PDA

Pogledaj Punu Verziju : Neobične stvari koje vas pale!!!



Man
12-10-2009, 13:09
Za žene, telo poput Bekamovog ili lice kao što ima Džoni Dep, nisu jedine stvari koje smatraju privlačnim i seksi. Postoje i druge karakteristike na koje žene padaju, a često su to stvari koje muškarac nikada ne bi očekivao.

Možda ne smatrate da je na vama nešto posebno interesantan detalj koji nju privlači, ali za ženu on može imati neko dublje značenje - sofisticiranost, mističnost, oštrinu...

Evo nekoliko neobičnih stvari na muškarcima koje privlače ženski pol:

Ožiljci
Prema istraživanjima naučnika, žene ožiljke povezuju sa zdravljem i hrabrošću. Oni pokazuju da je muškarac odvažan i da će se bez straha uhvatiti u koštac sa protivnikom. Ožiljci daju izvesnu dozu muževnosti i misterije, što je ženama uvek seksi i privlačno.

Kućne biljke
Naravno da će žena pažljivo gledati kako se muškarac brine o biljkama u svom domu, a na osnovu toga će proceniti koliko je on brižan, pažljiv prema ostalim živim bićima. Prema britanskom nedeljniku za muškarce "Nuts", u anketi sprovededenoj nad 1500 žena, došlo se do rezultata da su muškarci koje vode računa o prirodi i biljkama izuzetno popularni.

Takođe, eksperti ističu da smo tridesetak minuta rada u bašti, sa biljkama može poboljšati zdravlje, ali i seksualni život.

Znoj
Da, znoj može ženama biti i te kako privlačan. Naravno sve je stvar hemije koja je sastavni de prirodnog mirisa muškarca. Naučnici sa Univerziteta Kalifornija otkrili su da supstanca androstadienon, koja se nalazi u muškom znoju, kod žena izaziva povećanje nivoa hormona kao i seksualno uzbuđenje. Pa, možda kao neki od narednih izlazaka možete predložiti zajedničko džogiranje.

Seda kosa
U društvu koje nas svakodnevno zatrpava savetima i tretmanima kojima ćemo zadržati mladost, često se mogu sresti muškarci koji se farbaju, Ali seda kosa nije više rezervisana samo za dedice. Na mlađem muškarcu sede vlasi mogu odisati seksepilom. Prema nekim istraživanjima čak 72 odsto žena smatra da je seda kosa na mlađem muškarcu seksi.

Naočare
Nije nikakva nauka da inteligentni muškarci privlače suprotan pol. A nošenje naočara definitivno daje utisak da se radi o inteligentnom muškarcu. A ukoliko je inteligentan to znači i da su velike šanse da će intelektualno stimulisati ženu. Stoga naočare, intelekt - definitivno su ženama seksi.

Svaka žena će reći da ne postoji ništa što više impresionira kao dosetljiv i pametan razgovor sa muškarcem.

Šta pali vas i kod vas? :pusi:

marlon
12-10-2009, 15:31
bombona.. citam poslednje postove i posle ovoga i pitanja koje man postavlja ide dusala sa kaladontom i odgovorom... RAKIJA :raz_067:

sacem se malko isecem sa zileti i nekupam tri dana stavim djzoluqe sa staklima ko na obaminom autu pa da zavodim... :pusi:

bleja
12-10-2009, 15:40
oziljci, bljak
kucne biljke, samo neka pazi da pecurke ne rastu iz sudopere i da nema mahovine u kupatilu, to je dosta :mrgreen:
znoj, bljak mi je i moj a kamoli tudj
seda kosa, neminovnost, ne volim, al bolje i to nego ko Berluskoni ili Vuk Draskovic :lol:
naocare za sunce da, naocare za vid...pa, to sto je corav i nije mu neki plus
od svega pomenutog definitivno me ne pali nista :mrgreen:

marlon
12-10-2009, 15:46
vuk je bre baja.. kad obuce one krinke sa belim vunenim carapama na odelo i jos prekrsti noge da dodju do izrazaja kad prica kako je cuvo ovce ko mali :raz_114:

bleja
12-10-2009, 15:52
pa dobro, farba mu se manje primecuje nego Berluskoniju, sto jes - jes. :mrgreen:

marlon
12-10-2009, 15:54
dok ne izadje na kisu... :raz_067: iskreno nikad nisam razumeo muskarce koji se farbaju al' ajde ako im je to zadovoljstvo neka im... znaci drugaricu bleju obara samo sharm plus mozaq na tacnici il mozda neki od saninih organa sto ih pomenu na onoj drugoj temi :pusi:

sani
12-10-2009, 16:05
patike sa nezavezanim pertlama. :srce:

bleja
12-10-2009, 16:08
dok ne izadje na kisu... :raz_067: iskreno nikad nisam razumeo muskarce koji se farbaju al' ajde ako im je to zadovoljstvo neka im... znaci drugaricu bleju obara samo sharm plus mozaq na tacnici il mozda neki od saninih organa sto ih pomenu na onoj drugoj temi :pusi:


mozak pa sarm, nista bez mozga :)

marlon
12-10-2009, 16:12
sad citam sani i bleju... zamisli mozgovnog baju koji zaboravio da veze pertle ybt pa ga skenja tramvaj i u epitafu mu pise .. a bio je mozaq ono mis..... :raz_067:

bleja
12-10-2009, 16:16
pa da...i tramvaj se okliznuo na pertlu njegovog sarma :lol:

marlon
12-10-2009, 16:24
jaka mu uteha kad ce ovu njegovu da grle ruqe nekog trolejbusa no njegove... :raz_119:

Lilu
01-11-2009, 16:23
Kad je muškarac $meker, €lokventan, ₦ačitan, ₤ep, ¥eran i naravno, gospoDIN.

Bisernica
01-11-2009, 20:09
:raz_114: ,Liluška Money makes world go around :lol:
Ne znam zašto,ali meni vrat kod muškarca mnogo govori o njemu,ne bih da elaboriram. ;)

Ciciban
10-12-2009, 02:25
Od navedenog u prvom postu ...seda kosa ....oziljci tu i tamo ...i zadnje .....

Ciciban
10-12-2009, 02:27
a moze i da se brine o biljkama ali ne ko moj ...muskarac... slupao mi je najlepsu gardeniju ...nema je vise Bog da joj dusu prosti....

Ciciban
10-12-2009, 02:29
E ovo je tema "Neobicne stvari koje vas pale " .... :roll: ...da se popravim sve sto sam rekla moze da prodje ali me preterano i ne pali ...... izvinite :pusi:

Sibi
26-12-2009, 22:23
... seda kosa daje šarm ali ne bih rekla da me pali, ožiljci muževni i to bi moglo da prođe ... jbg. baš me ne bi napalilo da gledam zalivanje cveća, znoj verovatno.. zavisi od raspoloženja, đozluci ... neeeee....... :lol:

milan11
05-01-2010, 21:01
kultura

Sibi
05-01-2010, 22:11
kultura


.. u ovoj eri huliganstva, kad se maltene takmiče ko će biti bezobraniji ... zaista je neobično. :)

Bisernica
09-01-2010, 14:36
Muškarac koji zna šta hoće i ima petlju da to što hoće i dobije,a istovremeno i da bude spreman
ako ne dobije da to dostojanstvano prizna i podnese......možda bi tad i dobio ;)

srna4
09-01-2010, 14:47
Prijatan dan i pozdrav svima, od danas sam u vašem društvu i ja !Hvala na preporuci i pozivu !

Verovale ili ne, mene privlači muška zadnjica i krive noge , pune usne i još ako šuška... ! Pa ja sam kupljnea za ceo život !

Bisernica
09-01-2010, 16:02
:lol:
Dobrodošla ti nama draga na ovaj forum razbibriga :lol:.Dobro došla,dobro se osećala i
da nam druženje bude razbibrižno !!