PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kako bese ide lozinka...:hm:



Nežnicah
17-11-2011, 09:47
Da li pamtite sve vase lozinke, zapisujete li ih u neko blokce, ukucavate u telefon ili se oslanjate na RoboForm?

A brojeve telefona? Da li ih imate samo u memoriji telefona, na kartici ili ipak za svaki slucaj imate i vec pomalo zaboravljen i izbacen iz upotrebe, telefonski imenik, `nako sa nekim lepim koznim koricama :g:

Sto se mene tice, mogu vam reci da kada bi mi crk`o komp, ne bih mogla pristupiti vise nigde...jer se niceg zivog ne bih setila, a kada bi mi se mobilnom telefonu nesto desilo, ni rodjenju majku ne bih mogla nazvati...

Greska, velika greska... moram u casovima dokolice naterati sebe da sve brojeve negde prepisem...

Man
17-11-2011, 09:53
ja sam manijak :(
sve redovno bekapujem, čuvam kopije na različitim medijima...
svaki dan sinhronizujem desktop, laptop i mobilni...

paranoja :(

mikili
17-11-2011, 09:56
ja pamtim..najsigurnije mi:sojka:..osim kad zaboravim i pobrkam..

Nežnicah
17-11-2011, 10:00
brate Manu znam jos jednog takvog, malo ga se i pribojavam :pada:

mare
17-11-2011, 10:50
Moraću da zapisujem negde, uskoro, premda kompjuter može da crkne svakog trentuka, a lozinke ne pamtim, čak ne znam ni gde sam sve registrovan..

DaDole
17-11-2011, 10:54
dobro pamtim,al još bolje zaboravljam:jasenka: pa da ne bih imala probleme,kupila sam starinske male imenike u kojima sam svašta zapisala,nek se nađe-zlu ne trebalo:)
a šifrice i pass za ovo-ono upisujem naravno širfovano..e,sad ako zaboravim da li oduzimam od svakog broja 1 ili dodajem 2..onda je muka:)

mihaela
17-11-2011, 12:04
Bitne brojeve znam napamet.Većinu brojeva imam i u imeniku,za svaki slučaj,ako se šta desi sa telefonom,ko bi popamtio tolike brojeve. :pada:
Šifra za sve mi je jedna te ista.Šifra koju nikada ne bih mogla zaboraviti,i zato sam svugdje stavila istu,jer ne mogu te šifre još da pamtim.Ovako mi lakše.

Nežnicah
17-11-2011, 12:22
I ja sam jedno vreme svuda stavljala istu lozinku, pa mi neko rece da mi to nije pametno, te sam onda dodavala neke brojke uz nju, kao, ma zapamticu. Kad se desi da sa necijeg kompa hocu da pristupim nekom svom nalogu, nema sanse da nabodem kombinaiciju, dileja...:lupko:

mona
17-11-2011, 15:14
e to stalno imam taj problem tipa kako bese lozinka :lol: jer pamtim lozinke... :aha: pa zaboravljam :facepalm:

kojica
18-11-2011, 07:57
Lozinke ne zaboravljam. :nene:

Telefonske brojeve pamtim, samo dotle dokle ih često koristim, pa posle zaboravim,
ali zato je tu imenik.

Kad primetim da sam počela da zaboravljam, možda ću početi da zapisujem i lozinke.
Za sada pamtim ko luda. Toliko bitnih i nebitnih stvari da mi je zlo od toga. :place:

mica
18-11-2011, 08:06
Imenik mi je sinhronizovan na gugletu. Neke brojeve znam napamet, ali vecinu sam smetnula s' uma. Lozinki imam 4-5 koje vrtim, uz dodavanje nekih brojeva. Loznike koje su mi bitne za posao, zapisujem u svoj licni folder na mom share-u. To ne smem da zaboravim...

Sarmica
20-11-2011, 16:01
Što se toga tiče veoma sam organizovana,sve brojeve imam zapisane u jednom notesu,za svaki slučaj.
Lozinke uglavnom pamtim,imam 2-3 koje vrtim,ali su takodje zapisane u onaj isti notes.

причалица
20-11-2011, 16:10
samo pamtim - od pibova preko lozinki....biće da ih nemam mnogo čim ih pamtim a vi svi nešto zapisujete :hm: