PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta je time hteo da kaže?



kojica
12-10-2011, 06:11
Koliko često postavljate sebi to pitanje? Da li se to isto pitate i kada su ženske osobe
u pitanju ili vam je jasno šta su one htele da kažu?

причалица
12-10-2011, 06:44
sama sam sebi dosadna kad počnem da pričam o svojim godinama, ali šta da radim kad moram da kažem ''dok sam bila mlađa...''

dakle, dok sam bila mlađa jako sam vodila računa šta će ko da kaže i šta je neko hteo da kaže, bez obzira da li je muško ili žensko. godinama su se prioriteti izoštrili, pa sad jedino brinem da ja ne kažem nešto zbog čega ću da ostavim nedoumicu (osim kad to uradim namerno :lol:).
i, ako se ponekad i zapitam ''šta je hteo(la) time da kaže - to su osobe do kojih mi je stalo.

DaDole
12-10-2011, 09:32
Sjajno pitanje..šta je on želio da kaže? I nevjerovatno,koliko se to pitamo samo kad je on u pitanju,a ne Ona..(jer Ona je žensko,znači ona je Ja)
Nije nikakva nauka potrebna da se zna da muškarac i žena ne razmišljaju na isti način i sva naša "pametovanja" kroz vjekove usredsređena su na vječnu odgonetku uvodnog posta..e,kad to odgonetnemo( a odgonetanje je uvijek na individualnom nivou i nema previše šablona)..onda nam bude dosadno:hm:
kažemo..al je predvidiv:)

ribizla
12-10-2011, 09:38
ja sama sebi postavljam ovo pitanje.. :facepalm: vishe nego sto se zamislim sa onim "Sta je time hteo da mi kaze!?"
posto meni ako nesto nije jasno.. ja pitam nekoliko puta... :aha:
pa makar mislio neko da sam glupa.. ali tako je..
ko pita, taj ne skita.. bilo i ostalo :aha:

uostalom sto bih ja tukla svoju glavu od zid uvek.. lepo pitam.. nece me niko ubiti ako pitam koje pitanje vishe :aha:

причалица
12-10-2011, 09:51
mada, poslednji put sam se baš zapitala kad mi je mm rekao ''u kakvu si se ženu to pretvorila'' :srbpla:
bi mi žao same sebe :(

DaDole
12-10-2011, 10:05
mada, poslednji put sam se baš zapitala kad mi je mm rekao ''u kakvu si se ženu to pretvorila'' :srbpla:
bi mi žao same sebe :(

I to je bolje nego jedno:" S kim sam ja proveo tolike godine?" :qq:

mrav
12-10-2011, 10:30
ja to pitanje postavim sebi svako jutro

kojica
14-10-2011, 05:25
A da l i se muški tako pitaju šta je ona htela da kaže... :hm: ili smatraju da je već previše rekla
pa se trude da što pre skrenu misli na nešto drugo...

причалица
14-10-2011, 06:39
A da l i se muški tako pitaju šta je ona htela da kaže... :hm: ili smatraju da je već previše rekla
pa se trude da što pre skrenu misli na nešto drugo...

da, ovo drugo je skoro sigurna procena :lol: ili mogu samo da završe sa ''pa ti si gluplja nego što sam mislio'' i da opet ostave ženu da misli šta je time hteo da kaže.

DaDole
14-10-2011, 08:40
Možda ne smatraju da je već previše rekla pa zato skreću misli..možda ne shvataju šta je to htjela da kaže,pa skreću na sigurniji teren gdje znaju da je protumače:)

kojica
08-02-2012, 19:43
A što neće da mi odgovore? :hm:

Снајпериста
19-02-2012, 05:08
Шта сам хтео рећи...нек се потруди да схвати...

mica
19-02-2012, 08:04
Ja to pitanje uglavnom psotavim, kad su zene u pitanju...Kod muskih je sve, manje vise jasno. Sto misle, to i kazu, nema tu previse razmisljanja...Ali zene...kaze jedno, hoce drugo a misli trece:qq: I nije tesko pogresiti, sta je 'tela...Svako malo, omanem:ljut:

Sarmica
19-02-2012, 08:14
Ja to pitanje uglavnom psotavim, kad su zene u pitanju...Kod muskih je sve, manje vise jasno. Sto misle, to i kazu, nema tu previse razmisljanja...Ali zene...kaze jedno, hoce drugo a misli trece:qq: I nije tesko pogresiti, sta je 'tela...Svako malo, omanem:ljut:


micke, tebi je mnogo teze nego nama:raz_114:
zamisli jos jednu koja razmislja vako k'o ja:krsti:brrrr

mica
19-02-2012, 08:22
micke, tebi je mnogo teze nego nama:raz_114:
zamisli jos jednu koja razmislja vako k'o ja:krsti:brrrr

Teze, jasta...Treba trpeti, izmedju ostalog, dva pms-a mesecno:dada: :aha:
Sarmo, ne smem da zamisljam, moja masta je...:kreza: savsta cu onda da zamislim:srbpla:

Sarmica
19-02-2012, 08:26
Teze, jasta...Treba trpeti, izmedju ostalog, dva pms-a mesecno:dada: :aha:
Sarmo, ne smem da zamisljam, moja masta je...:kreza: savsta cu onda da zamislim:srbpla:

ijao i pms, taman kad tvoj ode eto njenog:pada:zaebata situacija skroz:kreza:
a ja razmisljala da postanem gej:hm: sad necu

mica
19-02-2012, 08:36
ijao i pms, taman kad tvoj ode eto njenog:pada:zaebata situacija skroz:kreza:
a ja razmisljala da postanem gej:hm: sad necu

Hoces da te utepam?:ljut:
Izbaci te misli iz glave, si cula? :koja:

Ne komplikuj sebi zivot, drzi se muskih, mnogo je lakse i ne pitas se,
sta je time teo da kaze, sta mu je u glavi, sta misli,
sta zeli i kolko puta se u toku dana se predomislila..:tupan:

naki
19-02-2012, 17:54
slozicu se sa micom... vise puta sam se pitala sta je ona (drugarica, koleginica, sestra i druge) htele da mi kazu... :aha:
sa muskim je laske...sto kazu to i misle :dada: nema puno komplikacija ...cast izuzecima...

DaDole
20-02-2012, 08:26
Proizilazi da je vrlo komplikovano kad žena nešto kaže,a da je vrlo jednostavno kad muškarac nešto kaže..kao,sve znamo i sve nam je jasno..a odakle onda toliko nesporazuma i konflikata na relaciji muško-žensko:kapa:

vrludava
25-02-2012, 23:42
Koliko često postavljate sebi to pitanje? Da li se to isto pitate i kada su ženske osobe
u pitanju ili vam je jasno šta su one htele da kažu?

Muskarci uglavnom kazu ono sto su htjeli reci. Mi zene sve nesto vrdamo, zamotavamo, nekad ironija, nekad toboze tajanstvenost. Ja nekad ni sama ne znam sta sam htjela reci :raz_128: Kako onda da znam sta je neka druga htjela reci (ako je spontana kao ja hahaha)?

marlon
26-02-2012, 00:53
Muskarci uglavnom kazu ono sto su htjeli reci. Mi zene sve nesto vrdamo, zamotavamo, nekad ironija, nekad toboze tajanstvenost. Ja nekad ni sama ne znam sta sam htjela reci :raz_128: Kako onda da znam sta je neka druga htjela reci (ako je spontana kao ja hahaha)?

paaaaa i ne mora... prvo mislim... za drugo si u pravu. zato muskarac dodje ko kljucar njenog srca 'de ako naravno provali sifru ona oma' odvezuje jezik.... a i aljinche :g:

Sarmica
26-02-2012, 08:12
ma jašta, kako da ne :raz_114:
pa kad ni mi same ne znamo šta mislimo ili zašto nešto kažemo kako ćete vi znati:krsti:

Vidana
26-03-2012, 20:45
mrzim nedorečenost, dvosmislenoat
tome su skloni i muškarci i žene

a ovo pitanje sebi postavljam češće ako sam sama nesigurna u sebe

Cruz
26-03-2012, 20:56
sto bi time sto ne razumes ono sto kaze sebe definisala kao nesigurnu, ne razumem :hm:

Vidana
27-03-2012, 06:03
zato što u tim momentimamislim da nije neko nešto meni nabijao na nos
msm uvate me nekad ti momenti, pa onda kažem ma baš me briga

Cruz
27-03-2012, 07:47
ne bih ja to tako nazvala, vise je to neko preispitivanje jesi li nesto pogresno rekla ili uradila nesvesno, nikako nije nesigurnost

kojica
27-03-2012, 07:51
Ja je razumem.. :hm: i meni se to dešava..
Nešto što se može tumačiti na više načina, kada smo isgurni u sebe,
tumačimo u svoju korist, a kada smo nesigurni na svoju štetu.

DaDole
27-03-2012, 07:55
Ja je razumem.. :hm: i meni se to dešava..
Nešto što se može tumačiti na više načina, kada smo isgurni u sebe,
tumačimo u svoju korist, a kada smo nesigurni na svoju štetu.
Vrlo zanimljivo...i čini mi se,prilično dobro poredano..KAd je čovjek siguran ne čeprka,ne analizira previše,opušten je i to je prirodno..a kad je nesiguran u sebe,onda sve stavlja pod lupu..čak i jedno obično "Kako si spavala?" pitanje..

Cruz
27-03-2012, 07:58
ja to gledam ovako: kad mi je stalo do misljenja sagovornika, bez obzira da li sam sigurna ili nesigurna u sebe, ako mi nije jasno izreceno obavezno analiziram sta sam rekla ili uradila i da li je ispravno itd.

Vidana
27-03-2012, 13:24
Ja je razumem.. :hm: i meni se to dešava..
Nešto što se može tumačiti na više načina, kada smo isgurni u sebe,
tumačimo u svoju korist, a kada smo nesigurni na svoju štetu.

e baš tako