PDA

Pogledaj Punu Verziju : Elitna prostitucija



Raisa
21-07-2011, 23:56
Pevačice, glumice, manekenke i TV voditeljke najtraženije

Lanac elitne prostitucije, kojim je iz Zagreba upravljao bivši maser Košarkaškog saveza SFRJ Nebojša Perunović Pančo (61), jedan je od desetak takvih na Balkanu. Kako piše "Press", samo u Srbiji trenutno funkcionišu najmanje tri lanca organizovane prostitucije za takozvane VIP klijente. Njima se podvode pevačice, glumice, voditeljke, a cene su od 1.000 do 5.000 evra.
Devojke (http://www.popboxads.com/server/campain.php?utm_source=popbox&utm_medium=cpc&utm_campaign=popbox&idR=3527&oglId=417&mId=120&burl=svet.rs) iz Srbije su među najtraženijim i najskupljim u regionu, zajedno sa Ruskinjama, Ukrajinkama, Moldavkama i Rumunkama. U prilog tome ide i činjenica da sin jednog hrvatskog industrijalca često dolazi u Beograd samo da bi iznajmio eskort dame, pre svega pevačice.
Visoka prostitucija, kažu dobro upućeni, u Srbiji je najzastupljenija u Beogradu i Novom Sadu. Pevačice, glumice, manekenke (http://www.popboxads.com/server/campain.php?utm_source=popbox&utm_medium=cpc&utm_campaign=popbox&idR=3630&oglId=427&mId=120&burl=svet.rs) i TV voditeljke najtraženija su „roba", a te devojke dobile su i žargonski naziv posvuduše. Orgije, ali i intimni susreti udvoje sa biznismenima, sportistima, lekarima, advokatima, političarima, ali i kriminalcima organizuju se na šest glavnih lokacija u Beogradu i jednoj u Novom Sadu.
U glavnom gradu to su stan u Hilandarskoj ulici, kafić na Banjici, nedaleko od VMA, otmena kuća na Bežanijskoj kosi, klubovi zatvorenog tipa u ulici Kralja Petra u centru grada i Glavnoj ulici u Zemunu, kao i restoran u ulici Svetozara Markovića, koji se posle ponoći zaključava i pretvara u seks-klub za odabrane. U poslednje vreme naročito je popularan i salaš nadomak Novog Sada, jer je daleko od znatiželjnih očiju. Česta su i gostovanja po Hrvatskom i Crnogorskom primorju, pod „maskom" estradnih nastupa
Jedna od mladjih devojaka uhapsenih u Zagrebu zbog elitne prositucije je 20-godisnja ''starleta'' Maja Morales

http://razbibriga.net/clear.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/69/d340b13675ac42e5bdfc238.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



''E,ovako,pre nesto manje od dva meseca,veliki porodicni,dugogodisnji prijatelj je odlucio da nas poseti u Beogradu jer serazvodi treci put i to mu je jako tesko palo,pa ne moze ni na biznis da se koncentrise kako treba.Posto su moja jaca polovina i doticni gospodin najblizi dugogodisnji prijatelji,on je imao potrebu da nam se izjada i malo zameni negativne isli ,putovanjem u BG.Docekali smo ga na nasem aerodromu (stranac je) ,doputovao je svojim dzetom.Zeleo je da mu rezervisemo sobu u Hajatu.Odveli smo ga,ostavili na recepciji i dogovorili se da se vidimo uvece,dok se on u medjuvremenu bude relaxirao na bazenu.Medjutim,posle nekoliko sati,moj muz me je pozvao i rekao da su planovi malo izmenjeni i da je on otisao nesto prijatelju da pomogne,ali da takvo okruzenje nije za nas i moj nivo.NAzvace me malo kasnije,cim to zavrsi,rekao je.To je bio cetvrtak,nesto posle 21h.Sta se od tada dogadjalo.NAs prijatelj je prilikom placanja sobe,dao platinium karticu koju ima mali broj u svetu,znaci samo je imaju ljudi koji su veoma,veoma bogati.Tom karticom,imate mnogucnost da dnevno potrosite oko 1milion do 2 evra.Mi smo zaboravili da ga upozorimo da karticu ne pokazuje.Tog momenta,recepcionar je zapamtio i pozvao dezurne devojke koje se bave prostitucijom.Rekao im je da postoji jedan veoma bogat covek 50tih god i da bi im on bio sjajna musterija i rekao takodje da njemu kao onom koji im je nasao musteriju,ide procenat."Dame" su prihvatile i slozile se.Njih dvojica su sedeli u faojeu i razgovarali,preko puta je bilo matursko vece,uveliko u toku."Dame" su nailazile.Bile su u skromnoj,damskoj ,odevnoj kombinaciji koja bi na jedan sofisticiran nacin privukla ovakvu musteriju.JEdna od njih je bila nasa mlada pevacica,crnokosa,poznata po ucescu u VB serijalu i pokusaju veze sa S.Viklerom..koja je na kraju,ubrzo po napustanju serijala i propala!Ista je u nekom nazovi braku koji se razvodi sa jednim jako mladim kosarkasem.Elem,imala je na sebi bez uske pantalone,sako i LV tasnu.Njena prijateljica je izgledala skoro isto,uz Burberry tasnu.Prisle su im i zamolile za upaljac,a onda odmah zapocele konverzaciju na engleskom naravno,jer su obojica stranci..Mi smo se znate,upravo vrratile iz Beca.Isle smo tamo na operu i pozelele da se sad malo odmorimo na nekom prijatnom mestu i popijemo kafu,ali je toliko bucno sa ove maturske zurke,gde neke klinke pokusavaju da glume dame,rekle su ! Jedna je sela do mladog coveka,a pevacica do milijardera naravno,cij je detaljan opis dobila.Ja nisam bogat,rekao je mladji,ovaj preko puta je onaj koga trazite,dodao je,znajuci sve sta se dogadja.Molim,zacudjeno i kao zbunjeno,navodno neznajuci o cemu se radi,rekla je jedna!Ovaj preko puta mene je bogatas koga trazite,opet je rekao mladji..Ja nisam bogat,zaradjujem 500evra mesecno,rekao je!Bogatas ga je pogledao prekorno,zeleci da iskoristi prostitutke i rekao mu na sasvim trecem jeziku..cuti,jesi li normalan?!Nemoj da im pokazujes da kapiramo ko su!Ok,rekao je mladji,posto mene ta igra ne zanima,daj mi tvoj Rolez i novcanik ja odoh a ti s njima radi sta hoces.Naime,mladji ,informisan sta se radi,zna da nase prostitutke uzimaju kartice,novcanike i satove,pa je zeleci da zastiti prijatelja od moguceg problema,zamolio za iste i otisao.Zamolio je hostesu da mu naplati racun koji su njih dvojica imali.Racun je bio 15 e i hostesu je castio 200din,a ona mu je rekla, "Izvinite,ali moram reci da ste vi jedan od veoma retkih koji shvata sta se ovde dogadja"."Jeste li stranac,rekla je.Zante,zbog ovakvih zena (http://www.popboxads.com/server/campain.php?utm_source=popbox&utm_medium=cpc&utm_campaign=popbox&idR=3490&oglId=419&mId=120&burl=svet.rs) svi stranci koji dodju ovde misle da smo sve iste,da su sve Srpkinje kurve,sramota me je od dvega a ovaj hotel je najveca javna kuca u BG " . Mladic je zatim prisao blize baru gde je njegov prijatelj ostao sa devojkama,koje su se kikotale i pocele veoma da koketiraju.Tada su bogatasa i pitale za neki kontakt,neki broj tel,kada dodje u BG.Onda su odmah uzele meni i pocele da narucuju najskuplje...2 Don Perinjona,najskuplje sireve,kolace,pica....a pritom bogatas ne pije,osim rakiju,jednu casicu kad dodje sto je i sada narucio pored cedjene pomorandze.Onda je hostesa prisla mladicu i rekla," Juuuu,jel vi vidite sta one narucuju,kako ih samo nije sramota??! Ja sam zavrsila farmaciju i radim ovde za 200e,pogledajte kako se ove zene jos bahate." Mladic ce na to, " Pa neka ih,nek narucuju..svako nek uzima sta zeli." Medjutim iako je planirao da svog prijatelja ostavi sa prostitutkama,nesto mu je kvrcnulo i pozvao je prijatelja i da treba da krenu negde zajedno.Onda je prisao opet hostesi i zatrazio racun...pitao je,sta je njegov prijatelj pio.Mladic je platio pice svog prijatelja i castio hostesu jos 300din,koja videvsi da mladic namerava da kazni prostitutke i ostavi im ceo ceh gde su se bahatile,samo je uskliknula od zadovoljstva,stegla mu ruku i poskocila..." Svaka Vam cast,Vi ste divni !Ako,ako,tako im i treba !NE zhvatite me pogresno,ali ja vas mnogo postujem,mogu li dobiti vas tel? "NE,uzviknuo je mladic,nema potrebe"..." Izvinite,rekla je hostesa,ja vas samo veoma ,veoma postujem "....e,da,tako se zavrsila prica jedne veceri u Hajatu,gde su dve kuR.E kako rece moja baka,em ostale nej.bane , em platile veliki ceh ''

Moonster
22-07-2011, 00:00
Samo od 1000 do 5000 evra, nikakva cifra, da mi je do toga, platio bih ja i znatno više :pusi:

slonce
27-07-2011, 22:57
pare nisu problem.para nema.