PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta kada ih društvo bojkotuje?



kojica
25-10-2011, 17:45
Da li ste nekada bili u situaciji da vaše društvo jednostavno ne prihvata vašeg
dragog/dragu?

Kako je to na vas delovalo? Jeste li birali stranu ili.... :palac:

DaDole
26-10-2011, 13:01
Da li ste nekada bili u situaciji da vaše društvo jednostavno ne prihvata vašeg
dragog/dragu?

Kako je to na vas delovalo? Jeste li birali stranu ili.... :palac:

imala sam jednom takav bojkot i nije nimalo jednostavno..kad je čovjek siguran u sebe i izbor partnera,onda mora biti strpljiv i sačekati da neki ljudi iz naše okoline vide da je nama dobro sa tom osobom..ako i dalje ne vide,onda im moja sreća nije važna i kao takvi,nisu mi ni potrebni..

kojica
26-10-2011, 20:19
Nisam imala društvo, već samo jednu drugaricu.
al za ćurku dovoljno... :hm:

Njene sam prihvatala, kakvi su takvi. Ona je birala i njoj odgovara. Al ona moje.. :sad:
I kad ona nekoga prihvati, na kraju se ispostavi da meni ne dogovara.
E za Konana nisam marila dal joj šta smeta. :nene:

ljubičica
28-10-2011, 17:45
definisi bojkotuje.
moja najbolja drugarica se nije najbolje slagala sa mojim muzem. vidjale smo se nasamo, punih 12 godina.
s njom se druzim i danas..a on je bivsi muz.
posto je moj izbor muskaraca uvek ..problematican, uvek mi neko od prijatelja zvoca.
al ok, svako ima pravo na svoje misljenje..zasto bih ikog terala da nekog voli, ako ga ne voli?
dopustam da svako iznese svoje misljenjenje..jednom, dvaput..i tacka.
nametanje nije prihvatljivo.

kojica
09-11-2011, 08:18
imala sam jednom takav bojkot i nije nimalo jednostavno..kad je čovjek siguran u sebe i izbor partnera,onda mora biti strpljiv i sačekati da neki ljudi iz naše okoline vide da je nama dobro sa tom osobom..ako i dalje ne vide,onda im moja sreća nije važna i kao takvi,nisu mi ni potrebni..

A da li ti se nekada činilo da su prijateljske veze trajnije od ljubavnih
i da bi ustupke trebalo činiti prema prijateljima?

kojica
09-11-2011, 08:20
definisi bojkotuje.
moja najbolja drugarica se nije najbolje slagala sa mojim muzem. vidjale smo se nasamo, punih 12 godina.
s njom se druzim i danas..a on je bivsi muz.
posto je moj izbor muskaraca uvek ..problematican, uvek mi neko od prijatelja zvoca.
al ok, svako ima pravo na svoje misljenje..zasto bih ikog terala da nekog voli, ako ga ne voli?
dopustam da svako iznese svoje misljenjenje..jednom, dvaput..i tacka.
nametanje nije prihvatljivo.
e da ti definišem.. :lol:

Pa recimo od laganog neprihvatanja do teškog prozivanja i vređanja.
Pa ti sad raspali o čemu god hoćeš.. :lol:

причалица
09-11-2011, 08:33
Da li ste nekada bili u situaciji da vaše društvo jednostavno ne prihvata vašeg
dragog/dragu?

Kako je to na vas delovalo? Jeste li birali stranu ili.... :palac:

jesam. nije bitno ko ne prihvata, zašto, da li je u pravu, itd.
jednostavno, ne biram stranu. moj muž je moj izbor, ko me voli - komuniciraće s njim....a ko me ne voli, tražiće neke modalitete za viđenje. pristajem i na jedno i na drugo, jer volim te osobe...ne želim nikoga da na išta prisiljavam.
vreme je najpametnije od svih nas i pokazaće ko je kakav i zašto.

mihaela
09-11-2011, 09:06
Imala sam problem s tim,sa bivšim mužem.Mama ga dugo nije mogla prihvatiti.Ukazivala mi na sve i svašta,ali kad je vidjela da ne vrijedi,digla je ruke,i povukla se.Mislim,žao mi je što je nisam poslušala,vidjela je sve prije mene,ali eto,ja to nisam vidjela,pa nisam ni reagovala na njeno bojkotovanje mog sad već bivšeg.

kojica
01-12-2011, 10:01
E pa to je problem, što znamo da smo ''slepi'' i nesigurni smo u svoju odluku.
Posle kad se odljubimo, vidimo da su prijatelji bili u pravu, ali njih možda više
nema.

:hm:

DaDole
01-12-2011, 10:12
A da li ti se nekada činilo da su prijateljske veze trajnije od ljubavnih
i da bi ustupke trebalo činiti prema prijateljima?

... svoja prijateljstva vrlo poštujem i njegujem..ne bih dovodila u korelaciju ljubavne i prijateljske veze jer su elementarno drugačije po svom obliku (i naravno,trajanju)..ali,kad bih morala da biram šta je vrednije za sačuvati bilo bi teško,zaista.

ljubičica
07-12-2011, 15:32
E pa to je problem, što znamo da smo ''slepi'' i nesigurni smo u svoju odluku.
Posle kad se odljubimo, vidimo da su prijatelji bili u pravu, ali njih možda više
nema.

:hm:ako ih nema, to nije zato sto smo mi lose birali muskarce, vec zato sto smo lose birali prijatelje.

Picola
10-12-2011, 08:14
Da li ste nekada bili u situaciji da vaše društvo jednostavno ne prihvata vašeg
dragog/dragu?

Kako je to na vas delovalo? Jeste li birali stranu ili.... :palac:

Pa bilo je par "blamova". :namcor:Naravno, biram drustvo.

A i kada sam se ljutila na svoje prijatelje i uveravala ih da grese, ipak su ispali na kraju uvek u pravu.

Cruz
27-02-2012, 10:03
Da li ste nekada bili u situaciji da vaše društvo jednostavno ne prihvata vašeg
dragog/dragu?

Kako je to na vas delovalo? Jeste li birali stranu ili.... :palac:

da, bila sam u takvoj situaciji, jako je neprijatna za mene, jer sam pokusavala da napravim balans i da svi budu srecni i zadovoljni... osim mene. nikada nisam birala stranu, samo sam se trudila da nespojive ne dovodim u vezu cesto, a kada bi do toga ipak doslo, onda sam ja bila ta koja je birala teme za koje sam mislila da su zajednicke ... opterecujuce

Sagacity
27-02-2012, 11:02
Da li ste nekada bili u situaciji da vaše društvo jednostavno ne prihvata vašeg
dragog/dragu?

Kako je to na vas delovalo? Jeste li birali stranu ili.... :palac:
Ne, nisam bila u takvoj situaciji nikada, a i da jesam ne bi me nešto mnogo tangiralo mišljenje moje okoline i da li će ga oni prihvatiti. Moj izbor, moja stvar.

Cruz
27-02-2012, 11:04
a ako se umesa porodica?

Sagacity
27-02-2012, 11:06
Kako da se umeša porodica?
Ja sam odrasla osoba, zarađujem za sebe, ne zavisim od bilo koga. Ko meni može šta zabraniti? I ko bi smeo da mi se meša u život?
Nemam ja sa tim problema....

Cruz
27-02-2012, 11:35
pa recimo, ako roditelji negoduju... u tom smislu

koliko se roditeljskom misljenju pridaje znacaj?

Sagacity
27-02-2012, 22:28
Pa Cruz, ti znaš koliko ja imam godina. Moja odluka je moja stvar. Mogu oni dati svoje mišljenje, ali ja ću uraditi ono što meni odgovara. Neće oni živeti sa njim, nego ja. Ne meni je šta ću sa njim i kako ću. Inače, kada su moji roditelji u pitanju, uvek su pratili ono šta ja odlučim. Nikada se ni u šta nisu mešali, jednostavno nisu imali potrebe.

Drugo je kada dete izdržavaju roditelji i kada to dete i dalje zavisi od njih i kada to dete nema puno godina...To su već neke druge relacije, a drugo je kada se to radi o osobi kao što sam ja....
A šta će da misle moje drugarice o tome nekome, e to me tek ne zanima....