PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muski kompleks



Lilu
19-08-2011, 11:55
http://razbibriga.net/clear.gif

Zene su pune predrasuda i kompleksa, to vec znamo, ali isto tako i muskarci imaju komplekse i kad kazu da ih bas briga, lazu... Njihov najveci kompleks se zove "centimetri"... pored centimetara koji se odnose na njihovu muskost, problem su i centimetri za visinu ili takozvani "Napoleonov kompleks"... Kako zene lazu za kilograme, tako muskarci lazu za centimetre. Niski muskarci se s tim kompleksom srecu jos od osnovne skole i prati ih tokom celog zivota. Mada postoje muskarci kojima visina nije bila prepreka do uspeha kao naprimer: Danny DeVito (146 cm), Al Paccino (168 cm), Dustin Hoffman (166 cm) Marc Anthony (168 cm) i Daniel Radcliffe (165 cm).

I ustvari htela sam da Vas pitam, koliko ste visoki dragi moji muskarci, ali da ne lazete :)

Vragolanka
19-08-2011, 11:56
:ceka:

ribizla
19-08-2011, 11:59
The only difference between men and boys is the cost of their toys :aha:

minjon
19-08-2011, 19:10
...rasti, rasti... :kupanje:... ajd porasti... Patkice, ce se obrukamo nacisto...:(
...a sto patkica nema usi...?... pa da je cimam ko sto vuku mene za rodjendan...
...qq meni... ova lilucanstvena mi zabode prs u oko... sta cu sad... :(

...ja bih lagao... ali ne vredi... vec me zovu mali minjon... :(

...tuzna tema... el da...? :(

mona
19-08-2011, 19:11
a zbog cega mali :(

Lilu
19-08-2011, 19:16
a zbog cega mali :(

:raz_114::raz_114::raz_114:

minjon
19-08-2011, 19:32
a zbog cega mali :(

...pa zbog patkice... zbog cega bi drugog... :(
...i ti si me zbog toga ostavila... :(

mica
21-08-2011, 16:59
Svi junaci... Klasika,nijedna tema na ovom pdf-u ne opstaje, jer nam muski imaju problem da budu iskreni. Opet kompleksi, ili...? <Mislim,da zatvorimo ovaj pdf,ja nemam posla :aha:

kojica
21-08-2011, 18:05
Megalomanija

Deskriptivni stil zastupljen medju narodima Balkana, posebno kod osoba muskog pola.
Najcesce se koristi u slucajevima kada zelite da opisete svoju kucu, *****, rodni kraj,
sposobnost da radite sklekove/cucnjeve/trbusnjake izrazeno u brojkama, kolicinu i vrstu
ulova (kako u nocnom klubu, tako i na pecanju), te sijaset drugih disciplina i zivotnih
vrednosti koje se daju izraziti nekom velicinom. Ovaj stil se ne koristi, preciznije koristi
se u obrnutom smeru, kada se zeli izraziti da je nesto zapravo sto manje moguce, u dva
slucaja-totalno nekoriscenje (odabir mobilnog telefona-sto manje, to bolje) i
proporcionalno opadajuce nekoriscenje. ("Da li je moguce da ti ona Kia trosi samo 5
litara? Ma, i manje")

vujaklija

zvezdice se odnose na temu...:sojka:

DaDole
23-08-2011, 08:47
KAd muškarac bira boju svog limenog ljubimca(pod uslovom da može da bira naravno),o njemu se i tad može saznati nešto,tvrde navodno poznavaoci muške psihe..elem,ta je boja govori o njegovom kompleksu ima li ga ili nema,a vezano je za muškarčev libido:stidljiva:

Lilu
25-08-2011, 19:55
Megalomanija

Deskriptivni stil zastupljen medju narodima Balkana, posebno kod osoba muskog pola.
Najcesce se koristi u slucajevima kada zelite da opisete svoju kucu, *****, rodni kraj,
sposobnost da radite sklekove/cucnjeve/trbusnjake izrazeno u brojkama, kolicinu i vrstu
ulova (kako u nocnom klubu, tako i na pecanju), te sijaset drugih disciplina i zivotnih
vrednosti koje se daju izraziti nekom velicinom. Ovaj stil se ne koristi, preciznije koristi
se u obrnutom smeru, kada se zeli izraziti da je nesto zapravo sto manje moguce, u dva
slucaja-totalno nekoriscenje (odabir mobilnog telefona-sto manje, to bolje) i
proporcionalno opadajuce nekoriscenje. ("Da li je moguce da ti ona Kia trosi samo 5
litara? Ma, i manje")

vujaklija

zvezdice se odnose na temu...:sojka:

pa nisi morala da stavljas zvezdice, samo sam ih pitala koliko su visoki...

Lilu
25-08-2011, 19:55
al nece da kazu... :raz_088:

DaDole
29-08-2011, 07:22
al nece da kazu... :raz_088:

pa i ne moraju:) nije valjda da ne možemo da procijenimo same,onako odoka:raz_068:
a i zašto ne bismo mogle..pa naši "atributi" se vide kako god nas pogledaju:)

lider
30-08-2011, 11:51
Увек нам недостаје барем још 2 цм

DaDole
30-08-2011, 11:52
Увек нам недостаје барем још 2 цм

Nije puno,al čuda čini:haha:

Klu
04-09-2011, 13:21
http://razbibriga.net/clear.gif

Zene su pune predrasuda i kompleksa, to vec znamo, ali isto tako i muskarci imaju komplekse i kad kazu da ih bas briga, lazu... Njihov najveci kompleks se zove "centimetri"... pored centimetara koji se odnose na njihovu muskost, problem su i centimetri za visinu ili takozvani "Napoleonov kompleks"... Kako zene lazu za kilograme, tako muskarci lazu za centimetre. Niski muskarci se s tim kompleksom srecu jos od osnovne skole i prati ih tokom celog zivota. Mada postoje muskarci kojima visina nije bila prepreka do uspeha kao naprimer: Danny DeVito (146 cm), Al Paccino (168 cm), Dustin Hoffman (166 cm) Marc Anthony (168 cm) i Daniel Radcliffe (165 cm).

I ustvari htela sam da Vas pitam, koliko ste visoki dragi moji muskarci, ali da ne lazete :)
183...

NCF
17-09-2011, 12:46
Vidi ovo, niko da lane! :huh: ... evo, ja imam dva... očigledna.

причалица
17-09-2011, 12:54
pa nisi morala da stavljas zvezdice, samo sam ih pitala koliko su visoki...

:haha:

a 'el sam banovan?
17-09-2011, 22:43
http://razbibriga.net/clear.gif

Zene su pune predrasuda i kompleksa, to vec znamo, ali isto tako i muskarci imaju komplekse i kad kazu da ih bas briga, lazu... Njihov najveci kompleks se zove "centimetri"... pored centimetara koji se odnose na njihovu muskost, problem su i centimetri za visinu ili takozvani "Napoleonov kompleks"... Kako zene lazu za kilograme, tako muskarci lazu za centimetre. Niski muskarci se s tim kompleksom srecu jos od osnovne skole i prati ih tokom celog zivota. Mada postoje muskarci kojima visina nije bila prepreka do uspeha kao naprimer: Danny DeVito (146 cm), Al Paccino (168 cm), Dustin Hoffman (166 cm) Marc Anthony (168 cm) i Daniel Radcliffe (165 cm).

I ustvari htela sam da Vas pitam, koliko ste visoki dragi moji muskarci, ali da ne lazete :)

16 cm manje no sto vam je potrebno :lol:

twm
18-09-2011, 10:54
177

DaDole
26-09-2011, 11:48
zašto mislimo da je samo fizičko obilježje ono što rađa kompleks kod muškarca:hm:

Selena
12-10-2011, 03:10
ma nije samo to,ali ja bih ipak zelela da znam koliko su im veliki...kompleksi... :sale:

Zolton
12-10-2011, 04:24
171

Selena
21-10-2011, 01:30
nisi naveo mernu jedinicu :)

DaDole
21-10-2011, 10:17
nisi naveo mernu jedinicu :)
nije ni trebao:)

Sandokan
21-10-2011, 10:32
ma nije samo to,ali ja bih ipak zelela da znam koliko su im veliki...kompleksi... :sale:

Jes sve se polomiše da priznaju .... :haha: (i moja malenkost narafski)

Nežnicah
21-10-2011, 10:36
bolje da ne čačkamo mečku, da ne bismo i mi dobile temu o ženskim kompleksima :qq: (ukoliko već ne postoji)

mrav
21-10-2011, 10:42
KAd muškarac bira boju svog limenog ljubimca(pod uslovom da može da bira naravno),o njemu se i tad može saznati nešto,tvrde navodno poznavaoci muške psihe..elem,ta je boja govori o njegovom kompleksu ima li ga ili nema,a vezano je za muškarčev libido:stidljiva:

sta sad ako volim crnu boju ne ceznem za time da budem ko oni nigerijci ili odakle vec da su se etvorili (znate vec na koga mialim) a i ne kapiram te komplekse oko velicine
St kaze lala iz onog vica ˝ta sto se mene tice vi ste J..˝cemu frka?

DaDole
24-10-2011, 07:44
sta sad ako volim crnu boju ne ceznem za time da budem ko oni nigerijci ili odakle vec da su se etvorili (znate vec na koga mialim) a i ne kapiram te komplekse oko velicine
St kaze lala iz onog vica ˝ta sto se mene tice vi ste J..˝cemu frka?

nema veze crna boja sa bojom rase:)
biranje boje ljubimca( ono,ja baš mogu da sam odaberem boju) tvrde psiholozi ukazuje na neke osobine muškarca ,pa se naprimjer crvena boja dovodi usko u vezu sa muškarčevim egom:)
i nema veze sa komplekskima:) a ni sa Cncima:)

Sagacity
23-08-2012, 07:10
Uh..pa naravno da imaju i oni kompleksa...Neki muškarci mnogo daju na garderobu. Mora sve da bude markirano.Ponekad se desi da odelo, nosi muškarca, a ne on njega...O autima i da ne govorimo...To mora da bude veća kubikaža..Nikako neki mali autić...itd.
Ali imaju komplekse i druge vrste. Ako su u društvu uspešne žene, njihovi kompleksi tek dolaze do izražaja. Mislim da su im kompleksi ponajveći u odnosu na drugi pol. Ako tu nisi neka velličina...onda je sve džaba...Mada se muškarci i međusobno utrkuju, ali smatram da ih kompleksi u odnosu na žene, više bole..
I da....kompleks visine je uvek prisutan....Ne baš kod svih, ali kod većine.
Evo i ova tema postoji nekoliko godina, a imamo samo par odgovora po pitanju visine. :aha:

DaDole
23-08-2012, 07:35
MUškarci su neviđeno uskraćeni za mnogo toga:)..ne mogu štiklom da nadomjeste centimetre,ekstenzijama dužinu kose,elem opet centimetre:b:

Sagacity
23-08-2012, 07:38
MUškarci su neviđeno uskraćeni za mnogo toga:)..ne mogu štiklom da nadomjeste centimetre,ekstenzijama dužinu kose,elem opet centimetre:b:
Što znači da im fali samopouzdanje...:lol:
E da....imaju kompleks od ćelavosti. Uuuu, kada gube kosu, kao da gube deo sebe....:kk:

DaDole
23-08-2012, 07:45
Sad da ne pretjerujemo sa mjerama i tako to..imaju li muškarci kompleks od "neartikulisanosti" na primjer kad se lošije verbalno izjašnjavaju od partnerke:kapa:

Sagacity
23-08-2012, 07:51
E nije to kompleks...U takvoj ''nemuštoj'' komunikaciji...oni su muškarčine...Što ga manje razumeš, on je sve više ''mačo''....:lol:

DaDole
23-08-2012, 07:52
a šta štampa Štampa:)

Jedan od najvećih muških kompleksa je visina

Dok žene lažu o kilogramima, muškarci to čine o centimetrima, ali ne onim vezanim za njihovu muškost već za visinu.

Istraživanja su pokazala kako je takozvani 'Napoleonov kompleks' jedan od najčešćih problema s kojim se izrazito niski muškarci bore cijeli život.
Ovaj problem snažno utječe na njihovo samopouzdanje koje je često na udaru još od najranije dobi. Muškarci niskog rasta u školi su vjerojatno bili česta meta viših i snažnijih kolega, a sudeći po rezultatima psiholoških testiranja koji govore kako viski ljudi lakše pronalaze posao priča se nastavlja tijekom cijelog njihovog života.
No bez obzira na ovaj kompleks postoji veliki broj uspješnih muškaraca kojima ovakav problem nikada nije bio prepreka. Danny DeVito (146 cm), Al Pacino (168 cm), Dustin Hoffman (166 cm) Marc Anthony (168 cm) i Daniel Radcliffe (165 cm) samo su mali dio velikih faca kojima centimetri nisu bili prepreka uspjeha.

Sarmica
23-08-2012, 07:55
previše gledate seks i grad:kafa:

DaDole
23-08-2012, 08:02
A šta fali seksu i gradu:g:

Sarmica
23-08-2012, 08:05
ne fali ič, nego se meni čini da je u srbijama sve to malčice drukče:dada:

DaDole
23-08-2012, 08:08
aha..a kod nas tek:haha:

Slowpoke Rodriguez
24-08-2012, 23:11
http://www.youtube.com/watch?v=w1eIq2ybJRQ

:haha:

DaDole
25-08-2012, 19:51
Prcojlo:haha: u uzrastu nije,al naoružanju jeste:manijak: