PDA

Pogledaj Punu Verziju : RTS djubre od televizije



PRCKO
24-12-2011, 09:43
RTS djubre od televizije

Odavno sam hteo da napišem nešto o vama,draga gospodo iz RTSa.Ovih dana sam isprovociran vašim napadima na Laneta
Gutovića i propagandom kako ste u 2011 bili najgledanija televizija u zemlji ukupno 307 dana,pa odlučih da uzmem
pero (tastaturu) u ruke.
Samo ja vam dugujem oko 20.000rsd na ime tv pretplate koju nikada neću platiti.Zbog čega?Jednostavno ne gledam vaše
djubre od programa.A i da odlučim da gledam,šta da gledam?
Vaše seljačke serije tipa "Selo gori" i "Moj rodak sa sela"?Pa kad toliko volite selo,vratite se tamo,na čelu sa
Tijanićem,tamo vam je i mesto.
Reprizirate hiljaditi put Otpisane,Šurdu,Majstor Životu,Cakanu,Bolji Život,Srećne ljude.Godinama niste pustili
kvalitetan film.Skoro sve važne sportske dogadjaje pokrivaju druge televizijske kuće.
Pa ko vas onda gleda?!!!
Finansira vas vlada iz budzeta,kao Ja(d)vni servis,što će reći opet ja i ostali poreski obveznici...ali to vam je
malo pa klepate po ušima sa pretplatom.Pa ako ste Ja(d)vni servis zašto puštate reklame???
I još nešto,non stop drvite kako ste demokratski servis,kako smo tobože demokratska,evropska država.
Zašto onda ne postavite na svoj sajt uvid u vaše poslovne knjige???
Da svi lepo vidimo kako ste dobri i pošteni.
Zato što ste postali gore lopine i lažovi nego što ste bili za vreme Miloševića!
Da ste bili dobri,ne bi vas vaši prijatelji iz NATO pakta bombardovali.
Da ste bili dobri ne bi vas vaš narod zapalio 5.10.2000.
Ni to vam nije bilo dovoljno,nego udarate po sirotinji žešće nego ikad.
Ubite se svi kolektivno...mrzi me da pišem više...

različak
24-12-2011, 09:48
ja ne placam retese pa me bas i briga da se nerviram u vezi njih

mire
24-12-2011, 09:48
rts...

repriza
tri
serije

причалица
15-01-2012, 10:34
poslednje što sam gledala na rts-u je dnevnik 2...odavno ne gledam ni to, mnogo hvale vlast, a sve mi se čini da to ne bi trebalo da rade.

naki
15-01-2012, 10:39
cak su poceli da repriziraju filmove u isto vreme kao i predhodne godine... :qq:
kako god... mislim da su naj(ne)gledanija tv... :raz_088:
reprizina repriza reprize... :namcor:

Bisernica
15-01-2012, 11:01
ne gledam tv uopšte
šta me zanima nađem na netu
ni jedna nije nikakva pa zato i ne gledam
za razliku od kablovske i IPTV koju moramo da plaćamo
pa taman je i ne gledali - RTS ne moramo ,pa ako je već tako
što da ih kudim ,kad ima mali milion onih koji gledaju !!
pa ,ako je njima dobra što gledaju ,dobra je i meni što ne gledam.

Nežnicah
06-06-2012, 06:57
Posle ko zna koliko vremena, gledam jutaranji program RTS i da li zbog visoke temperature koja me drma ili sta vec, sizim i pitam se koji je debil osmislio ove `munje` od kadrova? Snimaju razgovor dvoje ljudi negde sa plafona, pa im ni to nije dovoljno sto im teme gledamo, nego jos i vrte ukrug, snimaju voditeljku iza uveta, gledam joj neravnine i bubuljice na licu, dele ekran na dva dela, pola jutarnjeg programa levo oko mi se napreze ne bi li uklonilo prepreku sa desne strane ekrana koja iritira, prikazuju mi veneru i sunce na 3 ekrana, mozak mi je zesce napadnut ovim njihovim programom... E tako, sad sam se iskukala...samo jos da spustim temeraturu, promenim kanal i bice bolje :aha:

PRCKO
21-08-2012, 12:40
I da znas Tijanicu da sam te provalio sto repriziras serije! :lol:
Sigurno Pavic dobija kintu od svakog repriziranja pa je posle delite...

kojica
21-08-2012, 15:13
Ubite se svi kolektivno...mrzi me da pišem više...

:haha: :haha:

Ma treba da subije onaj voditelj, što je za vreme Olimpijade, na početku
svake emisije morao da drobi kako prenos gledamo zahvaljujući ljudima
koji su platili TV pretplatu. :lol:

Sagacity
21-08-2012, 20:40
Mene i dalje fascinira činjenica, kako ih ne mrzi više da puštaju 1000-ti put reprizu, reprize...I naravno, uvek počinje sa....''Gledate seriju rekordne gledanosti''.....:eek:

Nežnicah
21-08-2012, 20:44
Da, tacno, zasto ne prezentuju te podatke javno, da vidimo koje godine je bila rekordna gledanost ako je ikada bila :lol: Istu foru ima b92, subotom repriziraju uvek film od utorka `Na zahtev publike` :lol:

Sagacity
21-08-2012, 21:06
Istu foru ima b92, subotom repriziraju uvek film od utorka `Na zahtev publike` :lol:
Eto, taj deo nisam ni znala...slabo gledam TV....Pa verovatno su dobili 2 e-maila, od dva ''anonimna'' gledaoca....:lol: :lol:

Rosa
21-08-2012, 22:40
Što bi reko Šojić "djubreta" :b:

Ma to je kanal koji takoreći više ne postoji...Posle srećnih ljudi će verovatno-metla bez drške :b:

u stvarius,to može to sam volela :b:

PRCKO
22-08-2012, 02:45
Snimaju razgovor dvoje ljudi negde sa plafona, pa im ni to nije dovoljno sto im teme gledamo, nego jos i vrte ukrug, snimaju voditeljku iza uveta, gledam joj neravnine i bubuljice na licu, dele ekran na dva dela, pola jutarnjeg programa levo oko mi se napreze ne bi li uklonilo prepreku sa desne strane ekrana koja iritira, prikazuju mi veneru i sunce na 3 ekrana, mozak mi je zesce napadnut ovim njihovim programom...
Secam se fore koju su imali pre par meseci u tom jutarnjem programu.Na desetak metara od voditeljke je stojala kanalizaciona cev,okrenuta ka njoj.Scena pocinje ovako:
Nesrecnik od kamermana krece da gura kameru sa drugog kraja studija,iz mraka.Polako se priblizava voditeljki hvatajuci ceo studio,ostale kamere,rasvetu,gomile kablova i ponekog kolegu nesrecnika sve vreme krivudajuci levo desno.Na kraju nabija objektiv u tu kanalizacionu cev,duzine metar-dva i kroz nju pravo zumira voditeljku.To su danima ponavljali po nekoliko puta tokom emisije.
Scenografija za Zlatni globus,u najmanju ruku.

U toj cevi im je i mesto...

naki
22-08-2012, 12:04
roska, kad ce metla bez drske? :hm:

Sarmica
22-08-2012, 12:30
baš nije, baš nije...saće veštica lili:cakana:

Bisernica
22-08-2012, 17:12
Srbija je izabrala

kažu da se programi gledali dvesta i kusur dana
u odnosu na sve druge televizije,koje imaju neprekidnu gledanost
u proseku tek 18 ?!
...pa sad ,je li đubre ili nije :hm:
ne gledam tv ,pa me nije ni briga :raz_010:

PRCKO
24-08-2012, 08:30
Srbija je izabrala

kažu da se programi gledali dvesta i kusur dana
u odnosu na sve druge televizije,koje imaju neprekidnu gledanost
u proseku tek 18 ?!
...pa sad ,je li đubre ili nije :hm:
ne gledam tv ,pa me nije ni briga :raz_010:

Oni kazu!
Pa svaka televizija to tvrdi za sebe...
Pink (koji je vece djubre i od rts-a) je otisao korak dalje i tvrdio da su toliko gledani da su uzimali ucesce od cak 90% u ukupnoj gledanosti.