PDA

Pogledaj Punu Verziju : Eucerin....



Temjanika
02-10-2009, 14:41
Iskustva, preporuke....

Dosad sam naizmenicno koristila zepter i lereal genese....kad mi se koza zasiti jedne predjem na drugu....jutros uzela tester eucerina sa hijaluronskoj kiselini i koza mi sasvim dobro primila ..... pa neznam dali da kupim mozda ste neka koristile duzeg vremena ....:)

Sibi
02-10-2009, 15:02
Ja sam jedno vreme koristila eucerin ... dnevnu, noćnu kremu i antirid. Međutim vratila sam se proverenoj nivei jer mi više prija. Eucerin je izazivao kod mene neko perutanje kože (naročito dnevna krema) što može da bude vrlo neprijatno ako se nakon nje nanosi šminka. Naravno, zavisi od tipa kože, možda tebi baš ta krema odgovara. :)

Taska
04-11-2009, 19:03
Ja sam jedno vreme koristila eucerin ... dnevnu, noćnu kremu i antirid. Međutim vratila sam se proverenoj nivei jer mi više prija. Eucerin je izazivao kod mene neko perutanje kože (naročito dnevna krema) što može da bude vrlo neprijatno ako se nakon nje nanosi šminka. Naravno, zavisi od tipa kože, možda tebi baš ta krema odgovara. :)


Isto....i crvene flekice kod nozdrva....kad sam rekla kozmeticarki da sam koristila Eucerin,ona je razrogacila oci sto je znacilo "Da li si ti normalna..." :lol:

affrodiita
04-11-2009, 21:24
Ja koristim onu nivea Q10...jelte ja sam u nekim godinama...i tako dobra
je....možda ima i boljih...ali ja sam zadovoljna i sa ovom....još uvek nemam
neke drastične bore...ovo čisto radi predostrožnosti, kad već moram da
koristim neku kremu..onda ajde bar tu kvalitetnu..i traje mi oko 4 meseca
jedna....

Софија
07-11-2009, 11:02
Ја готово да ни не користим креме. :stidljiva:

Само млеко за тело и то тренутно неко гарнијерово са 5% урее, јер ми је кожа сува.

Лице третирам- водом, неутралним сапуном и једном дневно (ујутру) намажем пантенол и крај.

Ciciban
09-11-2009, 00:09
meni je eucerin sa hijaluronskom odlican .....

Софија
09-11-2009, 10:20
Мени је дерматолог рекао да је еуцерин добар,,,а видим, Ташки је козметичарка рекла да га се мане...не знам, али ја бих пре веровала дерматологу.

Међутим, све те кремице се праве по шаблону, а ни једна врста коже није по шаблону. Најбоље би било кад бисмо могле да правимо кремицу према типу коже који имамо, али код нас се то не практикује, а и јако је скупо.

Izabela
01-03-2010, 13:23
Eucerin je odlican...
Dnevna i nocna krema su savrsene,ali naravno ne prijaju svakoj kozi lica...

причалица
02-03-2010, 18:41
vidim te kremice po apotekama i parfimerijama i zgrozim se kad ugledam cenu.
naime, ovo što koristim je sasvim ok za moj tip kože (i moje godine), tako da, za sada, nemam nameru nešto da menjam.

milan11
03-03-2010, 17:54
ne koristim, znam da vas nije briga sto se ja ne sminkam ali eto ipak da se izjasnim