PDA

Pogledaj Punu Verziju : Cipele otkrivaju kakav je dasa



kojica
30-09-2011, 07:00
Pitanje za gospodu..
Koliko vodite računa pri izboru obuće? Da li vam je na prvom mestu udobnost ili
je važnije šta se ženama sviđa?
Za žene već znamo da su u stanju da hodaju u svačemu, samo da vi budete zadovoljni.

A za dame pitanje..
Koliko obraćate pažnju na obuću muškarca? Da li ''svom čoveku'' vi birate obuću?

kojica
30-09-2011, 14:15
A jel se obuvate vi uopšte? :hm:

mica
02-10-2011, 00:04
:nene: ko ce sad, na ovu skupocu jos da bira cipele :qq:
Ja sam obuvala. mog bivseg, vazda je kupovao neke ruzne cipele. Volim muskarce u koznim sandalama, leti ili mokasinama, recimo. :)

Sarmica
02-10-2011, 00:51
Pitanje za gospodu..
Koliko vodite računa pri izboru obuće? Da li vam je na prvom mestu udobnost ili
je važnije šta se ženama sviđa?
Za žene već znamo da su u stanju da hodaju u svačemu, samo da vi budete zadovoljni.

A za dame pitanje..
Koliko obraćate pažnju na obuću muškarca? Da li ''svom čoveku'' vi birate obuću?

Otkud znam...ja samo nešto ne volim te muške sandale,eto:aha:...
A ne biram ja,ovaj moj uvek doteran,msm taki poso valjda,i fino to on ume da odabere vala:hm:

DaDole
02-10-2011, 10:17
Ne znam zašto,ali još od malena prvo bih pogledala u cipele kad nekog sretnem..i tu se ništa nije promijenilo..za mene muška cipela(u najširem smislu od patika ,natikača,sandala itd)v govori mnogo o muškarcu,čak više nego o ženi..
gledajući mu u noge možete otkriti mnogo toga:haha:

причалица
02-10-2011, 10:17
da, a nročito ako obuje nanule :lol:

Tibi
02-10-2011, 11:45
Od kada se secam sebe, bilo mi je vazno sta nosim na nogama:), udobna cipela je meni jako vazna, a one su samo od rucno radjenih cipela.
Patike skoro nikada ne nosim, osim kada igram tenis.
Mislim da muskarci daleko bolje "odrzavaju" cipele od zeMskih. Svakodnevno odrzavanje je vazno za dugi vek i udobnost istih:kafa:

DaDole
02-10-2011, 11:55
da, a nročito ako obuje nanule :lol:

muškarci ne nose nanule,pričo..sem,ako nisi mislila nešto drugo reći,a nadam se da nisi:)

DaDole
02-10-2011, 11:58
Od kada se secam sebe, bilo mi je vazno sta nosim na nogama:), udobna cipela je meni jako vazna, a one su samo od rucno radjenih cipela.
Patike skoro nikada ne nosim, osim kada igram tenis.
Mislim da muskarci daleko bolje "odrzavaju" cipele od zeMskih. Svakodnevno odrzavanje je vazno za dugi vek i udobnost istih:kafa:
zaista džentlmenski pristup:)
ručno rađenja cipela je savršenstvo,bilo da je muška ili ženska,ali nije pristupačna svakom..recimo kod nas je vrlo rijetko da se može naći dobar majstor..ali onda se trkne napolje:)
talijanska kožna cipela:) naprimjer:aha:

причалица
02-10-2011, 12:31
muškarci ne nose nanule,pričo..sem,ako nisi mislila nešto drugo reći,a nadam se da nisi:)

pa jesam :sojka: htela sam nešto drugo reći. znam da pravi muškarci ne bi nanule ni pogledali.

DaDole
02-10-2011, 12:32
pa jesam :sojka: htela sam nešto drugo reći. znam da pravi muškarci ne bi nanule ni pogledali.

eto,džaba sam se nadala da nisi:hm:

Tibi
02-10-2011, 13:05
zaista džentlmenski pristup:)
ručno rađenja cipela je savršenstvo,bilo da je muška ili ženska,ali nije pristupačna svakom..recimo kod nas je vrlo rijetko da se može naći dobar majstor..ali onda se trkne napolje:)
talijanska kožna cipela:) naprimjer:aha:

Za musku obucu najbolju prave Budimpestanske Manufakture Vass i Dinkelacker:), od Italijana je za mene najdrazi Lorenzo Banfi, na zalost, sve teze je doci do dobre obuce:neutral:
Ko drzi do dobre obuce, nije mu skupo, jer dobre cipele izdrze deset godina najmanje a...kalkulacija onda stima, ispadnu jeftine:aha::)

причалица
02-10-2011, 13:07
jer dobre cipele izdrze deset godina najmanje

dakle, tiberije...ne mogu da verujem da nosiš jedne cipele 10 godina :qq: pa kakve god da su.

Tibi
02-10-2011, 13:09
dakle, tiberije...ne mogu da verujem da nosiš jedne cipele 10 godina :qq: pa kakve god da su.

Ne nosis jedne cipele, nosim...sest-sedam, ali vecina je starija od deset godina:eek: i...lepo izgledaju jos uvek, kao nove:)

DaDole
02-10-2011, 13:10
Za musku obucu najbolju prave Budimpestanske Manufakture Vass i Dinkelacker:), od Italijana je za mene najdrazi Lorenzo Banfi, na zalost, sve teze je doci do dobre obuce:neutral:
Ko drzi do dobre obuce, nije mu skupo, jer dobre cipele izdrze deset godina najmanje a...kalkulacija onda stima, ispadnu jeftine:aha::)

tako je to i sa ženskim cipelama..nikad nisu preskupe kad su baš kvalitetne kao recimo njemački Geox..

причалица
02-10-2011, 13:13
Ne nosis jedne cipele, nosim...sest-sedam, ali vecina je starija od deset godina:eek: i...lepo izgledaju jos uvek, kao nove:)

ne znam...izgubim volju da nosim neke cipele ako ih viđam duže vreme :( pa taman da su zlatne.

Lupe
02-10-2011, 13:14
meni su muske cipele sve do jedne iste, jedino sto neke imaju pertle, neke ne. tako da, moj odgovor je, moj muskarac treba mene dizuje iz cipela. (i bukvalno i metaforicno)

причалица
02-10-2011, 13:16
Mislim da muskarci daleko bolje "odrzavaju" cipele od zeMskih

pa to sad nisam sigurna....sećam se kako je moja majka čistila cipele mom ocu svako jutro....a ja to nisam htela da radim mm-u, neka čisti sam.

Tibi
02-10-2011, 13:17
tako je to i sa ženskim cipelama..nikad nisu preskupe kad su baš kvalitetne kao recimo njemački Geox..

Geox je Italijanski;), ali nema veze. Ja kupujem samo maloj od njih, za mene nije dovoljno...elegantan i kvalitetan:neutral:, za Dame ima vec lepsi izbor.
Recimo, ja imam cipele od Alden-a (Americki proizvodjac), Lorenza Banfi-ja, Vass-a, Aldo Brue i Ludwig Reiter-a:), nikada ne "osecam" da nosim cipele.

Lupe
02-10-2011, 13:17
haha, pa ono jest, dok očiste njegove, ne ostane im snage za svoje. :haha:

Tibi
02-10-2011, 13:18
pa to sad nisam sigurna....sećam se kako je moja majka čistila cipele mom ocu svako jutro....a ja to nisam htela da radim mm-u, neka čisti sam.

Kakav je to muskarac kada mu drugi ciste cipele:eek::krsti:
Osim...Romi na ulici, ali ih nema vise:cry:

причалица
02-10-2011, 13:19
Kakav je to muskarac kada mu drugi ciste cipele:eek::krsti:
Osim...Romi na ulici, ali ih nema vise:cry:

pa balkanac :raz_128: imao je ženu koju je naučio da čisti cipele, eto. i bio je uvek ljut kad nije to uradila, sećam se.

Tibi
02-10-2011, 13:21
pa balkanac :raz_128: imao je ženu koju je naučio da čisti cipele, eto. i bio je uvek ljut kad nije to uradila, sećam se.

I ja sam Balkanac al sam uvek cistio sam sebi cipele, nume to niko tako dobro, to je...nauka:pusi:

причалица
02-10-2011, 13:23
I ja sam Balkanac al sam uvek cistio sam sebi cipele, nume to niko tako dobro, to je...nauka:pusi:

e pa tu nauku je izučio i on, pa je podučio majku ...to su balkanci.... a ti si već neka polugermanska varijanta :lol:

Tibi
02-10-2011, 13:24
e pa tu nauku je izučio i on, pa je podučio majku ...to su balkanci.... a ti si već neka polugermanska varijanta :lol:

Jok, ja sam cisti Srbin, samo izumiru taki:pusi:

причалица
02-10-2011, 13:26
Jok, ja sam cisti Srbin, samo izumiru taki:pusi:

pa jes...ni ovaj više nije na zemlji :( a imao je uvek cipele picikato.

Tibi
02-10-2011, 13:28
pa jes...ni ovaj više nije na zemlji :( a imao je uvek cipele picikato.

Ne kaze se uzalud...cipela glavu cuva a kapa je kvari:g:
A sta bi sa njime:eek:

причалица
02-10-2011, 13:29
Ne kaze se uzalud...cipela glavu cuva a kapa je kvari:g:
A sta bi sa njime:eek:

pa nije on tema, nego cipele.

Tibi
02-10-2011, 13:29
pa nije on tema, nego cipele.


Izvini:rumenko:, zaboravih da nismo na chatu:qq:

mikili
02-10-2011, 19:27
ne znam da li su i drugi muskarci takvi,meni je zanimljivo to sto moj muz kupuje uvek iste cipele.mogu se razlikovati po boji ili nekom sitnom detalju,ali uglavnom je to isti model..kad sam mu to pomenula ,tvrdio je da nisam u pravu,ali jesam,iako on u tome ne vidi nista cudno...

supermen*prvi
02-10-2011, 20:35
Ako bi zenske mene cenile po cipelama tako niske ocene ne mogu brojcano da se iskazu. :sad:

kojica
02-10-2011, 20:39
Daj da vidimo te cipele. :palac:

DaDole
03-10-2011, 12:38
ne znam da li su i drugi muskarci takvi,meni je zanimljivo to sto moj muz kupuje uvek iste cipele.mogu se razlikovati po boji ili nekom sitnom detalju,ali uglavnom je to isti model..kad sam mu to pomenula ,tvrdio je da nisam u pravu,ali jesam,iako on u tome ne vidi nista cudno...
muškarci su malo jednostavniji i praktičniji od nas :)