PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta muškarci vole...



Man
02-10-2009, 19:31
Svi vi koji ste bili ubeđeni da muškarci vole glupe mršave plavuše niste bili u pravu, pokazalo je novo istraživanje u kojem je učestvovalo nekoliko stotina muškaraca. I evo ultimativnog zaključka šta muškarci vole i žele:

1. Crvena odeća - muškarci ne mogu da odole devojkama u crvenom. Nekoliko istraživanja je potvrdilo da muškarci smatraju žene obučene u crveno puno privlačnijim od ostalih.

2. Duga kovrdžava kosa - mislile ste da je ravna kosa vrhunac vašeg sređivanja i pred svaki izlazak je peglate? E pa istraživanje je pokazalo da muškarci više vole žene sa umereno kovrdžavom kosom, koje čak smatraju potpuno neodoljivim.

3. Bujno telo - mršavice više nisu u modi. Muškarce izluđuju žene zanosnih oblina, a takvo telo se dobija svakodnevnim sportom, savetuju naučnici.

4. Duge noge - da, devojke sa dugim nogama muškarci smatraju veoma seksipilnim. Zato nabacite haljinu i pokažite im nogice.

5. Tamne oči - većina muškaraca voli žene sa tamnim krupnim očima.

6. Brinete - pola planete je bilo u zabludi da muškarci vole plavuše. Oni ipak radije biraju brinete, pogotovo kada traže stalnu partnerku. Muškarci smatraju plavuše veoma privlačnim, ali brinete su im ipak atraktivnije i pouzdanije.

7. Intelekt - Lepota i intelekt su smrtonosna kombinacija za baš svakog muškarca. Oni jednostavno ne mogu da odole ženama koje osim lepote krasi i pamet...

:raz_116:

Ciciban
02-10-2009, 20:02
1. Crvena odeća - muškarci ne mogu da odole devojkama u crvenom. Nekoliko istraživanja je potvrdilo da muškarci smatraju žene obučene u crveno puno privlačnijim od ostalih.


Brinete - pola planete je bilo u zabludi da muškarci vole plavuše. Oni ipak radije biraju brinete, pogotovo kada traže stalnu partnerku. Muškarci smatraju plavuše veoma privlačnim, ali brinete su im ipak atraktivnije i pouzdanije.


e jbga .... :lol: eto sto sam sama :pusi:

Maca
02-10-2009, 20:36
e pa sad..da se farbam necu.... :)

DaDole
23-09-2011, 07:30
Šta muškarci vole? Dvije godine kasnije..
baš bih voljela da se opredijele po pitanju boje kose( tu im doskočimo najlakše,ako treba je l:) )
a nekako najnoviji trendovi ukazuju da više nisu u modi anoreksične djevojke,već da se svijet muškaraca ponovno okreće za nešto oblastijim ženskim figurama sa izraženim atributima:g:
pa me zanima..štza mislite o ovom trendu:)
..elem,žema je žena..mora da je IMA:)

supermen*prvi
23-09-2011, 07:37
Šta muškarci vole? Dvije godine kasnije..
baš bih voljela da se opredijele po pitanju boje kose( tu im doskočimo najlakše,ako treba je l:) )
a nekako najnoviji trendovi ukazuju da više nisu u modi anoreksične djevojke,već da se svijet muškaraca ponovno okreće za nešto oblastijim ženskim figurama sa izraženim atributima:g:
pa me zanima..štza mislite o ovom trendu:)
..elem,žema je žena..mora da je IMA:)Ovo kod mene nikad nije izlazilo iz trenda. :rumenko:

DaDole
23-09-2011, 07:39
Ovo kod mene nikad nije izlazilo iz trenda. :rumenko:

čestitam :) ti si onda super*prAvi:)..da sam ja muško i ja bih voljela obline:stidljiva:

Vragolanka
23-09-2011, 13:36
Šta muškarci vole? Dvije godine kasnije..
baš bih voljela da se opredijele po pitanju boje kose( tu im doskočimo najlakše,ako treba je l:) )
a nekako najnoviji trendovi ukazuju da više nisu u modi anoreksične djevojke,već da se svijet muškaraca ponovno okreće za nešto oblastijim ženskim figurama sa izraženim atributima:g:
pa me zanima..štza mislite o ovom trendu:)
..elem,žema je žena..mora da je IMA:)

žena je žena i mora da vodi računa o svom izgledu... prvenstveno da je nema tamo gde ne treba.
a i gde ima, ako nije čvrsto, bolje da nema.

DaDole
23-09-2011, 13:40
žena je žena i mora da vodi računa o svom izgledu... prvenstveno da je nema tamo gde ne treba.
a i gde ima, ako nije čvrsto, bolje da nema.

naravno da treba da je žena žena:) mada,znam neke muškarce koje baš vole da se preliva:)
a to gdje nekog treba da ima ili gdje treba da ga nema,stvar je veoma individualna..i dalje mi nije jasno šta naši muškarci vole?

mikili
23-09-2011, 14:29
raduje me kad vidim da su muskarci mnogo manje optereceni nasim izgledom od nas samih.svesni i nasih godina ,i minulog rada i genetike i uslova u kojima zivimo ili smo zivele,svesni da i oni nisu ono sto su bili i uopste sebi ne namecem imperativ izgleda.trudim se da izgledam sto bolje ,ali mi je dovoljno i srecna sam kad me muz zagrli i kaze da sam bas onakva kakvu voli.

koto
30-09-2011, 15:43
Svi vi koji ste bili ubeđeni da muškarci vole glupe mršave plavuše niste bili u pravu, pokazalo je novo istraživanje u kojem je učestvovalo nekoliko stotina muškaraca. I evo ultimativnog zaključka šta muškarci vole i žele:

1. Crvena odeća - muškarci ne mogu da odole devojkama u crvenom. Nekoliko istraživanja je potvrdilo da muškarci smatraju žene obučene u crveno puno privlačnijim od ostalih.

2. Duga kovrdžava kosa - mislile ste da je ravna kosa vrhunac vašeg sređivanja i pred svaki izlazak je peglate? E pa istraživanje je pokazalo da muškarci više vole žene sa umereno kovrdžavom kosom, koje čak smatraju potpuno neodoljivim.

3. Bujno telo - mršavice više nisu u modi. Muškarce izluđuju žene zanosnih oblina, a takvo telo se dobija svakodnevnim sportom, savetuju naučnici.

4. Duge noge - da, devojke sa dugim nogama muškarci smatraju veoma seksipilnim. Zato nabacite haljinu i pokažite im nogice.

5. Tamne oči - većina muškaraca voli žene sa tamnim krupnim očima.

6. Brinete - pola planete je bilo u zabludi da muškarci vole plavuše. Oni ipak radije biraju brinete, pogotovo kada traže stalnu partnerku. Muškarci smatraju plavuše veoma privlačnim, ali brinete su im ipak atraktivnije i pouzdanije.

7. Intelekt - Lepota i intelekt su smrtonosna kombinacija za baš svakog muškarca. Oni jednostavno ne mogu da odole ženama koje osim lepote krasi i pamet...

:raz_116:
1..odlicno:raz_088:
2...vrlo dobro, radimo na tome:raz_088:
3...izvanredno takoreci:pusi:
4...pa ono..aj trojka..smrc

5...buaaaa..a plavo-sivo-zelene? :kk:

6..ah, napokon opet nesto u moju korist

7..a telingencija, ap tu sam ja vrlo zadovoljn, ne znam kako vi:pusi:
dobro, da rezimiramo
1. pustiti kosu da raste
2. malo istegliti noge..bogo moj, kako to da izvedem:cry:
3.kupiti sociva


i? sta ce onda biti cika doktore, kad postanem ideal, takoreci?:rile:

kojica
01-10-2011, 16:03
Pa nije valjda da mora baš sve to? :hm:

mica
02-10-2011, 00:16
Nije ni cudo sto sam presla u drugi tabor, nisa nista od ovog navedenog :aha:

Sarmica
02-10-2011, 00:21
naravno da treba da je žena žena:) mada,znam neke muškarce koje baš vole da se preliva:)
a to gdje nekog treba da ima ili gdje treba da ga nema,stvar je veoma individualna..i dalje mi nije jasno šta naši muškarci vole?

Ma vole muškarci sve živo...kaki crni ukus:sad:

mica
02-10-2011, 00:24
Ma vole muškarci sve živo...kaki crni ukus:sad:

Sace sa uvrede nasi muski, ali, moja sefica je jedared rekla, citiram:"Kada sam shvatila da mi je moj covek na nivou amebe, meni je sve bilom, potaman. Samo da jede, da ebe i sve to na vreme i zivot mu je lep. ne volim da generalizujem, ali moram se sloziti sa navedenim primerom, bar kad je moj bivsvi, bracn saputnik u pitanju.

mikili
02-10-2011, 11:01
vole da budu tretirani kao bog..vole da im se podilazi,da se oseca i da vide u nasim ocima da su najbolji,najjaci,najbolji u krevetu i sve ostalo..bez obzira na izgled vole zenu u cijem prisustvu imaju sansu da se osecaju mocno..takve koje to umeju muskarci obozavaju..

kojica
02-10-2011, 11:05
vole da budu tretirani kao bog..vole da im se podilazi,da se oseca i da vide u nasim ocima da su najbolji,najjaci,najbolji u krevetu i sve ostalo..bez obzira na izgled vole zenu u cijem prisustvu imaju sansu da se osecaju mocno..takve koje to umeju muskarci obozavaju..

Jel.. :hm:

e pa dobro.. sve se da naučiti... što mi godine više budu oduzimale gore navedene kvalitete, to će
on biti bolji, moćniji i ostalo, pa doguraćemo nekako do ''dok nas smrt ne rastavi'' :aha:

mikili
02-10-2011, 11:06
:):raz_114:

Sarmica
12-10-2011, 00:40
Nate šta meni neje jasno....:hm:
Volu da im devojka,žena ili šta već izgleda super doterana i štatijaznam,a ipak kase doteraš puno onda problem ispadne:hm:...il sam ja tu nešto pobrkala:hm:

Selena
12-10-2011, 01:38
dama na ulici
domacica u kuci
k...a u krevetu

...prosta matematika sta muskarci zele ...:raz_114: