PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zasto je samo u zenama vrag?



mikili
25-07-2011, 15:56
Izgleda preovladjujuce musko misljenje..da li je ?i sve zbog toga sto je jednu od nas prevario reptil i izveo iz raja..

Moonster
25-07-2011, 15:59
Jes' bre samo je žena imala sa Vragom direkktna posla i to u Raju, prema tome logično je zašto je Vrag samo u ženama :kapa:

kojica
25-07-2011, 16:01
Zavisi kako definišemo vraga. Vrag ili đavol je neko ko navodi ljude na zlo
uvodi ih u iskušenje..
Pa iz toga sledi da je za muškarca koga sama ženska pojava uvodi u iskušenje,
zlo ili vrag.

Mada, ako realno posmatramo, vrag nije u ženi već u muškarcu, jer su misli
njegove i u njemu su se stvorile.

Kako sam ovo pametno rekla.. :bisa:

:lol:

kojica
25-07-2011, 16:02
Jes' bre samo je žena imala sa Vragom direkktna posla i to u Raju, prema tome logično je zašto je Vrag samo u ženama :kapa:

Ako je verovati jevrejskim čobanima.. :hm: da, tako je.. :lol:

mikili
25-07-2011, 16:02
Ne bih ja rekla..za igru je uvek potrebno dvoje..a kad muskarci ostanu bez argumenata,potegnu upravo taj odgovor..

kojica
25-07-2011, 16:06
Ne bih ja rekla..za igru je uvek potrebno dvoje..a kad muskarci ostanu bez argumenata,potegnu upravo taj odgovor..

U ovoj igri ih je bilo troje. Mada je priča totalno sumanuta.
Odakle u Raju đavo? Zar on nije u paklu? Ili ima mogućnost da se šeta kud god hoće?
Ako on može da dođe u Raj, onda to baš i nije neki Raj, zar ne? :hm:

Moonster
25-07-2011, 16:07
Zavisi kako definišemo vraga. Vrag ili đavol je neko ko navodi ljude na zlo
uvodi ih u iskušenje..
Pa iz toga sledi da je za muškarca koga sama ženska pojava uvodi u iskušenje,
zlo ili vrag.

Mada, ako realno posmatramo, vrag nije u ženi već u muškarcu, jer su misli
njegove i u njemu su se stvorile.

Kako sam ovo pametno rekla.. :bisa:

:lol:

Žena je Vrag u 99% slučajeva, svesna svojih manipulativnih osobina ako je neki muškarac zainteresiran za nju i tu upravo počinje ta čuvena zamena teza, nije žena kriva već muškarac,a to nije tako :nene:
Zbog žena su se ratovi vodili, pomerale granice na mnogo načina, ali žene to nikada nisu htela priznati, već su uvek muškarce za to okrivljivale iako su bile uvek potpno svesne svojih postupaka i posledica istih :aha:
Postavlja se i drugo pitanje, pošto su uvek svesne svojih postupaka i posledica istih, koliko su u emotivnom smislu uopšte iskrene, to jest, emotivne, jer samo neko hladnokrvan može na takav način sa nekim manipulisati a kasnije tvrdit da nije ona uzrok toga, već eto, muškarci su krivi, kao i uvek :lol:

причалица
25-07-2011, 16:08
žene nisu ništa bolje od muškaraca :( koliko je vrag u ženama, toliko je i u muškarcima.

Moonster
25-07-2011, 16:09
U ovoj igri ih je bilo troje. Mada je priča totalno sumanuta.
Odakle u Raju đavo? Zar on nije u paklu? Ili ima mogućnost da se šeta kud god hoće?
Ako on može da dođe u Raj, onda to baš i nije neki Raj, zar ne? :hm:

Misliš četvero, Đavo, Eva, Adam i naravno sveprisutni voajer Bog :aha:

Moonster
25-07-2011, 16:10
žene nisu ništa bolje od muškaraca :( koliko je vrag u ženama, toliko je i u muškarcima.

Nakon što nam žene prenesu Vraga, onda da, muškarci nisu ništa bolji od žena, čak znaju biti i puno gori :aha:

kojica
25-07-2011, 16:14
Žena je Vrag u 99% slučajeva, svesna svojih manipulativnih osobina ako je neki muškarac zainteresiran za nju i tu upravo počinje ta čuvena zamena teza, nije žena kriva već muškarac,a to nije tako :nene:
Zbog žena su se ratovi vodili, pomerale granice na mnogo načina, ali žene to nikada nisu htela priznati, već su uvek muškarce za to okrivljivale iako su bile uvek potpno svesne svojih postupaka i posledica istih :aha:
Postavlja se i drugo pitanje, pošto su uvek svesne svojih postupaka i posledica istih, koliko su u emotivnom smislu uopšte iskrene, to jest, emotivne, jer samo neko hladnokrvan može na takav način sa nekim manipulisati a kasnije tvrdit da nije ona uzrok toga, već eto, muškarci su krivi, kao i uvek :lol:
Naravno da ste krivi. Uticaj žene, koliko god jak bio, ipak je samo spoljašnji faktor.
Gde je vama svesnost?
Gle sad molim te, tolke svesne žene i gomilu nesvesnih muškaraca. :lol: Svašta..

kojica
25-07-2011, 16:15
Misliš četvero, Đavo, Eva, Adam i naravno sveprisutni voajer Bog :aha:

:nene: Sveprisutni tada nije bio tu. Došao je kasnije po ladovini da malo prošeta i ubio se tražeći
ih po vrtu i dozivajući.. :lol:

mikili
25-07-2011, 16:15
e saaad..djavo u meni izvodi zakljucak da ste vi onda prilicno naivni,neodlucni,slabunjavi,bezkarakterni,ponekad i piglu..i gde je onda ono da ste pametniji,dominantniji i slicno?a da su emotivne,jesu,i one bi kod muskaraca trebalo da izazovu neznost,ne grubost..

Moonster
25-07-2011, 16:18
Naravno da ste krivi. Uticaj žene, koliko god jak bio, ipak je samo spoljašnji faktor.
Gde je vama svesnost?
Gle sad molim te, tolke svesne žene i gomilu nesvesnih muškaraca. :lol: Svašta..

A gde je vama svesnost da ne manipulišete sa emocijama ? :hm:
Ostala kod kuće :lol:
Ponovo pokušaj zamene teze :kapa:

kojica
25-07-2011, 16:18
Nakon što nam žene prenesu Vraga, onda da, muškarci nisu ništa bolji od žena, čak znaju biti i puno gori :aha:
aha.. kako da ne.. :lol:

posebno dobro nauče da prete, pa ko im poveruje...

Moonster
25-07-2011, 16:18
:nene: Sveprisutni tada nije bio tu. Došao je kasnije po ladovini da malo prošeta i ubio se tražeći
ih po vrtu i dozivajući.. :lol:

A ko im reče da se kriju po džbunju u vrtu ? :hm:

причалица
25-07-2011, 16:18
a da su emotivne,jesu,i one bi kod muskaraca trebalo da izazovu neznost,ne grubost..

jeste, nežnost :lol: oni pokazuju nežnost samo prema rođenoj majci, tako su naučeni...a naučeni su i da uglavnom ne pokazuju osećanja, osim grubosti...dakle, naučeni su da se ponašaju bezveze...posle se pitaju što su pogodni za manipulaciju :lol:
međutim, ovo što pišem nema veze s religijom, pa...

kojica
25-07-2011, 16:20
A gde je vama svesnost da ne manipulišete sa emocijama ? :hm:
Ostala kod kuće :lol:
Ponovo pokušaj zamene teze :kapa:
Aman čoveče, kako ja mogu da manipulišem tuđim emocijama? Pa ja ne znam ni svojim emocijama da upravljam. :lol:

I nemoj mi molim te to što se vama prioća, pa bi zbog toga ko zna šta blesavo uradili, podmetati kao emocije. :nene:
Pa nemam ja petnaes godina.. :lol:

Moonster
25-07-2011, 16:21
e saaad..djavo u meni izvodi zakljucak da ste vi onda prilicno naivni,neodlucni,slabunjavi,bezkarakterni,ponekad i piglu..i gde je onda ono da ste pametniji,dominantniji i slicno?a da su emotivne,jesu,i one bi kod muskaraca trebalo da izazovu neznost,ne grubost..
Jako naivni kada se o ženama radi :aha:
E vidiš ovo, ovo je klasična greška velikog broja žena, neodlučni, slabunjavi, bezkarakterni i glupi, ništa od toga nismo, ali se radi žena čine i uvek su se činili ustupci, a žene to po običaju protumače baš ovako kako si i navela, sve dok stvar ne pukne :aha:

Pameti dominacija dolaze do punog izražaja kada se muškarci lepo ohlade, onda nema emocija pa nema ni smetnji u tom smislu :aha:

Emotivne, možda, a iskrene ? :hm:
Teško, jako teško :aha:

Moonster
25-07-2011, 16:22
aha.. kako da ne.. :lol:

posebno dobro nauče da prete, pa ko im poveruje...

E Kojice sada odošmo u drugu kategoriju, nije pretnja, nažalost, već od zlostavljanja pa na dalje, statistika i činjenice su u tom pogledu neumoljive, žalosno ali je tako :(

Moonster
25-07-2011, 16:24
Aman čoveče, kako ja mogu da manipulišem tuđim emocijama? Pa ja ne znam ni svojim emocijama da upravljam. :lol:

I nemoj mi molim te to što se vama prioća, pa bi zbog toga ko zna šta blesavo uradili, podmetati kao emocije. :nene:
Pa nemam ja petnaes godina.. :lol:

Crveni bold je :nene: istina :aha:
A zbog koga su se neke stvari radile, zbog nas samih :haha:
Zbog žena kao i uvek, ali naravno to nama tako na pamet palo :aha:
Za godine, to je već treća priča :lol:

mikili
25-07-2011, 16:27
Jako naivni kada se o ženama radi :aha:
E vidiš ovo, ovo je klasična greška velikog broja žena, neodlučni, slabunjavi, bezkarakterni i glupi, ništa od toga nismo, ali se radi žena čine i uvek su se činili ustupci, a žene to p običaju protumače baš ovako kako si i navela, sve dok stvar ne pukne :aha:

Pameti dominacija dolaze do punog izražaja kada se muškarci lepo ohlade, onda nema emocija pa nema ni smetnji u tom smislu :aha:

Emotivne, možda, a iskrene ? :hm:
Teško, jako teško :aha:

vecini muskaraca istina ne prija,vredja im sujetu..nisu u stanju da je prihvate,budi u njima neke ruzne emocije i ponasanje..

причалица
25-07-2011, 16:27
vecini muskaraca istina ne prija

ovo je, na žalost, tačno. vole da im se laska ili da slušaju laži, što je iole normalnoj ženi nemoguće da radi.

Moonster
25-07-2011, 16:31
vecini muskaraca istina ne prija,vredja im sujetu..nisu u stanju da je prihvate,budi u njima neke ruzne emocije i ponasanje..

Meni najviše od svega uvek istina prija :aha:
Ženama ne prija rušenje iluzija, to boli i to jako, žive u tom svetu, ne sve, ali velika većina......

mikili
25-07-2011, 16:33
a u kojim to iluzijama zive zene?na ovim prostorim,one su ,po mom misljenju,od malena osudjene na razbijanje iluzija..

Moonster
25-07-2011, 16:36
a u kojim to iluzijama zive zene?na ovim prostorim,one su ,po mom misljenju,od malena osudjene na razbijanje iluzija..
Jedna od glavnih koja se pojavljuje već duže vremena je da su one te koje upravljaju stvarima, koje kontrolišu nešto, to je najjača iluzija koja im je data :aha:
Imaš tako "poslovne" žene, sposobne, jake, bla, bla, bla, ali, kada se stvari postave na tvrđe osnove, onda se iluzije ruše, realno nema ih nigde :aha:

причалица
25-07-2011, 16:38
Jedna od glavnih koja se pojavljuje već duže vremena je da su one te koje upravljaju stvarima, koje kontrolišu nešto, to je najjača iluzija koja im je data :aha:
Imaš tako "poslovne" žene, sposobne, jake, bla, bla, bla, ali, kada se stvari postave na tvrđe osnove, onda se iluzije ruše, realno nema ih nigde :aha:

kakve tvrđe osnove?

mona
25-07-2011, 16:39
ovo je, na žalost, tačno. vole da im se laska ili da slušaju laži, što je iole normalnoj ženi nemoguće da radi.
tako je :aha:

mikili
25-07-2011, 16:41
Jedna od glavnih koja se pojavljuje već duže vremena je da su one te koje upravljaju stvarima, koje kontrolišu nešto, to je najjača iluzija koja im je data :aha:
Imaš tako "poslovne" žene, sposobne, jake, bla, bla, bla, ali, kada se stvari postave na tvrđe osnove, onda se iluzije ruše, realno nema ih nigde :aha:
nesto mi nije jasno,nesto mi smeta..ko joj je dao tu iluziju,zasto mislis da joj je -data-,ili smatras da na to imaju pravo samo muskarci,mislis da zena ne moze ili ne treba da vodi firmu?otkud muskaricima takva iluzija?i nesto mi tu nema veze sa emocijama moon..

Moonster
25-07-2011, 16:42
kakve tvrđe osnove?
Realnije Pričalice :aha:
Recimo u građevini, znam ih koliko hoćeš i znao sam ih nebrojeno koje rade ovo ili ono, poslovne žene, jake, još kada su mlade :facepalm:
Ali, kada se stvari zakomplikuju, kada se posao postane znatno teži i komplikovaniji, tada tih istih nema u tim poslovima nigde :aha:
Ja sam upoznao samo dve žene, jedna je pravnik a druga advokat, obe srednjih godina, koje su stvarno radile posao i završavale ga i koje po svemu mogu parirati muškarcima u tom poslu :aha:
Ali i masu drugih koje nešto rade, ali kada postane prekomplikovano, nestaju potpuno :aha:

kojica
25-07-2011, 16:43
Crveni bold je :nene: istina :aha:
A zbog koga su se neke stvari radile, zbog nas samih :haha:
Zbog žena kao i uvek, ali naravno to nama tako na pamet palo :aha:
Za godine, to je već treća priča :lol:

Pa da. Sve što radite, radite iz krajnje sebičnih razloga - da dobijete ono što želite.
Zbog sebe, ne zbog žena.

Sebično, zar ne? :hm:

mona
25-07-2011, 16:43
muskarci su sebicni i losi i posle im je vrag kriv :aha:

Moonster
25-07-2011, 16:45
nesto mi nije jasno,nesto mi smeta..ko joj je dao tu iluziju,zasto mislis da joj je -data-,ili smatras da na to imaju pravo samo muskarci,mislis da zena ne moze ili ne treba da vodi firmu?otkud muskaricima takva iluzija?i nesto mi tu nema veze sa emocijama moon..

Ma žena može i treba da vodi firmu, ali u realnosti puca pod pritiskom kada se radi o nekim težim pozicijama u vezi posla, čast malobrojnim izuzetcima, ne može da izdrži i to je to :aha:
Muškarci izdrže, nemaju toliko emocija, kod njih teško da možeš na nešto da utičeš kada se o poslu radi, kod žena možeš, na puno stvari, tu je razlika jako velika :aha:

Moonster
25-07-2011, 16:47
Pa da. Sve što radite, radite iz krajnje sebičnih razloga - da dobijete ono što želite.
Zbog sebe, ne zbog žena.

Sebično, zar ne? :hm:

Koje izvratnje teze :haha:
A po tebi nije normalno raditi sve što radiš radi nekoga do koga ti je stalo i radi života sa tom istom osobom ? :hm:
Malo nelogično, zar ne ? :hm:

Moonster
25-07-2011, 16:47
muskarci su sebicni i losi i posle im je vrag kriv :aha:

Žene su neiskrene i manipulativne po prirodi, a posle im je Vrag kriv kada se sve sruši :aha:

mikili
25-07-2011, 16:48
Ma žena može i treba da vodi firmu, ali u realnosti puca pod pritiskom kada se radi o nekim težim pozicijama u vezi posla, čast malobrojnim izuzetcima, ne može da izdrži i to je to :aha:
Muškarci izdrže, nemaju toliko emocija, kod njih teško da možeš na nešto da utičeš kada se o poslu radi, kod žena možeš, na puno stvari, tu je razlika jako velika :aha:
jeste moon..znas zasto,muskarac ima samo tu jednu obavezu i nista drugo..a da,mozda i da usput svrati kod ljubavnice,a zena..pored toga na vratu joj je jedan razbijac iluzija,koji ceka da -pukne-,deca,kuca,familija ..i oni su kao ravnopravni..

Moonster
25-07-2011, 16:50
jeste moon..znas zasto,muskarac ima samo tu jednu obavezu i nista drugo..a da,mozda i da usput svrati kod ljubavnice,a zena..pored toga na vratu joj je jedan razbijac iluzija,koji ceka da -pukne-,deca,kuca,familija ..i oni su kao ravnopravni..

Nisi fer Mikili, ni malo, zavisi od muškarca do muškarca :aha:
Imaš ih koji su takvi, kao što i navede, čak i gori :aha:
Ali imaš i onih koji rade kao debili za iluziju koju im žena pruža, a ta ista žena je pomenuta ljubavnica nekome drugome :aha:

mona
25-07-2011, 16:50
Žene su neiskrene i manipulativne po prirodi, a posle im je Vrag kriv kada se sve sruši :aha:
a muskarci nisu jel :raz_114:

Moonster
25-07-2011, 16:51
a muskarci nisu jel :raz_114:

Nisu, dok ih žene tome jako dobro ne poduče :aha:

Bandit
25-07-2011, 16:52
Muškarac je Vrag..ako je muškarac u ženi onda je u ženi Vrag..
Prosto ko pasulj..aj sad drugo pitanje...

mikili
25-07-2011, 16:52
[QUOTE=Moonster;158297]Nisi fer Mikili, ni malo, zavisi od muškarca do muškarca :aha:
ajde da budem fer,ima ih...ali budi i ti fer pa priznaj da ima i skotova..

kojica
25-07-2011, 16:54
Koje izvratnje teze :haha:
A po tebi nije normalno raditi sve što radiš radi nekoga do koga ti je stalo i radi života sa tom istom osobom ? :hm:
Malo nelogično, zar ne ? :hm:

Pa ti si izvrnuo sve što sam ja do sad rekla i stalno me optužuješ da ja izvrćem. :kk:

I? Ne očekuješ ništa kao protivuslugu? Neku zahvalnost? Ma hajde molim te..
Nesebična dela su toliko retka da su statistički gledano zanemarljiva, pa ih nećemo ni pominjati. :lol:

I da, svi smo takvi podjednako i muški i žene, ali ove govorimo o delima koja navodno jadni muški
rade zbog žena, pa sam zato ''optužila'' samo muškarce.

još jednom..
Ništa ne radite zbog nas, već isključivo zbog sebe.

mona
25-07-2011, 16:57
Nisu, dok ih žene tome jako dobro ne poduče :aha:
obratno je, muskarci su iskvarili zene...

kojica
25-07-2011, 17:11
E dobro. Ja sam do sada bila malo ozbiljna i malo neozbiljna,
ne zamerite..

Činjenica je da su u proseku žene lukavije, a muškarci jači. Zbog čega je to tako i da li
je lukavost od vraga a fizička snaga od boga ili je obrnuto, sasvim je sve jedno. Tako
je i da je drugačije ne bi valjalo.

причалица
25-07-2011, 17:15
i to što kažeš...moj stav je da smo Božja bića sa slobodom izbora (wstih se onog zazijevog klipa sa kompjuterom :raz_114:) i da je bezveze uopštavati da su žene manipulativne a muškarci naivni jadnici....ili kako god :lol:
odrasle osobe treba svako jutro da se pogledaju u ogledalo i da znaju ko su i šta su i da li su se ogrešile prema nekome (ako već neće da se ogledaju u Božjim očima)...e pa, ako mogu lepo sebe da gledaju u ogledalo i da kažu ''odličan sam!'' ili ''nisam toliko loš(a)'' - svaka čast.

Bandit
25-07-2011, 17:16
Muškarac je Vrag..ako je muškarac u ženi onda je u ženi Vrag..
Prosto ko pasulj..aj sad drugo pitanje...

Moonster
25-07-2011, 17:44
Nisi fer Mikili, ni malo, zavisi od muškarca do muškarca :aha:
ajde da budem fer,ima ih...ali budi i ti fer pa priznaj da ima i skotova..
Nigde nisam rekao da nema skotova, isto kao što ima i takvih žena :aha:
Zavisi na koga naiđeš u životu, nažalost :(

kojica
25-07-2011, 17:46
Muškarac je Vrag..ako je muškarac u ženi onda je u ženi Vrag..
Prosto ko pasulj..aj sad drugo pitanje...

to si već rekao... :hm:

Moonster
25-07-2011, 17:47
Pa ti si izvrnuo sve što sam ja do sad rekla i stalno me optužuješ da ja izvrćem. :kk:

I? Ne očekuješ ništa kao protivuslugu? Neku zahvalnost? Ma hajde molim te..
Nesebična dela su toliko retka da su statistički gledano zanemarljiva, pa ih nećemo ni pominjati. :lol:

I da, svi smo takvi podjednako i muški i žene, ali ove govorimo o delima koja navodno jadni muški
rade zbog žena, pa sam zato ''optužila'' samo muškarce.

još jednom..
Ništa ne radite zbog nas, već isključivo zbog sebe.

Može i tako Kojice, tačnije tako je najlakše za sve muškarce, zato nas većina i sedi po ceo dan, gleda utakmice i pije pivo :aha:
Jer nema svrhe da radimo išta drugo :aha:
A žene, pa žene isto tako sve što rade, rade samo zbog sebe :aha:

Moonster
25-07-2011, 17:48
obratno je, muskarci su iskvarili zene...

Dokaži :palac:

Moonster
25-07-2011, 17:48
E dobro. Ja sam do sada bila malo ozbiljna i malo neozbiljna,
ne zamerite..

Činjenica je da su u proseku žene lukavije, a muškarci jači. Zbog čega je to tako i da li
je lukavost od vraga a fizička snaga od boga ili je obrnuto, sasvim je sve jedno. Tako
je i da je drugačije ne bi valjalo.

Najgore je kada lukava žena uspe da zloupotrebi jakog muškarca.

kojica
25-07-2011, 17:49
Najgore je kada lukava žena uspe da zloupotrebi jakog muškarca.

Pa šta bi ti teo, da narušiš ravnotežu? :hm: Kako bi onda ovaj svet izgledao? :hm:

Moonster
25-07-2011, 17:50
Pa šta bi ti teo, da narušiš ravnotežu? :hm: Kako bi onda ovaj svet izgledao? :hm:
Bio bi pun ljubaFi :bisa:
Zar je to loše ? :hm:

kojica
25-07-2011, 18:01
Bio bi pun ljubaFi :bisa:
Zar je to loše ? :hm:

Jao bre.. :lol:

Ravnoteža je prepreka ljubavi? Jel možeš to malo da pojasniš?

Moonster
25-07-2011, 18:05
Jao bre.. :lol:

Ravnoteža je prepreka ljubavi? Jel možeš to malo da pojasniš?


Najgore je kada lukava žena uspe da zloupotrebi jakog muškarca.

Ako je po tebi ovo ravnoteža, onda ..... :sad:

ribizla
25-07-2011, 18:06
Ako je po tebi ovo ravnoteža, onda ..... :sad:

Ferhunde :g:

kojica
25-07-2011, 18:19
Ako je po tebi ovo ravnoteža, onda ..... :sad:

logika.. :hm: šta to beše..

e napričasmo se siti... :dance:

Zolton
25-07-2011, 18:21
Jeste li cule za ''succubas from hell'' ? :)

Moonster
25-07-2011, 19:36
logika.. :hm: šta to beše..

e napričasmo se siti... :dance:

Da, zaista šta to beše ženska logika pokušavanja izvrtanja rečenog :hm:
Dobar pokušaj, ali samo.......pokušaj :aha:

slonce
27-07-2011, 22:29
vrag je u zeni i u flashi...razlika je ako dobro nategnesh iz flashe demon izlazi na videlo :pusi: