PDA

Pogledaj Punu Verziju : mooda



Man
26-09-2009, 21:44
Муда

Део тела који је уско повезан са храброћу мада то и није најсрећније одабран орган за симбол храбрости зато што многе женске особе имају већа муда од мушкараца, чији је то део тела.
Да се ја питам, а не питам се, симбол храбрости би биле очи. Само храбри људи могу свакога погледати у очи и рећи му шта мисле.

Man
26-09-2009, 21:45
Reč ima tri značenja:
1. Ulični naziv za testise;
2. Značenje hrabrosti (imati muda);
3. Značenje posedovanja ničega, a najčešće se izgovara uz neku životinju (dobiti muda od labuda)

1. Poliži mi muda!
2. Ajde skoči u kanalizaciju ako imaš muda!
3.-Šta si dobio za rođendan od ćaleta?
-Muda od labuda.

Man
26-09-2009, 21:46
U gastronomiji poznatija kao "Beli bubrezi".
Predanje kaže da je jelo u kome je knjaz Miloš posebno uživao i posle koga se dobro osećao "kuvano srcem" od muda bika ili vepra.
Muda se očiste od opne i svih kanala, a onda se iseku na tanke komade i isperu hladnom vodom. Ostave se da se ocede, a za to veme se spremi pac. U posudu sa pacom se stavi svinjska mast. Zatim se stavi red isecenih muda, nekoliko zrna bibera, paprika, listovi bosiljka ili mirođije, beli luk i koren rena. Onda prenoći tako na hladnom mestu. Kad dođe vreme gašenja apetita, izvade se komadi bubrega i uvaljaju u projino brašno. Miloš je, tako kažu, tražio da se u brašno doda i aleva paprika. Uvaljani bubrezi stavljani su u tiganj na 'ladnu mast pa onda prženi.
Bio je uveren da beli bubrezi blagotvorno deluju na njegovu muskost.

Man
26-09-2009, 21:46
Muda su ono sto muskarci NEMAJU! - ajde pridji joj vise!
- ne mogu sad...
- e bas nemas muda!

Man
26-09-2009, 21:47
U medicinskoj literaturi obiljezje mushkaraca neophodno za stvaranje novog zivota a u devedesetim u Srbiji obiljezje mushkarchine neophodno za okonchanje zivota u ranim dvadesetim. -Chuo sam ja za kneleta i divca.Ti su imali muda. -Ajdee.

Ciciban
27-09-2009, 08:06
A ti bas imas ...ja nikad ne bi otvorila ovakvu temu ....... :raz_081:

Man
27-09-2009, 08:43
kad nemaš :pusi: navedena :raz_067:

Man
30-01-2015, 18:04
какав блуд, неморал и разврат :huh:

DaDole
30-01-2015, 19:33
a ja gledam piše moda..reko' šta će mane na modi:haha:

:mafia:

Keti
30-01-2015, 20:42
kakva tema :facepalm: