PDA

Pogledaj Punu Verziju : Tipično žensko razmišljanje



kojica
10-09-2011, 12:26
Jel to uvreda? Svi bi da smo posebni?

O kakvom razmišljanju se tu radi?

:hm:

kojica
10-09-2011, 12:37
E dok ne smilsite ogovor, evo vam još jednog pitanja...

Šta znači kad neko ženi kaže

''Bravo, razmišljaš ko muško!''

mislim... :zrika:

Jeste li čuli da je neko muškarcu rekao

Bravo, razmišljaš kao žensko!

:lol:

причалица
10-09-2011, 14:39
Jeste li čuli da je neko muškarcu rekao

Bravo, razmišljaš kao žensko!

:lol:

kažem to mom kolegi stevi....samo mu ne kažem ''bravo'' :( a razmišlja kao žensko, ima ženski mozak načisto....još nisam srela takvog muškarca - koji sve vidi i komentariše kao neka žena, majke mi.

причалица
10-09-2011, 14:41
http://www.youtube.com/watch?v=0BxckAMaTDc

kojica
10-09-2011, 15:16
Što bi značilo da su svi bolji detektivi razmišljali kao žene? :hm:

причалица
10-09-2011, 15:18
Što bi značilo da su svi bolji detektivi razmišljali kao žene? :hm:

:lol: da, bar ja tako mislim.

kojica
10-09-2011, 18:38
http://www.youtube.com/watch?v=0BxckAMaTDc

Prošle godine nam je jedan budistički monah pokazao ovaj snimak. Valjda je muškima
lakše da meditiraju zbog te pregrade za ništa. :lol:

malavelika
10-09-2011, 19:55
Jel to uvreda? Svi bi da smo posebni?

O kakvom razmišljanju se tu radi?

:hm:
pa, sta znam..nije
ja pod tipicno zenskim razmisljanjima nekako kontam neke opste smernice, principe, nacin razmisljanja kojima se zene rukovode
ili, bar vecina zena
na primer, vecina zena smatra roditeljstvo neophodnim i najlepsim i najsvrsishodnijim delom svog zivota..kazem vecina, da ne bude zabune..eto, to mi je nesto prvo palo na pamet
ili, da vecina zena zeli sex sa onime koga voli, za razliku od vecine muskaraca...
ne mozes pobeci od toga, od te neke kolektivne zenske svesti i nacina razmisljanja, prosto zato sto si zena
po tome se i razlikujemo od muskaraca
to je ono kad kazes da su muskarci i zene potpuno razliciti, a to se pak najvecim delom odnosi na njihive razlicite nacine razmisljanja, postupanja, osecanja....
a, opet, svaka ima svoju osobenost

причалица
10-09-2011, 19:56
Prošle godine nam je jedan budistički monah pokazao ovaj snimak. Valjda je muškima
lakše da meditiraju zbog te pregrade za ništa. :lol:

ti to bolje znaš... ne znam ni jednog koji meditira, ali znam neke koji ništa ne rade :lol: a to valjda nije isto?

kojica
20-09-2011, 17:54
Ma bitno je da oni imaju pregradu za NIŠTA.. :lol: i da u tome uživaju..

Šta radiš? ništa:huh:
O čemu razmišljaš? ne razmišljam :huh:

:haha:

DaDole
22-09-2011, 07:46
Jel to uvreda? Svi bi da smo posebni?

O kakvom razmišljanju se tu radi?

:hm:

ja to ne volim da čujem,al nikako :nene: jer inače ne podnosim uopštavanja unutar istog pola ili podjele na dva svijeta,po polu naravno.
Postoje neki obrasci,nametnuti i izlizani i oni su čak i više od predrasuda..jedan od njih je i pitanje iz uvodnog posta.
ne volem predrasude..

DaDole
22-09-2011, 07:51
E dok ne smilsite ogovor, evo vam još jednog pitanja...

Šta znači kad neko ženi kaže

''Bravo, razmišljaš ko muško!''

mislim... :zrika:

Jeste li čuli da je neko muškarcu rekao

Bravo, razmišljaš kao žensko!

:lol:

Nisam čula da muškarcu kažu "Bravo,razmišljaš ko žensko",ali sam čula :"Šta se pekmeziš ko kakva žena" :)
Jednom je meni rekao policajac: "Vozite kao muško"..iz njegove percepcije validnosti svijeta,to je bio kompliment,ali sam se ja ipak nasmiješila kao žensko i to ono tipično:hm:

mica
22-09-2011, 07:53
E, meni kazu da razmisljam kao musko :aha: Ali, znaju da se iznenade kad uvide i elemenete "zenskog razmisljanja". Nemam pojma sta im to znaci, mrzi me da analiziram :aha:

Nežnicah
22-09-2011, 08:30
Meni muskarac kad kaze E ovo je sad bilo tipicno zensko razmisljanje to znaci da sam ja u nekom svom izlaganju njemu zazvucala (tj. one me tako doziveo) kao osoba koju boli uvo za sve, uziva u zivotu, koja se ne uzbudjava ni zbog cega, a muskarac je taj koji, `jadan`, nosi sav teret ovog zivota, planira, stvara, zaradjuje, a mi zene eto... nesto tamo sprckamo za rucak, odsedimo 8 sati u kancelariji, malo sredimo kucu, visimo po salonima, gledamo serije, kafenisemo, a oni se muce. :raz_125:
Sizim od tog tipicno muskog razmisljanja i dozivljavanja zenskog razmisljanja. :lupko:

kojica
14-10-2011, 05:23
E, meni kazu da razmisljam kao musko :aha: Ali, znaju da se iznenade kad uvide i elemenete "zenskog razmisljanja". Nemam pojma sta im to znaci, mrzi me da analiziram :aha:

To je ono kad sve zakomplikuješ. :hm:

DaDole
24-10-2011, 15:35
Kako reče jedan čoJek...
"E,muškarac ti je onaj koji za svaki problem ima rješenje..žena je ona koja za svako rješenje nađe problem" :)
za debatu dovoljno:hm:

mona
18-11-2011, 04:25
Jel to uvreda? Svi bi da smo posebni?

O kakvom razmišljanju se tu radi?

:hm:
mozda neka patetika :aha: ali ja nisam u tom fazonu :aha:

DaDole
18-11-2011, 10:04
Šta je uvreda onda..za mene je to trpanje u koš,generalizovanje..razmišljanje na osnovu pola eto...jesmo određeni,mislim dakle jesam:) jesam žena,ali ne moram nužno razmišljati kao sve žene..zapravo šta znači "sve žene":hm: sem predrasude

причалица
18-11-2011, 19:04
Jel to uvreda? Svi bi da smo posebni?

O kakvom razmišljanju se tu radi?

:hm:

meni to niko nikad nije rekao....govorili su mi da razmišljam i radim kao muško...i da to nije dobro za mene, jer muškarci potiskuju ono što misle i ne izražavaju emocije dovoljno i sve tako...a ja mislim da oni greše, ti koji mi tako govore...
da ja jesam žensko i da mislim kao žensko, ali to jednostavno nekad ne dođe do izražaja, jer ima ženstvenijih od mene u mom okruženju.
i kad je frka, onda mira mora da stegne mooda i zube i da zagrize gomno.
ako je to muški - onda mislim muški.
a ako je to samo ljudski - e, onda može biti i da ima malo nečeg ženskog u meni.

mikili
18-11-2011, 19:17
moj muz kaze da bi ponekad voleo da moze da razmislja kao ja..smatra da nekim stvarima prilazimo detaljnije,vidimo dalekovidije,mozemo da osetimo nesto sto se na prvi pogled ne vidi,umemo da posmatramo iz nekog drugog ugla,da citamo dublje znacenje..ne znam,nikad mi to nije smatrao za manu,kad mu se nesto cinilo,pitao bi me da cuje kako ja to vidim iz mog ugla:sojka:

причалица
18-11-2011, 19:30
moj muz kaze da bi ponekad voleo da moze da razmislja kao ja

e, pa takva muška osoba je retkost....missim, možda nije retkost inače, ali za mene jeste.

mikili
18-11-2011, 19:37
akCEnat-ono televizijski- je na -ponekad-..:raz_088:

DaDole
19-01-2017, 19:26
Koliko godina neposjećena ovakva tema:hm:
Vezano za naslov teme..
ima jedna stara,dobra izreka koja kaže..Ne daj Bože šta ti mati misli,daj Bože šta ti žena misli
..e...elem.. mati je žena,a i supruga je žena:dada:
Oprečno razmišljaju,a obje imaju "žensko mišljenje"..
Majka misli ne dao Bog da se sinu kakva nesreća desila,a žena da je sa nekom faćkalicom:haha:

Za mene je naslov teme uvreda:dada:

Sarmica
29-01-2017, 07:49
Zašto bi bila uvreda...možda mi je nekad smetalo, sad jok
Činjenica je da smo dva sveta različita, da smo mi:raz_002: šest galaksija ispred je l te njih, da ne razmišljamo ni približno slično, pa samim tim se mogu sve izjave podeliti na muške i ženske...oni su površni, mi smo supersoničnemoćne i tu nema puno rasprave:novine:

Man
29-01-2017, 17:12
otkad sarma razmišlja :tupan: :pada:

Nežnicah
29-01-2017, 23:21
otkad admini spamuju :kreza: