PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kada je trenutak da upoznate dečka sa decom?



kojica
30-09-2011, 08:37
Da li da upoznate decu sa svojim emotivnim partnerom? Ovo pitanje je neminovnost
posle razvoda, adaptacije na samostalan život i zato budite iskreni prema sebi. Ukoliko
je to zaista stabilna veza u kojoj oboje imate ozbiljne namere, predstavite izabranika
deci - ukoliko ste nesigurni svi će biti povređeni i zbunjeni.


U kojim situacijama se odlučujete na ovaj korak, a u kojim ne?

причалица
30-09-2011, 08:40
kakvo je vreme došlo...da se dečko upoznaje sa decom :qq:

koto
30-09-2011, 15:34
e dobro pitanje...:raz_023:

kojica
30-09-2011, 15:52
Samo odgovora nema.. :sad:

koto
30-09-2011, 15:55
nema...:sad:

Man
30-09-2011, 15:56
Nikad nije pravi trenutak :aha:

kojica
30-09-2011, 16:03
U bre, al ste se smorili.. :lol:

Pa valjda deca imaju pravo da znaju u kakvom svetu žive? Ili nemaju.. :hm:

koto
30-09-2011, 16:04
pa nemam pojma kojice, sta znaci u kakvom svetu zive?
valjda treba prvo voditi racuna o njihovoj stabilnosti i emocijama, pa tek onda o njihovim pravima?

Man
30-09-2011, 16:05
Sve što bi ih povredilo ne moraju da znaju :aha:

kojica
30-09-2011, 16:08
pa nemam pojma kojice, sta znaci u kakvom svetu zive?
valjda treba prvo voditi racuna o njihovoj stabilnosti i emocijama, pa tek onda o njihovim pravima?

U svetu u kome se mama i tata ne vole?

aaaa.. vidi Mana...

E sad ste i mene izbedačili.. :lol: odustajem...

причалица
30-09-2011, 16:11
čekaj vako....kolika su deca?
ako su deca baš mala, onda to (mislim bar) treba uraditi kad ste oboje sigurni da ćete živeti zajedno i sve tako...a ako nisu baš mala, nego su već, na primer, kao moja deca (18 i 20 godina), onda ne znam šta bih...jer nisam sigurna da bi sa mnom ovakvom iko želeo da ima nešto što je trajno...
nego na primer, kao ''idem na odmor sa tim i tim čovekom''...a one pitaju ''ko je taj?''...
- pa da ga upoznate?
opcija 1. ''hoćemo''
opcija 2. '' ma ne''
opcija 3. ''šta nas briga''

ako je odgovor pod 1. onda se upoznaju, a ko je pod 2. i 3. onda ništa.....bar tako missim, sad, ne znam kako ću da missim sutra.

koto
30-09-2011, 16:13
U svetu u kome se mama i tata ne vole?

aaaa.. vidi Mana...

E sad ste i mene izbedačili.. :lol: odustajem...
aha, ovde govorimo o varijanti gde su mama i tata jos zajedno, al svraljaju?
sori, nisam ukacila

причалица
30-09-2011, 16:14
aha, ovde govorimo o varijanti gde su mama i tata jos zajedno, al svraljaju?
sori, nisam ukacila

nisam ja to tako shvatila :( taman posla, kakav dečko onda :pada:

kojica
30-09-2011, 16:16
aha, ovde govorimo o varijanti gde su mama i tata jos zajedno, al svraljaju?
sori, nisam ukacila

:haha:

Kako si sad to zaključila? :lol:

koto
30-09-2011, 16:20
U svetu u kome se mama i tata ne vole?

aaaa.. vidi Mana...

E sad ste i mene izbedačili.. :lol: odustajem...
pa decko moza da ima veze sa mamom i tatom samo ako su mama i tata jos skupa..
ako nisu, to se valjda podrazumeva?
nidje veze..

kojica
30-09-2011, 16:22
Pa šta znam.. možda se deca nadaju da će se tata i mama pomiriti.. :hm:

zapravo deca nikada ne prestaju tome da se nadaju.. a taj treći im samo kvari iluzije...

koto
30-09-2011, 16:22
inace, ozbiljno..ako je veza klimava, povrsna ili sta znam..zasto opterecivati decu time?
ako je stabilna, ako postoji zelja za nekakvom zajednickom buducnoscu, onda valjda treba i decu ukljuciti u tu pricu..
ali to ipak svako odredje za sebe, u zavisnosti od uzrasta dece, od odnosa unutar porodice, od karaktera coveka..sta znam. klizav teren.

koto
30-09-2011, 16:24
Pa šta znam.. možda se deca nadaju da će se tata i mama pomiriti.. :hm:

zapravo deca nikada ne prestaju tome da se nadaju.. a taj treći im samo kvari iluzije...
gluposti.
ja sa razvedena 7 godina. nikad me ni jedno dete nije upitalo dal cemo se pomiriti.
cak, kad je stariji sin slavio sa ocem 18 rodjendan, pa me otac zvao jel u restoran, klinac me zamolio da ne dodjem..:rile:

kojica
30-09-2011, 16:26
E dobro..

Sad mi onda nije jasno, šta tu povređuje decu? :hm:

причалица
30-09-2011, 16:27
E dobro..

Sad mi onda nije jasno, šta tu povređuje decu? :hm:

pa to što je tata najbolji....kako ne shvataš.

kojica
30-09-2011, 16:29
pa to što je tata najbolji....kako ne shvataš.

pa i ne shvatam.. :bela: što li se upetljavam u ovakve teme...

причалица
30-09-2011, 16:31
kako bwe kojice....ti si pametna žena.
deca ne gledaju nas kao muža i ženu nego kao roditelje. ćale je najbolji i mama je najbolja ako su u ugroženom statusu. missim, bilo ko da je ugrožen - ili mama ili tata. u tom slučaju je upoznavanje dece sa eventualnom konkurencijom baš pipava stvar.
pogotovo ako su ljudi u godinama kada mogu još dece da imaju :pada:

koto
30-09-2011, 16:42
alo bre kojice..deca su nezna bica..bilo da odbijaju kontakt iz srataha da ce zidati time drugog roditelja, bilo da se opuste, vezu pa veza propadne..
zamislis situaciju, gde osim ranjenog srca treba i deci da obasnjavas gde je cika koji je do juce bio u vasoj kuci svaki dan..
misim nije mi se desilo, ja nisam imala tako ozbiljnu vezu da bih dovela sebe u takvu situaciju, ali me samo pomisao jezi do koske.

supermen*prvi
30-09-2011, 17:50
alo bre kojice..deca su nezna bica..bilo da odbijaju kontakt iz srataha da ce zidati time drugog roditelja, bilo da se opuste, vezu pa veza propadne..
zamislis situaciju, gde osim ranjenog srca treba i deci da obasnjavas gde je cika koji je do juce bio u vasoj kuci svaki dan..
misim nije mi se desilo, ja nisam imala tako ozbiljnu vezu da bih dovela sebe u takvu situaciju, ali me samo pomisao jezi do koske.Pa mene si ladno upoznala sa decom a jos nismo bili ni ljubavnici. :haha: :haha: :haha:

kojica
30-09-2011, 17:57
Pa mene si ladno upoznala sa decom a jos nismo bili ni ljubavnici. :haha: :haha: :haha:

ti to hoćeš da kažeš da si dečko.. :hm:

supermen*prvi
30-09-2011, 18:07
ti to hoćeš da kažeš da si dečko.. :hm:To jesam al nisam ljubavnik (na nivou) :lol: Nemos od Nere ni da mrdnes. :sad:

причалица
30-09-2011, 21:04
To jesam al nisam ljubavnik (na nivou) :lol: Nemos od Nere ni da mrdnes. :sad:

o bouže :krsti: kakva je napast ovaj ilke :raz_114:

mica
02-10-2011, 00:22
Nema repera za pravi trenutak. Kao ni za pogresan. Moja deca su, sa suprotne strane vec upoznali dve devojke. naravno, predstavljene su kao drugarice, ali oni nisu blesavi. Bilo im je jako tesko, videlo se po njima, ali su pregurali. Kontam da, ako dodje do situacije u kojoj cu ja, opet imati partnera, sa kojim se vidjam, da cu ih upoznati, necu ga kriti kao posast. Za pocetak, moj drug, kasnije ako se pokaze, bice onos to jeste. I oni moraju da znaju da zivot ide dalje za sve, necu moci od svega da ih zastitim.