PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ona je u drugom stanju



kojica
11-10-2011, 07:45
Plače za svaku sitnicu, ljuti se, izvoljeva, prenemaže...
nikad udovoljiti...

Kako ste preživeli njenu trudnoću? :lol:

Imate li neki savet za ''kolege'' koje to tek čeka?

Sandokan
11-10-2011, 08:53
Drugo stanje traje i nakon poradjaja :aha: .... pa naoružati se strpljenjem ... ništa drugo ...

DaDole
11-10-2011, 09:35
Znam da se moj savjet ne računa ,al ne mogu a da ne kažem kako su današnje trudnice zaista veoma,veoma razmažene i da mnogo izvoljevaju..i istinski mislim da mladim bvudućim tatama nije nimalo lako:)

kojica
11-10-2011, 09:51
kakva ćeš ti biti svekrva.. :qq:

DaDole
11-10-2011, 09:59
kakva ćeš ti biti svekrva.. :qq:

iskreno se nadam da ću biti:) a kakva,e to ne znam..za početak,nek oni imaju svoj krov nad glavom,a ja ću samo da vizitiram:)
ruku na srce,kenjkave su vala:aha:

Sarmica
12-10-2011, 00:45
Znam da se moj savjet ne računa ,al ne mogu a da ne kažem kako su današnje trudnice zaista veoma,veoma razmažene i da mnogo izvoljevaju..i istinski mislim da mladim bvudućim tatama nije nimalo lako:)

čim saznaju da su trudne bolu ih noge i krsta:pada:

mrav
12-10-2011, 10:07
Znam da se moj savjet ne računa ,al ne mogu a da ne kažem kako su današnje trudnice zaista veoma,veoma razmažene i da mnogo izvoljevaju..i istinski mislim da mladim bvudućim tatama nije nimalo lako:)

da bre trebalo bi sva deca da se radjaju zenska da se ne muce u trudnoci i na porodjaju ko mi (ovo je bilo sarkasticno)
(moram da naglasim zbog pokreta za zastitu zenskih prava)

причалица
12-10-2011, 10:34
Znam da se moj savjet ne računa ,al ne mogu a da ne kažem kako su današnje trudnice zaista veoma,veoma razmažene i da mnogo izvoljevaju..i istinski mislim da mladim bvudućim tatama nije nimalo lako:)

koliko su ćerke razmažene, tvrdim da sinovi nisu ništa manje....čak naprotiv . trudnica ima pravo da izvoljeva, jer nosi još jedan život, a to nije mala stvar. moje ćerke kad budu trudne (ako Bog da), biće s moje strane pažene kao najprinceze na zrnu graška....a zetovi (ako ih bude bilo) će da vide šta je tašta :lol:

mrav
12-10-2011, 10:37
koliko su ćerke razmažene, tvrdim da sinovi nisu ništa manje....čak naprotiv . trudnica ima pravo da izvoljeva, jer nosi još jedan život, a to nije mala stvar. moje ćerke kad budu trudne (ako Bog da), biće s moje strane pažene kao najprinceze na zrnu graška....a zetovi (ako ih bude bilo) će da vide šta je tašta :lol:

de ce ti dusa *? ti nisi cula za onu ko nema zeta nema ni magarca

причалица
12-10-2011, 10:51
de ce ti dusa *? ti nisi cula za onu ko nema zeta nema ni magarca

:jezik:

mikili
12-10-2011, 11:13
buducim tatama i ne treba da bude lako,jer ni tim buducim mamama nije...a tek posle porodjaja i da ne pricam na kome je sva tezina i odgovornost..

Nežnicah
12-10-2011, 22:11
E al stvarno su sve svilene, i samo se prenemazu. Vecina njih nesvesno tera muzeve od sebe. Dolaze kuci kao po kazni jer znaju sta ih ceka.

kojica
12-10-2011, 22:22
Što se na ovoj temi žene žale a ne muški.. :hm:

Nežnicah
12-10-2011, 22:23
Oni izgleda da nemaju zamerki :hm:

причалица
13-10-2011, 06:45
Što se na ovoj temi žene žale a ne muški.. :hm:

pa zato što njih baše brige za ovu temu :lol: kao i za trudnice.

kojica
13-10-2011, 06:50
ćutolozi.. :sad: a možda se plaše da ćemo da ih grdimo ako kažu šta stvarno misle.. :kapa:

DaDole
13-10-2011, 09:05
A možda su neki još daleko od toga da imaju trudnu ženu,a neki su već zaboravili da su ikad imali trudnu ženu:hm: