PDA

Pogledaj Punu Verziju : Koncert koji pamtite



kojica
08-12-2011, 08:39
Da li posećujete koncerte?

Koji koncert je na vas ostavio naj utisak u dobrom ili
lošem smislu?

Nežnicah
08-12-2011, 10:20
Isla sam na dosta koncerata, ali nekako se samo jedan izdvaja, jer se desio u mladosti, kada je sve lepse, intenzivnije, uzbudljivije. Mada, to nije samo moj utisak, dugo se pricalo o tom koncertu, vecina ga je dozivela kao koncert za pamcenje. Rec je o Bajaginom koncertu na Tasu, ja se vise i ne secam koja je to godina bila... 80 i neka davna. Pala je takva kisa, pljusak pravi, ali on je odrzao kisni koncert, zaista za pamcenje. Nikad nisam bila srecnija na kisi nego tada :lol: skakala, pevala, drugarice i ja smo bas bile u elementu, cak se i pesaka vracale kuci na NBg:igra1:

mihaela
08-12-2011, 12:01
Koncert Metalike u Beogradu.Neke,čini mi se,2004-te godine.
Mjesecima prije se najavljivao koncert,isčekivala sam ga sa nestrpljenjem i kada je napokon došao taj dan,sreći nije bilo kraja.Putovala sam busom,organizovano iz mog grada,društvo je bilo blesavo,tako da je provod krenuo od prije podne.Koncert je bio fenomenalan,toliko sam skakala da sam upalu mišića dobila a derala se,pa i glas izgubila.Karta za koncert je bila preskupa,ali je vrijedilo do zadnje pare.

Asterix
08-12-2011, 13:42
dvoumim se izmedju dva koncerta..

koncert metallice u Bgd, prekinuo sam boravak na moru samo da bih se vratio na koncert...nesto neopisivo , ludo, zvuk je bio savrsen...kao sto kaze mihaela, upalau misica sam dobio od skakanja:igrac:

Iron maiden pre dve godine... svirali su skoro sve svoje hitove, vratio sam se u mladost, prosto sam se prepustio emocijama, i bio sam pijan od zadovoljstva, a nisam kap alkohola okusio..

rile_nezni_oblak
08-12-2011, 14:08
the rolling stones, 2007, na uscu... to je nesto sto je bilo apsolutno iznad svega sto sam u zivotu video... neopisivo.... postavili su ganice tako visoko da ne ocekujem da ce neki bend ikad vise moci toliko da me odusevi koncertom... drugi najbolji bi bio nick cave i grinderman na ovogodisnjem exit-u... ono je isto bilo totalno po meri rileta, kad je koncert u pitanju...

Sarmica
08-12-2011, 14:15
palac gore RHCP u Parizu,pre tri četri godine ,koncert Van Gogha u Areni iste godine,mislim da tu nije potrebno puno pričati
palac dole,madona budva...meni su to bile uzalud potrošene pare,em je i ovako nisam volela nego išla sa društvom eto tako,em sam bila neraspoložena do zla boga što sam uopšte došla...ne znam,uglavnom ništa prijatno se tog dana nije desilo :nene:

Obešenjak
08-12-2011, 15:38
Ivo Pogorelich, septembra ove godine! :) Kad vidim tog čoveka kako svira, voleo bih da sam klavir iako sam muško! :dada:

mihaela
08-12-2011, 15:57
Pamtim i koncert Legendi u Bijeljini,neke 2000-te,čini mi se.Mnogo sam voljela tu grupu,imali su predivne pjesme,bili su jedinstveni i tada ne tako popularni.
Tada su samo dolazili ljudi koji ih slušaju i vole,takvu su atmosferu napravili da se i sad naježim kad se sjetim.Svi smo bili na nogama,Ivan je bio više nego raspoložen,ludilo je napravio.
Međutim,što su popularniji bili,to su se koncerti sveli na nešto što mi se ne dopada,postali su čista komercijala,pa više ne idem na njihove koncerte.

Bisernica
08-12-2011, 20:01
Koncert Rade Šerbedžija i Miroslav Tadić - Dubrovnik 2009,
ništa manje nije bio za pamćenje ni onaj u avgustu 2010 u
Palasu ...svaki put je isto drugačije i neponovljivo

Bisernica
08-12-2011, 20:03
Koncert Leonarda Cohena u Areni 2009. :bisa:
pesnik čežnje me uvek obori s nogu
dance me to the end of love i mogu da plačem :place:

Bisernica
08-12-2011, 20:05
Koncert Gregorians-a na Lokrumu,događaj za pamćenje,
a utisci se ne mogu preneti ,moraju se doživeti.
Prostor u kojem je održan
Kada bih imala priliku ponovo doživeti ,ne bih pitala koliko košta.

mrav
21-01-2012, 14:58
godinu ne znam ali mislim negde 95-ta 96-ta Grupa smak u prvobitnom sastavu fenomenalno