PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ogradica - da ili ne?



kojica
23-09-2011, 12:20
http://razbibriga.net/clear.gif


Da li ste koristili ogradicu? Zašto da ili zašto ne?

mikili
23-09-2011, 12:30
jesam,da stoje igracke..posto su se drali kao da ih kolju kad ih stavim u nju..:sojka:

DaDole
23-09-2011, 12:46
jesam,ali veoma kratko jer mi je bilo žao da dijete ograničavam prostorom ma kako da je praktičan..a bilo je puno ruku da ga svi pomalo nosaju:)
mislim da je psihološki dobar za budućeg mladog čovjeka:)

kojica
23-09-2011, 12:52
Za starijeg nismo ogradicu imali gde da smestimo. :hm: U stanu od 40m2, živelo
je nas petoro odraslih i mučena beba. Al nas je zato bilo dovoljno da ga pazimo
da se ne povredi.
Za mlađeg smo nabavili ogradicu, iako nas je dosta ljudi upozoravalo da će tako
teže prohodati. Koristio je ogradicu svega mesec dana i prohodao. :lol:
On je muka gledao za bratom koji je trčao po kući. I da bi mogao da ga vidi kad
zađe za neki ćošak, prvo se puštao po korak po kraćoj strani ogradice, a posle
po par koraka po dužoj strani ogradice.

paculjkica
23-09-2011, 20:52
Koristila je kratko, lepo se igrala u njoj sve dok nije počela da puzi. Čim bi ja izašla iz sobe i ona bi htela da krene za mnom. Nije bilo svrhe da je stavljam u nju kad je već volela veći prostor.

причалица
23-09-2011, 21:57
ne. nikad.

mica
24-09-2011, 09:06
http://razbibriga.net/clear.gif


Da li ste koristili ogradicu? Zašto da ili zašto ne?

Ja sam morala da je koristim sa nmaldjm detetom jer je imao problem sa motroikom pa da bi evzbao istu penjajem uz ogradu. Ali sam gledaja sto pre da je izbacim

kojica
24-09-2011, 09:08
Što bre? :hm: Pa oradice su baš lepe.

причалица
24-09-2011, 09:10
Što bre? :hm: Pa oradice su baš lepe.

kako lepe?

mica
24-09-2011, 09:11
Pa zato sto mi je dete bilo jako nesrecno u njoj. Kao da je bio u kavezu, srce mi se cepalo kad sam ga spustala u ogradicu i kad je vristao ali mu je ona dosta pomogla pa sam iskljucila taj, sazaljivi momenat.

kojica
24-09-2011, 09:12
Pa tako lepe.. šarene.. :lol: dizajnirane tako da beba ne može da se povredi..

a i praktične..

recimo, iskipelo meleko na šporetu i ti moraš hitno nešto da preduzmeš, a ne
bi bilo zgodno da beba dopuzi za tobom, pa je lepo baciš tamo i znaš da je
bezbedna..

kojica
24-09-2011, 09:15
Pa zato sto mi je dete bilo jako nesrecno u njoj. Kao da je bio u kavezu, srce mi se cepalo kad sam ga spustala u ogradicu i kad je vristao ali mu je ona dosta pomogla pa sam iskljucila taj, sazaljivi momenat.

Krevetac više liči na kavez.. sa onim šipkama.. :hm:

Al dobro.. Kad dete ima problem i kad je moranje u pitanju, onda nije zabavno. :sad:

mica
24-09-2011, 09:22
Krevetac više liči na kavez.. sa onim šipkama.. :hm:

Al dobro.. Kad dete ima problem i kad je moranje u pitanju, onda nije zabavno. :sad:

Pa jesi u pravu, u tim nekim situacijama ogradica je skroz prakticna. Nemam ja nista protiv nje, da je moje dete htelo u njoj da se igra, ali avaj... A krevetac smo takodje brzo izbacili :) Isto nije hteo nikako... Mamino, razmazeno since :lol:

Ciciban
24-09-2011, 09:39
Stefanov krevetac se lako , maltene jednim potezom pretvori u ogradicu , jedan deo ogradice se otvori patentom tako da ispuzava i ulazi kad mu volja, ali nikad nije hteo da ostane vise od desetak minuta , nisam ga ni prisiljavala valjda zato sto nisam imala neke preterane obaveze u tom periodu , sto se tice Jelene dobro bi mi doslo kada bi prihvatila ogradicu i ne vidim nista lose u tome , vise mi smeta dubak .