PDA

Pogledaj Punu Verziju : Čolin DVD za redovne platiše struje



Nežnicah
14-10-2011, 21:34
E čega se sve neće dosetiti, šta misle sad će svi pohrliti da izmire račune da bi dobili dvd :m:

Ovo je samo deo clanka, da vas ne gusim.

Redovnim platišama struje Čolin DVD Izvor: B92, Novosti Beograd

Muzička zvezda Zdravko Čolić narednih godinu dana biće zaštitno lice Elektroprivrede Srbije, a EPS će mu pomagati oko koncerata, albuma i spotova. Vrednost sponzorskog ugovora nije objavljena, ali će ovo javno preduzeće koje je u 2010. objavilo gubitak od 3,2 milijarde dinara, redovne platiše da "obraduje DVD-om Zdravkovog koncerta sa Ušća. Generalni direktor „Elektroprivrede Srbije“ Dragomir Marković koji je sa Čolićem u četvrtak postpisao ugovor, kaže da to preduzeće sklapa ugovore samo sa najboljima: " U sportu je to odbojkaška reprezentacija, a u muzici je od danas to naš najbolji pevač Zdravko Čolić. Građanima ćemo prirediti iznenađenje pred novogodišnje praznike, tako što ćemo našim redovnim platišama obezbediti ekskluzivno DVD sa Zdravkovog koncerta na Ušću. Izuzetno mi je drago što sa njim potpisujem protokol o saradnji koji je predviđen na godinu dana, ali, evo, sada vam kažem da će se on obnavljati, jer će Zdravko trajati još decenijama", rekao je Marković.

Hmmm, nesto nisam bas motivisana i dalje... a vi?

причалица
15-10-2011, 07:27
ma kakav čola :raz_114: od njega, kao i od političara, ne može da se živi....ima ga na svakoj radio stanici :lol:
ne sporim čolin opus, ali bre...zabole me. i kad mi (ako mi) budu davali dvd , vratiću ga. šta će mi?!
mada, kako će to da uručuju? jer, sve račune plaćam elektronski....ne verujem da će neko da mi to donese na vrata :lol:

Nežnicah
15-10-2011, 08:32
Koliko li je para covek dobio za ovo?

Prico, mozda ti posalju po deda mrazu :lol:

причалица
15-10-2011, 08:36
Koliko li je para covek dobio za ovo?

Prico, mozda ti posalju po deda mrazu :lol:
ma bre....reći ću deki da to da nekome drugome.

Nežnicah
15-10-2011, 08:43
Nek okaci irvasima na rogove :haha:

mikili
15-10-2011, 08:52
trcim odmah..jao sto me motivisase :raz_114:

причалица
15-10-2011, 09:05
trcim odmah..jao sto me motivisase :raz_114:
najviše je čola motivisan:raz_114: a je l on redovno plaća ili mu je sve oprošteno :huh:

mikili
15-10-2011, 09:08
on je vip platisa..koliko ce on svojih dvd da dobije:sojka:

Nežnicah
15-10-2011, 09:22
Mislim da će penzioneri najviše đuskati uz Čolu, naravno ako imaju u šta da stave taj dvd, a možda bi mogli tu najredovniju kategoriju platiša da časte i nekim plejerom pride :hm:

ribizla
15-10-2011, 10:13
ima matori da mi se obraduje :haha: