PDA

Pogledaj Punu Verziju : Izvestaj sa letovanja...



ribizla
14-08-2011, 18:02
ajde, da vidimo koliko smo/ste/su zadovoljni ovogodishnjim letovanjem, uslugom i svim ostalim. :g:

Flertusa Cipelic
14-08-2011, 18:09
Odlicno, ko da sam kod svoje kuce bila, mislim i jesam :mv:

ribizla
14-08-2011, 18:22
smestaj:
pa odlican, dva kreveta, fotelja, klima, tv (sa svega 14 programa, od kojih je 10 na italijnaskom, 2 rtcg, rts i hrt1 :aha: ), kupatilo..
svaki dan ciste sobu, peskiri, ludilo.. sobna usluga skupa :aha: nesma je koristila. .. da da.. terasica :bisa: prelep pogled :g:

hrana:
:qq: prosto nesam znala sta da jedem...
raznovrsna hrana.. definitivno nije bilo sanse da ostanem gladna..

Alkohol:
po kaficima pored plaze, j e f t i n o.
kokteli se kretali od 4e do 10e (mojito) :haha:
dalje :hm: da da.. bavaria 1e :g:

Slatkisi:
pa sta znam..
kugla sladoleda 0.80 :aha: nije da je mala.. al ne moze ona meni da staviti toliko sladoleda koliko ja nisam u stanju da pojedem :haha:

Plaza:
odlicno. 6e.
dve lezanjke + suncobran. imalo da se nadje i za 5e.. al na tim plazama je bilo extremno guzva, kao da te je neko stavio u sardinu..
ovde je bilo kul :aha:

Ljudi:
taman. 75% rusa, 5% francuzi, italijani, nemci, srbi, i 20% lokalnog stanovnishtva.

Muzika:
hit je bio neki piskavi haus :qq: znaci glava mi je pucala na plazi..
izem ti ja beach bar..

Kafa:
0.60 turksa kafa, koju inace ne sluze na plazi.. (kaoo ne mogu da stignu da skuvaju)
nes 1.70e :aha:

eto toliko se setih :hm:

sve u svemu.. ocena 9

ribizla
14-08-2011, 19:23
e da da...
vratila sam se sa dijagnozom od lekara da sam ALERGICNA NA SUNCE!!!!!!!!!!!!!!!!! :place:

mare
14-08-2011, 19:27
e da da...
vratila sam se sa dijagnozom od lekara da sam ALERGICNA NA SUNCE!!!!!!!!!!!!!!!!! :place:

Izlagao te, ta vrsta alergije ne postoji :sale:

ribizla
14-08-2011, 19:29
ma gde ne postoji..
rodjaka mi alergicna isto ...
njoj je bash stogo zabranjeno .. bila na vma nisu znali sta joj je.. dok nisu ustanovili ...
ide samo u banje i na zimovanja.. :qq: valjda ja necu doci to tog stadijuma.

mare
14-08-2011, 19:33
Ma ne možeš da budeš alergična na izvor života, kao kad bi bila alergična na vodu ili vazduh.

To si nešto zeznula sa raznim kremama i faktorima..

:grip:

Sandokan
14-08-2011, 19:34
Možeš da bidneš .... :aha: meni se prvi put javilo pre 100 godina u Grčkoj ..... al samo treba da budem pažljiviji prvih dana ... i obavezno tuširanje čim izadjem iz vode :aha:

ribizla
14-08-2011, 19:37
tesko :aha:
i nemoj mi dizes pritisak.. :aha:

postoji i .

ribizla
14-08-2011, 19:38
Možeš da bidneš .... :aha: meni se prvi put javilo pre 100 godina u Grčkoj ..... al samo treba da budem pažljiviji prvih dana ... i obavezno tuširanje čim izadjem iz vode :aha:

pa bila sam.. :(
ne znam di sam pogresila.. :haha:
to je zato sto si ti isao na drugo more.. umesto samnom ccc.. da me pazis :g: i mackas :g:
pogresilo ovo sunce :mirka:

minjon
14-08-2011, 19:53
...nazalost... mare je u pravu...
...na moru cesto dolazi do osipa na kozi usled nagle promene temperature... ako se covek upece na suncu i naglo udje u more...
...ako si bila na jadranu, kanalizacija i otpadne vode su uvek tu oko plaza... moze bilo sta izazvati alergiju...
...zbog pojacanog zracenja mazemo se svim i svacim... obicno gledamo da je samo zastitni faktor sto veci... a masa toga moze da izazove alergiju...

...sunce moze uticati kod nekih oboljenja koja vec postoje... lupus npr.
...nije dobro za mladeze i da ne nabrajam dalje...

...bas sam poceo da kakim...:( mozda je trebalo na nekoj drugoj temi...

ribizla
14-08-2011, 19:55
ma ne oke je..
mazala sam se niveom svo vreme..
i bash sam pazila na higijennu koze.. bash zato sto znam da sam osetiljva.. al dzaba :facepalm:

mare
14-08-2011, 19:58
ma ne oke je..
mazala sam se niveom svo vreme..
i bash sam pazila na higijennu koze.. bash zato sto znam da sam osetiljva.. al dzaba :facepalm:

Mazala si se Niveom i posle se čudiš nečemu? :lol:

ribizla
14-08-2011, 20:00
:facepalm: prosetaj sa teme :aha:

причалица
14-08-2011, 21:24
pa, nisam bila na letovanju, nego na neplaniranom sedmodnevnom odmoru kod drugarice u prijepolju...sa mogućnošću da ostanem i duže, ali nisam mogla jer joj crkla matična ploča na laptopu i onda mi je postalo malo teško bez foruma.
inače, kod nje je fenomenalno...potpuno fenomenalno - od društva do ruskog kupatila, kamina, pijanog šarana, pastrmke na žaru, pitaljki (jer je vreme ramazana, pa muslimani prave to svoje specijalno pecivo)....mileševka i vino hlađeno u njoj...šta da vam kažem - osim da sam provela izvanrednih nedelju dana :)
p.s. zaborvila sam da pominem divlje kupine :) domaće voćke svih vrsta, ali kupine su me očarale.

mona
14-08-2011, 21:30
Jel sam ja corava ili Malina nije napisala gde je to :sad:

причалица
14-08-2011, 22:56
Jel sam ja corava ili Malina nije napisala gde je to :sad:

ona fotka je iz budve, men' se čini.

DaDole
15-08-2011, 07:58
Ja sam se provela odlično budući da sam cijele 4 sedmice bila van grada:)
Prvi put sam ljetovala u Petrovcu i konačno znam zašto izbjegavam taj dio obale,ali kad se neke stvari kulturološke,domaćinske i mentalne malo gurnu u stranu..more je bilo čisto i visoki talasi koji su dosezali i do 4 metra bili su neviđena radost.Zapravo,meni samo fali more-sve ostalo nosim sa sobom:)
Nakon toga otišla sam u Istru ,Rabac gdje sam istinski uživala u čarima morskih delicija i gitara..more je bilo malo hladnije,a cijene poprilično više..najdraže su ipak stijene..onako divlje i začuđujuće sa galebovima i usamljenim slikarskim platnima..
ostatak sam bila na rijeci..tako da sam se iskupala i zaista disala punim plućima..

mikili
15-08-2011, 09:56
u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..

Sarmica
15-08-2011, 14:37
u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..

:eek::krsti:...joj bre:facepalm:

причалица
15-08-2011, 14:39
u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..

je l dobro on sad ?

Megi
15-08-2011, 14:51
Auu..Mikili pa to je strašno:(..pa jeli sad bolje tvom suprugu?Uh kad se desi tako nešto..

Megi
15-08-2011, 14:54
pa, nisam bila na letovanju, nego na neplaniranom sedmodnevnom odmoru kod drugarice u prijepolju...sa mogućnošću da ostanem i duže, ali nisam mogla jer joj crkla matična ploča na laptopu i onda mi je postalo malo teško bez foruma.
inače, kod nje je fenomenalno...potpuno fenomenalno - od društva do ruskog kupatila, kamina, pijanog šarana, pastrmke na žaru, pitaljki (jer je vreme ramazana, pa muslimani prave to svoje specijalno pecivo)....mileševka i vino hlađeno u njoj...šta da vam kažem - osim da sam provela izvanrednih nedelju dana :)
p.s. zaborvila sam da pominem divlje kupine :) domaće voćke svih vrsta, ali kupine su me očarale.

Pričo moja pa vama bilo ko u bajci...:bisa:.Ali nama je drago što ste opet sa nama:cmok:

ribizla
15-08-2011, 15:16
Jel sam ja corava ili Malina nije napisala gde je to :sad:

hahaha.. nesam xD
:lol:
Becici/Budva

ribizla
15-08-2011, 15:18
u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..

joj :(
samo kad je on dobro ... bice letovanja

Sandokan
22-08-2011, 17:25
Izveštaj :hm: ...... 01.08. krenuo .... oko 02.00 ... prošao lavirintom do onoga što se zove autoput koji prolazi kroz Bgd .... došao do nečega što se zove popravka na putu kod Bubanj Potoka ... domogao se naplatne rampe i napokon postigao brzinu veću od 40-50 km/h ..... sve bilo solidno, čak i ona famozna Grdelica gde će jednog dana kad unuci ministra Mrkonjića budu ministri za infrastrukturu proći autoput .... ono parče od Vranja do Preševa samo psovkama mogu da opišem (treća godina za redom stanje je sve gore) pa ću preskočiti .... na granicama izgubio nekih tričavih 2 sata :lol: .... grčkoj stoci svirao toliko da mi crko osigurač na sireni :bela: ........ stiglo se oko 11 po grčkom vremenu (10 po našem) na odrdište ....... Leptokarija (80-tak km od Soluna prema Atini) .... bilo lepo malo kiša ovo/ono ali svaki dan bilo za kupanje ... voda topla, pivo hladno i sve u svemu lepo :lol: ... vadile se neke školjke (pa se spremale), nabolo se na ježa :lol:, pravio se riblji roštilj i tako u principu ok, ali kratko ..... sve u svemu mLogo buke ni oko čega .....:aha:

причалица
22-08-2011, 20:12
ono parče od Vranja do Preševa samo psovkama mogu da opišem

:raz_114:

rile_nezni_oblak
05-09-2011, 18:41
hurgada, 2011... :)

http://razbibriga.net/clear.gif

mikili
05-09-2011, 19:48
bouze..kako je plava vodaaa:sojka:

причалица
06-09-2011, 06:53
hurgada, 2011... :)

http://razbibriga.net/clear.gif

:raz_114::raz_114:

kojica
06-09-2011, 06:57
Jesi li makar posolio tu vodu :rile: