PDA

Pogledaj Punu Verziju : OBAVEŠTENJE!!!



Man
12-10-2009, 17:47
Ovih dana su moguća mala tumbanja foruma, testiram novi softver za forum :)
Trudim se da te radove učinim neprimetnim ili bar što manje primetnim...


hvala na pažnji i podršci :)

sani
12-10-2009, 17:51
:lol: men' se toliko tumba u glavi da ja necu ni primetiti..ne brini! :raz_083:

Dusala
12-10-2009, 18:10
:oci: zar i ti bre Man... :oci: ja sam vec owaka davno...

bleja
13-10-2009, 14:54
ovde uvek neka tumbanja... :raz_084:

Man
13-10-2009, 18:18
Update foruma je neizostavan za normalno funkcionisanje foruma.
Pre svega, njime se dobijaju zakrpe za prethodnu verziju-kako u bezbednosnom tako i funkcionalnom delu.
Zbog toga se kaže da update obuhvata jedan deo optimizacije foruma. Novi modovi i testiranje se uglavnom vrši na najnovijim verzijama.
Takodje je u opticaju i prelazak na profi verziju foruma- Vbulletin, gde godišnja licenca uopšte nije jeftina...

Man
05-11-2009, 18:42
Promenjen je čat :) modifikovano je ubacivanje smajlija sa dodatne liste i kompatibilnost sa IE 7 i 8...

Man
05-11-2009, 20:27
Ubačena je galerija i blog... trebaće mi par dana za prevod i doterivanje :lol:

Man
09-11-2009, 00:11
Blog je na adresi http://blog.razbibriga.org/

biće aktivan koliko sutra za članove i pisanje :)

Man
10-02-2010, 11:27
Da ne brišem ovu temu, informacije su zastarele...


Odlučili smo se da napravimo nov forum. Za to ima više razloga: veće mogućnosti administriranja, moćniji portal, lagana promena templejta, sigurnost skripti… Ovaj forum je kupljen, potpuno legalan i preuređen za naše potrebe.
Koje su razlike izmedju starog i novog foruma u smislu mogućnosti?
Profil korisnika na ovom forumu ima nove opcije i pregledniji je. Kako sada postoje i kontakti kao kategorija, a ne samo prijatelji, to vam povećava mogućnost da dajete i ukidate privilegije delovima profila. Albumi korisnika su bolje organizovani, pregledniji i veći. Oni sada mogu biti privatni ili javni i možete postaviti do sto slika u jedan album. Takođe, umnogome su poboljšani blog i sam forum.
Sve u svemu, nadamo se da će novi forum biti uspešniji nego stari.

:raz_018: