PDA

Pogledaj Punu Verziju : Četvrtina devojaka razočarana načinom na koji su zaprošene



kojica
30-09-2011, 08:48
Zbog velikih očekivanja, oko 26 odsto žena se žali što ih njihov dečko nije zaprosio na
originalniji, romantičniji način. Istraživanje magazina "Men's Health" otkrilo je i da je
četvrtina žena razočarana vremenom, mestom ili načinom prosidbe.

Da li je zaista tako važno?

Za žene..
Da li ste vi razočarani?

Na koji način vas je zaprosio?

Za muškarce..
Na koji način ste je zaprosili ili na koji način bi to uradili?

kojica
30-09-2011, 13:11
Ja nisam ni zaprošena. :hm: Ne znam ni kako sam se udala.

I to sam shvatila tek posle par godina braka.

ribizla
30-09-2011, 13:14
mene niko nije zaprosio jos :kk:

kojica
30-09-2011, 13:15
ni mene.. :kk:

Sandokan
30-09-2011, 13:20
ni mene :kk:, doduše nisam ni ja :aha:

Sandokan
30-09-2011, 13:24
Sad kada biK od neke isko ruku .... temeljnije bi prišao tom momentu :aha: bar danas ima originalnih ideja kolko ti volja .... i naravno da ne možeš svakoga zaprositi na isti način :aha:

vidi mukicu :pada:

http://www.youtube.com/watch?v=5quQzpTCY6U

ribizla
30-09-2011, 13:27
:qq: jadan decko :kk:

mikili
30-09-2011, 14:20
sto jadan?mislim da su optereceni tom zeljom da budu originalni,da uopste nisu sigurni da li devojka zeli da se uda za njih,nisu razgovarali o toj opciji i sad je stavi pred gomilu osoba i pred svrsen cin i ona bi trebala da bude odusevljena?postenije je sto ga je odbila..

причалица
30-09-2011, 14:34
ne znam, meni lično je taj čin dosta bezvezan...prosto, to čekanje da te neko zaprosi je na neki način ponižavajuće. bar za mene je bilo....missim, ako hoćeš da živimo zajedno - hajde, a ako nećeš - daj da se rasturamo....šta će mi više izlasci po kafićima, bioskopima, pozorištima...za mene je udaja značila kvalitativnu promenu u životu i nije postojala rečenica koja bi mogla da je zameni.
e sad, posle toliko godina....dobila sam šta sam tražila :lol:

mihaela
18-11-2011, 23:30
Prvi put sam bila razočarana kako sam zaprošena.Baš bezveze.
Drugi put divno :bisa:

mona
19-11-2011, 03:51
Ja nisam ni zaprošena. :hm: Ne znam ni kako sam se udala.

I to sam shvatila tek posle par godina braka.
bas to htedoh da te zapitam kako :kk:

mica
23-11-2011, 11:15
Zbog velikih očekivanja, oko 26 odsto žena se žali što ih njihov dečko nije zaprosio na
originalniji, romantičniji način. Istraživanje magazina "Men's Health" otkrilo je i da je
četvrtina žena razočarana vremenom, mestom ili načinom prosidbe.

Da li je zaista tako važno?

Za žene..
Da li ste vi razočarani?

Na koji način vas je zaprosio?

Za muškarce..
Na koji način ste je zaprosili ili na koji način bi to uradili?


Ajoj, pa ja i nisam bila zaprosena, bio ej samo dogovor. Jetse u nekom trenutku, kad smo bili na dva dana pred vencanja, napravio predstavu gde je kleknuo na koleno i zaprosio me...Lanicem njegovim. Njemu je to bila dobra ideja, da malo promeni tradiciju, ja sam ga zezala i rekla, ma ne, svasta, necui da sudajem mlada:) Bilo je, nekako simpaticno...Ne znam, mozda ja nisam relevatna, ali meni je to, bzvz,...Nekako se, vec zna, nakon zabavljannja da li ta veza ide ka braku ili ne, pa je taj postupak, po meni, vise farsa...Ali kao sto rekoh, to sam, samo ja :palac:

Ljena
14-03-2012, 16:00
Sta znam, ako dodje do toga bice to nesto neobicno, ali samo zbog njegove licnosti. Kao mladjoj mi je bio bitan nacin na koji ce me neko zaprositi, ali sada gledam da li je ta osoba prava ili ne :g: Verujem da neke devojke potajno zele ekstravagantnu prosidbu, ali samo zbog prevelikog uticaja zapadnjaka. Zna se kako se to na Balkanu radi :lol: