PDA

Pogledaj Punu Verziju : Sta trazite u muskarcu?



Dusala
05-09-2009, 23:03
:raz_088: :raz_088: :raz_088:

Dakle moje dame, sta vi trazite u muskarcu?

Bisernica
06-09-2009, 00:31
Ne znam Duso sta bih trazila konkretno,jer ni jedan ne poseduje sve od onog sto bih ja zelela da poseduje.,ili ja bar jos nisam srela takvog ;) ,a mozda negde i postoji.Mozda bih najkrace to mogla reci ovako - sve one osobine koje ga karakterisu na nacin da se za njega moza reci da je Covek.

Dusala
06-09-2009, 13:08
u pravu si Rev... :raz_038:
al i neki propust ga ipak moze proci :raz_114:

ajmo bre zene sto cutite...sta ce muski misliti o nama...da trazimo al ne znamo sta :raz_015:

Sibi
12-09-2009, 14:30
ne tražim ništa, ne daj bože da tražim, ne bih to našla, zadovoljim se onim što dobijem ... jbg. zar ne kažu da "sreću čine male stvari"... :lol:

Ciciban
12-09-2009, 14:36
Uh pa neznam ....mozda ono sto ja nemam...da me nadopuni ...samo to i nista vise ... po drugim pitanjima sam skromna uvek, ovde sam malo skakljiva ....ali i puno dajem ....

Sibi
12-09-2009, 14:41
....mozda ono sto ja nemam...da me nadopuni


to je to... naša druga polovina
ali sam kurate sreće pa natrčim na istog ... i od dopune nema ništa. U korist ljubavi dam sve od sebe da nadopunim praznine i u tom trudu lipšem.

Ciciban
12-09-2009, 14:59
....mozda ono sto ja nemam...da me nadopuni


to je to... naša druga polovina
ali sam kurate sreće pa natrčim na istog ... i od dopune nema ništa. U korist ljubavi dam sve od sebe da nadopunim praznine i u tom trudu lipšem.


pih kome pricas :lol:

Dusala
12-09-2009, 21:54
:raz_088: :raz_114: :raz_114: :raz_114:

причалица
14-09-2009, 10:13
sigurnost u svakom trenutku.

Maca
14-09-2009, 22:29
Sebe .. :raz_055:

Lujka
14-07-2011, 03:36
Trazim... :hm: Ne. Ne trazim. Vise ono volela bih da:

- ima tu moc i kada cutim zna sta mislim, zelim, osecam... Ne volim kad moram sve da "crtam".
- ono standardno: da bude iskren, pazljiv, brizan... http://razbibriga.net/imported/2011/07/2eeh3xg-1.gif
- i ako bas "mora" da bude ljubomoran to bude u minimalnim naznakama, ne preko toga :nene:

Esam skromna? http://razbibriga.net/imported/2011/07/23h6sz7-1.gif

kojica
14-07-2011, 05:23
pa i jesi.. samo.. :hm:

Što on da zna šta ti misliš, želiš i osećaš, kada to već znaš ti. I samo mu kažeš.

Lujka
14-07-2011, 05:47
E pa to "i samo mu kazes". Nisam uvek raspolozena da kazem a posebno ako smo tolike godine zajedno trebao bi da zna sta mu je ciniti u odredjenim situacijama. Ako ja stalno treba da govorim jer se njemu nista ne porazumeva onda dzaba pos'o. Treba da zna da cita izmedju redova a to retko koji muskarac zna - cast nekim izuzecima.

kojica
24-07-2011, 20:38
tražimo nemoguće.. :hm:

причалица
24-07-2011, 20:39
pa ne tražim nemoguće...samo da može da me nasmeje, to mi je sad dosta.

kojica
24-07-2011, 20:40
pa i to može da bude nemoguće ako se unamćoriš.. :hm:

причалица
24-07-2011, 20:41
pa i to može da bude nemoguće ako se unamćoriš.. :hm:

ja? ma de bre...:lol:

rile_nezni_oblak
24-07-2011, 20:41
bubreg, eventualno? :(

Moonster
24-07-2011, 20:42
Srećom srce ni jedna ne traži :aha:

kojica
24-07-2011, 20:43
bubreg, eventualno? :(

lakše je dati bubreg nego čitati misli... :raz_088:

rile_nezni_oblak
24-07-2011, 20:43
volim ovog sanjara sto odma' shvati poentu.. a ne k'o moja bivsa devojka... :(

Rosa
24-07-2011, 20:44
Sigurnost,oslonac,pažnju,razumevanje...:hm:

Adio
24-07-2011, 20:45
saosecanje ponekad...oslonac pomalo....ma, sama sam se rodila..... :aha:

minjon
04-08-2011, 20:21
...bas lep naslov teme... kikocem se vec deset minuta...:)

...ja sam jednom prilikom progutao kliker... pa eto sta moze da se nadje... misim ako nekom treba...

...u muskarcu jos moze da se nadje i prostata npr. ako se krene odozdo... ona je prva tu oma... :)
...missim svasta moze da se nadje...

kojica
04-08-2011, 22:07
:raz_114::raz_114: kliker....

mona
04-08-2011, 22:07
...bas lep naslov teme... kikocem se vec deset minuta...:)

...ja sam jednom prilikom progutao kliker... pa eto sta moze da se nadje... misim ako nekom treba...

...u muskarcu jos moze da se nadje i prostata npr. ako se krene odozdo... ona je prva tu oma... :)
...missim svasta moze da se nadje...
posle ovog nista :kk:

Tibi
04-08-2011, 22:09
posle ovog nista :kk:

Znaci, nista od princa:pusi:

mona
04-08-2011, 22:16
kog crnog princa :kk:

minjon
05-08-2011, 11:51
kog crnog princa :kk:

...vidi ti sad nju... prvo hoces li ti ponovo da budes princ... pa sad ovo... uzas... :(

Vragolanka
05-08-2011, 12:55
životinju... :sojka:

kojica
05-08-2011, 13:19
...vidi ti sad nju... prvo hoces li ti ponovo da budes princ... pa sad ovo... uzas... :(

ma to je bilo pre nego što si reko da.. :lol:

minjon
05-08-2011, 14:16
životinju... :sojka:

...a ta zivotinja ako je besna el to plus ili minus...?:raz_092:

Vragolanka
05-08-2011, 14:18
...a ta zivotinja ako je besna el to plus ili minus...?:raz_092:

minus... :sojka:

minjon
05-08-2011, 14:20
minus... :sojka:

...hmm... a el rec o domacoj ili divljoj zivotinji...? :bassamradoznaoradoznao:

Vragolanka
05-08-2011, 14:22
...hmm... a el rec o domacoj ili divljoj zivotinji...? :bassamradoznaoradoznao:

pa o divljoj, naravno... ali mora je kontroliše pre nego što je pusti... :lol:

minjon
05-08-2011, 14:36
pa o divljoj, naravno... ali mora je kontroliše pre nego što je pusti... :lol:

...a kad kazes muskarcu konju jedan... mislis na divljeg ili pitomog konja...?:raz_094:

QueenOfClubs
05-08-2011, 16:40
:raz_088: :raz_088: :raz_088:

Dakle moje dame, sta vi trazite u muskarcu?


Мушкарца. :aha:

DaDole
08-08-2011, 07:57
Мушкарца. :aha:

Kvini:) sve si rekla jednom riječju..ali i ostavila prostora da se unedogled rasčlanjujemo i razilazimo u definiciji navedene i tako često (zlo)upotrebljene riječi:)

Vragolanka
11-08-2011, 20:06
to se rasčlanjuje samo u odnosu na drugu polovinu... i najveća piiiii može da bude pravi muškarac ako nađe odgovarajuću šerpu. ebi ga, nemam pravi izraz za kompatibilnost ove vrste.

različak
23-08-2011, 13:23
da je jednostavan,duhovit,pametan,stabilan i da me zapaža

supermen*prvi
23-08-2011, 18:07
da je jednostavan,duhovit,pametan,stabilan i da me zapažaA el moze malo da laze? :lol:

причалица
23-08-2011, 18:10
sigurnost u svakom trenutku.

evo, napisah ovo pre dve godine....i još uvek nisam promenila mišljenje, naprotiv - samo sam još više ubeđena da mi je upravo ovo najviše potrebno :(

supermen*prvi
23-08-2011, 18:14
evo, napisah ovo pre dve godine....i još uvek nisam promenila mišljenje, naprotiv - samo sam još više ubeđena da mi je upravo ovo najviše potrebno :( Rekla si i da te moze uvek nasmejati. Ja hteo da se javim. :haha:

причалица
23-08-2011, 18:15
Rekla si i da te moze uvek nasmejati. Ja hteo da se javim. :haha:

pa tužno je ako su te dve stvari u različitim osobama :(, pa sam se ipak odlučila samo za ovu :lol: - za sigurnost

supermen*prvi
23-08-2011, 18:17
pa tužno je ako su te dve stvari u različitim osobama :(, pa sam se ipak odlučila samo za ovu :lol: - za sigurnostJa imam sve tobom pomenute kvalitee. Pitaj Neru. :lol:

različak
23-08-2011, 19:34
A el moze malo da laze? :lol:
može,al' da ga ne uFatim

причалица
23-08-2011, 20:06
Ja imam sve tobom pomenute kvalitee. Pitaj Neru. :lol:

sve :lol: ih.

supermen*prvi
23-08-2011, 20:23
sve :lol: ih. Oba! Pomenula si smeh i sigurnost. http://razbibriga.net/clear.gif

kojica
24-08-2011, 17:09
Odustani pre nego sto pocnes da trazis. Izbaci sebe iz centra sveta. Nama je mnogo lakse da vas u centar uvucemo nego u njemu da vas zateknemo.

jao, kako je ovo difno rečeno.. :bisa:

ribizla
28-08-2011, 17:40
sigurnost pre svega, i malo paznje i zrno ljubavi.

DaDole
12-09-2012, 12:13
godinu dana poslije ..

Stručnjaci sa katedre za sociologiju (Oregon) uradiše istraživanje koje ovako kaže:kapa:

Sigurnost – prva na listi ženskih želja je sigurnost. Osjećaj sigurnosti priželjkuje čak 89% ispitanih žena. Žene se žele osjećati zaštićeno pa bi idealan muškarac kao prvo morao biti „vitez“ koji bi joj jamčio da će biti oslonac u svakom trenutku njena života. Žene cijene muškarce koji se ne povlače pred potencijalnim konfliktom.Iskrenost – na drugom mjestu karakteristika idealnog muškarca je iskrenost. Žene vole transparentne muškarce u koje mogu imati puno povjerenje. Dečki, ako na umu imate dugoročnu vezu, od početka karte postavite otvoreno.Kulinarski talenti – na visokom trećem mjestu, čak prije izgleda, uspjeha i novca, nalazi se kuharski talent. Muškarac koji zna kuhati modernoj će ženi biti privlačniji od šeprtlje u kuhinji. Dakle, svi vi, koji ne znate ni jaje speći, trk na tečaj kuhanja.Uspjeh – materijalna sigurnost, ambicija i dobra karijera pri vrhu su osobina koje žene traže kod muškaraca. Žene ne vole „luzere“, dapače, istraživanje pokazuje kako su neuspješni muškarci manje privlačni čak i ako su zgodni i šarmantni.Savršeno tijelo – ženama je važno lijepo oblikovano muško tijelo. Naviknite se na redovno vježbanje i nećete proći nezapaženo.

DaDole
12-09-2012, 12:14
Osjećaj za stil – ne, žene ne smatraju da se samo homoseksualci trebaju znati dobro obući. Itekako ih privlače dobro odjeveni muškarci. Žene ništa ne odbija više nego loše odjeven muškarac. Iako svi znamo da "odjeća ne čini čovjeka", žene ćete lako impresionirati ako pogodite odjevnu kombinaciju.Miris – žene vole muškarce koji dobro mirišu. Njegovan i namirisan muškarac posebno će lako šarmirati ženu i to će biti njegova velika prednost posebno u zavođenju i prvim danima veze. Ipak, osim dobrog parfema, pokazuje se da žene, kao i muškarci, pronalaze partnera čiji miris tijela im inicijalno odgovara. Iznenađenja – mali znakovi pažnje ženama su iznimno važni. Ne mora se uvijek raditi o skupim poklonima, dapače, žena će više cijeniti kreativan poklon pun simbolike, nego skupocjeni poklon. Žene vole iznenađenja u vidu sitnih poklona, čokolada ili buketa cvijeća. Istraživanje je pokazalo da čak i odrasle žene „padaju“ posebno na plišane igračke i CD-e s omiljenom glazbom.Humor – iako se načelno smatra kako je ženama jako važno da muškarac bude duhovit, humor se našao na zadnjem mjestu liste. Naravno, i dalje je pri vrhu prioriteta, ali ne i najvažniji.

paculjkica
29-09-2012, 07:31
Četiri stvari kojima devojke teško odolevaju kod muškaraca!

1. Stav

Nikada u životu nisam čula nijednu devojku da kaže kako voli metiljave muškarce sa kičmom poput žele bombone. To su muškarci koji vam se neće suprotstaviti ni kad ih nepravedno optužujete, koji nikada ne znaju gde bi išli i šta bi radili, nemaju nikakav stav po pitanju svoje budućnosti ili prijatelja. Planovi im se svode na to koliko čaša piva će popiti te večeri i sve više od toga deluje im kao daleka budućnost. Da vas, ne daj Bože, napadne neki pijani mangup u kafani, verovatno bi vas gurnuli njemu u naručije uzvikujući “Evo, brate, vodi je”.

Dečko sa stavom će znati da vas zaštiti. Ne tako što će nekom polomiti nos, već će na civilizovan način stati u vašu odbranu. To je dečko koji zna šta želi od života, sa kojim možete da pričate o svemu, obavešten i spreman da iznese stav. Dečko koji neće život podrediti vašim željama, već će živeti svoj, a vi ćete biti tu da ga dopunjujete. Neće vam ni lupiti par vaspitnih ako vam je suknja kraća nego što on veruje da treba da bude. Niti će se unezveriti od alkohola kao svinja, pa vam praviti probleme po komšiluku. Poštovaće vas, ali ne po cenu da postane Zlatna patofna godine. Devojke vrlo lako shvate ko ima stav a ko nema, i nažalost – kada shvate da nekog mogu da muštraju kako im je volja, one to i rade. Ne iz pakosti ili zlobe, već jednostavno zato što mogu. Dečko sa stavom to neće dozvoliti.


2. Šarm

Garantujem vam da dečko koji se ne bi podveo pod kategoriju “lepotan godine” a koji ima šarma, ima mnogo veće šanse da smuva devojku neko neki lepuškasti, od koga i fikus ima veći fond reči. Šarmer je uglavnom i duhovit, jer su ta dva pojma povezana. Prvo, duhovita osoba nikada ne može biti glupa – ne bi bila u stanju da smisli sve te fore i fazone – a drugo, zabavno vam je u njihovom društvu. Niste stigli ni da mu kažete u koju ste srednju išli, a već zaljubljeno trepćete u njegovom pravcu? Problem je što šarmer ne prosipa svoje priče samo vama, već i konobarici, radnici u Maxi-ju, koleginici sa posla. Morate da naučite da se nosite sa tim. Važno je razlikovati ih od ljigavaca koji pokušavaju da vas obrlate na foru “ko je ukrao zvezde iz tvojih očiju i prikačio ih za nebeski svod”, ili kako već. To nije šarmantno, od toga se povraća i zvezdama meksičkih telenovela.

3. Parfem

Ko će odoleti muškarcu koji dobro miriše? Ima nešto neopisivo seksi u muškom parfemu. Ja za to nemam objašnjenje, jednostavno deluje omamljujuće. Svaki muškarac koji dobro miriše ima plus kod mene, makar bio blizanac zvonara Bogorodičine crkve. Odgovorno tvrdim da vam dobar parfem može smuvati devojku. Dobro, ne, ako ste interesantni kao “Nedeljno popodne Lee Kiš”, ali verujem da nema stvari koje Armani Code ne bi mogao da reši.

4. Visina

Ovo definitivno nije ključno, ali ima nešto u visokim muškarcima. Jednostavno taj osećaj kada vas zagrli je najlepši na svetu. A još možete i da nosite štikle od 12cm kad god poželite.


wannabemagazine.com

Vidana
08-10-2012, 06:39
sigurnost i ljubav

kojica
08-10-2012, 06:43
a bele bubrege? :blenta:

Vidana
08-10-2012, 06:45
to spada u kategoriju ljubav

kojica
08-10-2012, 06:46
valjda u sigurnost... ako ih nema, ko će da me brani? :lola:

Sagacity
08-10-2012, 09:34
Iskrenost pre svega, da je od reči , odnosno da bude karakter... i sigurnost, što kaže Kojica :kapa:

DaDole
08-10-2012, 09:40
svašta pomalo,al onaj tako dobar osjećaj da se možeš osloniti na nekoga ipak stavljam ispred sveg:dada:

sudjenik
09-10-2012, 22:29
sigurnost i ljubav
ti ko moja bivsa zena

DaDole
15-10-2012, 08:15
A sad malo iz časopisa..vele,dakle ovako:kapa:
na koje 4 neočekivane muške osobine žene itekako padaju
Indeks tjelesne mase
Istraživanja su pokazala kako je indeks tjelesne mase ženama itekako važan. Muškarci koji imaju skladno tijelo i BMI 20.85 najatraktivniji su ženama.
Znanstvenici objašnjavaju da je to povezano s podsvjesnom željom za zdravim i plodnim muškarcem. No ne smijemo zanemariti niti seksi trbuščić, jer bez obzira na tjelesni indeks većina žena će radije izabrati snažnije muškarce nego 'žgoljavce'.

Noge
Dok muškarci maštaju o ženama dugih vitkih nogu, žene čine suprotno. Također je istraženo kako su ženama privlačniji frajeri kraćih nogu nego oni proporcionalni. Možda je riječ o trendu nogometaša koji je zahvatio cijeli svijet ili jednostavno žene vole mišiće, a oni će se svakako više isticati na kraćim i jačim muškim nogama.

Ožiljci
Ožiljci su od pamtivijeka ženama vrlo privlačni i seksepilni. Oni simboliziraju opasnost i hrabrosti te mušku snagu, a muškarac s ožiljkom na licu, grudima ili leđima vrlo lako može proći kao zločesti dečko što je još jedna popularna (http://hr-engine.xclaimwords.net/DoClick.xclaim?key=aHR0cDovL3phZG92b2xqbmEuZG5ldm5 pay5oci9jbGFuYWsvbW9kYV9pX2xqZXBvdGEvNC1uZW9jZWtpd mFuZS1vc29iaW5lLW5hLWtvamUtcGFkYWp1LXplbmUuaHRtbA= =,MTE3NTMw,NTU5NDA=) ženska maštarija.
Dobri dečki
Iako pojam zločestih dečki podsjeća na holivudske zavodnike poput Jamesa Deana, Johnnyja Deppa ili Georgea Clooneyja te je dio ženske mašte, u stvarnom životu žene ipak padaju na dobre dečke.

Osjećajnost, humanost, pristojnost, nesebičnost i požrtvovnost osobine su savršenog muškarca na koje će pasti svaka žena
e,sad šta je ovdje neočekivano:pada:
a možda nešto od ovog i neka od nas zaista traži u muškarcu:hm:

DaDole
15-10-2012, 08:17
A kad se ljudi već bave time pa rade raznorazne ankete i statistike,onda se i ovako nešto može pročitati kao odgovor na pitanje : Koje su to najpoželjnije osobine koje žene traže na muškarcu?

Ono nešto'
On ne izgleda baš dobro, uopće nije zgodan, ali ima 'ono nešto'. Što je to 'nešto'? To je specifična energija koja djeluje kao afrodizijak koji omamljuje. Uvijek smo svjesne nazočnosti takvog muškarca iako se on nikada ne nameće, ali ga nikada ne možete ignorirati.
Tako je siguran ...
Ako frajer nije sposoban uvjeriti sam sebe da je pravi izbor, teško da će uvjeriti i nju. Muško samopouzdanje je afrodizijak bez konkurencije. Ta vrsta moći je djelotvornija od materijalne, a činjenica da je on zadovoljan u svojoj koži jednostavno je neodoljiva.

DaDole
15-10-2012, 08:18
.. i zabavan
Žene će 'pasti' na duhovitog muškarca. Smislena šala, komentar ili opaska otkriva intelekt muškarca, a to žene opušta i potiče na zbližavanje. Velik broj žena zaljubljuje se upravo u smisao za humor, a takva je vrsta zaljubljenosti dugotrajnija od fascinacije mišićima. Takav muškarac nije dosadan, a to je izuzetno važno svakoj ženi.
Pametan i zna se i ponašati
To ne znači da mora biti visoko obrazovan, niti da mora citirati Sokrata u dahu, već da se zna ponašati u određenim situacijama, da posjeduje iskustvo i da ima određenu razinu opće kulture.
No, poželjno je i da zna barem nešto o područjima koja zanimaju ženu, jer joj to imponira. Treba se znati ponašati u određenim situacijama, imati manire, tretirati nježniji spol s poštovanjem. Ne smije imati dvojbe oko otvaranja vrata automobila ili pridržavanja kaputa, ležernost može pokazati kasnije.
Dotjeran
Tu je granica tanka, a metroseksualaca je danas sve više. Poželjno je da muškarac ima svoj stil i da barem malo radi na sebi, ali da izbjegne opsesiju svojimizgledom. Ključne su riječi stil i higijena.
Pun je ideja
Žene su uvijek oduševljene muškarcima koji imaju nekoliko prijedloga u rukavu, ideje za provod, dobra rješenja za večeru. Iako su danas žene samosvjesne, većina nas voli kada on zna! Takav muškarac nije lijen, aktivan je, zanimljiv, a i malo nepredvidljiv.
Teško ga je iznenaditi, ne boji se
Ništa nas ne može zadiviti kao muškarac kojega okolnosti ne mogu iznenaditi. Takav muškarac uživa poštovanje prijatelja, a žene se pokraj njega osjećaju sigurno. On zna riješiti probleme i njegova se partnerica ne boji recesije. On nije bespomoćan, ne oslanja se na nju i tako je muževan...

DaDole
15-10-2012, 08:33
Ja recimo volim da je muževan:dada: da ima stila i naravno, "ono nešto" :rile:

sudjenik
15-10-2012, 14:26
samo vi trazite...ko trazi a i ume da pokuca na prava vrata mozda mu se i posreci pa se otvore :lol:

DaDole
16-10-2012, 07:21
samo vi trazite...ko trazi a i ume da pokuca na prava vrata mozda mu se i posreci pa se otvore :lol:
:dada: a ne moramo baš stalno ni da pokucamo,imaju valjda neka vrata koje vjetar otvara:b:

Nežnicah
16-10-2012, 08:41
pa jednom sam nasla, necu valjda non stop traziti :qq:

sudjenik
16-10-2012, 22:27
:dada: a ne moramo baš stalno ni da pokucamo,imaju valjda neka vrata koje vjetar otvara:b:

figuracija... moze virtuelna a moze i konkretna.... bez da duva

причалица
18-10-2012, 14:35
samo vi trazite...ko trazi a i ume da pokuca na prava vrata mozda mu se i posreci pa se otvore :lol:

dakle, treba i kucati...nisam znala :sojka:

DaDole
18-10-2012, 16:16
dakle, treba i kucati...nisam znala :sojka:
:haha: nisam ni ja znala,al dobro je sad..bar znam di sam griješila:) dobar ovaj internet:b:

sudjenik
19-10-2012, 13:48
dakle, treba i kucati...nisam znala :sojka:

pa mora kad mi iskljucili struju zbog duga od 200 soma :huh:

Jovanova
20-10-2012, 22:08
Pedeset odsto onoga što ne nalazm u sebi

ANIMOB
09-02-2013, 15:29
Razumijevanje i oslonac u zivotu.

Keti
09-02-2013, 16:34
da ima brusilicu :lola:

Sarmica
09-02-2013, 18:11
gram mozga :aha:

ANIMOB
09-02-2013, 19:23
7285 :hahaha:

Nista licno... slikica sve govori...

Sagacity
10-02-2013, 11:42
Tražim da mi parira u svemu....:novine1:

Sarmica
10-02-2013, 14:25
Tražim da mi parira u svemu....:novine1:

naći ćeš:dada:

Sarmica
10-02-2013, 14:26
7285 :hahaha:

Nista licno... slikica sve govori...


:kreza:
jok fala, ako je tako mož ondak da bude i brez mozga:kreza:

DaDole
11-02-2013, 10:53
spamerii:qq:
:ljut:

DaDole
29-01-2016, 09:24
Dvije godine poslije:naki1:

Ili više ništa ne traži niko ili smo našli pa nas ne zanima:haha:

tema:

Tražim da zna da vodi dijalog:dada:

salel
29-01-2016, 12:04
:hm: prvo mora da nauči da vodi monolog, iznt it :)

tema : tj u sebi : snagu za dalje jer i kad je imaš časkom, nenadano nestane pa što kažu inglišmeni za klackalicu,si-sou, čas je vidiš čas ne.

DaDole
29-01-2016, 12:10
izvini salele,al otkud ti na temi:haha:
:riki:

salel
29-01-2016, 12:48
trenutačno se osećam ko :curica:

a nesam tetka Doke mi

Picola
26-06-2016, 04:17
:hahaha: Stvarno, sta ce muskarac na ovoj temi?

@ tema

Brzinu, impulsivnost i pravednost, ali od toga je pravednost najvaznija.

DaDole
19-08-2016, 12:39
Više ništa:nene: sem jedne stvari:haha:
Da se pored njega osjećam kao Ja i da mi bude drago ono Mi:dada:

Rosa
02-12-2016, 20:41
ženu

:blenta:

Sarmica
22-03-2017, 09:14
Čitač misli je sasvim dovoljno:dada:
selektivnih misli, naravno:novine:

DaDole
22-03-2017, 12:20
Nisam više sigurna:nene:

keks :hm:
:haha:

Nežnicah
22-03-2017, 14:07
da bude tolko lud za mnom, da me gleda ko u Boga :hahaha:

DaDole
22-03-2017, 14:47
da bude tolko lud za mnom, da me gleda ko u Boga :hahaha:
to može:dada:
prvih par mjeseci:haha:

Nežnicah
22-03-2017, 14:57
posle par meseci, kase ovaj istroši, novi model oma :hahaha:

DaDole
30-10-2019, 10:26
:hm: sad mislim više ništa:haha: sve sam nalazila što sam tražila,kad nisam nalazila,odlazila sam..umorila se od traženja i velim..koji će mi to hepek više:haha: