PDA

Pogledaj Punu Verziju : Poruke za tel. sekretaricu



Sibi
17-09-2009, 20:19
PORUKE ZA TELEFONSKU SEKRETARICU ...
* * *

Halo…? Halo…? HALO…? Molim vas glasnije govorite, ništa vas ne čujem… [mala pauza] Ma šalim se, ovo je telefonska sekretarica, ostavite poruku posle zvučnog signala.

* * *

Zdravo, ovde Jovan. Ako ste iz PTT-a, ja sam vam platio račun. Ako ste moji roditelji, molim vas pošaljite mi novac. Ako ste moj sponzor, niste u mene uložili dovoljno novca. Ako ste moji prijatelji, dugujete mi novac. Ako si devojka, ne brini, imam gomilu para.

* * *

Moja žena i ja trenutno ne možemo da dodemo do telefona, ali ako ostavite vaš broj telefona javićemo vam se čim svršimo.

* * *

1) Držimo predavanje na seminaru. 2) Otišli smo na pivo. Jedno od ovo dvoje je pravi razlog zašto vam se ne možemo sada javiti. Ostavite ime i broj telefona.

* * *

Zdravo. Sad ti reci nešto.

* * *

Zdravo. Nisam kod kuće trenutno ali moja tf sekretarica jeste, pa se udvaraj njoj. Sačekaj signal.

* * *

Zdravo. Ja sam Dejanova tf sekretarica. Šta si ti?

* * *

Dobar Dan! Ako ostavite poruku, pozvaću vas uskoro. Ako ostavite sexy poruku odgovoriću vam još skorije.

* * *

Zdravo. Jovanova tf sekretarica je pokvarena. Ovde Jovanov frižider. Molim vas govorite sporo da zapišem vašu poruku a zatim ću je zakačiti za sebe!

* * *

Zdravo. Ovde Saškina Mikrotalasna pećnica. Tf sekretarica se spanđala sa trakom pa sam ja zauzeta preuzimanjem poruka. Ako hoćete da vam nešto skuvam dok ostavljate poruku, samo prinesite klopu slušalici!

* * *

Dobar Dan. Vi razgovarate sa mašinom. Sposobna sam da primam poruke. Mojim vlasnicima nisu potrebne usluge tepih servisa, pranje prozora, sređivanje frizure, čuvanje dece, niti fotografisanje. Moji vlasnici daju dobrovoljne priloge preko svog preduzeća. Ako ste još uvek na vezi, ostavite vašu poruku posle signala.

* * *

Ovo nije tf sekretarica - ovo je telepatska mašina za snimanje misli. Posle zvučnog tona mislite na svoje ime, razlog zbog koga zovete i mislite na broj telefona na koji mogu da vas dobijem. Zatim će moj vlasnik misliti da vam uzvrati poziv.

* * *

Zdravo, ja sam verovatno kod kuće, ovim samo pokušavam da izbegnem nekoga ko mi se ne dopada. Ostavite poruku, i ako vam se ne javim - ONDA STE TO VI.

* * *

Zdravo, ovde Milo. Žao mi je što ne mogu da se lično javim na telefon. Ostavite poruku i onda obavezno čekajte kraj telefona dok se ja vratim i dok vam se javim.

* * *

Dobar Dan. Ako ste lopov, onda smo verovatno kod kuće i podmazujemo oružje i zbog toga ne možemo da dignemo slušalicu. Ako niste lopov, onda verovatno nismo kod kuće. Ostavite poruku.

* * *

Vi ste ste više i više umorni. Vaši kapci postaju teži. Osećate se pospano. Postepeno gubite volju i sposobnost da se oduprete sugestijama. Kada budete čuli zvučni signal osetićete neodoljivu potrebu da ostavite vaše ime, broj telefona i poruku.

* * *

Kakvu poruku pandur ostavlja na svojoj telefonskoj sekretarici? Ostavite poruku posle zvuka pištaljke! Imate pravo na ličnog advokata. Imate pravo da ćutite. Sve što kažete može i biće iskorišćeno sa naše strane.

* * *

Zdravo. Dobili ste Darka i Sonju. Ne možemo trenutno da vam se javimo jer radimo našu omiljenu radnju. Sonja voli to da radi gore - dole, a ja volim to da radim sa strane levo - desno… onako polako. Dakle vi ostavite vašu poruku. Kada Sonja i ja završimo sa pranjem zuba javićemo vam se.

* * *

Dobili ste CPX-2000 Voice Blackmail System (=sistem za ucenjivanje glasom). Vaš glas biće digitalno obrađen i memorisan za kasniju upotrebu. Kad se to jednom uradi, naš kompjuter biće u stanju da napravi hiljade telefonskih poziva građanima koji će biti birani putem telefonskog imenika. Vaš glas biće upotrebljen isključivo za nemoralne ciljeve iznuđivanja novca od istih gradana. Medutim, postoji mogućnost da otkupite od nas vaš glasovni zapis. Nama je svejedno od koga ćemo da iznudimo novac a vama je u cilju da izbegnete zakonske sankcije. Zato nas kontaktirajte i ubuduće. Hvala.