PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zašto žene provode sate ispred ogledala?



Ometač
05-10-2011, 07:48
Najnovije istraživanje provedeno na dve hiljade devojaka u dobu od 18 do 30 godina
pokazalo je se žene doteruju kako bi impresionirale, ne muškarce, nego druge žene!

Njihova sposobnost da sate i sate provedu pred ogledalom ima samo jedan razlog - zadiviti
konkurenciju.

Čak šest od njih deset priznalo je da odevnu kombinaciju bira razmišljajući o tome kakav će
utisak ona ostaviti na prijateljicu, a ne na partnera.

'Potpuna je zabluda da žene izgledom žele impresionirati suprotni pol", izjavila je portparol
kompanije Simple skincare, koja je i organizirala ovo istraživanje.

Ometač
05-10-2011, 07:48
'To što je cilj njihovog sređivanja divljenje drugih žena i nije tako iznenađujuće. Po prirodi
stvari žene se bolje razumeju u modu, šminku i trendove, pa je logično da devojke žele
potvrdu 'stručnjaka.'

Rezultati su pokazali da dve trećine žena misli da će njihov partner reći 'lepo izgledaš'
samo radi reda, bez obzira na to koliko su vremena i truda uložile u uređivanje, a čak 48
posto priznaje da ih više razveseli kada im kompliment udeli nepoznata žena nego njen
muškarac.

Više od polovine njih izjavilo je da se nikad ne bi doterivalo samo da bi se svidele nekom
muškarcu, a 22 posto njih ide priznalo je da im uopšte nije bitno šta muškarci misle o
njihovom izgledu.

Objašnjenje mnogi vide u činjenici što 26 posto lepšeg pola smatra da se njihov partner
ne razume u modu, a živcira ih i to što nikad ne primeti novu frizuru, haljinu ili šminku,
piše Daily Mail.

kojica
05-10-2011, 08:18
Ja ogledalo zaobilazim u širokom luku. Jel to zato što nemam konkurenciju? :hm:

DaDole
05-10-2011, 08:21
Ja se uvijek sređujem i dotjerujem prvenstveno zbog sebe..volim kad se pogledam u ogledalu biti zadovoljna i nasmiješiti se..a bogami i zbog muškaraca,pa tek naposljetku zbog drugih žena:) ne ulazim u statistiku:)

kojica
05-10-2011, 08:23
jesi li ti to upotrebila množinu.. :qq: najgora si..

Možeš se srediti samo za jednog muškarca i da moliš boga da su ostali ćoravi.

DaDole
05-10-2011, 08:26
jesi li ti to upotrebila množinu.. :qq: najgora si..

Možeš se srediti samo za jednog muškarca i da moliš boga da su ostali ćoravi.
jest množina,dobro si primijetila:stidljiva:
neće jezik neg pravo:)
najgora sam od sve djece:kojica:

Sarmica
05-10-2011, 10:26
Ja se uvijek sređujem i dotjerujem prvenstveno zbog sebe..volim kad se pogledam u ogledalu biti zadovoljna i nasmiješiti se..a bogami i zbog muškaraca,pa tek naposljetku zbog drugih žena:) ne ulazim u statistiku:)

Što ja tebe volem kasi taka iskrena:bisa:

Ja vala zbog sebe i šta me briga šta će ko da kaže.

DaDole
05-10-2011, 10:47
Što ja tebe volem kasi taka iskrena:bisa:

Ja vala zbog sebe i šta me briga šta će ko da kaže.
Hvala:) Danas je sve teže biti iskren..pa i obrukati se ,ko ja gore za tu množinu:)
Volim ja komplimente kao isvaka žena,al najslađi mi je onaj koji dam sama sebi- jer sam samokritična:)

mona
05-10-2011, 11:02
Najnovije istraživanje provedeno na dve hiljade devojaka u dobu od 18 do 30 godina
pokazalo je se žene doteruju kako bi impresionirale, ne muškarce, nego druge žene!

Njihova sposobnost da sate i sate provedu pred ogledalom ima samo jedan razlog - zadiviti
konkurenciju.

Čak šest od njih deset priznalo je da odevnu kombinaciju bira razmišljajući o tome kakav će
utisak ona ostaviti na prijateljicu, a ne na partnera.

'Potpuna je zabluda da žene izgledom žele impresionirati suprotni pol", izjavila je portparol
kompanije Simple skincare, koja je i organizirala ovo istraživanje.
Netacno, ogledalo koristim funkcionalno...
Kako bi se inace nasminkala...
Ili videla kako mi nesto stoji od garderobe...

mikili
05-10-2011, 11:49
more ja zbog sebe ,ali da bi me drugi primetili...iskreno za zene me bas briga sta ce da misle,volim kad primetim muske poglede..

mona
05-10-2011, 11:54
more ja zbog sebe ,ali da bi me drugi primetili...iskreno za zene me bas briga sta ce da misle,volim kad primetim muske poglede..
pametno:)

kojica
08-10-2011, 09:51
nači tako mona... :hm: nisam to od tebe očekivala...

naš kad ću više da komentarišem slike ovih što ih ne zanima moje mišljenje.. :lakat:

причалица
08-10-2011, 11:28
sate? :nene: konkurencija :ko:

Nežnicah
17-10-2011, 14:36
Ja ne bas sate, ali minute provodim ispred ogledala, pogotovo onog u kupatilu, jer ga ukucani tako lepo umusave prskajuci sapunicom i pastom za zube :raz_128: A ja kad ga vidim onako istackanog dobijem nervni slom.
Nego, evo i da se uozbiljim, visim pred ogledalom zaista minimalno, tek koliko mi je potrebno da namazem lice, da se ocesljam, bacim pogled pre izlaska iz kuce... ili kada smisljam kako bih se osisala pa onda namestam kosu i merkam se.

Rosa
17-10-2011, 14:41
Paa zbog drugih jel :hm: Mislim ja sam sebi dobra i u pižami Mardž Simpson :hm:

причалица
17-10-2011, 15:26
evo, jutros sam merila vreme - 2.5 minuta da se umijem (ne računam pranje zuba) i da se namažem kremicama....a kasam išla na posao, našminkam se za 3.2 minute. je l mnogo? nije.

kojica
17-10-2011, 17:45
bilo bi dobro da provodim sate pred ogledalom.. onda ne bih imala kad da jedem.. :sad:

ribizla
17-10-2011, 17:49
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.”
– Vilijem Takerej

Sandokan
17-10-2011, 18:10
Paa zbog drugih jel :hm: Mislim ja sam sebi dobra i u pižami Mardž Simpson :hm:

Cenim da ti Homer onda neće smetati :lol:

причалица
17-10-2011, 18:25
bilo bi dobro da provodim sate pred ogledalom.. onda ne bih imala kad da jedem.. :sad:

nikad mi nije bilo jasno kad neko okači sliku neke grozno debele osobe na frižider...mene to nikad ne bi moglo da spreči u nameri da jedem :)