PDA

Pogledaj Punu Verziju : Osmeh...



Ciciban
24-08-2009, 20:31
Umete li da se nasmejete od srca i koliko cesto to radite....dali osmeh stavljate ujutru s karminom a skidate ga uvece rukavicom ..... ko vam najcesce izmami taj luksuz danasnjice? .....

Maca
24-08-2009, 20:39
Bravo za temu..Osmeh je dar..mnogi ne znaju i ne umeju da se smeju..Ja sam od onih koji su uvek nasmejani..skoro da mi je osmeh zastitni znak...volim nasmejane i raspolozene osobe.. :)

Dusala
24-08-2009, 21:29
bez osmeha ja ne umem da zivim... :raz_114: :raz_114: :raz_114:

Sibi
24-08-2009, 22:18
u poslednje vreme sve mi je manje toga smešno, ali ako krenem da se smejem ne umem da stanem ... valjda kod mene nema sredine, jbg. il sam mrgud ili se kliberim kao kreten. :roll:

Izabela
07-03-2010, 19:02
Svako jutro se budim sa osmehom.... :smiley:
Mislim da je osmeh pokretac mnogih stvari u zivotu,ako si sa osmehom zapoceo dan onda ti je samim tim sve lepse...Naravno ima dana kada ti nije ni do svog a kamoli do tudjeg osmeha,ali treba ''nauciti'' da dusa bude vesela,tj pozitivna i samim tim i taj osmeh na tvom licu je spontan,iskren...
Na zalost u danasnje vreme ima mnogo ''vestackih'' da ne kazem isfoliranih osmeha,koji znaju da odvedu na pogresnu stranu nekoga ko veruje da je to prijateljski osmeh... :huh:

milan11
07-03-2010, 21:20
smejem se samo kad mi je nesto smesno i retko se budim sa osmehom

provaljujem sam sebe da sam neki baksuz

QueenOfClubs
07-03-2010, 22:41
Umete li da se nasmejete od srca i koliko cesto to radite....dali osmeh stavljate ujutru s karminom a skidate ga uvece rukavicom ..... ko vam najcesce izmami taj luksuz danasnjice? .....
Баш ми је колегиница у петак рекла да никад нисам изгледала срећније него ових последњих месеци.
Да... Син ме често насмеје. Духовит је и весео по природи.
Пријатељи скоро увек.
Мој директор је човек који је ретко кад озбиљан.
По цео дан се шали.
Често се насмејем и овде, на форуму.
У ствари, скоро по цео дан сам насмејана.

Sibi
07-03-2010, 23:41
Svako jutro se pitam sa osmehom na licu .. "šta li će danas da me strefi", ja sam od onih kojima je čaša poluprazna jbg. Život me je naučio da tako posmatram stvari. Nasmejem se deci naravno, nasmejem se prijateljima... volim da se šalim... osmeh mi je uvek na licu kad sam na ulici, sa osmehom pozdravim komšiju jer ga poštujem, to je vaspitanje... sa osmehom svuda ulazim, kad malo bolje razmislim, pa ja sam uvek nasmejana! Ali da li se osećam kao što izgledam.. nažalost ne.

Bisernica
08-03-2010, 15:59
Osmeh je nešto što me drži u životu,jer da nije te male zakrivljene linije,ne znam kako bih
našla snage da se borim sa aždajom :).
Ustajem sa osmehom,izlazim u dan pred sobom sa osmehom,prihvatam sve što mi donese
sa osmehom :).Osmehnem se na lepu reč,osmehnem se i na uvredu,osmeh poklonim i onom
ko bi osmeh da mi ukrade,ali i onom koji bi želeo da ga *okrene*naopačke ;)....
ne dam osmehu da odmori,da stane ili prestane ni trenutka.
Osmeh je moja mirna luka,osmeh je moja tvrdjava neosvojiva,moj vitez zaštitnik,osmeh je moj
verni pratilac i retko me kada izneveri.Nikad nije kiseo ni ružan,radi svoj posao na mom licu odgovorno i strpljivo :),
poželim ponekad da ga pošaljem na zasluženi odmor,ali neće :lol:ne da mu se,ne voli da lenčari.
Smehom prekrijem lice uvek kada za to ima i najmanjeg razloga ,ako ni zbog čega drugog,a ono zbog bora :lol:..........
ako već moraju da se prave,neka to bude od smeha i osmeha :).

Zato, tri put hura za sve osmehe sveta : hura,hura,hura :raz_114: :bisa:

P.S.
Cici ,veliki osmeh za temu draga :)

причалица
08-03-2010, 16:23
osmeh, smejanje je zaista super...na žalost, trenutno sam u fazi kada me retko šta nasmeje...nekako sam postala suviše ozbiljna.

kojica
29-03-2010, 08:48
Umete li da se nasmejete od srca i koliko cesto to radite....dali osmeh stavljate ujutru s karminom a skidate ga uvece rukavicom ..... ko vam najcesce izmami taj luksuz danasnjice? .....
Umem da se nasmejem samo od srca. Kada bih bila u prilici da moram da se osmehujem
i onda kada mi do osmeha nije imala bih veliki problem.
Ne volim veštačke osmehe onih koji se trude da uvek budu ljubazni. Ne znam čemu služe.

A karmin ne koristim...:lol:

причалица
30-03-2010, 16:55
mene nasmeju samo ovi moji blesani na poslu....ovi kod kuće su potpuno nezanimljivi.

Bisernica
12-08-2010, 07:11
Umem da se nasmejem samo od srca. Kada bih bila u prilici da moram da se osmehujem
i onda kada mi do osmeha nije imala bih veliki problem.
Ne volim veštačke osmehe onih koji se trude da uvek budu ljubazni. Ne znam čemu služe.

A karmin ne koristim...:lol:

Osmeh je granica izmedju mene i njih onda kada se oni trude da
mi ga skinu s lica.To je zid koji je čvrsta odbrana.
Osmeh nije i ne mora biti izraz ljubaznosti.Osmeh je i izraz snage,
duhovne snage u odnosu na one kojima smeta.Osmeh je prirodni
ukras svakog lica,i ne treba mu tražiti zamenu šminkom :)

zvezdica
25-08-2010, 00:40
To mi je vrlina što sam uvek pozitivno raspoložena a samim tim je tu i osmeh..:smiley033:

andromeda
01-09-2010, 09:18
Osmeh , volim da se smejem a kad to radim idu mi suze :)
onaj ko moze uvek da me nasmeje je moja sestra i moj muz

Wolfygirl
28-03-2011, 21:41
Svako te može nasmejati i rasplakati…Ali, samo posebne osobe te mogu nasmejati kada su ti suze već u očima...♥

Sarmica
28-03-2011, 21:46
Umete li da se nasmejete od srca i koliko cesto to radite....dali osmeh stavljate ujutru s karminom a skidate ga uvece rukavicom ..... ko vam najcesce izmami taj luksuz danasnjice? .....

Ja se kezim čim otvorim oči:lol:...tako da mi je sve smešno:lol:

Bandit
28-03-2011, 21:47
Sve..a...???

Sarmica
28-03-2011, 21:48
Sve:lol:

Bandit
28-03-2011, 21:48
SVE::AAAA..???

ЖениМиСе
28-03-2011, 21:49
Sve:lol:

el baš sve? :g:

Sarmica
28-03-2011, 21:50
SVE::AAAA..???


el baš sve? :g:


Sve:lol:

Bandit
28-03-2011, 21:52
Koja je to dekoncentracija...

ЖениМиСе
28-03-2011, 21:54
Koja je to dekoncentracija...

pa meni ujutru ne bi izmamili osmeh ni da mi ga nacrtaju

Sarmica
28-03-2011, 21:55
Nikad nisam razumela ljude koji su namrgođeni kad se tek probude:aha:

ЖениМиСе
28-03-2011, 21:57
Nikad nisam razumela ljude koji su namrgođeni kad se tek probude:aha:

prvo kafućino i cigaretla pa tek ondak osmeh

Sarmica
28-03-2011, 21:58
A ko ne pije i ne puši?:lol:...znači,kez odma':lol:

ЖениМиСе
28-03-2011, 22:00
A ko ne pije i ne puši?:lol:...znači,kez odma':lol:

e to ne znam kod mene sve sami pušači tako da bez prve kafe i cigarete vlada rat

Raisa
29-03-2011, 00:23
retko se smejem. zapravo,kad se setim,skoro pa nikad se ne smejem iz srca...to samo par ljudi moze da postigne kod mene

marlon
29-03-2011, 02:43
raisa mora da je neko dete al' zestokog temperamenta... :)))

na temu... prestao sam davno se smejem ali cesto odglumim da se dame raduju i pritom zasijaju na najlepsi nacin....

Moonster
29-03-2011, 06:13
Umete li da se nasmejete od srca i koliko cesto to radite....dali osmeh stavljate ujutru s karminom a skidate ga uvece rukavicom ..... ko vam najcesce izmami taj luksuz danasnjice? .....

Od srca izuzetno retko, jednom možda u nekoliko godina. Niti ga stavljam na lice niti ga skidam sa njega, ako se pojavi, pojavi se iznenada, isto tako i ode. Ne radi se o ljudima koji me nasmeju već o situacijama, ako je nešto nekada negde spontano, onda me to nasmeje, ako nije, onda ništa od toga.

mihaela
29-03-2011, 08:50
Znam se cesto nasmijati od srca...Na to me "natjeraju" samo muz i kcerka.I neke situacije,pogotovo one koje su smijesne,a ne bi tada trebalo da se smijem.E,tada se bas ne umijem suzdrzati.:lol:
Mada mi cesto nije smijesno sto drugima jeste,i kada se svi smiju ili nabacim neki glup osmijeh ili se ne nasmijem uopste...pa ispadnem malo sama sebi blesava.

DaDole
29-03-2011, 08:52
Volim osmijeh..svoj i tuđi..ne košta ništa,a tako prija..često se smijem i stoga volim da sam u društvu dragih i pozitivnih ljudi..od srca se najviše nasmijem svojim ljubimcima....

mikili
29-03-2011, 09:39
volim da sam u drustvu duhovitih ,sarmantnih osoba,volim da se smejem,uvek pokusavam da vidim i vedriju stranu svega sto nam se desava..ne spadam u -mracnjake-,one sto sve vide crno.rado se smejem i svoj osmeh darujem okolini,smatram da je sam osmeh dovoljan da se neko bolje oseca.naravno,iskren,od srca,kad se smeju i oci ne samo usne.

Raisa
26-06-2011, 19:33
Retko. mogu iz mene izvuci sarkasticni ''osmeh'' ,ili neki malo zajedljiv jer sam cinicna po prirodi,postoji samo jedna ( dobro,mozda dve ) osobe koje me mogu od srca nasmejati. Ne volim da silim sebe na bilo kakve reakcije,pogotovo da pravim lazan osmeh. Svaka reakcija treba da bude iskrena. Kad places,placi iskreno,kad se ljutis,ljuti se iskreno a ne da ljubis onog koga bi najradije gadjao necim, kad se smejes..smej se isrkreno.

DaDole
27-06-2011, 07:48
Često se smijem jer sam valjda takva..a osmijeh je,po mom mišljenu,jedino što poklanjamo i čime uljepšavamo sebi i nekom trenutke,a što ne košta ništa..ljudi su,opterećeni svakodnevicom ,prosto zaboravili da se osmjehuju..
nekim ljudima i nekim dešavanjima,prosto ne treba davati na značaju..smijmo se i osmjehujmo:)
Živio osmijeh koji daruje toliko toga:)