PDA

Pogledaj Punu Verziju : Australija: 357 žena prošetalo u bikiniju



Ometač
05-10-2011, 07:32
http://razbibriga.net/clear.gif

Ometač
05-10-2011, 07:33
SIDNEJ - Grupa od 357 žena u minijaturnim bikinijima prošetalo se jednom australijskom
plažom i tako oborilo Ginisov rekord najveće parade u bikiniju, piše list "Herald san".

Manifestacija je održana prošlog vikenda u letovalištu Surferski raj, na čuvenoj Zlatnoj
obali, u australijskoj državi Kvinslend.

"Imamo prelepe plaže, prelepu obalu, i prelepe mlade žene sa smislom za zabavu", kazao
je jedan od organizatora koji je Surferski raj proglasio novom svetskom prestonicom
bikinija.


U paradi je na početku učestvovala 361 žena, ali je četiri njih diskvalifikovano jer su im
kupaći kostimi bili "preveliki".


Prethodni rekord od 332 žene u bikiniju postavljen je 2010. na Kajmanskim ostrvima.

Ometač
05-10-2011, 07:33
http://www.youtube.com/watch?v=3pH1vyP1IVI&feature=player_embedded

kojica
05-10-2011, 10:35
SIDNEJ - Grupa od 357 žena u minijaturnim bikinijima prošetalo se jednom australijskom
plažom i tako oborilo Ginisov rekord najveće parade u bikiniju, piše list "Herald san".

Manifestacija je održana prošlog vikenda u letovalištu Surferski raj, na čuvenoj Zlatnoj
obali, u australijskoj državi Kvinslend.

"Imamo prelepe plaže, prelepu obalu, i prelepe mlade žene sa smislom za zabavu", kazao
je jedan od organizatora koji je Surferski raj proglasio novom svetskom prestonicom
bikinija.


U paradi je na početku učestvovala 361 žena, ali je četiri njih diskvalifikovano jer su im
kupaći kostimi bili "preveliki".

Prethodni rekord od 332 žene u bikiniju postavljen je 2010. na Kajmanskim ostrvima.

Pa im je spao kupaći ili šta? :hm:

Sandokan
05-10-2011, 10:37
moš misliti prošetalo 357 žena u kupaćem :haha: ..... aj da se desilo u Rijadu pa da razumem čudjenje :lol:

kojica
05-10-2011, 10:37
Pa oborili su ginisov rekord... :lol:

Sarmica
05-10-2011, 10:39
Pa to i ja tela da rečem...pa šta ako su se prošetale?:undecided:...pa na svakoj plaži svakodnevno ima toliko i više devojaka:hm:
A šta ja znam,ja sam seljanka:raz_088:

mrav
05-10-2011, 10:40
mislim da nije u pitanju koliko ih je bilo nego sto su setale
da su stajale na jednom mestu niko ne bi ni primetio