PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kako hodate?



kojica
03-11-2011, 12:38
Brzo ili polako?

Kada idete sami, da li možete da hodate polako?

DaDole
03-11-2011, 12:43
E sad..hodam uvijek energično ali sitnijim koracima..trudim se da hodam ženstveno:)
ALi,ima trenutaka kad hodam jako sporo..kad me nešto boli,onako iznutra,kad imam neku tugu ili veliku brigu..onda sam primijetila da usporim korake,budu teški nekako.

mica
03-11-2011, 12:43
Kao kauboj, tako mi kazu:aha:
E, sad zavisi.... kad se vracam sa posla, turim sluske u usi i zavsi koju muziku slusam...
Kad sam sa decom, onda je to polako, treba ih ujuriti usput :qq:
Volim da setam, tako da svako pesacenje pretvaram kad god mogu, u laganu setnju...

ribizla
03-11-2011, 12:47
kao musko kad idem sama :facepalm: uzurbano, zamisljeno, velikim i krupnim koracima..
a kad idem sa nekim, trudim se uhvatiti njegov ritam.. ma kakav on bio.. :g:
a opet, kad idem u nekom zenstvenijem stilu (stikle), trudim se ici sitnim koracima, zenstveno koliko god mogu.. :lol: (ma koliko to u nekim momentima izgledalo tesko :aha: ) ali da.. mogu ja to :g:

причалица
03-11-2011, 13:00
missim da hodam brzo...nikad nisam umela kao mnogi - nogu pred nogu....jer, ne volim šetnju, a takva vrsta hoda me na to podseća.

kojica
03-11-2011, 13:01
A jel to brzo hodanje od nervoze ili.. :hm:

Pre par godina dogovaram se sa kolegom da idemo na teren. On hoće da idemo kolima
a ja insistiram da idemo peške, jer imamo svega dva kilometra kroz uži centar, i brže
stižemo peške. I kaže on onako ljut. ''Dobro, al samo da znaš da ja jako brzo hodam i
nećeš moći da me stigneš''. Posle smo par puta stajali da on dođe do vazduha. :rile:
Morao je da mi prizna da sam brža.

E sad.. imam nekih zdravstvenih problema i nekad mi se sloši zato što idem brzo..
al ne umem da usoporim.. :qq:

kojica
03-11-2011, 13:02
missim da hodam brzo...nikad nisam umela kao mnogi - nogu pred nogu....jer, ne volim šetnju, a takva vrsta hoda me na to podseća.

E što sam videla jednu tetu pre neki dan. Ide ko da ne ide.. :lol: nogu pred nogu..
lagano.. zapalila cigaretu i razgleda okolo..
Pa sam stala i gledala je neko vreme i divila joj se.. :lol:

Sarmica
03-11-2011, 13:04
Ja brzo ali sitno sitno ...ne znam što to tako:hm:

Nežnicah
03-11-2011, 13:06
Ja hodam uobrazeno :raz_125:

salim se, hodam zenstveno, u cemu god da sam, nekad sporo, nekad brzo, zavisi od toga kako se osecam, ali trudim se da imam lepo drzanje, mama me smarala time kad sam bila klinka, upisala me i na kurs za manekene da bih naucila da hodam, inace kaze da sam hodala kao kauboj koji propada kroz oblake :lol:

a ovo za uobrazeno hodanje, tako me dozivljavaju ovde u selu jer imam to neko drzanje koje oni tumace kao uobrazenost, pa su cak klinci moju cerku pitali sto ti je keva onako uobrazena :haha: a ona odgovara, ma jok, ona samo tako hoda...

причалица
03-11-2011, 13:07
E što sam videla jednu tetu pre neki dan. Ide ko da ne ide.. :lol: nogu pred nogu..
lagano.. zapalila cigaretu i razgleda okolo..
Pa sam stala i gledala je neko vreme i divila joj se.. :lol:
ma de bre....takvima je život baš dug :lol: ni po kući ne umem polako, sve radim brzo....valjda sam tako ustrojena, oklen znam. jedino volim polako da meračim kafu i cigaretu...ali, tad sedim.

Sarmica
03-11-2011, 13:08
A kako se to hoda ženstveno?:hm:

Nežnicah
03-11-2011, 13:10
Dodji kod mene da ti demonstriram :lol:

DaDole
03-11-2011, 13:13
A kako se to hoda ženstveno?:hm:
ne bih ti rekla :nene:

причалица
03-11-2011, 13:16
a u čemu je fora sa ženstvenim hodom? moj hod je unisex :lol:

kojica
03-11-2011, 13:20
Vidiš kako nama nije problem da kažemo da hodamo kao džambasil...

a zamislite sada nekog forumaša da izjavi kako hoda kao žensko.. :zrika:

причалица
03-11-2011, 13:22
pa možda će i da kaže....mica, na primer :lol:...mada, ona se izjasnila za kaubojski hod..a nema pojma da uopšte ne hoda tako.

Nežnicah
03-11-2011, 13:26
ja ne znam u cemu je fora sa tim hodom, jedino tako znam da hodam, osim po ledu, tada imam neki pticiji hod :haha:

ali recimo kad prodje zena ulicom, obucena cakum pakum, sve na njoj u skladu, prija za videti, a ona hoda bangavo, baca noge kad hoda, pogrbi se, jednostavno ni traga zenstvenosti... to je taj hod. i onda kad bih ja prosla pored nje svojim gazela hodom, u obicnom dzaku, bacila bih senku na nju...:rile::haha:

doduse, nisam dzak jos koristila u te svrhe, za sad samo krompir drzim u njemu.

mihaela
03-11-2011, 13:53
Hodam baš lijepo.Uspravno,sitnijim koracima,ženstveno.Neki su znali da govore,da se foliram dok hodam.Zbog tog uspravnog držanja.Ali,tako hodam.I mene je mama učila kao malu da hodam lijepo.Čak mi je stavljala neku knjigu na glavu,i tako sam hodala s tom knjigom po kući.:haha: A kada sam već htjela da nosim štikle,i tada me učila kako se hoda.Manji,sitniji koraci,lijepo držanje,noga pred nogu.
I smeta mi kad vidim lijepu,finu djevojku,pa kad se nabije na štike,a hod-katastrofa.Neko ljumanje,korak od metar i po,imam utisak da će svakog momenta ljuljnuti nosem od asfalt.To,što kaže Ruška Jakić-neee,nikako! :nene:

kojica
03-11-2011, 14:03
Ja hodam uobrazeno :raz_125:

salim se, hodam zenstveno, u cemu god da sam, nekad sporo, nekad brzo, zavisi od toga kako se osecam, ali trudim se da imam lepo drzanje, mama me smarala time kad sam bila klinka, upisala me i na kurs za manekene da bih naucila da hodam, inace kaze da sam hodala kao kauboj koji propada kroz oblake :lol:

a ovo za uobrazeno hodanje, tako me dozivljavaju ovde u selu jer imam to neko drzanje koje oni tumace kao uobrazenost, pa su cak klinci moju cerku pitali sto ti je keva onako uobrazena :haha: a ona odgovara, ma jok, ona samo tako hoda...

I moja kuma je išla na kurs za manekene. Kako ta hoda.. :qq: a što joj obuća traje.. :qq:
Jednom smo išle kod nekih njenih rođaka u Ugrinovce. Od autobuske stanice pa do kuće
bljuzgavica samo takva. Ja se ušljapala sva. A ona ko da je po tepihu išla. :sad:

Picola
05-11-2011, 14:02
Nikad nogu pred nogu. Uvek trcim kao da me neko juri, al' sta mogu tak'a sam.

misticlady
05-11-2011, 14:46
ja ne hodam.prosto letimmmmmm:igra1:

Picola
05-11-2011, 14:52
ja ne hodam.prosto letimmmmmm:igra1:

Zapravo i ja. Letim (ali ne upropascavam obucu, za divno cudo).

:cao:

kojica
11-11-2011, 17:29
:raz_075:

letite, a? :hm:

Pile
11-11-2011, 18:16
ovako hodam
http://www.youtube.com/watch?v=8jL0vy2YaDg&feature=player_embedded

Sagacity
15-11-2011, 21:24
Pa recimo, ''otresito'', žustro...Ni sitni, ni dugi koraci..., pravilan hod, nigde ne zanosim..Ma jednom rečju, kad' idem, ''savijam asfalt u rolne''....:lol:

mare
15-11-2011, 22:40
Paranoično

kojica
17-11-2011, 08:03
paranoično.. :lol: ideš ulicom i okrećeš se na svih šest strana sveta?

mona
18-11-2011, 04:23
brzo, energicno :nana:

kojica
20-11-2011, 10:44
ne vredi.. :qq: opet sam od banije do poštanske stigla za tri nuta... :sad:

Nežnicah
20-11-2011, 12:16
Ja sam počela da šuškam dok hodam, baš pravim buku. Ova zimska jakna je neka glasna mnogo... :lol:

vrludava
21-11-2011, 22:08
Brzo ili polako?

Kada idete sami, da li možete da hodate polako?

Jurcam! Osima kad 2x u godini obujem stikle. Onda hodam laganini....

Kad setam sa NJIM, onda hodamo polako, setamo, razgovaramo, nema zurbe.