PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dragi, prvi si



DaDole
03-10-2011, 12:25
Himenoplastika je sve češća intervencija vraćanja nevinosti.Novo djevičanstvo košta 500 evra.
Uništava li se ovim elementarno dostojanstvo,da li je urota protiv majke prirode ili tek druga šansa?
Počinje li sa ovim prva laž žene:zrika:

kojica
03-10-2011, 12:28
Ma hajde boga ti.. :aha: pa za te pare kuću mogu da kupim...

DaDole
03-10-2011, 12:34
Ma hajde boga ti.. :aha: pa za te pare kuću mogu da kupim...
misliš da je puno para:qq:

Sarmica
03-10-2011, 13:04
Himenoplastika je sve češća intervencija vraćanja nevinosti.Novo djevičanstvo košta 500 evra.
Uništava li se ovim elementarno dostojanstvo,da li je urota protiv majke prirode ili tek druga šansa?
Počinje li sa ovim prva laž žene:zrika:

Prva?:pada:
Bolje rečeno poslednja...dno dna:aha:

DaDole
03-10-2011, 13:10
Prva?:pada:
Bolje rečeno poslednja...dno dna:aha:
pa tako započinje..to je prvo što mu slaže, ma kako bilo ispod svake granice dostojanstva..mislim kad jednom slaže tako nešto krupno...šta da se od te osobe može dalje očekivati..:hm:
ali,ta himenoplastika postaje trend koji se negdje usput obavlja po instant receptu kao i botoks...
u nekim slučajevima je možda i opravdano,naprimjer silovanje ili slično..ali da se tako nešto stavi maltene na industrijsku traku,mnogo je..
i šta uopšte znači biti prvi..

Sarmica
03-10-2011, 13:12
A ček' a nije mi nikako jasno zašto se rade takve stvari?Kad ti sama znaš da to nije istina,znaš sve kako šta treba,msm jedino i pamćenje da izbrišeš pa sve ispočetka:kojica:

mrav
03-10-2011, 13:14
kako zasto pa vis da oce da se uda za sejka, sad sto covek nema lupu i ono sokocalo za pregled usiju da proveri savove to je druga stvar.
uf bre sto sam gadan

DaDole
03-10-2011, 13:17
A ček' a nije mi nikako jasno zašto se rade takve stvari?Kad ti sama znaš da to nije istina,znaš sve kako šta treba,msm jedino i pamćenje da izbrišeš pa sve ispočetka:kojica:
..pa zbog Njega:qq: On hoće da bude Prvi inače od zajedničkog života nema ništa..imaš takvih primitivnih shvatanja koliko hoćeš..a ima i druga strana "medalje"..ona se malo provodila,pa šajcala,pa trenirala ..pa želi da manipuliše tako što će sakriti dokaz o tome i u Njegovim očima biti prava:)
zamisli,legnu prve bračne noći..a ona majstorica:haha::haha:
čovjek se u čudu čudi.al i tu ga doskoči..kaže da je prirodno talentovana:zrika:

Sarmica
03-10-2011, 13:17
:raz_114:
dzaba šeiku pare kad je glumpav:lol:

DaDole
03-10-2011, 13:18
kako zasto pa vis da oce da se uda za sejka, sad sto covek nema lupu i ono sokocalo za pregled usiju da proveri savove to je druga stvar.
uf bre sto sam gadan

nema tu šavova mrave:) :g:

Sarmica
03-10-2011, 13:18
..pa zbog Njega:qq: On hoće da bude Prvi inače od zajedničkog života nema ništa..imaš takvih primitivnih shvatanja koliko hoćeš..a ima i druga strana "medalje"..ona se malo provodila,pa šajcala,pa trenirala ..pa želi da manipuliše tako što će sakriti dokaz o tome i u Njegovim očima biti prava:)
zamisli,legnu prve bračne noći..a ona majstorica:haha::haha:
čovjek se u čudu čudi.al i tu ga doskoči..kaže da je prirodno talentovana:zrika:


ja ja naturlich:lol:
ja na ovu temu ustvari uopšte nemam komentar:lol:

DaDole
03-10-2011, 19:04
ja ja naturlich:lol:
ja na ovu temu ustvari uopšte nemam komentar:lol:

to je divno:)

Sarmica
04-10-2011, 06:51
Pa šta se duriš kad sam ograničena kao balkon,i numem ovakve stvari da skapiram:kk:

DaDole
04-10-2011, 08:38
Pa šta se duriš kad sam ograničena kao balkon,i numem ovakve stvari da skapiram:kk:

ma ne durim se,kažem da je to divno baš zato što ne kapiraš,što ti je to kao pojava nepojmljivo..to je bio kompliment milojka...bouže:)

Man
04-10-2011, 21:18
ja nikad nisam bio prvi, uvek drugi :kk:

ribizla
04-10-2011, 21:21
mislim cekaj.. koji je cilj ponovo gobiti nevinost?! :hm:
zar nije bilo dovoljno jednom?!
ili idemo po sistemu.. ulazimo nevine u brak!? sa 35 godina?! jaoj muzu znas... ja nisam jos to probala.. bla bla.. sa 35 godina.. ma da :facepalm:
a ovamo.. hoce da razvali krevet :haha:

(izvinjavam se na prostakluku :bela: )

nema cenu devicanstvo. (makar ono pravo) .. a ovo veshtacko.. stavila bih da bude tek toliko skupo da ne moze svako da ga priushti :aha:

Sandokan
04-10-2011, 21:21
Joj čito sam pre neki dan da će neka naša manekenka što se zabavljala sa sinom poznate pevaljke, da uradi tu himenoplastiku jer treba da se uda za nekog šeika :pada:
Nego el to stvarno toliko bitno .... ne znam :hm:

DaDole
05-10-2011, 08:59
ja nikad nisam bio prvi, uvek drugi :kk:
pa svi su drugi mane:)

DaDole
05-10-2011, 09:01
Joj čito sam pre neki dan da će neka naša manekenka što se zabavljala sa sinom poznate pevaljke, da uradi tu himenoplastiku jer treba da se uda za nekog šeika :pada:
Nego el to stvarno toliko bitno .... ne znam :hm:
nekim očito jeste..zamisli taj nivo podvale,taj stepen laži koja se kasnije vjerovatno kao grudva sa vrha ledenog brijega počne kotrljati..

mikili
05-10-2011, 10:08
meni je odvratna i sama pomisao da je nekome stalo do toga..i cini mi se da vodi u dalju degradaciju i unistavanje svakog dostojanstva..

DaDole
05-10-2011, 12:19
meni je odvratna i sama pomisao da je nekome stalo do toga..i cini mi se da vodi u dalju degradaciju i unistavanje svakog dostojanstva..

upravo tako..ali makijavezilam nema granica:aha:

Lujka
05-10-2011, 13:58
Cula sam jos pre jedno godinu-dve dana za tu masovnu pojavu a razlog je bio:
Idu nase devojke (nevine) u krajeve gde je nevinost na ceni pa tako obrnu par krugova, vrate se kuci pune love i onda krenu u novi, "bolji zivot".
Da li je to zaista istina ili ne, ne znam al' da mi je to odvratno.. ne mogu vam opisati.

mica
06-10-2011, 05:05
pa ono, zato je meni mnogo dobro, keve mi :lol: Mislim, ja uvek svakoj devojKi mogu da kazem, e, prva si :lol:

причалица
06-10-2011, 07:11
ne razumem što je to bitno...i da je prvi i da nije.

DaDole
06-10-2011, 07:42
ne razumem što je to bitno...i da je prvi i da nije.

pa pričo,naravno da nije bitno,ali zamisli sredinu u kojoj to ne da je bitno,već je eliminatorno..nije bilo tako davno kad su svekrve iznosile plahte i širile ih ponosno komšinicama:qq: