, predstavlja beskraj, i zato se morate tako manifestovati. Vi ste stvoreni iz pulsacije Univerzuma, iz daha Stvoritelja i iz Božanske volje (namere).
Vi ste njegova deca, raspolažete njegovim sposobnostima, potencijalom, i mogućnostima delovanja. Imate sada mogućnost da postanete aktivni, da bi svesno učestvovali u sustvaranju. Probudite se!
A: Slušajući ove reči primećujem da je David pao na ležaljku. Prišla sam, ali ga ne pomeram, jer otvarajući oči mi kaže: - Oprosti mi, ali osetio sam jedno jako strujanje, koje je prošlo kroz moje telo i pozlilo mi je.
Pružila sam mu čašu vode, izbegavajući da spomenem, da je poslednje reči i rečenice rekao jednim sasvim drugim glasom.
Pogledala sam u njegove plave oči, u oči jednog sedmogodišnjaka i pomislila, koliko tajni Univerzuma je skriveno iza njegovih plavih očiju.
- Predlažem da stanemo danas tu! – rekla sam završavajući razgovor.

mona
01-07-2011, 16:52
Reptilsko poreklo je budalastina... koliko i to da verujem u Miki Paju Silju...

Smak sveta nece biti i to je najcesca zabluda, nego Armagedon, Bozji rat...

Bog nece dozvoliti da se unisti Zemlja niti covecanstvo...

samo ce pobrisati zlo..:jasenka:

mare
01-07-2011, 16:54
A: I sa svim tim upravlja Bog.
D: Zavisi na kog Boga misliš?
A: Kojem se molimo.
D: Da, svi se mi molimo istom Bogu, kojeg smo nasledili, ali on nije Stvoritelj. Svaki univerzum ima svog Stvoritelja i sopstvene entitete kao vođe. Međutim iznad svega toga postoji nešto ogromno, beskrajno, jedan energetski oblik, što mi smatramo vrhovnim Bogom, Izvorom, Beskrajnim. Sadrži sve što je stvoreno. Sve Univerzume, svetove, ostale Bogove i entitete. On sve sadrži u sebi.


...

Moonster
01-07-2011, 17:05
D: Više nećeš imati starosno doba. Moraš razumeti da je vreme trenutno samo jedna linija. Kreneš od jedne tačke do druge. U Univerzumu si jednostavno, istovremeno svuda, ne treba da pođeš odnekud da bi stigao negde.

:haha: :haha: :haha:
Ovo ja kao korisnik vutre, teško da mogu da razumem :pusi:

kojica
01-07-2011, 17:22
Ovo sve je ispričao neko ko ima samo sedam godina? :hm:

E svakakve crtaće geldaju ova današnja deca. :krsti:

mona
01-07-2011, 17:24
Ovo sve je ispričao neko ko ima samo sedam godina? :hm:

E svakakve crtaće geldaju ova današnja deca. :krsti:
Zivkice cuvaj se reptila :eek:

Moonster
01-07-2011, 17:31
Ovo sve je ispričao neko ko ima samo sedam godina? :hm:

E svakakve crtaće geldaju ova današnja deca. :krsti:

A da nije na extaziju :hm:
Pa viđa zmajeve u kuhinji :lol:

naki
01-07-2011, 17:32
Kako dete od sedam godina moze biti na takvom tripu?:raz_088: da li je ovo novinarska patka? ili neka druga zivotinja? :pusi:

rile_nezni_oblak
01-07-2011, 17:36
od raznih pokemona, wowova, jelene karleuse i slicnih modernih crtanih filmova... :( neki dan, ispred zgrade, kuce neki lezi, mrzi ga sto je ziv, a dete od 5 godina se igra i u jednom trenutku razdragano kaze: "evo ga odvratni pas sa velikim krvavim zubima"... brate mili, ja zelim da verujem u mikija, paju, silju... :)

rile_nezni_oblak
01-07-2011, 17:36
uzgred, nije da se hvalim, al' sam do sad preziveo jedno 4 smaka sveta... :)

naki
01-07-2011, 17:40
brate rile, gledali smo i mi mutirane nindza kornjace, transformese i slicno...ali se nismo bavili proricanjem buducnosti... :raz_088:
prodju crtani i trk na ulicu da se igramo vije.... sad se setih vitez koje :pusi:

Canaletto
14-08-2011, 20:30
A da nije na extaziju :hm:
Pa viđa zmajeve u kuhinji :lol:

Sve je u redu dok ti gledas zmaja,ali kad zmaj pocne tebe gledat...:misticlady:

Moonster
14-08-2011, 20:35
Sve je u redu dok ti gledas zmaja,ali kad zmaj pocne tebe gledat...:misticlady:

Kažeš mu BU !!!

Pa šta bude,bude :pusi:

ribizla
14-08-2011, 20:43
:haha:
smejurija..
paradoks do paradoksa.. :aha:

al dobro.. makar se ismejah :D

ribizla
14-08-2011, 20:44
Kažeš mu BU !!!

Pa šta bude,bude :pusi:

:haha: :pusi: