PDA

Pogledaj Punu Verziju : Što sam danas snimio/la...



kojica
24-10-2011, 08:11
u busu, troli, u prodavnici, na ulici

Verovatno su to osobe koje vidite samo jednom u životu...

možda su iz komšiluka ili sa nekog mesta gde imate prilike ćešće da se sretnete...

Ko vam je danas zapao za oko? Kako izgleda?

kojica
25-10-2011, 18:03
I ja našla šta ću forumaški svet da pitam.. :hm:

bolje da sam vas pitala kada ste poslednji put izašli iz kuće...

Sarmica
25-10-2011, 18:20
:raz_114:

e što sam ja juče videla jednu lepu devojku u banci:eek:...lepa,visoka zgodna,ali onako baš prirodno lepa,neje ova moderna:nene:...eto...a inače ne zavirujem u tete:ljut:

mikili
25-10-2011, 20:01
danas nista...svi nabili glave dole,duvala kosava,pognuti,iskrivljeni:m:

причалица
25-10-2011, 20:17
joj, ne gledam ništa i nikog...samo žurim... a u busu gledam kroz prozor.

mica
26-10-2011, 10:25
:raz_114:

e što sam ja juče videla jednu lepu devojku u banci:eek:...lepa,visoka zgodna,ali onako baš prirodno lepa,neje ova moderna:nene:...eto...a inače ne zavirujem u tete:ljut:


Al si ti meni sumnjiva :lol:
Danas vala, nisam nista snimila, mnogo sam se iznervirala radovima kod crkve i putovanjem do posla koje je trajalo 45 min :qq:

ljubičica
29-10-2011, 17:49
e bre, ja sam danas ne samo videla, bego i bila oslovljena od jednog tipa..u posti u redu..:raz_125:
misim jes da mi je rekao vi, ali je bio bas sladak..ozbiljno..:rile:

Raisa
29-10-2011, 21:34
Meni puno vise zapadnu za oko zene nego muskarci,ima mnogo lepih zena

videla sma jendu,njen stil mi se jako svidjao. Imala je neke crne kozne cizme,ne do kolena vec krace, crni uski mantil, ne previse dugacak ni kratak,osrednje, crnu torbu, crnu kosu do dupeta..bio je dan ali je bila jako nasminkana,kao za nocni izlazak,mnogo crnog na ocima,smoki eyes efekat, neki jako tamni,ili ljubicasti karmin,puder,uglavnom,jaka sminka,belja je bila dosta,i nokti kandze,jako dugacki i ciklama lak..Urezala mi se nekako u secanju.

STo se muskaraca tice,ja skoro pa nikad ( mozda i nikad ) ne vidim na ulici tek tako nekog ko mi se dopadne,mozda jer sam sto se izgleda tice selektivna mnogo..doduse videla sam mog favorita danas,jednog Crnogorca tako da sam happy :smajli kojem se podizu obrve:

A decko je onako...ufff

mali je,nije previs enizak ali naspram nekih bi se vodio ko ''mali'' ..nabildovan,ali ne previse,bas taman onako kakao treba. Kosa crna-tamno smedja, jez frizura, ima tetovazu iza uha,lep decko u faci,zgodan

supermen*prvi
29-10-2011, 21:56
Danas sam video skoro golu Blanku Krasnjansku. Zgrozio sam se. Zamislite zensku od 170 cm visine koja je smrsala 60 kilograma. :sad:
(podvezali joj zeludac)