PDA

Pogledaj Punu Verziju : POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!



marabu
29-09-2011, 04:35
ПОЗИВ ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ ДА ИЗАЂУ НА МАСОВНЕ АНТИ-РЕЖИМСКЕ ДЕМОНСТРАЦИЈЕ- ПОЧЕТАК У СУБОТУ У 14:00, НАСТАВАК У НЕДЕЉУ У 11:00- ПА СВЕ ДОК ОВАЈ ИЗДАЈНИЧКИ РЕЖИМ НЕ ОДЕ СА ВЛАСТИ, МИЛОМ ИЛИ СИЛОМ!!!


ПРИДРУЖИТЕ СЕ МОЛИТВЕНОМ ХОДУ „ОБРАЗА“, „СНП НАШИ“, „РАВНОГОРСКОГ ПОКРЕТА“ И МНОГИХ ДРУГИХ...
НЕДЕЉА 2 ОКТОБАР 11:00 ХРАМ СВЕТОГ САВЕ!!!


http://razbibriga.net/imported/2011/09/3707_4_protest1jpgw375h250-1.jpg

Отачаствени покрет Образ, уз подршку Покрета за Србију, СНП „Наши“, Равногорског покрета ОО Београд-центар и других родољубивих организација, организоваће у недељу 2. октобра, у центру Београда, Молитвени ход за здраву породицу.Молитвени ход за здраву породицу ће отпочети након литургије, у 11 часова, испред Храма Светог Саве. Потом ће се окупљени кретати ка цркви Светог Марка и Саборној цркви, следећом путањом: Храм Светог Саве – Славија – Београдска – Булевар Краља Александра – црква Светог Марка – Трг Николе Пашића – Теразије – Коларчева – Трг Републике – Васина – Краља Петра – Саборна црква.Скуп је пријављен МУП-у Србије, у складу са Законом о окупљању грађана. На основу истог закона (члан 5, став 2), Образ захтева од МУП-а Србије да обезбеди пуну заштиту личне и имовинске сигурности учесника Молитвеног хода и других грађана, одржавање јавног реда и мира, безбедности саобраћаја и изврши друге послове који се односе на обезбеђивање јавног скупа.

Поштујући жељу огромне већине житеља Србије, позивамо све богољубиве и родољубиве Србе и Србкиње, младе и старе, очеве, мајке и децу да учествују на Молитвеном ходу. На миран, молитвен и достојанствен начин заложимо се за очување здравих духовних, породичних и националних вредности, гнушајући се наметања изопачених и неморалних облика понашања који доводе до разарања породице, државе и друштва у целини.У недељу 2. октобра ДОЛАЗИМО сви у Храм Светог Саве на литургију, а потом, од 11 часова, на Молитвени ход – за здраву Србију!

100,000 ЉУДИ КОЈИ ЋЕ У СУБОТУ ДА СМЕНЕ БОРИСА ТАДИЋА!!!

Време

субота, октобар 1 · 2:00 по подне – 8:00 по подне

--------------------------------------------------------------------------------
Место

ПЛАТО ИСПРЕД фИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА

--------------------------------------------------------------------------------

Више информација


ЗА живот без понижења, ЗА смену Бориса Тадића и ЗА живот Србије…

Двери ће 1. октобра 2011. године организовати традиционалну Породичну шетњу, трећу годину за редом, овога пута под називом: ЗА живот без понижења, ЗА смену Бориса Тадића и ЗА живот Србије…. Разлози који су нас на ово навели познати су грађанима Србије, и свако подсећање је непотребно. Дошао је крајњи час да се у Србији чује глас истинске опозиције овом режиму и да режим Бориса Тадића, најгори у новијој историји Србије, оде са власти.Сви они који се слажу да наша тема није геј парада већ организатор и покровитељ геј параде и упропаститељ Србије – позвани су да у суботу, 1. октобра у 14 часова буду на Платоу испред Философског факултета у Београду и крену са нама у Породичну шетњу, јер је време да режиму Бориса Тадића јавно, јасно и гласно, кажемо све што о њему мислимо, и заједнички затражимо – ОСТАВКУ.Све смо учинили да спречимо ново крвопролиће у Београду

Што је до нас било, на демократски начин учинили смо све да до овогодишње геј параде не дође. Најрепрезентативнији синдикат полиције и Двери упутили су упозорење режиму – Тадић се на то оглушио. Десетине хиљада грађана Србије и многе истакнуте јавне личности својом петицијом су упозориле режим да одустане од геј-параде – ни то није било довољно. У тренутку када организује геј-параду у Београду и полицијски је штити, Тадић јавно обећава да Србија никада неће оружано бранити Србе на Северу Косова и Метохије, без обзира шта Тачијеви терористи буду учинили.

У тренутку када Европска Унија пуца по свим шавовима, Тадић безусловно Србију гура у тај пропао пројекат, по сваку националну цену.

Власт нема ни трунку друштвене одговорности, а ни парламентарне опозиционе странке са националним предзнаком које смо позвали да поведу народу у обарање режима Бориса Тадића нису спремне да ту одговорност преузму.

Зато ћемо 1. октобра организовати Породичну шетњу, да свима покажемо да српски народ није одустао од себе и своје будућности али јесте од ове власти. Желимо да цео свет види лепо, најлепше – породично лице Србије.
Тог дана ће породични људи показати своју одлучност и снагу да се изборе ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ ...

А од 2. октобра у преко 100 градова и општина Србије крећемо са петицијом ЗА СМЕНУ БОРИСА ТАДИЋА.


Отачаствени покрет Образ
Информативна служба


***

... a onaj smrad od manekenčeta će opet da zbriše za Rumuniju :lol:

kojica
29-09-2011, 06:06
Oni se za paradu zabrinuli.. :sad: a što nam država propade baš ih briga..

tako i prosvetari.. udarili na vlas, pa kad su im dali platice, oni ćutu..

Nema čovek ni s kim da ruši vlast. :place:

kojica
29-09-2011, 06:23
I ta šetnja je zloupotreba dece i diskriminacija.

Neće da šetaju gejevi, jer ne znaju ša jadnoj naivnoj dečici da kažu, ko su ti ljudi?
Šta će da im kažu, zašto šetaju?

Znaš sine, mi šetamo zato što smo diskriminatori. Smatramo da mi imamo prava da
šetamo, a drugi ne. Nama je Bog dao pravo da šetamo, jer smo ovako lepi, pametni
i normalni, ali je greškom stvorio i one koji nisu baš takvi. Pa, umesto da odemo u
crkvu i da se molimo za njihovo dobro, mi se u našoj mržnji ujedinjujemo i šetamo.

de mi je či... :sad:

Izgubila sam či... :place:

ribizla
29-09-2011, 13:29
:qq:
pa ovo je strashno... mislim mogli su da sacekaju taj 5.10. da makar bude simbolican datum :aha:
ali.. necu da se izjasnim oko ovoga..
uostlaom..

ja sam uvek za revoluciju !!! :kojote:

kojica
29-09-2011, 18:59
I ja sam za revoluciju.. ali zbog toga što pokradoše sve živo..
zbog velikog broja nezaposlenih i zaposlenih koji rade za 150 evra..

al da dižem revoluciju zato što će gejevi da šetaju, e.. :lakat:

ribizla
29-09-2011, 19:00
pa.. pazi.. trenutno oni bodu oci (a ljudi se zanimaju tim.. zato sto ne zele da prihvate realnost ostalih situacija u drzavi) ... ali ide scenario Grcke i kod nas vrlo uskoro :aha:

Sandokan
29-09-2011, 19:01
Ma narafski neće da mešamo babe i žabe ... :nene: al koga na vlaS, kad su je do sada svi obnašali :hm: ....... sa podjednakim neuspehom ... i ličnim uspehom :aha:

ribizla
29-09-2011, 19:02
kralja! :lol:

kojica
29-09-2011, 19:03
Pa to mi bre nije jasno, kao tako nešto bode oči, a neke bitne stvari ne??

Šetnja gejeva nije egzistencijalno pitanje. Meni plata neće biti ni veća ni manja zbog toga što šetaju.
Kad ćujemo za korupciju, samo slegnemo ramenima.. mi tu ništa ne možemo..
A ovde smo silni? Možemo da pokažemo kako imamo decu?

Pa i krmača se oprasi pa ne paradira zbog toga.. :aha:

Sandokan
29-09-2011, 19:05
Ovu budalu....

http://www.youtube.com/watch?v=osAYGwfh4Rk

:facepalm:

Sandokan
29-09-2011, 19:06
Pa to mi bre nije jasno, kao tako nešto bode oči, a neke bitne stvari ne??

Šetnja gejeva nije egzistencijalno pitanje. Meni plata neće biti ni veća ni manja zbog toga što šetaju.
Kad ćujemo za korupciju, samo slegnemo ramenima.. mi tu ništa ne možemo..
A ovde smo silni? Možemo da pokažemo kako imamo decu?

Pa i krmača se oprasi pa ne paradira zbog toga.. :aha:

Ja sam siguran da bi neko mudriji od ja znao da ti objasni ... kako funkcioniše to bacanje peska u oči :aha:

kojica
29-09-2011, 19:07
Hajde pokušaj. :palac:

ribizla
29-09-2011, 19:08
pa lepo im je i rekao...
ali i sto tako nije lepo sto se ne trudi da poboljsha svoje znanje srpskog... :(

Sandokan
29-09-2011, 19:39
Hajde pokušaj. :palac:
Pa ajde da pokušam :aha: ........ u ruralnoj sredini kao što je naša (a i mnoge druge :aha:), vrlo je lako podmetnuti kukavičije jaje, tako što ćeš medijima koji su najjače oružje (i koje kontrolišeš 100% - jel neko rekao reklame :hm:) pozicionirati teme kojima želiš da okupiraš javnost posebno ako si u gomnima do guše, i ako ti je jeftinije da platiš milion eura štete od jednodnevnih bahanalija po ulicama, nego da objasniš ljudima zašto posla nema i zašto ljudi rade za 17.000 dinara, i srećni su da ih ne zadesi sudbina 700.000 njihovih sunarodnika koji nisu te sreće ..... o aferama koje će rezultirati milionskim nadoknadama, optuženih, a neosudjenih aferaša .....neki drugi put ...... a ako nema afera, iskopaćemo čiča Dražu ne zvao se ja Bili :lol:

supermen*prvi
29-09-2011, 19:59
Pa to mi bre nije jasno, kao tako nešto bode oči, a neke bitne stvari ne??

Šetnja gejeva nije egzistencijalno pitanje. Meni plata neće biti ni veća ni manja zbog toga što šetaju.
Kad ćujemo za korupciju, samo slegnemo ramenima.. mi tu ništa ne možemo..
A ovde smo silni? Možemo da pokažemo kako imamo decu?

Pa i krmača se oprasi pa ne paradira zbog toga.. :aha:Necija korupcija ne pogadja ceo narod vec pojedince. Zato niko i nije zainteresovan da to iskoristi kao kamen zamajac. To ne moze da bude uzrok za obaranje sistema. Zato sto ce oni koji dodju na vlast opet biti korupciji podlozni. Uvek bilo i ostace. Medjutim, paradiranje devijanata u sred metropole je izazov. Kao sto je izazov kada ti neko mase maramicom ispred nosa. Okreces se prema dogadjaju koji je javan i masovan. Korupciju ne vidis, samo cujes da negde tamo postoji.

To sto je vecina populacije protiv paradiranja nije srpski izum. Protiv parada te vrste u svakoj bivsoj istocnoj zemlji ima javnih protesta. Da li ce taj protest u bilo kom slucaju ista izmeniti je irelevantno ceniti. Nece se promeniti nista, niti ce gej prestati da bude gej. Odobravanje parade je smisljeni potez svih vlada da skrenu paznju sa sopstvenih neuspeha. A gej parade su Trojanski konj "demokratskog Zapada". Imaju za cilj da oslabe narodno jedinstvo. Kada se po tom pitanju narod podeli onda se i po drugim, egzinstencijalno bitnim pitanjima, biti podele. Narod nece prepoznati sta je dobro u moru ponuda. Tada iz Trojanskog konja izlaze gnjide i pacovi i pocnu da vladaju.

Lupe
29-09-2011, 20:13
Ja sam protiv gej parade, i to protiv parade, a za gejeve me bas briga kako se i s kim se, da prostite, znate vec.
Ne secam se tacne cifre, ali znam da je prosle godine potrosena enormna cifra za obezbedjivanje parade i to za sacicu njih. Da sam gej, sramota bi me bilo gladne dece i nezaposljenih ljudi. Njihova setnja nas skupo kosta. Misljenja sam da ovaj narod nije suocen sa egzistencijalnim problemima da bi drugacije gledao na gej populaciju (mada, odakle im pravo da se zovu populacija, zna se sta je populacija).
Neko je na nekoj drugoj temi pomenuo lose prinose ove godine i nerazvijen irigacioni sistem. A ako Srbija negde ima potencijala, to je agrokultura. Grehota je gledati prazne poljane i oronule kuce, a to je narocito prisutno ovde na jugu Srbije. Lako je promeniti vlast, ali ja zaista ne vidim kako ce to doprineti poboljsanju. Vec smo ih menjali i sta se desilo? Nista. Sve je isto. Iako sam pacifista, jedino resenje koje ja ovde vidim je da se vrati Dusanov zakonik pa da lepo secemo ruke lopovima i jos ponesto, mozda se konacno opamete i pocnu da gledaju unapred a ne samo u svoj dzep. Uh, pocinjem da se nerviram, a obecala sam sebi da necu to da radim.

kojica
29-09-2011, 20:19
I ja mislim da imamo pametnija posla nego da se delimo na gejeve i negejeve.
Nikome u ovoj državi trenutno ne može da bude dobro, bez obzira na seksualno opredeljenje.

Man
29-09-2011, 20:21
gej lobi je izuzetno jak, možda bi mi trebali da paradiramo i tražimo ravnopravnost :m:

Lupe
29-09-2011, 20:23
Ili pripadnik Romske nacionalnosti, i njima je fino.

Man
29-09-2011, 20:29
gancije ne sme niko da dira, ali gejovi mogu da rade šta hoće :ljut: međusobno su dobro povezani, dele poslove... štite se...

sve bi ja to na :kolac: neomašćeni....

supermen*prvi
29-09-2011, 20:45
I ja mislim da imamo pametnija posla nego da se delimo na gejeve i negejeve.
Nikome u ovoj državi trenutno ne može da bude dobro, bez obzira na seksualno opredeljenje.Mislim da mi pogresno gledamo na geja. Vidimo samo sexualnu orijentaciju. Oni se bore za legalizovanje svog zajednickog zivota i da po pitanju nasledjivanja imaju jednaka prava kao svaki bracni par. Ima gejova koji zajedno provedu pola veka i zajednicki stvore imovinu pa kad jedan umre drugi ne dobija nista. Oni tu daju akcenat ali ovi mladi gejovi nemaju pojma za cega se bore i zasto paradiraju. Kao i svi mladi ljudi misle da bi im trebalo dozvoliti javna cmakanja i slicno. Ko im brani? Nekada su se babe zgrazavale kada vide dvoje mladih da se ljube. Danas to nikome ne pada u oci.

Nera kaze da ih u Majamiju ima mali milion. Imaju i svoje plaze i svoje kafane, kafice i slicno. I kaze da je najveca guzva na gej plazi. Oni se zajebavaju do besvesti a na normalnim plazama nikakve zabave. Ljudi su medjosobno stranci i ne komunikuju medjisobno. Sve neko od nekog zazire. U gej kaficu na plazi prepuno. U "nasim" kaficima tu i tamo. Neko pije kafu ili Coca Colu. :lol:

I *ebi ga. Nera se na to navikla i ne tangira je nista. Meni se utroba okrece jer vidim ono sta rade u krevetu. A Nera kaze da je njima to poslednja rupa na svirali. I onda se lepo Nera i ja posvadjamo oko pedera (mamu im *ebem mal'umnu ) :sad:

Sad cu didem da je bijem zbog sto brani pedere. :haha: :haha: :haha:

Lupe
29-09-2011, 20:56
Prica oko imovine ne stoji, jer uvek mozes da napises testament. Ne mogu naslediti penziju od supruznika, to stoji. Ne mogu da usvajaju decu, ali hajde da se mi prvo pobrinemo oko toga sto je dece sve manje, i oko ove vec postojece, pa cemo onda o buducim narastajima koje ce mozda da usvajaju gejevi. U stvari, treba ukinuti brak kao drustvenu tekovinu, mislim da pocinje da gubi svaki smisao.

supermen*prvi
29-09-2011, 21:09
Prica oko imovine ne stoji, jer uvek mozes da napises testament. Ne mogu naslediti penziju od supruznika, to stoji. Ne mogu da usvajaju decu, ali hajde da se mi prvo pobrinemo oko toga sto je dece sve manje, i oko ove vec postojece, pa cemo onda o buducim narastajima koje ce mozda da usvajaju gejevi. U stvari, treba ukinuti brak kao drustvenu tekovinu, mislim da pocinje da gubi svaki smisao. Postoje zakonske odredbe koje testament ne moze da obidje. Nemoj da gledas Ameriku. Tamo testamentom mozes da iskljucis decu. Ni u Srbiji ni ovde u Ceskoj, recimo, ne mozes testamentom iskljuciti dete. (sto mislim da je ispravno).

Crveno boldovano ti se verovatno omaklo. Nisi dovoljno razmisljala. :lol:

supermen*prvi
29-09-2011, 21:11
Prica oko imovine ne stoji, jer uvek mozes da napises testament. Ne mogu naslediti penziju od supruznika, to stoji. Ne mogu da usvajaju decu, ali hajde da se mi prvo pobrinemo oko toga sto je dece sve manje, i oko ove vec postojece, pa cemo onda o buducim narastajima koje ce mozda da usvajaju gejevi. U stvari, treba ukinuti brak kao drustvenu tekovinu, mislim da pocinje da gubi svaki smisao.
Jos ovo da prokomentarisem. Ko ti je rekao da je dece sve manje? :sad: Pa kod cigana i siptara ne mozes nista drugo videti nego copor dece koja jurca bezglavo. :sad:

marabu
02-10-2011, 03:55
Ovu budalu....

http://www.youtube.com/watch?v=osAYGwfh4Rk

:facepalm:

A ovu (još) imamo ....

http://razbibriga.net/clear.gif

mica
02-10-2011, 04:58
gancije ne sme niko da dira, ali gejovi mogu da rade šta hoće :ljut: međusobno su dobro povezani, dele poslove... štite se...

sve bi ja to na :kolac: neomašćeni....

Pu bre, majku mu, kako ja da ne upadnem u taj lobi, da me Bog vidi :sad: