PDA

Pogledaj Punu Verziju : Video sam vanzemaljca!



kojica
15-10-2011, 15:46
Kako znate da je vanzemaljac?

Neki ljudi tvrde da su ih videli. Ne znam odakle im ideja da su to bića sa druge planete.

Kako bi trebalo da izgleda biće za koje bi vi sa sigurnošću tvrdili da je vanzemaljac?

DaDole
15-10-2011, 18:44
Mišljenja sam da svako od nas vidi neki oblik koji se baš n jemu zakačio kao vanzemaljski..ali mnoštvo filmova na tu temu su ih već odredili,oblikovali i tako usadili njihove slike u naše,pa je teško reći da li mi vidimo možda drugačije..ja razmišljam da bi oni možda jako ličili na ljude,po svemu sem po načinu kretanja i očima možda..ne mislim da su zeleni i da imaju velike glave:qq:

kojica
15-10-2011, 19:20
Pa jeste. Sve tuđe ideje. I nekako nema originalnosti. Sve samo varijacije na temu.
Il imaju dva para očiju il tri para ušiju... :raz_088:

mare
15-10-2011, 19:34
pa ovi najčešći iz filmova, i sa slika su grejsi:
http://razbibriga.net/imported/2011/10/aliengreys-1.jpg

a ovi kao reptili, to su draco:

http://razbibriga.net/clear.gif

Zolton
15-10-2011, 19:35
njihov izgled zavisi od uslova na planeti sa koje dolaze... gravitacija, atmosfera, unos energije (ko zna da li jedu ili upijaju solarnu energiju)... mozda nemaju usta i komuniciraju na neki drugi nacin. Mozemo samo da nagadjamo

kojica
15-10-2011, 19:42
Mare, a da sretneš nekog od ta dva sa slika, jel bi pomislio da su to vanzemaljci ili da je neko
krenuo na maskenbal? :hm:

Sarmica
15-10-2011, 19:49
Kako znate da je vanzemaljac?

Neki ljudi tvrde da su ih videli. Ne znam odakle im ideja da su to bića sa druge planete.

Kako bi trebalo da izgleda biće za koje bi vi sa sigurnošću tvrdili da je vanzemaljac?

Pa ne izgleda zemaljski i tako znam da je vanzemaljac:sojka:

mare
15-10-2011, 19:50
Mare, a da sretneš nekog od ta dva sa slika, jel bi pomislio da su to vanzemaljci ili da je neko
krenuo na maskenbal? :hm:

morao bih da pipnem :lol:

supermen*prvi
15-10-2011, 19:58
Ja sam, kada sam bio treca godina Fizike, video dva vanzemaljca. Sa mnom je bio i moj buduci kum. (U stvari ja njegov) Bilo je to u Kuli, na stazi izmedju kanala i stadiona Hajduka. Isli su lepo nama u susret. Visine oko 120 cm. Glave male ko pesnice a nos veliki. Premro sam od straha. :sad: :sad: :sad:
Nas dvojica po 180 a nih dvojica po 120. Psihicki nas dotukli. :sad:

rile_nezni_oblak
15-10-2011, 20:00
ti si generale video vanzemaljca i u poslednjem derbiju... zvao se Tejgo i dao vam dva gola... :)))

kojica
15-10-2011, 20:02
Pa ne izgleda zemaljski i tako znam da je vanzemaljac:sojka:

jel ovo izgleda zemaljski.. :hm:

http://razbibriga.net/imported/2011/07/micro1-1.png

kojica
15-10-2011, 20:04
Ja sam, kada sam bio treca godina Fizike, video dva vanzemaljca. Sa mnom je bio i moj buduci kum. (U stvari ja njegov) Bilo je to u Kuli, na stazi izmedju kanala i stadiona Hajduka. Isli su lepo nama u susret. Visine oko 120 cm. Glave male ko pesnice a nos veliki. Premro sam od straha. :sad: :sad: :sad:
Nas dvojica po 180 a nih dvojica po 120. Psihicki nas dotukli. :sad:

Toliko ste se napili.. :qq:

kojica
15-10-2011, 20:06
ili ovo.. :hm:

http://razbibriga.net/clear.gif

mare
15-10-2011, 20:07
pa to kojice nećeš nikako da vidiš, to je mnoogo zumirano

video sam mnogo ružnije stvari, pa su zemaljske

kojica
15-10-2011, 20:09
Pa to ti kažem.. izgledaju manje zemaljske nego one slike što si ti stavio.. :lol:

Sarmica
15-10-2011, 20:11
jel ovo izgleda zemaljski.. :hm:

http://razbibriga.net/imported/2011/07/micro1-1.png

:nene:...
kao ni ovo:ququ:

http://razbibriga.net/clear.gif


sasam zaključila da smo mi Zemljani mnogo ubavi:raz_088:

kojica
15-10-2011, 20:12
Zamisli da jadno vanzemaljci ugledaju ove zumirane.. :srbpla:


ahahahahahaaa... de se nje seti...

supermen*prvi
15-10-2011, 22:34
Toliko ste se napili.. :qq:Ma kakvi napili. Bili zivi ko kum i ja. I prodjose pored nas ni pogledali nas nisu. Ja se prvi malo probrao i vidim, nesto nije u redu. Nisu nas dirali niti bilo kakav znak dali da su i oni iznenadjeni sto nas vide ovako velike. :sad:

kojica
15-10-2011, 22:40
Ma kakvi napili. Bili zivi ko kum i ja. I prodjose pored nas ni pogledali nas nisu. Ja se prvi malo probrao i vidim, nesto nije u redu. Nisu nas dirali niti bilo kakav znak dali da su i oni iznenadjeni sto nas vide ovako velike. :sad:

a vi ste bili jedini veliki u gradu.. :hm:

supermen*prvi
15-10-2011, 22:46
a vi ste bili jedini veliki u gradu.. :hm:Nije bre. Ovi imali glave ko pesnice a noseve ko paprike, velike, spicaste. :sad:

Sutradan sam se "pozalio" drustvu sta smo sreli. Bila i jedna Mira, isla u ekonomsku skolu i povaljala se od smeha kad je cula moju pricu. :sad:

Nežnicah
15-10-2011, 22:53
Ja sam jednom videla leteci tanjir dok sam uvece setala psa, dotrcala kuci, pogasila svetla i naterala muza i cerku da pridju prozoru da vide i oni kako to seta po nebu, tamo amo. Onda mi muz lupio cvrgu i spustio na zemlju, to je bio onaj laser sto sara po nebu, sa jedne udaljene benzinske pumpe. A tako sam mislila da su vanzemaljci, cak je zalazio iza oblaka :raz_068: Mada meni i dalje nije jasno kako ja nisam videla snop svetlosti iz tacke odakle krece, bukvalno se video samo svetleci krug koji je zalazio iza oblaka :hm: Misterija...

kojica
15-10-2011, 22:53
a kako su vas psihički dotukli? :hm:

Bandit
15-10-2011, 22:54
Nije bre. Ovi imali glave ko pesnice a noseve ko paprike, velike, spicaste. :sad:

Sutradan sam se "pozalio" drustvu sta smo sreli. Bila i jedna Mira, isla u ekonomsku skolu i povaljala se od smeha kad je cula moju pricu. :sad:
MA to ste videli PINOKIJA...

supermen*prvi
15-10-2011, 22:58
Pitam ja Miru: "sta se cepas?" A ona: "Ma to su bre braca Miric. Idu samnom u razred. :sad: :sad: :sad:
A uuuuu. Pa tako mali i sa malim glavama? :sad:
Pa da, kaze ona, i stanuju na Liparskom putu. Svaki dan idu u skolu.
-Mora da idu po mraku kad ih nisam video. :sad:
A to su blizanci? :sad:

-Nisu. Razlika je godinu dana.
-:pada: :pada: :pada:

Nikad ih posle toga nisam video. A stanovao sam u Kuli 6 godina. :sad:

supermen*prvi
15-10-2011, 23:01
a kako su vas psihički dotukli? :hm:Pa lepo. Mi se pokidali od straha a oni prosli bez komentara. Ko pored mrtvog groblja. :sad: