PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ubio sam komsiju vampira!



PRCKO
19-12-2011, 09:00
Ovo je Slavko R. iz Boljevaca izjavio policiji dan pošto je u svojoj kući ispalio ceo šaržer u Janka Žonlaja (55), a potom ga probo kocem pravo kroz srce.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

BEOGRAD - Bolesno!
Slavko R. iz Boljevaca preksinoć je u svojoj dnevnoj sobi ispalio ceo šaržer iz pištolja u komšiju Janka Žonlaja (55), a onda ga je probo drvenim kocem u srce jer je mislio da je vampir! Potom je otišao u drugu sobu da spava, a sutradan je zločin priznao prijateljima i policiji.

- Ubio sam komšiju vampira! - rekao je Slavko R., a onda pustio da ga inspektori privedu u stanicu policije.
Slavkovi rođaci koji su pre inspektora ušli u dnevnu sobu kažu da su tamo zatekli jeziv prizor: telo nesrećnog čoveka bilo je u krevetu s kocem zabodenim u grudi.

- Ne mogu da verujem da se ovo dogodilo! Moj otac je prošao tolika ratišta i preživeo, a sudbina mu je bila da ga prvi komšija mučki ubije - potreseno priča Vladimir Žonlaj, sin ubijenog, i dodaje da je Janko pre ritualnog probadanja kroz srce pogođen s više hitaca u glavu.
On kaže da su se Slavko i Janko družili i pomagali jedan drugome, ali su mnogo puta znali i zajedno da se napiju.

- Pretpostavljam da je pre zločina otac otišao kod Slavka nešto posle ponoći i da su se tada posvađali, ali mi i dalje nije jasno kako je došlo do ovakve tragedije kad su obojica bili dobri ljudi - šokiran je sin ubijenog.
Inače, Slavko R., kako nezvanično saznajemo, zaposlen je u Institutu za majku i dete kao profesor. On predaje deci koja su na bolničkom lečenju. Slavko R. imao je dozvolu za pištolj.
http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/ubio-sam-komsiju-vampira-161794.php

Eto kako nastaju "natprirodne" misterije u Srbiji...

причалица
19-12-2011, 09:01
dakle, stvarno nemam reči....mogu samo da kontam da je ubica lud, majke mi...šta drugo? :huh:

PRCKO
19-12-2011, 09:03
mozda je stvarno bio vampir cim mu nije pomogao ceo okvir municije nego je morao kolcem da ga dokusuri...:lol:

Sagacity
19-12-2011, 09:35
Naravučenije...Nikad ne drži pištolj ukući...Uvek imaj spremno naoštreni kolac...Vampiri vrebaju sa svih strana...:huh:

kojica
19-12-2011, 09:37
eto kakvi ljudi rade sa decom.. :hm: ovo je valjda minimum zla koje je mogao da napravi...

naki
19-12-2011, 10:02
a niko nije cuo taj sarzer metaka ispaljen u sred noci? :hm:

причалица
19-12-2011, 10:05
Inače, Slavko R., kako nezvanično saznajemo, zaposlen je u Institutu za majku i dete kao profesor. On predaje deci koja su na bolničkom lečenju.


tek sad videh ovo :qq: majko mila, kuda ide ovaj svet :place:

mikili
19-12-2011, 10:10
strasno..nismo ni svesni koliko ludaka izgleda sasvim normalno i ceka okidac:(

rile_nezni_oblak
19-12-2011, 12:00
a niko nije cuo taj sarzer metaka ispaljen u sred noci? :hm:
i ja sam se isto ovo zapitao, najiskrenije.. neko cuje 7-8 pucnja u komsijskoj kuci i niko cak ni ne pozove policiju da proveri sta se desilo?

причалица
19-12-2011, 12:04
i ja sam se isto ovo zapitao, najiskrenije.. neko cuje 7-8 pucnja u komsijskoj kuci i niko cak ni ne pozove policiju da proveri sta se desilo?

naša posla...narod je oguglao na stvari na koje ne bi smelo da se ogugla. svako, kao, gleda svoja posla....a žuta štampa cveta.

Sagacity
19-12-2011, 12:19
Ma nisu hteli da kažu...Čovek je bio vampir...Nisu njega meci ubili, nego kolac...A pošto je bio vampir, pucnjevi se nisu ni čuli...Tako je to isto u filmovima...:huh:

dr.Kadžija
19-12-2011, 12:29
naravno, niko ne razmatra mogućnost da je ubijeni zaista bio vampir, već samo da je ubica ludak :lol:

причалица
19-12-2011, 12:31
naravno, niko ne razmatra mogućnost da je ubijeni zaista bio vampir, već samo da je ubica ludak :lol:
ne mogu da uzimam u obzir mogućnost nešto što ne verujem da uopšte postoji.

kojica
19-12-2011, 12:32
i ja sam se isto ovo zapitao, najiskrenije.. neko cuje 7-8 pucnja u komsijskoj kuci i niko cak ni ne pozove policiju da proveri sta se desilo?

trenutno su u modi petarde ''dinamitare''.. sve pršti...
pravo da ti kažem, ne umem da napravim razliku između pucnja iz pištolja i tog zvuka...

naki
19-12-2011, 15:51
Ma nisu hteli da kažu...Čovek je bio vampir...Nisu njega meci ubili, nego kolac...A pošto je bio vampir, pucnjevi se nisu ni čuli...Tako je to isto u filmovima...:huh:
mislis da je vampir apsorbovao zvuk udara metka? :hm:
a mozda je ovaj imao prigusivac?? :huh: