PDA

Pogledaj Punu Verziju : Prisutni na svojoj sahrani



kojica
01-11-2011, 08:01
U Americi počelo, a stićiće ubrzo i do nas, jer mi baš volimo da uvozimo njihove bisere.

Evo o čemu se radi.
Ljudi koji su dobili od lekara procenu da će sa određenom bolešću živeti još par meseci
ili godinu, u nekom trenutku koji sami izaberu, organizuju svoju sahranu. Cilj je da svojim
očima vide ko će sve doći i čuju govor koji će pročitati. A prijatelji imaju prilike da se
zaista oproste od onoga ko umire.

Šta mislite o tome?

причалица
01-11-2011, 08:03
mislim da je to boleština...može se oprostiti od rodbine prijetelja i na neki drugi način, a ne organizovati sahranu za života.
a da ne pričam šta inače mislim o sahranjivanju ...i toj gunguli.

mikili
01-11-2011, 08:15
najezih se..:pada:

Sarmica
01-11-2011, 08:57
a ako bude onako pravi ispraćaj sa muzikom,žurka i tako to onda:lol::bravo:a ako se okupe na groblju i kukaju onda jok ne nikako grozno fuj bljak :nene:

kojica
01-11-2011, 13:32
Ja ne znam da li bih tu sahranu preživela. :hm:

ribizla
01-11-2011, 13:58
:eek: pa cekaj.. znaci pravis sahranu da bi svi koji te poznaju/vole oprostili se od tebe dok si jos ziv?! :eek: Pa to nije normalno.. mislim, ne znam, ali morbidno to bre. :eek:

причалица
01-11-2011, 15:24
ma budale američke...ne shvatam foru.
zamisli - ja živa, duša mi u nosu, al organizujem sa'ranu i gledam sve kao da sam već s druge strane...pa koja je to bolest, majko mila :eek: a posle, kad bacim kašiku - opet moji imaju trošak realne sa'rane na koju neće niko ni da dođe, jer su već bili.....pa je dosadano. deja vu, takoreći :(

Sarmica
01-11-2011, 15:56
deja vu:raz_114:

причалица
01-11-2011, 16:16
pa da...gde bre da postoji sa'rana na bis :lol: strašno.

Man
01-11-2011, 16:18
Moju saranu možete slobodno da preskočite :ljut: i ja ću ako ikako mogu :haha:

Bisernica
01-11-2011, 20:44
...još da rekoše ko je umro ...bilo bi ponovit se ne može :aha:
....:raz_114:
pa to je samo dokaz da su ljudi u stvari potpuno šašava bića :lol:
ostalim živim stvorovima ne može da padne takva sumanuta ideja ...
zamislite imaplu koja organizuje generalnu probu kad je juri gepard i hvata je :raz_114:
:qq: :lol:

причалица
01-11-2011, 20:47
...još da rekoše ko je umro ...bilo bi ponovit se ne može :aha:
....:raz_114:
pa to je samo dokaz da su ljudi u stvari potpuno šašava bića :lol:
ostalim živim stvorovima ne može da padne takva sumanuta ideja ...
zamislite imaplu koja organizuje generalnu probu kad je juri gepard i hvata je :raz_114:
:qq: :lol:

jes, bisoo...zamisli kako može medved da organizuje svoju sa'ranu :) :eek:
mamu im američku.

Bisernica
01-11-2011, 20:53
ma ,znaš koliko me briga kako će da izgleda sahrana i ko će i u kom broju da dođe
mene zanima ovo što se život zove ....ne treba mi sahrana uopšte ,nećem da mrem :lol:

Sagacity
10-03-2012, 20:39
U Americi počelo, a stićiće ubrzo i do nas, jer mi baš volimo da uvozimo njihove bisere.

Evo o čemu se radi.
Ljudi koji su dobili od lekara procenu da će sa određenom bolešću živeti još par meseci
ili godinu, u nekom trenutku koji sami izaberu, organizuju svoju sahranu. Cilj je da svojim
očima vide ko će sve doći i čuju govor koji će pročitati. A prijatelji imaju prilike da se
zaista oproste od onoga ko umire.

Šta mislite o tome?
Pa fantastično. To me raduje...:lol: :lol:
Ja bih naprimer volela, da u tom trenutku doživim malu kliničku smrt, a posle da otvorim oči i da ih sve iznenadim...:lol: :lol: :lol: