PDA

Pogledaj Punu Verziju : Udajemo Petranu



sani
18-10-2009, 14:35
:razzz
Potencijalne mladozenje neka se prijave..

ps..nesto mi ovo sa djolencetom ne deluje ozbiljno :raz_038:

petrana
18-10-2009, 18:45
:pusi: vise mi se ne udaje
Djole je sasvim ozbiljan

supermen*prvi
18-10-2009, 18:49
:razzz
Potencijalne mladozenje neka se prijave..

ps..nesto mi ovo sa djolencetom ne deluje ozbiljno :raz_038:

Djole je ozbiljan momak. Doci ce veceras na vencanje. Otisao je da kupi odelo, kravatu, kosulju i cipele. Carape ima i ostali donji ves.

Djole
18-10-2009, 19:11
a nisi rekao da volim da se bijem.Ajde da nelazemo ljude :raz_097:

supermen*prvi
18-10-2009, 19:22
Nisam rekao ali ti ne bijes devojke i zene. Samo navijace i pandure! :raz_067: :raz_067: :raz_067:

Djole
18-10-2009, 19:35
to da :D
a afera sa jekom?to mora da se pomene :raz_002:

Kal-El
18-10-2009, 19:50
Ilicu ja sam razocaran :(

petrana
18-10-2009, 19:51
Djole, kakva jeka :raz_088:

petrana
18-10-2009, 19:51
Kal el
ima utisak da ste vi pravi dasa :stidljiva:

Djole
18-10-2009, 19:53
Ilicu ja sam razocaran :(

Sto?

@ Petrana
nesudjena ljubav :raz_004:

Kal-El
18-10-2009, 19:55
@ petrana
Nemoj da mi persiras ;)

@ supermen
Ne pravi se, seti se sta si mi reko.

sani
18-10-2009, 19:56
Djole, kakva jeka :raz_088:


:lol: daj ga odmah u sobu za batinanje

petrana
18-10-2009, 19:58
Ilicu ja sam razocaran :(

Sto?

@ Petrana
nesudjena ljubav :raz_004:

Djole :raz_099:

petrana
18-10-2009, 19:59
@ petrana
Nemoj da mi persiras ;)

:raz_055:

petrana
18-10-2009, 20:06
Samo, ako se Marlon uskoro ne pojavi :raz_051:

Kal-El
18-10-2009, 20:08
Djole, kakva jeka :raz_088:


To je moja bivsa verenica :)

petrana
18-10-2009, 20:11
Djole, kakva jeka :raz_088:


To je moja bivsa verenica :)

imas iskustva :raz_012:

Djole
18-10-2009, 20:11
Ilicu ja sam razocaran :(

Sto?

@ Petrana
nesudjena ljubav :raz_004:

Djole :raz_099:

:prstic:
@ Kal EL
:raz_029:

petrana
18-10-2009, 20:16
:oci: kaki misici :raz_125:

Kal-El
18-10-2009, 20:16
@ petrana
Imao sam jos jednu verenicu pre Jeke :raz_096:

@ Djole
Zar na druga iz jedinice :roll:

Djole
18-10-2009, 20:20
@ Djole
Zar na druga iz jedinice :roll:

jer na druga koji je bacio oruzije i pobegao ovde?

petrana
18-10-2009, 20:22
nemo tako Djole, sasvim ga razumem :prstic:

marlon
18-10-2009, 22:00
od price nema vajde.. necete se leba najesti kod petrane.... :mrgreen:

petrana
19-10-2009, 06:29
od price nema vajde.. necete se leba najesti kod petrane.... :mrgreen:

THX, ako se javljas :raz_097:
ima da umesim lebac sam taki :raz_125:

Dusala
20-10-2009, 13:46
:raz_015: ja jos trazim kandidate za tebe petranaaaaa :raz_054: ovdi ih nemaaaa :razzz

petrana
20-10-2009, 13:57
kako :oci:
da
prvo
nabavimo
naocari
:raz_043:

supermen*prvi
21-10-2009, 14:15
Kal-El, sta sam ti rekao? Na sta konkretno mislis? Nalag'o sam ti toga dosta. Ne znam na koju si laz naseo.
:raz_067: :raz_067: :raz_067:

petrana
21-10-2009, 16:17
supermen :raz_022:
da ipak nisi neozenjen :prstic:

supermen*prvi
21-10-2009, 22:59
Jesam Petrana. Po drugi put i to srecno! :)

petrana
22-10-2009, 06:41
Jesam Petrana. Po drugi put i to srecno! :)

ih :oci:

supermen*prvi
22-10-2009, 07:09
Ali nisam rekao da sam ja cvecka! :raz_067:

petrana
22-10-2009, 11:59
Ali nisam rekao da sam ja cvecka! :raz_067:

:prcko

doc holliday
23-10-2009, 19:48
:raz_099:

petrana
23-10-2009, 19:53
:raz_099:

:raz_125: Doc
ja sam tvojaaaaaaaaaa

Slowpoke Rodriguez
23-10-2009, 19:55
Cim nema nepokretni miraz necu da se igram, doduse jest za pohvalu sto zna lebac da mesi, al bez vikendicice na moru od cirka 1500 kvadrata nista.

doc holliday
23-10-2009, 19:55
:raz_099:

:raz_125: Doc
ja sam tvojaaaaaaaaaa


:prcko :prcko :prcko
:raz_040:

Slowpoke Rodriguez
23-10-2009, 19:56
Cim nema nepokretni miraz necu da se igram, doduse jest za pohvalu sto zna lebac da mesi, al bez vikendicice na moru od cirka 1500 kvadrata nista.


Jeftino te ufatio s kitom cveca, da si malo tvrdil pazar i cokoladu bi izvukla... :pusi:

petrana
23-10-2009, 19:57
:raz_099:

:raz_125: Doc
ja sam tvojaaaaaaaaaa


:prcko :prcko :prcko
:raz_040:


:raz_083:

petrana
23-10-2009, 19:57
Cim nema nepokretni miraz necu da se igram, doduse jest za pohvalu sto zna lebac da mesi, al bez vikendicice na moru od cirka 1500 kvadrata nista.


Jeftino te ufatio s kitom cveca, da si malo tvrdil pazar i cokoladu bi izvukla... :pusi:

Suki, oces cokoladu :)

Slowpoke Rodriguez
23-10-2009, 20:02
Jok ne jedem slatkise. :raz_078:

Lady Shiva
23-10-2009, 20:16
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)

doc holliday
23-10-2009, 20:17
Cim nema nepokretni miraz necu da se igram, doduse jest za pohvalu sto zna lebac da mesi, al bez vikendicice na moru od cirka 1500 kvadrata nista.


Jeftino te ufatio s kitom cveca, da si malo tvrdil pazar i cokoladu bi izvukla... :pusi:



:raz_114: :raz_114: :raz_114:

Ciciban
23-10-2009, 20:38
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)


Tise bre nikad ne shalis :lol: :lol: :lol: .......

petrana
24-10-2009, 08:31
Jok ne jedem slatkise. :raz_078:

:lol: Suki
zaljubljena sam u tebe :raz_058:
jos nisma videla tako silan smaili :sise:

petrana
24-10-2009, 08:33
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)

:razzz Leidi, trudim se da ne registrujem konkurenciju
ovde je tema da mi dodju eventualne mladozenej
a konkurentkinje neka pisu na temi Sise

petrana
24-10-2009, 08:34
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)


Tise bre nikad ne shalis :lol: :lol: :lol: .......

:peca

marlon
24-10-2009, 10:18
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)

za zenu da.. za muskarca ne... u braku zivot tece brze.. u skladnom i duhovno utemeljenom braku vreme prosto nestaje. u losem braku svaki dan traje najmanje 72 sata... ako se u skladnom braku trazi dodatni partner sa strane pored vec onog postojeceg nesto je jako trulo u njemu...u svakoj sali ima uvek pola istine.

zivot nije vestina, zivot je realnost. da je vestina svako od nas bi bio ekvilibrista na zici a iskustvo nas uci da je 50 posto populacije na nivou slonova u tom cirkusu zivota. izgraditi apsolutni duh i komplementarno se ugraditi u duh bracnog partnera je prava vestina.... ona najveca. bracni zivot nema blage veze, to je skup nebuloza, smarajucih detalja i gomile sitnica koje svima oduzimaju vreme, smirenost i skracuju pojedinacni ciklus aktivnog bitisanja pepunom monotonije i ucmalosti. da nema dece brak tj. zivot sa jednim partnerom bio cista utopija na nivou jednog vilijem nolana ... osim naravno ako ne postoji duhovna povezanost kao sublime tog odnosa koja zivot pretvara u neku formu estetike kao npr. sto su ga uredili simon de bovoar i zan pol sartr.... onda je sve moguce, da jedan covek i jedna zena budu komplementarni za ceo zivot bez ikakvih spoljnih uticaja i bilo kakvih izazova koju bi to narusili... tome treba teziti pri izboru zivotnog partnera a ne onome cemu teze one cirkuske atrakcije koje spomenuh....

petrana
24-10-2009, 12:49
:sojka: MArlone
ja sma zamadjijana sa tvojim predstavljanjem za mladozenju
samo dodji, gotova sam

marlon
24-10-2009, 13:16
e vala aqo si.. imam samo jednu falinqu... kad gi gurnem u kljuchaonicu ne mozh da izidje... :prstic:

petrana
24-10-2009, 13:21
e vala aqo si.. imam samo jednu falinqu... kad gi gurnem u kljuchaonicu ne mozh da izidje... :prstic:

:prcko

Lady Shiva
24-10-2009, 13:38
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)

za zenu da.. za muskarca ne... u braku zivot tece brze.. u skladnom i duhovno utemeljenom braku vreme prosto nestaje. u losem braku svaki dan traje najmanje 72 sata... ako se u skladnom braku trazi dodatni partner sa strane pored vec onog postojeceg nesto je jako trulo u njemu...u svakoj sali ima uvek pola istine.

zivot nije vestina, zivot je realnost. da je vestina svako od nas bi bio ekvilibrista na zici a iskustvo nas uci da je 50 posto populacije na nivou slonova u tom cirkusu zivota. izgraditi apsolutni duh i komplementarno se ugraditi u duh bracnog partnera je prava vestina.... ona najveca. bracni zivot nema blage veze, to je skup nebuloza, smarajucih detalja i gomile sitnica koje svima oduzimaju vreme, smirenost i skracuju pojedinacni ciklus aktivnog bitisanja pepunom monotonije i ucmalosti. da nema dece brak tj. zivot sa jednim partnerom bio cista utopija na nivou jednog vilijem nolana ... osim naravno ako ne postoji duhovna povezanost kao sublime tog odnosa koja zivot pretvara u neku formu estetike kao npr. sto su ga uredili simon de bovoar i zan pol sartr.... onda je sve moguce, da jedan covek i jedna zena budu komplementarni za ceo zivot bez ikakvih spoljnih uticaja i bilo kakvih izazova koju bi to narusili... tome treba teziti pri izboru zivotnog partnera a ne onome cemu teze one cirkuske atrakcije koje spomenuh....


Nemam ja ništa protiv braka ...
Ono što htedoh da kažem: čovek je po svojoj prirodi poligamno biće, a izbor bračnog partnera obavezuje da on bude jedan (i poslednji) do kraja života. (Naravno, ovo se ne odnosi na supružnike uzajamne mučitelje i kojekakve dileje kojima je brak fino skrovište za lečenje frustracija). Dakle, govorim o nepromašenom, tzv. normalnom braku, u kojeg su ljudi ušli jer se vole, nakon što su otkrili da ne mogu jedno bez drugog.
Ali ... Ako posle svečano izgovorenog DA natrčite na dušu koja vam je možda srodnija od one s kojom delite život, prekasno je, nema nazad, pogotovu ako imate decu ... nema više izbora, jer se tada svaki izbor svodi samo na to koga ćete i u kojoj meri povrediti. A čim je izbor uslovljen nekom egzistencijalno važnom stvari, gotovo je sa slobodom. Naravno, može se drsko preći preko tuđih osećanja i ugoditi sebi, ali pre ili kasnije dolazi do neminovnih lomova duše. Da li je to pitanje etike ili nečeg drugog, ne bih znala reći. Dakle, na vratima matičara trebalo bi da piše "Svi koji ovde ulazite, ostavite svoje iluzije za sobom" ... iluzije u smislu velikih mladalačkih očekivanja da će baš naša bračna ljubav biti toliko jaka da traje odavde do večnosti. Umesto toga, treba razmišljati da je brak zajednica u kojoj ne ide uvek sve tako glatko, o tome da će se vaša slika o voljenoj osobi vremenom menjati (što ne znači da ćete prestati da je/ga volite). Moraćete da naučite da volite tu osobu i kada čini stvari koje su vama odbojne, kada ispolji principe koji su vam strani, i kada ima zadah iz usta, i kada poružni, i kada ostari. Praktično to znači da ste u paketu s ljubavlju dobili i privikavanje na ono što niste imali prilike da uočite na večernjim predbračnim sastancima. Nema više maski, nema glume. Ukoliko prođete taj test, pa i dalje osećate da ga/je volite, onda ste u stabilnim bračnim vodama.
I to opet ne znači da vas tako uljukane neće trgnuti neko sasvim drugi ... ili treći, četvrti.
Bilo bi iluzorno očekivati od čoveka da se zauvek odrekne sanjanja.

E sad sam bila ozbiljna. :nargile:
Petrana, neću više, časna reč. :stidljiva:

Slowpoke Rodriguez
24-10-2009, 17:16
Uf bre ljudi upropastiste srecu devojacku...

@petrojka
:gace:

marlon
24-10-2009, 20:19
Aha, znači ovde je ta tema...

E pa, Petrana, ja bih te savetovala da se ne udaješ.
Brak je često kao bolest: pre sklapanja je strepnja, u početku groznica, kasnije glavobolja. :nargile:
Kad si u braku, moraš sve da deliš i onda kada ti se ne deli ni sa kim. Ajde kad deliš ručak, ali kad deliš dane, mesece i godine ... život ti se strašno oduži.
Dalje: taman kad pomisliš da si našla muškarca svog života, pojavi se drugi koji bi takođe mogao biti muškarac tvog života ali ... avaj ... prekasno.
Život je veština, a bračni život najteži deo te veštine.

Šala, šala ... Sve osim poslednje rečenice. ;)

za zenu da.. za muskarca ne... u braku zivot tece brze.. u skladnom i duhovno utemeljenom braku vreme prosto nestaje. u losem braku svaki dan traje najmanje 72 sata... ako se u skladnom braku trazi dodatni partner sa strane pored vec onog postojeceg nesto je jako trulo u njemu...u svakoj sali ima uvek pola istine.

zivot nije vestina, zivot je realnost. da je vestina svako od nas bi bio ekvilibrista na zici a iskustvo nas uci da je 50 posto populacije na nivou slonova u tom cirkusu zivota. izgraditi apsolutni duh i komplementarno se ugraditi u duh bracnog partnera je prava vestina.... ona najveca. bracni zivot nema blage veze, to je skup nebuloza, smarajucih detalja i gomile sitnica koje svima oduzimaju vreme, smirenost i skracuju pojedinacni ciklus aktivnog bitisanja pepunom monotonije i ucmalosti. da nema dece brak tj. zivot sa jednim partnerom bio cista utopija na nivou jednog vilijem nolana ... osim naravno ako ne postoji duhovna povezanost kao sublime tog odnosa koja zivot pretvara u neku formu estetike kao npr. sto su ga uredili simon de bovoar i zan pol sartr.... onda je sve moguce, da jedan covek i jedna zena budu komplementarni za ceo zivot bez ikakvih spoljnih uticaja i bilo kakvih izazova koju bi to narusili... tome treba teziti pri izboru zivotnog partnera a ne onome cemu teze one cirkuske atrakcije koje spomenuh....


Nemam ja ništa protiv braka ...
Ono što htedoh da kažem: čovek je po svojoj prirodi poligamno biće, a izbor bračnog partnera obavezuje da on bude jedan (i poslednji) do kraja života. (Naravno, ovo se ne odnosi na supružnike uzajamne mučitelje i kojekakve dileje kojima je brak fino skrovište za lečenje frustracija). Dakle, govorim o nepromašenom, tzv. normalnom braku, u kojeg su ljudi ušli jer se vole, nakon što su otkrili da ne mogu jedno bez drugog.
Ali ... Ako posle svečano izgovorenog DA natrčite na dušu koja vam je možda srodnija od one s kojom delite život, prekasno je, nema nazad, pogotovu ako imate decu ... nema više izbora, jer se tada svaki izbor svodi samo na to koga ćete i u kojoj meri povrediti. A čim je izbor uslovljen nekom egzistencijalno važnom stvari, gotovo je sa slobodom. Naravno, može se drsko preći preko tuđih osećanja i ugoditi sebi, ali pre ili kasnije dolazi do neminovnih lomova duše. Da li je to pitanje etike ili nečeg drugog, ne bih znala reći. Dakle, na vratima matičara trebalo bi da piše "Svi koji ovde ulazite, ostavite svoje iluzije za sobom" ... iluzije u smislu velikih mladalačkih očekivanja da će baš naša bračna ljubav biti toliko jaka da traje odavde do večnosti. Umesto toga, treba razmišljati da je brak zajednica u kojoj ne ide uvek sve tako glatko, o tome da će se vaša slika o voljenoj osobi vremenom menjati (što ne znači da ćete prestati da je/ga volite). Moraćete da naučite da volite tu osobu i kada čini stvari koje su vama odbojne, kada ispolji principe koji su vam strani, i kada ima zadah iz usta, i kada poružni, i kada ostari. Praktično to znači da ste u paketu s ljubavlju dobili i privikavanje na ono što niste imali prilike da uočite na večernjim predbračnim sastancima. Nema više maski, nema glume. Ukoliko prođete taj test, pa i dalje osećate da ga/je volite, onda ste u stabilnim bračnim vodama.
I to opet ne znači da vas tako uljukane neće trgnuti neko sasvim drugi ... ili treći, četvrti.
Bilo bi iluzorno očekivati od čoveka da se zauvek odrekne sanjanja.

E sad sam bila ozbiljna. :nargile:
Petrana, neću više, časna reč. :stidljiva:


ja ocu... voli petrana da cita ovake stvari :lol:

elem... za poligamno bice kad potpise da ce sa oprostenjem da bude monogamno i da tuca samo jednu zenu dok ne qrepa i ona isto al pre ce on jer ona moze i kao baba a on ne.... dakleM...u brak se ulazi iz razlicitih razloga. ljubav je jedan ali nije najuobicajeniji.. pre ce biti da zene kriziraju u nekom dobu i vide izlaz u braqu kao spas, muskarcima se to paq mnogo redje desava... drugi razlog moze biti neplanirana trudnoca a veza je vec postojala i greh je da se prekine, onda brak iz racuna sto je danas i te kako moderno i opste prihvatljivo kao kategorija, pa brak iz inata jer izlaskom iz jedne veze koja zenu ili mukaraca opterecuje i crpi brze bolje se trazi spas u drugoj a brak je neretko resenje za zaborav od muka prethodne veze.... znaci osim ljubavi ima i ovo....ljubav naravno moze da se javi i ako se udje bez nje u braq a da se vremenom razvije ali to nije tema... postojanost osecanja za partnera je zanimljivo uvel na starni muskraca... zasto to kazem je nebitno... ko je u braku zna..ko nije saznace kad udje....

uvek ima nazad... uvek. bilo dece ili ne. dao sam primer coveka i zene koji su mislis da su u ratu poginuli, usli nezavisno u druge braqove dobili decu i jdenog dana kad su se slucajno sreli zavrsili sa tim brakovima i vratili se jedno drugom... kao na filmu... u tvojoj knjiz tangu ima psiholoski profil zrele zene koja povileni kada nadje ljubavnika ili coveka koji ispunjava najveci deo toga o cemu pricas i kada ona u strasti zaboravlja i na decu... znaci uvek se moze... problem je u zatucanosti sredine u kojoj zivimo, u saosecanju, u lenjosti ili paq navici da ih mrzi da se rastoslilja muskarca sa kojim zivi ili on da se rastosilja zene jer voli da bude na njenom kazanu svaki dan a ko zna kako kuva ona buduca.... sve je relativno reko ajnstajn a sve to pod utiskom od mileve sto opet govori ko vuce konce... sto se tice vremena koje deluje na coveka ili zenu, na njihov izgled, dah, ofucanost ili istrosenost... nema blage veze... zene nikad tako ne sagledavaju muskarca.... ako je u njenoj glavi moze da bude i cudo... pesnik preko dana a satir preko noci.. zabole je za sastanke gde ce da ga analizira ako ga voli... muskarci su prioritetno orijentisani na zenu kao objekat zadovoljstva pa tek onda na njeno duhovno bice... najveci nroj njih.... i to je posebna prica da ne ulazim i ne kvarim petrani iluzuju o muskarcima da su debili kakvi ne postoje na ovom svetu....
sto se tice trzanja.. zrele zene trzaju na kompleksnost karaktera nekog novog muskarca koji im ulazi u zivot preko mozdanih sfera.... mladje zene na nesto specificnije.... muskarci trzaju na mnogo sto sta, ali primarno su uvek sise i dupe.... mozak ide malko kasnije. oni sa drugacijim kriterijumima su oni zbog kojih seku vene....

petrana
25-10-2009, 09:54
Uf bre ljudi upropastiste srecu devojacku...

@petrojka
:gace:

:raz_125: :raz_056: :raz_056: :raz_056:
ps. pecanje :)

petrana
25-10-2009, 10:05
MArlon :nargile: pisacu sad bas sa :srce:
pazi, ovo je ideja od Sani, nego meni nije bilo kud, bez da ispadne da necu, kapiras
tako i inace, kad se prica opusteno, sto ne bi rekla da ocu da se udajem, sta je tu bez veze il sta je tu zabranjeno
a, reakcije na to su malo nedefinisane
ko kad kazes da bi hteo nesto sto ti ocito ne dolazi, na taj nacin kao da se javno sramotis, meni to tako ne deluje, al tako nekako ispada , i onda ocu namerno da kazem jer u tom ne vidim kakva je sramota ili bilo sta lose
Pocelo je sve od sledeceg detalja
Sedi poveca grupa neozenjenih, momaka i nabacuju u prici jednom od njih jednu zensku osobu od 38 godina, neudatu koja je uzgred, najiskrenije zaista lepog izgleda
I ovaj kaze "ako je tako dobra ko sto pricate, sto se do sad nije udala?" time im je zacepio usta
E sad, tek kada se o necem covek moze jasno izraziti tek onda je u stanju da o tom necem razmislja. Iskreno, jos uvek ne nalazim da se jasno izrazavam o braku :raz_114: .
E sad, zasto bih se ja udala????
Cini mi se nakon ovog, ne bas dugog perioda ispitivanja te reci :lol: da zaista je covek takvog psiholoskog sastava da treba da zivi u bracnoj zajednici. Ali, savremen nacin zivota je napravio mnoge smetnje za tu bracnu zajednicu i onda, zaista je potrebno da se covek potrudi da bi zastitio ono sto mu je zaista neophodno za jedan kvalitetan zivot.
Potrebniji je coveku bracnik nego vitamini minerali itd. da bi bio zdrav.
Ali, naravno, ako skladno zive. Sto danas jeste retkost.
A mozda je retkost upravo zbog tog sto ljudi ne shvataju ozbiljno kolike su pretnje danas porodicnom zivotu ...

Inace, Marlon :stidljiva:

petrana
25-10-2009, 10:12
Leidi,
nije problem, moze da raspravljamo i filozofski o udaji na temi o mojoj, licno mojoj udaji
no, zbunices mi mladozenje :raz_029:

petrana
25-10-2009, 10:30
Sada jedan specijalan post :andjeo:
Dobrodoslica za naseg novog clana Vitomira

:raz_099:
Vitomire, osecaj se na ovoj temi kao kod kuce :stidljiva:
i ako se odlucis za mladozenju ili ako samo zelis malo da komentarises i pozdravis, jednako ces anm biti drag gost .
:raz_056: :raz_056: :raz_056:
:raz_088:

marlon
25-10-2009, 12:15
petrana... nije mi nesh dobro pa ne mogu sad da ti odgovorim... :raz_051:

petrana
25-10-2009, 12:31
petrana... nije mi nesh dobro pa ne mogu sad da ti odgovorim... :raz_051:

cekacu ja :raz_088:

supermen*prvi
25-10-2009, 13:03
Sada jedan specijalan post :andjeo:
Dobrodoslica za naseg novog clana Vitomira

:raz_099:
Vitomire, osecaj se na ovoj temi kao kod kuce :stidljiva:
i ako se odlucis za mladozenju ili ako samo zelis malo da komentarises i pozdravis, jednako ces anm biti drag gost .
:raz_056: :raz_056: :raz_056:
:raz_088:
Evo da ti prenesem sta je rekao Vitomir. Pre nego ga registrujem. Treba covek i da ruca i da se osvesti! :lol:

Petrana, dobar dan,
ja sam se odmah odlucio da malo popricamo da tvom drustvu ne ispadnem nepristojan. Vlado mi je pricao o tebi a ja bas zeljno ocekujem da se malo bolje upoznamo. :lol:

petrana
25-10-2009, 13:07
ko ti je pricao o meni? :raz_054:

petrana
25-10-2009, 13:18
:lol: supermene, ti si Vlado
upravo sam skontala

petrana
25-10-2009, 13:23
Vitomire, ljubim te u odsustvu :raz_056: :raz_056: :raz_056:
moram da idem al se nadam da se sretnemo sutra

Dusala
25-10-2009, 14:23
:raz_117: leleeeeeeeeeeeee koliko se svi plase braka... :raz_114:

marlon
25-10-2009, 17:49
znam jednog koji se triput razvodio i zenio istom zenom... sad je ona udovica... :(

Slowpoke Rodriguez
25-10-2009, 18:19
znam jednog koji se triput razvodio i zenio istom zenom... sad je ona udovica... :(


Sto taj smajli?
Blago njemu sad se odmorio... :nargile:

marlon
25-10-2009, 21:59
sad jeste ali da si ga vido poslednjih godinu dana posto bi monah momentalno... a zena mu ko ala jbt... :raz_051:

petrana
26-10-2009, 07:54
:raz_043:

Slowpoke Rodriguez
26-10-2009, 17:28
:raz_043:


Ovaj ti vise odgovara... :raz_061:

Kal-El
26-10-2009, 17:54
znam jednog koji se triput razvodio i zenio istom zenom... sad je ona udovica... :(


A jel znas nekog da se 19 puta zenio :)

Supermene, doci ces ti do cipela :lol:

marlon
26-10-2009, 18:57
e tolko ne znam... zena ti je cudna zverqa kal el... jedno kaze javno, drugo misli u glavi a trece uradi :lol:
a nijedna ne zna sha oce to zapamti.... :pusi:

petrana
26-10-2009, 19:44
:raz_043:


Ovaj ti vise odgovara... :raz_061:

:lol: bas je super smaili

Man
26-10-2009, 20:02
zaustavi na trenutak pokazivač miša na tom smajliju da vidiš kako se zove :)

Man
26-10-2009, 20:03
zaebah se upisah se u temu :raz_117:

petrana
26-10-2009, 20:06
zaustavi na trenutak pokazivač miša na tom smajliju da vidiš kako se zove :)
:raz_114: a kako ovo
joj Suki
tvojaaaaaaaaaa sammmmmmmmmm

petrana
26-10-2009, 20:06
zaebah se upisah se u temu :raz_117:

sad si moooooooooj

petrana
27-10-2009, 12:52
vako
oglasavam da sam se odlucila
udajem se tajno za jednog od kandidata :)
ostalim kandidatima zelim svaku srecu i brojan porod
sto se nadam da i oni meni zele
:raz_055: :raz_055: :raz_055:

marlon
27-10-2009, 12:56
a koji ce da te proba dal odgovaras ? :andjeo:

petrana
27-10-2009, 13:04
a koji ce da te proba dal odgovaras ? :andjeo:

:raz_083: sta mislis?

Man
28-10-2009, 07:37
mlada rešila :mrgreen: i na njen zahtev zatvaramo temu :kljuc: