PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da sam ja neko .....



Sandokan
08-07-2011, 20:04
Ne nije u pitanju idealistička pesma iz 70-tih godina prošlog veka...
http://www.youtube.com/watch?v=5b2ciTGIFwo
shvatili smo već da od toga nema ništa :aha: .... ali da ste Vi neko šta bi uradili sa raznoraznim službama koje direktno zavise od onoga što zahvaljujući svom monopolskom položaju rade sa nama .........

:sandokan: bi Ivicu Dačića obesio na Terazijama (za primer ostalima) a onda bi svim "šurnjajama i svastikama" u MUP-u dao otkaz ili im dao alternativu da odu da beru maline ujutro "in the six o klok", uz uslov da dobiju broj koji će morati da čekaju oko ponoći :aha:, Telekom bi prodao Žiki Obretkoviću (bez para) .... uz uslov da Branku Radujuku odvali deset po turu za svakog nezadovoljnog korisnika ........

Elem pitanje je da li ste zadovoljni onim što neki ljudi rade sa novcem koji ste Vi dali, i da li imate osećaj da ste Vi tu zbog njih ili oni zbog vas :hm:

Tema je mlogo široka ......... i tiče se svakog segmenta našeg života .... al da ne gnjavim....

mikili
08-07-2011, 20:49
Jao,sto su te naljutili..:sizika:

kojica
08-07-2011, 20:59
a vodovod? :hm:

Sandokan
08-07-2011, 21:05
Drage moje neje valjda da Vas neje birokratija potkačila :hm: ....... i nedo im bog da sam ja neTko :aha:

mikili
08-07-2011, 21:07
ja cu ti poslati u pp-u moje ideje sta jos treba da im radimo,boojiiim:mirka: da kazem naglas..

kojica
08-07-2011, 21:09
ma mene samo zanima šta bi uradili s vodovodom... :kk:

mikili
08-07-2011, 21:37
kako da nije,samo ne znam odakle da pocnem:qq:..najnovija je bila zavrzlama sa vipom,koju sam jedva okoncala..agonija je trajala od aprila..i eto konacno ovih dana pronadjose,nekim cudom ,moju uplatu i ukljucise telefon..iako sam placala redovno,tri meseca ga nisam mogla koristiti i ni rec izvinjenja..a koliko sam novca potrosila na razgovore s njihovim agentima,pa slala mejl,pa mms poruku,pa postom sa povratnicom poslala kopiju uplatnice..jedva..doslo mi da ih umlatim sve..:sizika:

kojica
08-07-2011, 22:31
uf dobro je.. :qq: mogla si micu da umlatiš

Zazijavalo
09-07-2011, 05:21
ma mene samo zanima šta bi uradili s vodovodom... :kk:
Ja bi prodao pumpe i kupijo kofe koje bi razdelijo zaposlenima da vuču vodu po gradu. :mrgreen:

kojica
09-07-2011, 06:36
:qq: :pada:

A jel bi nam bila veća plata? :kk:

Zazijavalo
09-07-2011, 08:42
:qq: :pada:

A jel bi nam bila veća plata? :kk:

Po učinku. :mrgreen:

Valjda biste ondak rešili i sve one žalbe koji se šalju u upravu vodovoda još od kad sam ja bio klinac.
I svi su znali da mogu za svašta da se žale upravi vdovoda, a vodovod... ništa. :ljut:

Tibi
09-07-2011, 13:41
ja cu ti poslati u pp-u moje ideje sta jos treba da im radimo,boojiiim:mirka: da kazem naglas..

Ja nebi tako javno pominjo da cu da saljem PP:pusi:, ima ovde i dece, mogu da...kopiraju:misticlady:

mikili
10-07-2011, 08:05
bezte deco s prozora..:raz_125:

Sandokan
15-07-2011, 09:37
Slučajno išao do najgore stanice policije u kosmosu (Novi Beograd) ..... i taman sam se nameraćio da ovekovečim fotke mučenika koji tamo drežde, ali ne naša milicija je efikasna i gužve nema :aha: ..... jednim jedinim papirom oni su rešili sve probleme ..... svaka čaS narodna miVicijo :ljut:

3941

причалица
15-07-2011, 09:38
Slučajno išao do najgore stanice policije u kosmosu (Novi Beograd) ..... i taman sam se nameraćio da ovekovečim fotke mučenika koji tamo drežde, ali ne naša milicija je efikasna i gužve nema :aha: ..... jednim jedinim papirom oni su rešili sve probleme ..... svaka čaS narodna miVicijo :ljut:

3941
:raz_114: a ja htela jutros da idem, ali sam se uspavala

Zaga
23-07-2011, 08:50
ijuuuuuu,kad bih počela ne bih stala da ppišem danimaaaaaaaaaaaaaaaa....