PDA

Pogledaj Punu Verziju : Posmatranje beba preko interneta



mikili
12-10-2011, 22:14
Roditelji novorođenčadi za 6.000 dinara mogu putem Interneta da posmatraju svoje bebe dok su u porodilištu Kliničko-bolničkog centra "Dragiša Mišović - Dedinje" u Beogradu.
U toj ustanovi već je postavljeno pet kamera koje će snimati bebe i prenosti slike o prvim danima njihovog života pravo u kuće porodica. Ista usluga će početkom novembra biti uvedena i u Ginekološko- akušerskoj klinici "Narodni front" u Beogradu.



Do kraja ove godine video stiže u još osam porodilišta širom Srbije.


Vesti online

kojica
16-10-2011, 13:07
6 000 dinara.. :qq: al ga preteraše...

Meni je dovoljno da su tamo postavljene kamere. Bar će oni koji rade sa bebama
biti svesni da ih neko posmatra.. :lol:

mare
16-10-2011, 14:38
Jadne bebe, navikavaju ih da budu snimane od prvog dana života..

kojica
16-10-2011, 14:46
E jes.. baš one znaju dal ih neko snima.. :lol:

andromeda
06-11-2011, 18:47
6 000 dinara.. :qq: al ga preteraše...

Meni je dovoljno da su tamo postavljene kamere. Bar će oni koji rade sa bebama
biti svesni da ih neko posmatra.. :lol:

ma preteruju i izmisljaju sve nacine kako jos para da ti uzmu pa ko ima nek daje slobodno

mada da li ce ovi sto rade oko beba biti svesni mislim da im i kamere ne znace nista jer im i ne mozes nista

Vidana
25-03-2012, 21:27
Roditelji novorođenčadi za 6.000 dinara mogu putem Interneta da posmatraju svoje bebe dok su u porodilištu Kliničko-bolničkog centra "Dragiša Mišović - Dedinje" u Beogradu.
U toj ustanovi već je postavljeno pet kamera koje će snimati bebe i prenosti slike o prvim danima njihovog života pravo u kuće porodica. Ista usluga će početkom novembra biti uvedena i u Ginekološko- akušerskoj klinici "Narodni front" u Beogradu.


Do kraja ove godine video stiže u još osam porodilišta širom Srbije.


Vesti online

misliš otac? jer je majka sa bebom u bolnici, jel
samo ne znam koji bi to otac dao 6000 din da vidi bebu preko interneta, zar mu ne bi bilo lakše da ode lepo u porodilište?
odn zar mu to nije dovoljno, pa mora još i na internetu da ga gleda?
msm ovo meni nije jasno, stavrno
ajd razumem što bolnica uzima pare, al ne razumem one koji daju, a nije baš mala kvota
pojasnite mi molim vas, izgleda da sam nešto propustila?

kojica
25-03-2012, 21:39
Možda i majka ako ponese laptop u porodilište.. :lol:

Nisam čula da je to zaživelo.. :hm:

Nežnicah
25-03-2012, 22:01
Moja ćerka se nedavno tamo porodila, bebe su sve sa svojim majkama u sobi, tako da ne znam koje to onda bebe očevi mogu da gledaju i kada? I u proseku porodilja ostaje tamo 3-4 dana.

причалица
27-03-2012, 15:19
missim da je to baš bezveze...ko bi hteo to da plati za par dana boravka u bolnici? pogotovo ako je beba stalno uz majku...