PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kada ljubav prolazi...



Adio
11-07-2011, 18:11
Kako znate?

Tibi
11-07-2011, 20:28
A sta podrazumevas pod...ljubav:andjeo:, onda nam je lakse odgovoriti:pusi:

ribizla
11-07-2011, 20:43
Ljubav je, volja da sebe prosirimo da bismo potpomogli sopstveni i tudji duhovni razvoj i sazrevanje.


ajd sad. :pusi:

Tibi
11-07-2011, 20:53
Ljubav je, volja da sebe prosirimo da bismo potpomogli sopstveni i tudji duhovni razvoj i sazrevanje.


ajd sad. :pusi:

Kada se ta volja zadovolji ondaK prodje i...ljubav...valjdaK:tibi:
Ja jos nisam pri volji.

ribizla
11-07-2011, 20:55
ppa ne znam kako da objasnim kako znam.. jednsotavno se oseti.
praznina.
emptynesss!!! echo!!! echooo!!!

Lujka
11-07-2011, 21:01
Sve ono sto me je zabavljalo, cinilo srecnom vremenom, zbog ne znam ni ja cega pocne blago da me nervira (to je prvi znak) a onda sve jace i jace i na kraju ne mogu vise oc'ma da ga vidim. E to je znak da se definitvno ugasila ljubav. :lol:

Adio
11-07-2011, 21:39
Sve ono sto me je zabavljalo, cinilo srecnom vremenom, zbog ne znam ni ja cega pocne blago da me nervira (to je prvi znak) a onda sve jace i jace i na kraju ne mogu vise oc'ma da ga vidim. E to je znak da se definitvno ugasila ljubav. :lol:

nas kako je meni....umaram se i onako, postajem ravnodusna u krug i u krug i u krug...skoro da mi se gadi sve :aha:

Adio
11-07-2011, 21:42
a realno, tu ni nema ljubavi, mislim, bar je nije bilo obostrano :zrika:

Lujka
11-07-2011, 22:01
nas kako je meni....umaram se i onako, postajem ravnodusna u krug i u krug i u krug...skoro da mi se gadi sve :aha:

To je kraj. :aha:

Adio
11-07-2011, 23:33
To je kraj. :aha:

znaci nema spasa?

Tibi
11-07-2011, 23:51
E, za takvo davljenje, nema spasilaca:misticlady:, zato, pamet u glavu, ne zaljubljujte se, ionako ce brzo proci...bolje ostati cool:pusi:
Sto nisam ovo piso pre vise godina, naucio bih svasta nesto.
Alisa bre, kasnis deset godina sa temom:ljutko:

Lujka
11-07-2011, 23:55
znaci nema spasa?

Ne znam za tebe al' za mene je to the end.

Adio
11-07-2011, 23:59
Mora sve da se sabere i oduzme ...na papir
Mene pita drugarica kako znam da li nekog volim, a ja pitam kako znate da nekog ne volite vise :aha:

Adio
11-07-2011, 23:59
E, za takvo davljenje, nema spasilaca:misticlady:, zato, pamet u glavu, ne zaljubljujte se, ionako ce brzo proci...bolje ostati cool:pusi:
Sto nisam ovo piso pre vise godina, naucio bih svasta nesto.
Alisa bre, kasnis deset godina sa temom:ljutko:
Kasnim ja deset godina :aha:

QueenOfClubs
12-07-2011, 08:20
Kako znate?
Чија љубав?

причалица
12-07-2011, 09:47
znaci nema spasa?

toj ljubavi gde ti se gadi? :nene:

mikili
12-07-2011, 09:47
znam...cim primetim da posmatram druge..:misticlady:

Adio
12-07-2011, 12:29
Чија љубав?

Moje drugarice i njenog decka :mrgreen:

Adio
12-07-2011, 12:30
toj ljubavi gde ti se gadi? :nene:

:pada:

Kada se dodje u taj stadijum....

Adio
12-07-2011, 12:30
znam...cim primetim da posmatram druge..:misticlady:

Druge?

QueenOfClubs
12-07-2011, 17:50
Moje drugarice i njenog decka :mrgreen:
А што ти нас питаш за њихову љубав? :hm:

mikili
12-07-2011, 20:38
Druge?

da,druge muskarce..

Adio
12-07-2011, 23:55
А што ти нас питаш за њихову љубав? :hm:

Nako....palo mi na pamet :igrac:

Zak
13-07-2011, 00:15
Mora sve da se sabere i oduzme ...na papir
Mene pita drugarica kako znam da li nekog volim, a ja pitam kako znate da nekog ne volite vise :aha:
Papir trpi sve, mada ja licno preferiram onaj sto dobro upija. :zak:

Adio
13-07-2011, 22:20
Papir trpi sve, mada ja licno preferiram onaj sto dobro upija. :zak:

http://www.youtube.com/watch?v=axmEqaoq_Io

Moonster
14-07-2011, 13:44
E, za takvo davljenje, nema spasilaca:misticlady:, zato, pamet u glavu, ne zaljubljujte se, ionako ce brzo proci...bolje ostati cool:pusi:
Sto nisam ovo piso pre vise godina, naucio bih svasta nesto.
Alisa bre, kasnis deset godina sa temom:ljutko:

Upravo tako rođak, mrtav 'ladan i sve je nebitno :pusi:
Kakva ljubav to je iluzija, samo jako dobro upakovana pa još uvek mnogi poveruju u pakovanje :aha:
Problem nastaje kada ga otvore i shvate da je samo praznina prisutna a da deklarativnog sadržaja nema :pusi:

mikili
14-07-2011, 15:00
Jaooooo...sta su vama zene uradileeee:sojka:..kad ste postali takvi cinici...:raz_051:

QueenOfClubs
14-07-2011, 19:34
Мене стварно занима чија љубав кад прође како знам...
Моја или његова?
Или обострана?
Или према домовини?
Или, о чем се бре овде ради? :lol:

naki
14-07-2011, 19:46
da nije iluzija kakav bi ovo bio svet? :raz_088:

Zolton
14-07-2011, 19:47
Realan :)
da nije iluzija kakav bi ovo bio svet? :raz_088:

naki
14-07-2011, 19:49
pu pu daleko bilo...nema tu drazi :raz_088:

Moonster
14-07-2011, 23:26
Ko kaže da u realnosti nema draži ? :pusi:
Naravno da ima, samo zavisi šta je kome ta draž, nekome je najdraža laž, a nekome........pe recimo nešto drugo :aha:

Raisa
15-08-2011, 01:22
Meni je to nesto...najgadnije

jane podnosim krajeve

ako je velika ljubav onda ce mozda umreti na najgori nacin-polako,postepeno

radije bih da seljubav prekine na bilo koji drugi nacin, neko se odseli,nekom se desi nesto u ziovtu pa veza vise ne moze,sve,sve,samo da ne moram da gledam kako osobu koju ja volim,prolazi ono sto oseca za mene

ja sam uvek rekla da dva puta placem,jednom kad se ljubav zavrsi,drugi put kad u meni umre ljubav prema njemu al sve mi se cini da cu morati izmedju ta dva placa i treci da strpam,kad u njemu prestanu osecaji :lol: jer nema nista bolnije nego cuti od voljene osobe ''ne volim te vise'' cula sam ih jednom,i mnogo velik bol su mi naneli i ne zelim nikad vise da osetim istu tu bol,nikad ikad

Raisa
15-08-2011, 01:23
da i inace to....prolazenje...je detinjasto... prava ljubav jacha vremenom,a ne gasi se

Adio
15-08-2011, 12:32
zasto detinjasto?

rile_nezni_oblak
15-08-2011, 12:35
Ko kaže da u realnosti nema draži ? :pusi:
Naravno da ima, samo zavisi šta je kome ta draž, nekome je najdraža laž, a nekome........:aha:

realnost? :eek:

DaDole
15-08-2011, 12:35
Ljubav koja se gasi..to baš zna da boli..kao kad se kost odvaja od mesa..i nema tu ničeg djetinjastog..

Raisa
15-08-2011, 13:37
zasto detinjasto?


pa tebi nije detinjasto sa necije strane '' jao pa,znas,voleo sam te mesecima a sad sta ces proslo me ,hihihi''

kao da je ljubav neka irgica koja moze da prodje,la la la

takvi ljudi su neozbiljni, i sto je jos gore od toga nisu pouzdani jer kako ti da se oslonis i uopste bilo sta verujes coveku kod kojeg atko...danas te volim sutra ne,

ljubav je nesto ozbiljno,sto se gradi,sto vremenom jacha a ne neko mene da zajebava tu da ja dam celu sebe i onda odjedom '' e sorry,ja ne osecam nista''

meni se nikad nije desilo,ukoliko zaista volim,ili osecam nesto,da me prodje.Kad te volim...to je sigurna stvar. I nema mrdanja sa moje strane.

DaDole
15-08-2011, 13:40
Nažalost mnogih..ljubav nije nešto što je apsolutno i sigurno,što ne podliježe promjenama i splašnjavanjima..i najzrelije osobe mogu da dožive smanjenje svoje ljubavi ili ljubavi partnera..relativnost je realna čak i kad žmirimo pred njom..
opet kažem,na žalost

Vragolanka
15-08-2011, 13:53
onda to i nije bila ljubav, veštice... osim toga, postoji doba za proživljavanje iste, nije isto u mlađem ili zrelom dobu. niti su istog intenziteta niti su potrebe iste.
za onu 'pravu' verujem da se desi jednom ili nijednom u životu... tako da sam skeptična prema svakome koji tvrdi kako je 'voleo' više puta... pa se pitam da li je voleo samo svoj odraz u toj osobi.

inače, ljubav nije nešto što zahteva recipročno davanje, bar za mene nije.
isto tako ne mogu da garantujem da ću voleti na isti način i sutra, ni sebi, kamoli drugom. tako da nešto što je 'sigurna stvar' ne postoji.
trebaju mi promene, strast, dinamika u odnosu i ako toga nema, doviđenja ljubavi. voleću te i dalje, ali ću biti sa nekim drugim...

a nisi načisto sve dok ne izgubiš tog nekog, u svakoj vezi ima uspona i padova, problema što zajedničkih što pojedinačnih, tako da to sve može da ide na štetu ljubavi i često se pobrka potreba sa istom. i za istom.
'ja te više ne volim' u mom slučaju bi značilo: više me nije briga šta ti osećaš i šta tebi treba i šta ti želiš. onda ću znati, iako mi je i sumnja dovoljna, tačnije pitanje da li nekoga još uvek volim i zbog čega ga još uvek volim. obično volimo ono što je taj neko nama, retko bezuslovno.

i nikad ne reci nikad, veštice... prvo i osnovno pravilo u životu.

Vragolanka
15-08-2011, 14:00
i da, radije da se ugasi, jer bi to značilo da je proživljena do kraja, da ništa neće ostati nedorečeno, da ste sve pokušali, ali iz nekog razloga nije moglo da se održi... ovako, uvek ostaje neko pitanj šbbkbb... a to je najgore, ne da ti da kreneš dalje. i uvek će te vući nazad.

Adio
15-08-2011, 18:55
pa tebi nije detinjasto sa necije strane '' jao pa,znas,voleo sam te mesecima a sad sta ces proslo me ,hihihi''

kao da je ljubav neka irgica koja moze da prodje,la la la

takvi ljudi su neozbiljni, i sto je jos gore od toga nisu pouzdani jer kako ti da se oslonis i uopste bilo sta verujes coveku kod kojeg atko...danas te volim sutra ne,

ljubav je nesto ozbiljno,sto se gradi,sto vremenom jacha a ne neko mene da zajebava tu da ja dam celu sebe i onda odjedom '' e sorry,ja ne osecam nista''

meni se nikad nije desilo,ukoliko zaista volim,ili osecam nesto,da me prodje.Kad te volim...to je sigurna stvar. I nema mrdanja sa moje strane.
to o cemu ti pises desava se sa 15 16 ili 17 i to nije ljubav
garanciju imas na usisivac i frizider, do 2 godine i nizasta vise u zivotu

QueenOfClubs
15-08-2011, 19:08
Е ја имам пет година на веш машину. :pov:
После тога вероватно купујем нову, како ствари стоје с техником данас. :undecided:

http://www.youtube.com/watch?v=dDp89CG88CQ

Adio
15-08-2011, 20:55
haha, a sad ti ne cepidlaci :P

QueenOfClubs
15-08-2011, 21:18
Јок бре, хвалим се. :aha:

HAZEL
24-08-2011, 12:19
Kako znate?

Kada mu više nije važno, da li sam sam samo dobro. Tada znam da ništa više...Ne značim. :kiss:

koto
13-09-2011, 06:57
E, za takvo davljenje, nema spasilaca:misticlady:, zato, pamet u glavu, ne zaljubljujte se, ionako ce brzo proci...bolje ostati cool:pusi:
Sto nisam ovo piso pre vise godina, naucio bih svasta nesto.
Alisa bre, kasnis deset godina sa temom:ljutko:
e upravo na vreme za mene..:igrac:

koto
13-09-2011, 06:59
pa tebi nije detinjasto sa necije strane '' jao pa,znas,voleo sam te mesecima a sad sta ces proslo me ,hihihi''

kao da je ljubav neka irgica koja moze da prodje,la la la

takvi ljudi su neozbiljni, i sto je jos gore od toga nisu pouzdani jer kako ti da se oslonis i uopste bilo sta verujes coveku kod kojeg atko...danas te volim sutra ne,

ljubav je nesto ozbiljno,sto se gradi,sto vremenom jacha a ne neko mene da zajebava tu da ja dam celu sebe i onda odjedom '' e sorry,ja ne osecam nista''

meni se nikad nije desilo,ukoliko zaista volim,ili osecam nesto,da me prodje.Kad te volim...to je sigurna stvar. I nema mrdanja sa moje strane.
ovo kao da sam ja pisala...:huh:

kojica
13-09-2011, 07:40
Nemoj se ljutite, ali ja kad ovako nešto čujem, verujem da je iskreno rečeno, ali vidim i da
osoba ne poznaje dovoljno ni sebe ni svet oko sebe.

Sve je prolazno. Osloniti se na obećanje da će te neko voleti zauvek je suludo.

koto
13-09-2011, 07:44
ma ne bre, naravno da je suludo:))
narocito kad govorimo o muskarcima..oni naprosto nisu sacinjeni za dugotrajne emocije, ili monogamne veze.
ali ja govorim o sebi. ako sam volela nekog muskarca, nikad me to nije naprosto"proslo",potrosilo se kao sapun, rasprsnulo kao mehur od sapunice..ne.
prekidala sam veze jer nisu bile dobre za mene u nekom smislu, a ne zato sto se ljubav ugasila..
moja se ljubav ne gasi. ja moram da je ubijem.

DaDole
13-09-2011, 07:48
Nemoj se ljutite, ali ja kad ovako nešto čujem, verujem da je iskreno rečeno, ali vidim i da
osoba ne poznaje dovoljno ni sebe ni svet oko sebe.

Sve je prolazno. Osloniti se na obećanje da će te neko voleti zauvek je suludo.
Tako nekako kojice..nema zauvijek i nema obećanja..samo svako od nas u nekom životnom periodu razmišlja tako jednosmjerno,idealistički ..
Ljubav jeste neuništiva,kao i energija i svud je oko nas..kreće se,dolazi,traje i prolazi..hrani nas i rastužuje,volimo je i boli nas..sve je to ciklus ,a mi dio njega...u prolaznosti i trajanjima..zavisi sa koje strane mjerimo

DaDole
13-09-2011, 07:54
ma ne bre, naravno da je suludo:))
narocito kad govorimo o muskarcima..oni naprosto nisu sacinjeni za dugotrajne emocije, ili monogamne veze.
ali ja govorim o sebi. ako sam volela nekog muskarca, nikad me to nije naprosto"proslo",potrosilo se kao sapun, rasprsnulo kao mehur od sapunice..ne.
prekidala sam veze jer nisu bile dobre za mene u nekom smislu, a ne zato sto se ljubav ugasila..
moja se ljubav ne gasi. ja moram da je ubijem.

a kako se ubija ljubav..ona koju nosimo u sebi i koja je dio nas..

koto
13-09-2011, 07:59
a kako se ubija ljubav..ona koju nosimo u sebi i koja je dio nas..
tesko.
ja prvo prekinem svaki fizicki kontakt.
pa psihicki kontakt.
gasim u sebi svaki trag vatre. i trpim.
i onda jednog dana probudis, i gotovo.

DaDole
13-09-2011, 08:04
tesko.
ja prvo prekinem svaki fizicki kontakt.
pa psihicki kontakt.
gasim u sebi svaki trag vatre. i trpim.
i onda jednog dana probudis, i gotovo.

razmišljala sam jednom o tome..vidi,ako sam je ja napravila,stvorila(ljubav) ako je ona mojih ruku,srca i uma djelo..onda bi bilo logično da sam ja ta koja može da je uništi,samelje,ubije..
ali,nekako tamo gdje počinje ljubav ,prestaje logika ..mada,ukoliko zaista želimo da se samoubijemo,uvijek postoji mogućnost da to uradimo..samo,kakvi ostajemo poslije toga..koliko nas ima u nama..e,to je već druga tema..

kojica
13-09-2011, 08:06
Baš interesantna tema.. :hm: može na filozofiju il psihologiju.. :dance:

aj Nedo.. :palac:

koto
13-09-2011, 08:12
razmišljala sam jednom o tome..vidi,ako sam je ja napravila,stvorila(ljubav) ako je ona mojih ruku,srca i uma djelo..onda bi bilo logično da sam ja ta koja može da je uništi,samelje,ubije..
ali,nekako tamo gdje počinje ljubav ,prestaje logika ..mada,ukoliko zaista želimo da se samoubijemo,uvijek postoji mogućnost da to uradimo..samo,kakvi ostajemo poslije toga..koliko nas ima u nama..e,to je već druga tema..
sama si dala odgovor na to pitanje.
nasa ljubav nije nesto odvojeno od nas. ona je deo nas , i niko ili nista nam je ne moze uzeti..to je nasa sposobnost da volimo, i to je jedno.
sasvim je drugo kad tu ljubav das nekom, volis nekog,i zapletes se sa njim u svakom smislu..on postaje deo zivota, deo duse, deo srca, ma u sve se mesa:)), ko maragrin..i kad se od tog nekog odvajas, to je kao da seces sopstveno meso:(
verujem da takvo odvajanje moze trajno osakatiti coveka, u smislu da vise ne moze da voli..
a znam i da mozes izaci neostecen, ma koliko proces trajao, i ma koliko bio bola.
to je ozbiljna i teska prica o sazrevanju, o odnosu prema zivotu, o nacinu na koji se svako od nas bori sa anarhijom zivota..

a 'el sam banovan?
16-09-2011, 14:53
uvek volim kako zrela zena razmislja

osetim se kao deckic :roll: