PDA

Pogledaj Punu Verziju : Oni koji nisu forumaši...



kojica
26-10-2011, 05:56
Znaju li vaši prijatelji da forumašite?

Šta vam na to kažu?

Kako vi njima objasnite zašto ste ovde?

mona
26-10-2011, 05:59
Neki da neki ne...
Nista...
Ne objasnjavam...

:nana:

причалица
26-10-2011, 06:42
znaju, naravno, ali ne znaju detalje niti me pitaju....a ja ne pričam o tome. ti moji prijatelji ne forumaše uopšte, inače bi me pitali, to znam.
missim, ni ja njih ne pitam u koje kafane idu svaki dan da bi im bilo lepo i da čuju neke novosti :lol: i s kim idu...njihova stvar.

Spurs smrda
26-10-2011, 07:39
znaju moji prijatelji.....a cesto mi govoru:
-Spuki zmaje, Spuki legendo, Spuki blago majki koja te rodila Spuki...

mica
26-10-2011, 07:59
Znaju, naravno. Vecina misli da je to, skroz nenormalno :) Ali, bas me briga :roll:

mare
26-10-2011, 08:08
Ma gde smem da kažem da forumašim :lol:

DaDole
26-10-2011, 09:13
Svega nekoliko dragih ljudi koji imaju "široka shvatanja" :)

mikili
26-10-2011, 09:15
reklo bi se kao da radimo nesto nedozvoljeno:sojka:

mihaela
26-10-2011, 09:16
Ne znaju :bela: Zna samo muž,brat,roditelji.Ostalima niti sam rekla,niti ću.

rile_nezni_oblak
26-10-2011, 09:34
reklo bi se kao da radimo nesto nedozvoljeno:sojka:
keve mi, uzela si mi post iz tastature :eek:
neki mozda i znaju, neki mozda i ne znaju, apsolutno se ne opterecujem tim stvarima... a da ja nekome objasnjavam zasto radim to sto radim? znaci, u zivotu... u svakom slucaju, ako odluce da forumase, ne bi mi bilo glupo da im dam neke savete... tipa - ne druzi se sa manijakom... ne zameraj se lilu i katici... plati pivo riletu uvek... i slicno... :)

Sandokan
26-10-2011, 09:35
Oni koji znaju uglavnom na to gledaju kao na sektu :lol:

ribizla
26-10-2011, 09:42
Oni koji znaju uglavnom na to gledaju kao na sektu :lol:

upravo tako. :aha: :facepalm: a jos ako se kreces i aktivno druzis sa ekipom sa foruma.. i krenete da koristite nazive smajlija u komunikaciji sa obicnim smrtnicima.. stvarno dolazi do toga.. da nam kazu da smo sekta :aha: (mislim i dan danas se druzim sa ekipom sa starog foruma.. i glavni smajli nam je azn :haha: ) al eto.. ljudi nas cudno gledaju :lol: pitam se sto..

Sarmica
26-10-2011, 11:45
Znaju...znaju moja dva prijatelja,zna mama,zna muž i to je moje okruženje otprilike.
Muž takođe zaviri na ovakva mesta često,tako da zna o čemu se radi,prijateljima je besmisleno da ja radije sedim ovde nego da blejim u gradu,mama je zadovoljna jer ne radim više neke stvari koje sam ranije radila,a koje su mnooogo dinamičnije od ovog.Kaže,ćeri bar me od tog tvog kompjutera glava ne boli:lol:a meni tako svejedno šta misle o ovome,ne škodim nikome,a da nisam na forumu ja bih opet našla nešto za zanimaciju tako da je svejedno.

Nežnicah
26-10-2011, 12:08
Moja porodica. tj. muz i cerka znaju da sam navucena na forume, drugarice sam neke pokusala da pozovem da se pridruze, ali ih ne zanima taj vid druzenja... uglavnom malo ko iz mog RL da voli forume, ili vise na fb ili ih uopste nista od toga ne privlaci.

причалица
26-10-2011, 16:23
Svega nekoliko dragih ljudi koji imaju "široka shvatanja" :)

e to...uopšte mi nije jasno zašto se to smatra ''širokim shvatanjem'' :( tj. za forumašenje smemo da kažemo samo nekome ko je baš baš tolerantan....kao da smo voajeri, u najmanju ruku....kao da radimo nešto nevaljašno:neutral:

mikili
26-10-2011, 20:02
Nekako je ok da si na fb,to je kao u redu..ubacila sam kroz razgovor nesto sto sam videla na forumu pa dobila komentar-nije aljda da pricas sa gomilom cudaka sa cudnim imenima,sve su to uvrnute osobe,cudaci koji nisu u stanju da ostvare prave kontakte-...tako da vise ne pominjem..

Bisernica
26-10-2011, 20:11
Šta koga briga šta ja radim...razgovaram o forumu sa ljudima koji me dovoljno
poznaju i koji znaju da nisam na fejsu ,odnosno da se pojavim jednom u tri meseca
ili ređe ,oni su tamo non stop i ne prave razliku između jednog i drugog.
Ostalima ne polažem račune gde,s kim i kako provodim svoje slobodno vreme.

причалица
26-10-2011, 20:27
e da...zaboravih da kažem da nemam na fejsu nalog...pa moram negde da se družim :lol:

DaDole
26-10-2011, 20:29
e to...uopšte mi nije jasno zašto se to smatra ''širokim shvatanjem'' :( tj. za forumašenje smemo da kažemo samo nekome ko je baš baš tolerantan....kao da smo voajeri, u najmanju ruku....kao da radimo nešto nevaljašno:neutral:
nažalost,u pravu si,al je tako..eto,dio tog je pojasnila i mikili #16
mišljenja sam da ljudi teško prihvataju neke promjene,neke inovacije i da imaju otpor prema tome..a ima naravno i onih koji ne znaju u čemu je čar forumašenja pa negiraju iz neznanja..da je meni neko prošle godine rekao da ću ja biti dio toga,slatko bih mu :nene:
eto,a tu sam :bisa:

причалица
26-10-2011, 20:45
ma, ljudi još zaziru od bankarskih kartica, bankomata...nemam pojma što, ali - zaziru. e, takvi naravno da zaziru i od foruma. ali, ne shvatam ljude koji su, na primer, dosta na fejsbuku... da kažu - forum je zlo :krsti:
pa missim, kao da fejsbuk nije....još grđe zlo...:lol: ako ćemo da se vređamo :raz_128:

DaDole
26-10-2011, 20:56
e,kad si to rekla da vas sve nasmijem...
poslije rata moja poznanica otišla na more u HR..i budući da nije bilo mobilne telefonije 1996.a pošta zatvorena,odluči da se javi sa tel.govornice na uglu..i nikako da dobije vezu..
prolazi neka mještanka pa će je ova moja pitati:"Molim vas,nikako ne mogu da dobijem Bosnu..koji broj se kuca kao predbroj 99 ili 00?"
"Nijedan,as ti gospe,pa ovo je bankomat":sizika:

Bisernica
26-10-2011, 20:56
slažem se čalice ,
na forumu u zavisnosti od toga da li želiš i koliko želiš još i imaš neku zaštitu
privatnosti ...na fejsu je sve otvoreno ...mislim može i tamo da se čuva
privatnost ,ali onda nisi in :roll:

Bisernica
26-10-2011, 20:58
e,kad si to rekla da vas sve nasmijem...
poslije rata moja poznanica otišla na more u HR..i budući da nije bilo mobilne telefonije 1996.a pošta zatvorena,odluči da se javi sa tel.govornice na uglu..i nikako da dobije vezu..
prolazi neka mještanka pa će je ova moja pitati:"Molim vas,nikako ne mogu da dobijem Bosnu..koji broj se kuca kao predbroj 99 ili 00?"
"Nijedan,as ti gospe,pa ovo je bankomat":sizika:

:raz_114: :raz_114: :raz_114:

kojica
28-10-2011, 07:12
Nekako je ok da si na fb,to je kao u redu..ubacila sam kroz razgovor nesto sto sam videla na forumu pa dobila komentar-nije aljda da pricas sa gomilom cudaka sa cudnim imenima,sve su to uvrnute osobe,cudaci koji nisu u stanju da ostvare prave kontakte-...tako da vise ne pominjem..

:haha:

Isti slučaj. I moji tako reaguju. Svaki put pretrpim kritiku, ali ne odustajem.
Većina zna i koji mi je nik ovde. Imaju i moj ''razbibriga'' meil, tek da ne
zaborave gde sam.

kojica
02-11-2011, 19:39
Al najbolje mi je kad neko upozna ljude sa foruma pa kaže ''jao pa vi ste normalni''.... :haha:

причалица
03-11-2011, 09:32
Al najbolje mi je kad neko upozna ljude sa foruma pa kaže ''jao pa vi ste normalni''.... :haha:

pa nismo...šta nam fali :duh:

kojica
03-11-2011, 09:40
Ma jesmo, samo ih mrzi da obrate pažnju. Lakše im je da veruju časopisima ili tv-u.

Onomad kada sam provela deset dana u sobi, sa pet žena koje prate farmu,
imala sam utisak da sam u ludnici. :lol: Od kako oči otvore, pa dok ne krenu
na spavanje, ili gledaju farmu ili pričaju o njoj. A da sam im pomenula forum,
garant bi me izgrdile i objasnle mi da to nije dobro. :rile:

причалица
03-11-2011, 09:42
farmu :pada: idi bre...pa taman da se razboliš uz to.

kojica
03-11-2011, 10:00
al da vidiš plakanja... :haha:
nismo tamo zato što nam je lepo, već što smo na mukama.. al ni jedna
zbog toga ne plače.. al kad se Zoka rasplače, sve vataju maramice...:haha:

Sarmica
03-11-2011, 10:03
al da vidiš plakanja... :haha:
nismo tamo zato što nam je lepo, već što smo na mukama.. al ni jedna
zbog toga ne plače.. al kad se Zoka rasplače, sve vataju maramice...:haha:

:raz_114:

jaooooo:alava:


http://www.youtube.com/watch?v=ZHKRtM8UlRU&feature=player_detailpage

причалица
04-11-2011, 07:44
u poslednje vreme gledam da, ako imam mogućnost da budem na forumu s posla, da to ipak radim kad nema nikog u prostoriji...što su ovi moji na poslu zatucani po tom pitanju :qq:

DaDole
04-11-2011, 07:54
Jučer sam na nekoliko mjesta,prilikom radnih posjeta,vidjela da se uveliko uvode staklene površine kao mali boksovi kod mojih saradnika pa mi prva misoa bila: O,bouže,pa oni ne mogu na chat:qq: nema šanse da ih neko ne vidi.. ko u izlogu:)
kako je lijepa ova moja kancelarija:bisa:

причалица
04-11-2011, 08:03
e, mene to ne brine....nemaju novca ni da plate grejanje i da okreče prostoriju :lol:

DaDole
04-11-2011, 08:10
e, mene to ne brine....nemaju novca ni da plate grejanje i da okreče prostoriju :lol:
:haha: joj pričo,dobra ti fora..zamisli te nove koncepte poslovanja kao u velikim bankama..svi sjede da se gledaju i svako svakog vidi..a staneš im iza leđa sa koje god strane kreneš:)

причалица
04-11-2011, 08:14
da, vidim to...mada, u bankama imaju te staklene pregrade sa peskiranim staklom...i - nemaju pristup internetu, u većini banaka. ako se i desi da imaju internet, nemaju vremena da surfuju.

kojica
04-11-2011, 08:32
u poslednje vreme gledam da, ako imam mogućnost da budem na forumu s posla, da to ipak radim kad nema nikog u prostoriji...što su ovi moji na poslu zatucani po tom pitanju :qq:

:lol:

Jednom je kolega došao da prekrati vreme dok čeka neki sastanak. Naručio on kafu
i reko neka ga... nek uživa... a ja bila baš u sred nekog ''jako važnog'' razgovora
na forumu..
Posle pola sata ustaje on. Reko ''ideš?''
- Pa idem! :ljut:
- Šta ti je?
- Lepo se ispričah sam sa sobom! :ljut:
- A ti si pričao?
- Sad me još i zezaš! :ljut:

nisam ga čula, stvarno.. :bela:

причалица
04-11-2011, 08:37
ma, kod mene je nezgodno - svako ko uđe u prostoriju, odmah vidi šta je na ekranu...tako da stvarno moram da vodim računa...jer, pošto nemaju razumevanja, mnogo me zezaju, a ja ne umem s tim da se nosim.

DaDole
04-11-2011, 08:41
ma, kod mene je nezgodno - svako ko uđe u prostoriju, odmah vidi šta je na ekranu...tako da stvarno moram da vodim računa...jer, pošto nemaju razumevanja, mnogo me zezaju, a ja ne umem s tim da se nosim.
pa ti si pričo pod stresom:qq: ja tako ne znam da bih mogla..sreća pa kad se uređivala kancelarija ja sam bila komandant parade pa se stol stavljao kraj zida...ko da sam naslutila da će mi tako biti dobro:)

причалица
04-11-2011, 08:51
kod nas su stolovi kontra prozora postavljeni, jer ne može drugačije....a ono što je kontra prozora - gleda u vrata :lol:
ali, daće dobri Bog da dobijem svoj kabinet jednog dana :lol:

DaDole
04-11-2011, 08:53
ja sam sama u kancelariji i to je jedan od najvažnijih razloga zbog kojih nisam promijenila posao:)
i naravno jedan od uslova ako ga budem mijenjala:)