PDA

Pogledaj Punu Verziju : IN MEMORIAM - ZDRAVOG RAZUMA !! .....



marabu
26-12-2011, 01:39
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg


-Danas zalimo odlazak voljenog prijatelja Zdravog Razuma koji je bio sa nama mnoge godine.Niko ne zna tacno koliko je bio star s obzirom da je njegova krstenica davno zagubljena u birokratskoj crvenoj traci.
On ce biti zapamcen po tome sto se drzao dragocenih lekcija>Znati kad se skloniti sa kise>Zasto ko rano rani dve srece grabi>Zivot nije uvek fer>mozda sam ja kriv.

Zdrav Razum je ziveo po jednostavnim ekonomskim pravilima(Ne trosi vise nego sto zaradjujes) i oprobanim strategijama(Odrasli,ne deca, vode stvari)Njegovo zdravlje je pocelo naglo da propada kada su uvedene dobro zamisljene ali preopterecujuce regulative.Izvestaji o 6-togodisnjem decaku optuzenom za sexualno uznemiravanje zato sto je poljubio devojcicu>tinejdzeri suspendovani u skoli jer su koristili Mouthwash posle rucka i ucitelj koji je otpusten je r je kaznio nevaspitanog ucenika su samo pogorsali njegovo stanje.

Zdrav Razum je izgubio tlo pod nogama kad su roditelji napali nastavnike jer rade posao koji su oni propustili da urade u disciplinovanju njihove nevaspitane dece.

Propao je jos vise kad su skole morale da dobiju roditeljski pristanak da bi deci dali losion za suncanje ili aspirin,ali nisu smeli da obaveste roditelje ako je ucenica trudna i zeli da abortira.Zdrav razum je izgubio zelju za zivotom od kako je crkva postala biznis a kriminalci poceli da dobijaju bolji tretman od svojih zrtava.

Zdrav Razum je prebijen od kad niste mogli da se branite od provalnika u sopstvenom stanu i provalnik je mogao da vas tuzi za napad.Zdrav Razum se konacno odrekao zelje za zivotom kad je jedna zena propustila da shvati da je kafa koja se pusi vruca, prosula je u krilo i odmah dobila ogromnu nadoknadu.

Zdrav Razun ce biti ispracen od njegovih roditelja Istine i Poverenja, od njegove supruge Diskrecije, od njegove kceri Odgovorno sti i njegovog sina Logike. Iza njega ostaju njegova 4 polubrata>Znam svoja prava,<Hocu odmah<Neko drugi je kriv<Ja sam zrtva. Pogrebu nije prisustvovalo mnogo jer je vrlo malo njih shvatilo da je otisao. Ako ga se ti jos secas prosledi ovu vest,ako ne pridruzi se vecini i ne radi nista.

***
...sa neta
17.12.2011

kojica
31-12-2011, 11:44
http://razbibriga.net/imported/2010/11/705-1.gif

Ako zdrav razum nestane, ko će ga se sećati? :hm: