PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muškarac koji zna da kuva lako osvaja žene



kojica
30-09-2011, 06:51
Pročitah sada u nekom časopisu

Ovi, moderni muškarci, dobili su i naziv gastroseksualci, jer znaju da je kuvanje važan
faktor u zavođenju.

gastroseksualci....:haha:

E dobro..
Da li ste naučili da kuvate zato što volite da ručkate, a bedak je večito čekati da vam
neko drugi spremi?
Ili da bi zavodili žene?

mikili
30-09-2011, 09:33
moj muz je to naucio usled rane odvojenosti od porodice,i otkrio je da u tome uziva,da ima talenat da pojedina jela preuredi na svoj nacin,da mu -ide-od ruke..zaista ume od nicega da napravi nesto..

причалица
30-09-2011, 09:36
joj, ne mogu da zamislim da ovaj moj ume da kuva....ali, to bi bilo baš lepo ponekad :m:

rile_nezni_oblak
30-09-2011, 09:48
gastroseksualac.. :) naucio sam da spremim sebi jelo zato sto mi se nesto jede, a uglavnom nema nikog drugog ko bi mi skuvao... a oci mi gladne uvek... i stvarno sam i ja ukapirao da u tome uzivam i da me opusta... nikad nisam razmisljao o tome na nacin da cu zavoditi neku zenu time sto cu joj skuvati neko jelo... (samo spika, brate... :)) a nemam nista protiv toga da meni neko napravi neko jelo, ili da me nauci nekoj dobroj fori, kad je kuvanje u pitanju... verujem da cu uvek uzivati u tome i da mi to nece predstavljati nikakav problem...

Sandokan
30-09-2011, 09:52
Ja naučio jel me zanimalo a i volem da ručkam, mada i samo spremanje klope mi je skroz OK .... kakvo crno gastrosexanje :qq: ...

причалица
30-09-2011, 09:58
ma, volim i ja da kuvam....ali je baš lepo i opuštajuće kad znaš da neko takođe hoće i ume....mislim da kod kuvanja nema ''ne umem'' nego samo ''neću''.

Nežnicah
30-09-2011, 10:01
Ja znam za onu Put do muskog srca vodi preko stomaka, te sam to primenila da bih opcinila voljeno bice, sad je dogurao do 98 kg :raz_125:. On ne zna da kuva, ne pokazuje zelju da nauci, ali voli da jede i da uzgaja sve sto se moze jesti. Ali polako, ima vremena, kad jos malo `odraste`...

причалица
30-09-2011, 10:03
u svakom slučaju, da se vratim na temu - muškarac koji kuva ima jedan plus kod mene....ali ne verujem da bi to bio put do lakog osvajanja...treba mnogo više.
ali, sad pametujem...:(

Lilu
30-09-2011, 10:04
gastroseksualac.. :) naucio sam da spremim sebi jelo zato sto mi se nesto jede, a uglavnom nema nikog drugog ko bi mi skuvao... a oci mi gladne uvek... i stvarno sam i ja ukapirao da u tome uzivam i da me opusta... nikad nisam razmisljao o tome na nacin da cu zavoditi neku zenu time sto cu joj skuvati neko jelo... (samo spika, brate... :)) a nemam nista protiv toga da meni neko napravi neko jelo, ili da me nauci nekoj dobroj fori, kad je kuvanje u pitanju... verujem da cu uvek uzivati u tome i da mi to nece predstavljati nikakav problem...


isto sam ja tako uzivala u spremanju hrane kad sam pocela da kuvam... ma nista mi nije bilo tesko, satima da stojim pored sporeta i drzalo me to dugo, a sad... qq... samo nesto na brzaka, nemam vise zivaca. A lepo je kad muskarac ume da kuva i sve ih je vise koji umeju da kuvaju, mada to i nije nauka, dovoljno je da procitas recept, sto prica kaze: nema ne ume, vec samo necu... e sad da me zavede tako sto ce da mi spremi klopu, missim... sto kaze rile: spika brate... :pusi:

mica
30-09-2011, 10:04
Ja volem da ruckam :alava: A, volim i da spremam sa nekim, zajednicko spremanje vecere moze da bude skroz sexi :bisa:

причалица
30-09-2011, 10:05
sto prica kaze: nema ne ume, vec samo necu... :

joj što volim kad me citira jedna divna osoba :)

Lilu
30-09-2011, 10:07
joj što volim kad me citira jedna divna osoba :)

:trepp: :cmok:

Man
30-09-2011, 10:09
Neću da se kuvam :ljut:

причалица
30-09-2011, 10:09
Neću da se kuvam :ljut:

ne moraš i ne treba :cmok:

Man
30-09-2011, 10:10
pa da :cmok: ja ću da jedem :g:

mica
30-09-2011, 10:11
Neću da se kuvam :ljut:

Ti nisi gastrosexualac :lol: Ti imas druge tajne, za osvajanje :)

причалица
30-09-2011, 10:12
Ti nisi gastrosexualac :lol: Ti imas druge tajne, za osvajanje :)

on razapinje mreže...:lol: on je ribolovac, nije kuvar :raz_128:

ribizla
30-09-2011, 10:12
volim da kuvam.. i znam da kuvam...(silom prilika sam morala da naucim to :( ali ne kajem se :aha: makar znam sad) paaaa skoro sve.
a i ono sto ne znam.. pratim po receptu :aha:
kuvam zato sto mi je to sve zanimljivo.. volim da isprobavam neke svoje zavrzlame u glavi...
i kad kuvam.. obichno ne jedem to sto spremim.. ne zato sto to nije dobro.. nego se valjda zasitim svih onih mirisa.. i probanja u toku kuvanja kako je to jelo.. da samo prepustim ostalima da pojedu sve.. :aha:
ja uglavnom onda jedem nesto sasvim drugo.. :lol:

DaDole
30-09-2011, 10:14
Voljela bih jednog takvog:aha: ponekad bar..

причалица
30-09-2011, 10:14
Voljela bih jednog takvog:aha: ponekad bar..

ribolovca ili kuvara?

Sarmica
30-09-2011, 10:22
Voljela bih jednog takvog:aha: ponekad bar..

:raz_088:

Zamisli dođeš kući,umorna a ono nesto miriše sa šporeta,a nije zagorelo:kreza:
Što bi' ja to volela da doživim...pa makar na jedan dan,da vidim kako je:kk:

DaDole
30-09-2011, 10:24
:raz_088:

Zamisli dođeš kući,umorna a ono nesto miriše sa šporeta,a nije zagorelo:kreza:
Što bi' ja to volela da doživim...pa makar na jedan dan,da vidim kako je:kk:

male su ti šaMse,ako nisi dosad ni nećeš ko ni ja:)
a ima narode nešto skroz seksi u muškarcu sa pregačom i kutlačom u ruci...ima ,ima:)

Sandokan
30-09-2011, 10:26
male su ti šaMse,ako nisi dosad ni nećeš ko ni ja:)
a ima narode nešto skroz seksi u muškarcu sa pregačom i kutlačom u ruci...ima ,ima:)

E znači pregača mi fali .... :lol:

mikili
30-09-2011, 11:18
Ti nisi gastrosexualac :lol: Ti imas druge tajne, za osvajanje :)

kako nije..visi stepen,od onih sto i zimnicu spremaju..

DaDole
30-09-2011, 11:21
E znači pregača mi fali .... :lol:

ne fali tebi ništ sandokane :)

Sandokan
30-09-2011, 11:24
ne fali tebi ništ sandokane :)

:cmok: ma kao i svakome fali mi mLogo toga, al da znam da kuvam ....... znam :aha:

причалица
30-09-2011, 11:25
:cmok: ma kao i svakome fali mi mLogo toga, al da znam da kuvam ....... znam :aha:

i to provereno dobro :azn:

kojica
30-09-2011, 19:18
gastroseksualac.. :) naucio sam da spremim sebi jelo zato sto mi se nesto jede, a uglavnom nema nikog drugog ko bi mi skuvao... a oci mi gladne uvek... i stvarno sam i ja ukapirao da u tome uzivam i da me opusta... nikad nisam razmisljao o tome na nacin da cu zavoditi neku zenu time sto cu joj skuvati neko jelo... (samo spika, brate... :)) a nemam nista protiv toga da meni neko napravi neko jelo, ili da me nauci nekoj dobroj fori, kad je kuvanje u pitanju... verujem da cu uvek uzivati u tome i da mi to nece predstavljati nikakav problem...

Hoćeš da kažeš da si naučio da spremaš sebi jelo zato što ti se nešto jede, a uglavnom nema nikog drugog ko bi ti skuvao.. a oči ti gladne uvek.. i dtvarno si i ti ukapirao da u tome uživaš i da te opušta.. nikad nisi razmišljao o tome na način da ćep zavoditi neku ženu time što ćeš joj skuvati neko jelo (samo spika, brate... :)) a nemaš nista protiv toga da tebi neko napravi neko jelo, ili da te nauci nekoj dobroj fori, kad je kuvanje u pitanju... veruješ da ćeš uvek uzivati u tome i da ti to nece predstavljati nikakav problem???

:krsti:

DaDole
01-10-2011, 10:54
:cmok: ma kao i svakome fali mi mLogo toga, al da znam da kuvam ....... znam :aha:
udaj se za mene:bisa:
:haha:

причалица
01-10-2011, 21:27
E znači pregača mi fali .... :lol:

što pregača? missim ...i ja kuvam bez nje, pa šta :hm:

supermen*prvi
01-10-2011, 21:28
Ja umem da kuvam al ne osvajam zeMske. Sem Nere, naravno koja vise ne kuva. :sad:

mihaela
01-10-2011, 22:00
E,baš bih voljela da ovaj moj muž umije da kuva.Makar ponekad da napravi nešto.Taj jedino salatu umije da napravi i to je svo njegovo umijeće,što se tiče kuhinje.A,ni to ne pravi :lol:

DaDole
03-10-2011, 12:31
E,baš bih voljela da ovaj moj muž umije da kuva.Makar ponekad da napravi nešto.Taj jedino salatu umije da napravi i to je svo njegovo umijeće,što se tiče kuhinje.A,ni to ne pravi :lol:
Kad mi negdje ponude kafu "Tri u jedan" ja se sjetim baš ovog što si napisala:) ..sve u jednom muškarcu..e,ne možepa da ga bog u šumu okrene:)

Selena
12-10-2011, 02:47
ako kuva,bice umoran..ako je umoran,onda sam ja nervozna...i tako bolje da ja njega zavedem,pa odemo u neki restoran...i svi srecni...:raz_131:

Sarmica
12-01-2012, 03:24
male su ti šaMse,ako nisi dosad ni nećeš ko ni ja:)
a ima narode nešto skroz seksi u muškarcu sa pregačom i kutlačom u ruci...ima ,ima:)

Ima, ima:dada:
Ali naravno pod uslovom da nije gej, a ako jeste onda to izgleda potpuno (bar meni) kako ne treba:nene:

Firefighter
25-02-2012, 20:43
Kuvanju sam i nju naucio. Danas ona kuva zato sto mora, a ja zato sto volim i nju i kuvanje.

vrludava
26-02-2012, 00:10
Pročitah sada u nekom časopisu

Ovi, moderni muškarci, dobili su i naziv gastroseksualci, jer znaju da je kuvanje važan
faktor u zavođenju.

gastroseksualci....:haha:

E dobro..
Da li ste naučili da kuvate zato što volite da ručkate, a bedak je večito čekati da vam
neko drugi spremi?
Ili da bi zavodili žene?

Znas kad bih ja pala na kuvariju? Nikad. Ja cu da kuvam, a on nek je takav da (mu) kuvam s radoscu. To je vise nego dovoljno.

Sagacity
26-02-2012, 00:15
Ovi, moderni muškarci, dobili su i naziv gastroseksualci, jer znaju da je kuvanje važan
faktor u zavođenju.
Pa baš da će da me zavede sa nekom šerpom sarmi ili ''svadbarskim kupusom'', teško...:lol: Treba da zna neke osnovne stvari, ako ne zna naučiću ga.
Nije to nešto, čemu dajem prioritet.

Steppenwolf
26-02-2012, 00:24
Ja umem samo da pravim rostilj i kuvam riblju corbu, slab sam gastroseksualac.

Nežnicah
26-02-2012, 00:25
Da, ovaj moj mene je osvojio dok smo se zabavljali.... njegova seka i ja radile skupa, dosle s posla kod njih kuci, njegovi bili na putu, a on spremio veceru pasta i spageti, i od tada vise nikad uz sporet nije stao sem da skuva kafu :sizika: e jesam se `prodala` za spagete :raz_088:...

Sagacity
26-02-2012, 00:28
Da, ovaj moj mene je osvojio dok smo se zabavljali.... njegova seka i ja radile skupa, dosle s posla kod njih kuci, njegovi bili na putu, a on spremio veceru pasta i spageti, i od tada vise nikad uz sporet nije stao sem da skuva kafu :sizika: e jesam se `prodala` za spagete :raz_088:...
Babs, jesi se brate prodala....Nije nešto komplikovano skuvao, a ti si se baš primila...:lol:
Šalim se...Eto za tebe je hrana bila od sudbinskog značaja...Tako se ispostavilo.

Nežnicah
26-02-2012, 00:37
I ja se salim Sago :lol:

Za mene je od sudbinskog znacaja bilo ipak nesto drugo :bisa: a da su bile ukusne spagete, jesu, da nece vise da kuva i to stoji :)

marlon
26-02-2012, 00:48
kad bi samo omirisale moje karbonare ili jos 4 druge vrste pasti.... oma bi trk kuci po krstenicu :manijak:

Cruz
26-02-2012, 08:47
umesnost muskarca u kuhinji je samo jedan plus. ako spremi rucak ili veceru, pokazuje koliko je pazljiv, koliko te postuje na neki nacin, a nikako se to ne moze smatrati osvajackim pohodom.

Sarmica
27-02-2012, 19:16
umesnost muskarca u kuhinji je samo jedan plus. ako spremi rucak ili veceru, pokazuje koliko je pazljiv, koliko te postuje na neki nacin, a nikako se to ne moze smatrati osvajackim pohodom.


Ma, glumpave su žene pa padnu na svašta:jasenka: