PDA

Pogledaj Punu Verziju : Na sta muskarci padaju...



mona
29-12-2011, 12:21
Molim iz iskustva, pa da cujemo :namcor:

Sagacity
29-12-2011, 12:22
Znam na šta ne padaju...El' se to računa...:eek:

mona
29-12-2011, 12:23
Pa da vas cujemo :namcor:

Sarmica
29-12-2011, 12:25
kaži:dada:

Nežnicah
29-12-2011, 12:27
Izgled je ono sto ih privuce, a padnu tek kasnije, na neko nase umece, kulinarsko ili neko drugo... :raz_114:

mona
29-12-2011, 12:27
Na atribute iako lazu da je bitnije kako spremaju hranu...

dalje :namcor:

DaDole
29-12-2011, 12:27
Ma koliko mi željele da nije tako ..muškarci padaju po zakonu čistog hedonizma:dada:

Sarmica
29-12-2011, 12:28
Ali tema je na šta padaju a ne šta ih privuče na prvu loptu:huh:

mona
29-12-2011, 12:30
Pa padaju i na to... :aha: oni povrsniji a ima ih malko vise :kapa:

Nežnicah
29-12-2011, 12:31
dadoh odgovor u nastavku recenice...:)ako je meni bilo upuceno :huh:

Sagacity
29-12-2011, 12:33
Da budem iskrena, kada idem na neki ozbiljniji poslovni sastanak, ništa ne mogu da počinim, ako nemam dobar ''dekoltet''...Šta malo ''otvorenosti'' može da učini to je čudo jedno...:sojka:

rile_nezni_oblak
29-12-2011, 12:34
Ma koliko mi željele da nije tako ..muškarci padaju po zakonu čistog hedonizma:dada:
sta, kad te neko udari? :eek:

DaDole
29-12-2011, 12:39
sta, kad te neko udari? :eek:
rile :rile:

Sarmica
29-12-2011, 12:45
dadoh odgovor u nastavku recenice...:)ako je meni bilo upuceno :huh:

tebi tebi:kreza:

Sarmica
29-12-2011, 12:50
Ček bre, pao je znači uvaćen i nema dide nikud više:nene:a dovoljno samo malo :sise:i :goza: i vaš je za ceo život?:huh:
što sam išla u školu suncetipoljubim:srbpla:

Sagacity
29-12-2011, 12:51
Mnogi muškarci ne ''padaju'' na inteligentne žene, jer od takvih imaju strah...Ne mogu lako dominirati i ne mogu biti sigurni šta ona u stvari želi...
Mnogi vole sposobne i nezavisne žene, ali ni na njih ne ''padaju'', jer šta ako ona zarađuje više od njih ili ide non stop na sastanke i viđa se sa mnogo drugih muškaraca...Tu su tek nesigurni...Oni se takvim ženama dive, hteli bi biti sa nima, ''padaju'' na prvi pogled lako, ali se brzo povlače...

Muškarci na ''prvu loptu'' ''padaju'' na fizički izgled, ali ih zadržava ono šta žena u sebi ima...Ta unutrašnja ''harizma'' žene je ono što njega pokreće...Pričam o normalnim muškarcima...
Ako ga samo fizički izgled zanima, onda to mnogo govori o njemu...

Jedno je sigurni, skoro svi muškarci vole ''doterane'' žene...Za takvim će se sigurno okrenuti...

O ''padanju'' muškaraca na netu, ne mogu da pričam, jer nemam iskustava...zaista...

Moonster
29-12-2011, 12:52
Izgled je ono sto ih privuce, a padnu tek kasnije, na neko nase umece, kulinarsko ili neko drugo... :raz_114:

To drugo na duge staze ne vredi ništa :nene:
Jer svaka može da ga ponudi :aha:
Osim toga padaju na toplu reč kada je teško, na zagrljaj, osmeh, poljubac, dodir.....malih milion stvari koje se žene nikada ne sete :aha:

Jako velika "misterija" :aha:

P.S.
Izgled uopšte nije ključna stvar kod većine muškaraca za trajnost i opstanak veze :dada:

Moonster
29-12-2011, 12:55
Mnogi muškarci ne ''padaju'' na inteligentne žene, jer od takvih imaju strah...Ne mogu lako dominirati i ne mogu biti sigurni šta ona u stvari želi...
Mnogi vole sposobne i nezavisne žene, ali ni na njih ne ''padaju'', jer šta ako ona zarađuje više od njih ili ide non stop na sastanke i viđa se sa mnogo drugih muškaraca...Tu su tek nesigurni...Oni se takvim ženama dive, hteli bi biti sa nima, ''padaju'' na prvi pogled lako, ali se brzo povlače...

Muškarci na ''prvu loptu'' ''padaju'' na fizički izgled, ali ih zadržava ono šta žena u sebi ima...Ta unutrašnja ''harizma'' žene je ono što njega pokreće...Pričam o normalnim muškarcima...
Ako ga samo fizički izgled zanima, onda to mnogo govori o njemu...

Jedno je sigurni, skoro svi muškarci vole ''doterane'' žene...Za takvim će se sigurno okrenuti...

O ''padanju'' muškaraca na netu, ne mogu da pričam, jer nemam iskustava...zaista...

Sve istina od reči do reči Sago :)
Boldovano sam posebno izdvojio :aha:

Sagacity
29-12-2011, 12:55
Osim toga padaju na toplu reč kada je teško, na zagrljaj, osmeh, poljubac, dodir.....malih milion stvari koje se žene nikada ne sete :aha:

Jako velika "misterija" :aha:

P.S.
Izgled uopšte nije ključna stvar kod većine muškaraca za trajnost i opstanak veze :dada:
Tačno tako...Priča i pažnja je ono što pokreće...:dada:

A to gore što si boldovao Moon, je moja istinita priča...:aha:

Sarmica
29-12-2011, 12:55
Mnogi muškarci ne ''padaju'' na inteligentne žene, jer od takvih imaju strah...Ne mogu lako dominirati i ne mogu biti sigurni šta ona u stvari želi...
Mnogi vole sposobne i nezavisne žene, ali ni na njih ne ''padaju'', jer šta ako ona zarađuje više od njih ili ide non stopj na sastanke i viđa se sa mnogo drugih muškaraca...Tu su tek nesigurni...Oni se takvim ženama dive, hteli bi biti sa nima, ''padaju'' na prvi pogleda lako, ali se brzo povlače...

Muškarci na ''prvu loptu'' ''padaju'' na fizički izgled, ali ih zadržava ono šta žena u sebi ima...Ta unutrašnja ''harizma'' žene je ono što njega pokreće...Pričam o normalnim muškarcima...
Ako ga samo fizički izgleda zanima, onda to mnogo govori o njemu...

Jedno je sigurni, skoro svi muškarci vole ''doterane'' žene...Za takvim će se sigurno okrenuti...
O ''padanju'' muškaraca na netu, ne mogu da pričam, jer nemam iskustava...zaista...

A možda takve žene oteraju muškarce svojim ponašanjem jer misle da su inferiorne i niko nije dovoljno dobar za njih?:hm:

mona
29-12-2011, 12:56
Mnogi muškarci ne ''padaju'' na inteligentne žene, jer od takvih imaju strah...Ne mogu lako dominirati i ne mogu biti sigurni šta ona u stvari želi...
Mnogi vole sposobne i nezavisne žene, ali ni na njih ne ''padaju'', jer šta ako ona zarađuje više od njih ili ide non stop na sastanke i viđa se sa mnogo drugih muškaraca...Tu su tek nesigurni...Oni se takvim ženama dive, hteli bi biti sa nima, ''padaju'' na prvi pogled lako, ali se brzo povlače...

Muškarci na ''prvu loptu'' ''padaju'' na fizički izgled, ali ih zadržava ono šta žena u sebi ima...Ta unutrašnja ''harizma'' žene je ono što njega pokreće...Pričam o normalnim muškarcima...
Ako ga samo fizički izgled zanima, onda to mnogo govori o njemu...

Jedno je sigurni, skoro svi muškarci vole ''doterane'' žene...Za takvim će se sigurno okrenuti...

O ''padanju'' muškaraca na netu, ne mogu da pričam, jer nemam iskustava...zaista...
Da tako je :aha:

Sarmica
29-12-2011, 12:57
I šta vredi da palamudimo kad skoro i nema muškaraca da se brane:kreza:

Sagacity
29-12-2011, 12:58
A možda takve žene oteraju muškarce svojim ponašanjem jer misle da su inferiorne i niko nije dovoljno dobar za njih?:hm:
Ne, Srmice...Nije tako...Mada ima i toga..
Vrlo često se sam muškarac oseti inferiorno iako ona njega ne ponižava niti bilo šta..Jednostavno, on sam ne može da se pomiri sa tim da nemaju isti ''start''...:aha:

DaDole
29-12-2011, 13:00
Sad me može neko od vas da ubije..ali ovo jednostavno moram napisati..
muškarac je fenomen koji je zapravo jedna velika škrinja pomno čuvanih strahova koji su vjekovima brižljivo njegovani patrijarhatom..i ne voli žene koje bi mogle da ugroze bilo čim taj njegov pomno čuvani primat..:zrika:

Moonster
29-12-2011, 13:00
Ne, Srmice...Nije tako...Mada ima i toga..
Vrlo često se sam muškarac oseti inferiorno iako ona njega ne ponižava niti bilo šta..Jednostavno, on sam ne može da se pomiri sa tim da nemaju isti ''start''...:aha:

Ti meni misli čitaš Sago :)

A zašto ne mogu da se pomire sa tim da nemaju isti start ? :hm:
Osim ako računamo muške sponzoruše, onda se mogu itekako pomiriti sa tim :aha:

Sarmica
29-12-2011, 13:01
Ne, Srmice...Nije tako...Mada ima i toga..
Vrlo često se sam muškarac oseti inferiorno iako ona njega ne ponižava niti bilo šta..Jednostavno, on sam ne može da se pomiri sa tim da nemaju isti ''start''...:aha:


ma znam, nego mi to malo, da prostiš, nezrelo:dada:
Kakve veze ima ko ima i koliko ima:hm:
svašta:pardon:

Moonster
29-12-2011, 13:02
Sad me može neko od vas da ubije..ali ovo jednostavno moram napisati..
muškarac je fenomen koji je zapravo jedna velika škrinja pomno čuvanih strahova koji su vjekovima brižljivo njegovani patrijarhatom..i ne voli žene koje bi mogle da ugroze bilo čim taj njegov pomno čuvani primat..:zrika:

Tačno, ali ima tu i ona crta sirove snage, mada sada manje, ali još uvek prisutna, ne kod svih muškaraca :aha:

Sarmica
29-12-2011, 13:03
Ti meni misli čitaš Sago :)

A zašto ne mogu da se pomire sa tim da nemaju isti start ? :hm:



Sad me može neko od vas da ubije..ali ovo jednostavno moram napisati..
muškarac je fenomen koji je zapravo jedna velika škrinja pomno čuvanih strahova koji su vjekovima brižljivo njegovani patrijarhatom..i ne voli žene koje bi mogle da ugroze bilo čim taj njegov pomno čuvani primat..:zrika:

evo zašto:raz_114:

mona
29-12-2011, 13:03
Sad me može neko od vas da ubije..ali ovo jednostavno moram napisati..
muškarac je fenomen koji je zapravo jedna velika škrinja pomno čuvanih strahova koji su vjekovima brižljivo njegovani patrijarhatom..i ne voli žene koje bi mogle da ugroze bilo čim taj njegov pomno čuvani primat..:zrika:
:place:

Moonster
29-12-2011, 13:03
evo zašto:raz_114:

Džabe se smeješ, žene nikada ne mogu ugroziti primat muškaraca :aha:

Moonster
29-12-2011, 13:04
ma znam, nego mi to malo, da prostiš, nezrelo:dada:
Kakve veze ima ko ima i koliko ima:hm:
svašta:pardon:

Nemaš iskustva životnog - toliko :aha:

Sarmica
29-12-2011, 13:05
Nemaš iskustva životnog - toliko :aha:


Džabe se smeješ, žene nikada ne mogu ugroziti primat muškaraca :aha:

:srbin::srbin::srbin:

mona
29-12-2011, 13:06
i sta smo zakljucili :huh:

Moonster
29-12-2011, 13:06
:srbin::srbin::srbin:

:lol: :lol: :lol:

DaDole
29-12-2011, 13:07
Tačno, ali ima tu i ona crta sirove snage, mada sada manje, ali još uvek prisutna, ne kod svih muškaraca :aha:

i da znaš..još ima onih žena koje tu sirovu,skoro animalnu snagu vole da nađu u muškarcu..samo je ona sad selektovana i u manjem broju oblika i načina,ali postoji..u genima nam je

Moonster
29-12-2011, 13:07
i sta smo zakljucili :huh:

Pažljivo pročitaj ono što je Saga navela, sve je tačno od reči do reči, to prati i neće biti greške :)

Sarmica
29-12-2011, 13:07
Muškarci volu kad je žena praznoglava i nema svoje mišljenje:dada:

Sagacity
29-12-2011, 13:08
Ti meni misli čitaš Sago :)

A zašto ne mogu da se pomire sa tim da nemaju isti start ? :hm:
Osim ako računamo muške sponzoruše, onda se mogu itekako pomiriti sa tim :aha:
Pa recimo, dopadneš im se kao osoba i fizički (pričam iz svog ugla), totalno ih zaseniš i onda se oni uplaše, a šta ako ovo ili ono...Mislim da se plaše kako da održe takvu vezu, jer imaju manje da ponude...
Ja sam pre nekoliko godina imala vezu sa nekim ko je navodno 10 godina ''jurio'' za mnom..moš' misliti..I kad sam se opustila i kada smo krenuli, počeo je da potcenjuje sve ono što sam ja da bi istakao sebe iako mu nikada ništa nisam rekla loše ili ga ja za nešto provocirala.., niti sam bilo kojim postupkom njega dovela u bezveznu situaciju...
Lično, volim podršku i ne zanima me ko koliko zarađuje, bitno je da je neko uspešniji, nebitno koje od nas dvoje..Meni lepa reč mnogo znači...:aha:


ma znam, nego mi to malo, da prostiš, nezrelo:dada:
Kakve veze ima ko ima i koliko ima:hm:
svašta:pardon:
Pa nije to samo u materijalnom Sarmice, u pitanju je i intelektualna izgrađenost koja nekim muškarcima smeta, verovala ili ne...:aha:

Moonster
29-12-2011, 13:08
i da znaš..još ima onih žena koje tu sirovu,skoro animalnu snagu vole da nađu u muškarcu..samo je ona sad selektovana i u manjem broju oblika i načina,ali postoji..u genima nam je

Da, to nekada i konflikte zna da stvori na relaciji muškarac - žena, ako žena odabere pogrešnog muškarca koji ima previše izraženu tu sirovu crtu :aha:

Moonster
29-12-2011, 13:10
Muškarci volu kad je žena praznoglava i nema svoje mišljenje:dada:

Ne svi, nemoj generalizovati, potpuno pogrešno misliš po pitanju velikog broja muškaraca :dada:
To važi samo za primitivne muškarce, obično neobrazovane, nasilne.....itd., za druge to ne važi. :aha:

Sarmica
29-12-2011, 13:12
Ne svi, nemoj generalizovati, potpuno pogrešno misliš po pitanju velikog broja muškaraca :dada:
To važi samo za primitivne muškarce, obično neobrazovane, nasilne.....itd., za druge to ne važi. :aha:

E baš volu svi muškarci take:dada:

Moonster
29-12-2011, 13:15
Pa recimo, dopadneš im se kao osoba i fizički (pričam iz svog ugla), totalno ih zaseniš i onda se oni uplaše, a šta ako ovo ili ono...Mislim da se plaše kako da održe takvu vezu, jer imaju manje da ponude...
Ja sam pre nekoliko godina imala vezu sa nekim ko je navodno 10 godina ''jurio'' za mnom..moš' misliti..I kad sam se opustila i kada smo krenuli, počeo je da potcenjuje sve ono što sam ja da bi istakao sebe iako mu nikada ništa nisam rekla loše ili ga ja za nešto provocirala.., niti sam bilo kojim postupkom njega dovela u bezveznu situaciju...
Lično, volim podršku i ne zanima me ko koliko zarađuje, bitno je da je neko uspešniji, nebitno koje od nas dvoje..Meni lepa reč mnogo znači...:aha:

Da, strah od gubitka osobe, utisak manje vrednosti u odnosu na tu osobu, davanje sebi na važnosti da bi nekako pokušao da izbalansira neravnotežu koju samo on vidi jer suštinski ne postoji. Unište vezu na kraju zbog ničega :aha:
Retka si vrsta Sago, ali muškarcima je jednostavno potrebno da zarađuju više, nebitno koliko više, ali više od žene da bi opravdali društvene norme koje su im i usađene ali i koje ih dodatno opterećuju :aha:
Lepa reč, razumevanje, odlična komunikacija,potpuno međusobno poverenje, to je nezamenjivo sve drugo je nebitno :aha:

mona
29-12-2011, 13:16
Ja se slazem sa sagom :aha: i saovim iznad sto je mune napisao :aha:

Moonster
29-12-2011, 13:16
E baš volu svi muškarci take:dada:

Tvoje pravo na tvoje mišljenje, ali je pogrešno.
To se lako u relanosti može proveriti i dokazati kao pogrešno :dada:

mona
29-12-2011, 13:17
Ja mislim da prave muskarce privlace samosvesne zene sa stavom... :trepp:

Sarmica
29-12-2011, 13:18
:lol::lol::lol:

DaDole
29-12-2011, 13:19
Da, strah od gubitka osobe, utisak manje vrednosti u odnosu na tu osobu, davanje sebi na važnosti da bi nekako pokušao da izbalansira neravnotežu koju samo on vidi jer suštinski ne postoji. Unište vezu na kraju zbog ničega :aha:
Retka si vrsta Sago, ali muškarcima je jednostavno potrebno da zarađuju više, nebitno koliko više, ali više od žene da bi opravdali društvene norme koje su im i usađene ali i koje ih dodatno opterećuju :aha:
Lepa reč, razumevanje, odlična komunikacija,potpuno međusobno poverenje, to je nezamenjivo sve drugo je nebitno :aha:

sve počinje baš sa tim povjerenjem..ukoliko ga nema,veza ima značaj paučine..

Moonster
29-12-2011, 13:20
Ja mislim da prave muskarce privlace samosvesne zene sa stavom... :trepp:

Da,one koji takvu ženu ne gledaju kao pretnju već kao nešto sa čim se vredi ponositi :)

mona
29-12-2011, 13:20
Da,one koji takvu ženu ne gledaju kao pretnju već kao nešto sa čim se vredi ponositi :)
Tacno, jesssss :say:

Moonster
29-12-2011, 13:21
sve počinje baš sa tim povjerenjem..ukoliko ga nema,veza ima značaj paučine..

Da, a da li će ga biti i koliko ili ga neće uopšte biti zavisi od prethodnih iskustava po tom pitanju obe strane :aha:
Najteže je imati vezu sa nekim ko je potpuno izgbio poverenje u bilo koga ili bilo šta i kome je geslo :"Nikada ne veruj nikome". :aha:

Sagacity
29-12-2011, 13:22
Retka si vrsta Sago, ali muškarcima je jednostavno potrebno da zarađuju više, nebitno koliko više, ali više od žene da bi opravdali društvene norme koje su im i usađene ali i koje ih dodatno opterećuju :aha:
Lepa reč, razumevanje, odlična komunikacija,potpuno međusobno poverenje, to je nezamenjivo sve drugo je nebitno :aha:
E znaš, kako je teško biti ''retka'' vrsta, uklapaš se sa svakim, ali nisi deo ničega...Prosto si malo i duhovno i intelektualno viši i onda je to baš teška priča..Naravno, uvek se možeš sa nekim smuvati, ali i to je opet ona ''teška vrsta'', samo cenim prave osećaje...a teško ih srećem...:aha:

Inače, što se mene tiče, ja mogu i da ne radim..Ako on može da me izdržava, a ja da ne moram da radim...nemam ništa protiv...:lol: E sad bi se mogla otvoriti druga tema..
Kako su se okolnosti izmenile, ali se muškarci u ''glavi'' nisu promenili proporcionalno okolnostima...Nekada žene nisu morale da rade, a sada je to neminovnost..Pa ona priča da samo ona mora znati da kuva ''pada u vodu''....:dada:

Moonster
29-12-2011, 13:22
Tacno, jesssss :say:
Samo nemoj nikada svoj stav dokazivati na muškarcu sa kojim si, to je česta greška gde sve pukne :aha:

mona
29-12-2011, 13:22
Da, a da li će ga biti i koliko ili ga neće uopšte biti zavisi od prethodnih iskustava po tom pitanju obe strane :aha:
Najteže je imati vezu sa nekim ko je potpuno izgbio poverenje u bilo koga ili bilo šta i kome je geslo :"Nikada ne veruj nikome". :aha:
Da, ja take zaobilazim :aha:

mona
29-12-2011, 13:24
Samo nemoj nikada svoj stav dokazivati na muškarcu sa kojim si, to je česta greška gde sve pukne :aha:
ne brini umem ja to izbalansirati :aha:

DaDole
29-12-2011, 13:26
Da, a da li će ga biti i koliko ili ga neće uopšte biti zavisi od prethodnih iskustava po tom pitanju obe strane :aha:
Najteže je imati vezu sa nekim ko je potpuno izgbio poverenje u bilo koga ili bilo šta i kome je geslo :"Nikada ne veruj nikome". :aha:

sa takvima jeste teško,ali to pokazuje njihovu emocionalnu nezrelost..fakturisaću cijelom muškom rodu jer me jedan pripadnik istog jednom nekad prevario:qq:

mona
29-12-2011, 13:27
sa takvima jeste teško,ali to pokazuje njihovu emocionalnu nezrelost..fakturisaću cijelom muškom rodu jer me jedan pripadnik istog jednom nekad prevario:qq:
da to je jako glupo al nazalost i cesta pojava :sad:

Tixar
29-12-2011, 13:27
Iskreno govoreci ja padam na inteligenciju i lepotu.
DA to je savrsena kombinacija!
Volim devojke sa kojima mogu normalno da komuniciram i da mozemo da obradjujemo sve moguce i ne moguce teme! Zelim da razmenjujem misljenja a i da se ogledam u njenim ocima xixixixixixi :g:

Ne volim povrshne devojke i one koje non stop menjaju misljenje!
Samo primitivni muskarci mogu da kraj sebe vode praznoglavu i devojku koja tezi ka materijalnom!

Mene ne plasi da devojka zaradjuje vishe od mene (moja zaradjuje), ne plasi me da je inteligentnija od mene, ne plasi me da u nekim stvarima bude superiornija od mene....

Moonster
29-12-2011, 13:27
E znaš, kako je teško biti ''retka'' vrsta, uklapaš se sa svakim, ali nisi deo ničega...Prosto si malo i duhovno i intelektualno viši i onda je to baš teška priča..Naravno, uvek se možeš sa nekim smuvati, ali i to je opet ona ''teška vrsta'', samo cenim prave osećaje...a teško ih srećem...:aha:

Inače, što se mene tiče, ja mogu i da ne radim..Ako on može da me izdržava, a ja da ne moram da radim...nemam ništa protiv...:lol: E sad bi se mogla otvoriti druga tema..
Kako su se okolnosti izmenile, ali se muškarci u ''glavi'' nisu promenili proporcionalno okolnostima...Nekada žene nisu morale da rade, a sada je to neminovnost..Pa ona priča da samo ona mora znati da kuva ''pada u vodu''....:dada:

U vezi bolda, to je jedna opširna ali kvalitetna tema gde se može sagledati koliko je feministički pokret doneo dobra ženi u današnjem društvu, a koliko joj je doneo loših stvari izlažući je opterećenjima kojima pre nikada nije bila izložena i koja su na određen način ako ne razbili onda barem dobrim delom uništili koncept porodice kao stabilnog nosioca društva, opterećujući ženu koja "tri stupa kuće drži, a četvrti pridržava". :aha:

Otvori novu temu Sago pa ćemo o tome u ovom postu je nemoguće kvalitetno odgovoriti, jer bi bilo prekratko :)

Sarmica
29-12-2011, 13:28
Iskreno govoreci ja padam na inteligenciju i lepotu.
DA to je savrsena kombinacija!
Volim devojke sa kojima mogu normalno da komuniciram i da mozemo da obradjujemo sve moguce i ne moguce teme! Zelim da razmenjujem misljenja a i da se ogledam u njenim ocima xixixixixixi :g:

Ne volim povrshne devojke i one koje non stop menjaju misljenje!
Samo primitivni muskarci mogu da kraj sebe vode praznoglavu i devojku koja tezi ka materijalnom!

Mene ne plasi da devojka zaradjuje vishe od mene (moja zaradjuje), ne plasi me da je inteligentnija od mene, ne plasi me da u nekim stvarima bude superiornija od mene....

:bravo:
fino razmišljanje :)

mona
29-12-2011, 13:29
Iskreno govoreci ja padam na inteligenciju i lepotu.
DA to je savrsena kombinacija!
Volim devojke sa kojima mogu normalno da komuniciram i da mozemo da obradjujemo sve moguce i ne moguce teme! Zelim da razmenjujem misljenja a i da se ogledam u njenim ocima xixixixixixi :g:

Ne volim povrshne devojke i one koje non stop menjaju misljenje!
Samo primitivni muskarci mogu da kraj sebe vode praznoglavu i devojku koja tezi ka materijalnom!

Mene ne plasi da devojka zaradjuje vishe od mene (moja zaradjuje), ne plasi me da je inteligentnija od mene, ne plasi me da u nekim stvarima bude superiornija od mene....
Super ti je stav... tako i treba... :)

Moonster
29-12-2011, 13:30
sa takvima jeste teško,ali to pokazuje njihovu emocionalnu nezrelost..fakturisaću cijelom muškom rodu jer me jedan pripadnik istog jednom nekad prevario:qq:

Jok, klasični manipulator, nepoverenje i nesigurnost su mu samo bili izgovori kojima je pokušao možda da objasni učinjeno.
Ali to nije bila istina, njegovi motivi su bili sasvim drugačiji :aha:

Sarmica
29-12-2011, 13:32
:qq:kukuuuu

mona
29-12-2011, 13:33
Jok, klasični manipulator, nepoverenje i nesigurnost su mu samo bili izgovori kojima je pokušao možda da objasni učinjeno.
Ali to nije bila istina, njegovi motivi su bili sasvim drugačiji :aha:
koji su mu bili motivi :namcor:

Moonster
29-12-2011, 13:34
:qq:kukuuuu

Ovo nije tema sa životinjama :lol:

DaDole
29-12-2011, 13:34
Jok, klasični manipulator, nepoverenje i nesigurnost su mu samo bili izgovori kojima je pokušao možda da objasni učinjeno.
Ali to nije bila istina, njegovi motivi su bili sasvim drugačiji :aha:

dijelim mišljenje..svoju nesigurnost on(a) lijepo sakrije u priču iz prošlosti u kojoj je napaćen pripadnik muško/ženskog roda stradao i nikad se neće oporaviti..a zapravo samo traži pokriće za svoj neuspjeh,sažaljenje za nesposobnost da se bori

mona
29-12-2011, 13:34
dijelim mišljenje..svoju nesigurnost on(a) lijepo sakrije u priču iz prošlosti u kojoj je napaćen pripadnik muško/ženskog roda stradao i nikad se neće oporaviti..a zapravo samo traži pokriće za svoj neuspjeh,sažaljenje za nesposobnost da se bori
da da da da da :dada:

mrav
29-12-2011, 13:35
ja sam pao na sve, da se ne lazemo
prvi utisak presudi

Moonster
29-12-2011, 13:35
koji su mu bili motivi :namcor:

U to ne bih da ulazim, to najbolje zna NeDa i neka tako i ostane, ali nesigurnost i prevara radi toga je smešna :lol:
Razlog je taj što onaj muškarac koji je nesiguran, a želi da zadrži ženu koju ima pored sebe, to nikada neće učiniti, nikada neće uraditi nešto zbog čega bi je mogao izgubiti :aha:

Sarmica
29-12-2011, 13:35
Samo da vam rečem da ste ošli malo puno daleko:kapa:

Moonster
29-12-2011, 13:37
dijelim mišljenje..svoju nesigurnost on(a) lijepo sakrije u priču iz prošlosti u kojoj je napaćen pripadnik muško/ženskog roda stradao i nikad se neće oporaviti..a zapravo samo traži pokriće za svoj neuspjeh,sažaljenje za nesposobnost da se bori

Ili za ono što ima nameru u bliskoj budućnosti da uradi, ukoliko je kalkulant i hladnokrvan :aha:

mona
29-12-2011, 13:37
Sarmice sve je pod kontrolom :kapa:

Moonster
29-12-2011, 13:38
Samo da vam rečem da ste ošli malo puno daleko:kapa:
Ne, tema baš lepo ide svojim tokom, bez spama i sa iskrenim odgovorima onih koji učestvuju :)

Sarmica
29-12-2011, 13:38
fala mona:rosa:

Sarmica
29-12-2011, 13:38
Ne, tema baš lepo ide svojim tokom, bez spama i sa iskrenim odgovorima onih koji učestvuju :)

nemoj biti toliko siguran:kreza:

mona
29-12-2011, 13:39
Osim sto ova Sarmica spamuje :kapa:

DaDole
29-12-2011, 13:39
Samo da vam rečem da ste ošli malo puno daleko:kapa:
pa kako to misliš?

Sarmica
29-12-2011, 13:46
pa kako to misliš?

pa tema je na šta muškarci padaju, a vi sad počeli ko šta zbog čega radi ne radi i tako to:kojica:

mona
29-12-2011, 13:49
pa to je sve to :facepalm:

DaDole
29-12-2011, 13:49
Pa kad je tema široka:haha: i sveobuhvatna:)

Moonster
29-12-2011, 13:56
nemoj biti toliko siguran:kreza:

Potpuno sam siguran :dada: kao i uvek :dada:

mona
29-12-2011, 13:57
To me privlaci sigurnost :heart:

mikili
29-12-2011, 16:02
u vezi nekih tvrdnji o ugrozavanju primata muskaraca,tek da se ne zaboravi ,zene su te koje tako vaspitavaju muskarce,jer u sustini tako i treba da bude,da budu izlozeniji,da podnesu veci teret,da ratuju,da brane svoju porodicu..u sustini i danas volimo jakog,pravog muskarca pored sebe,bar ja..i svaki ce pasti kad u ocima zene vidi divljenje,ljubav,oseti neznost,oseti da joj je potreban,da ga postuje..i tada mu nece smetati ni ono sto radi,ni koliko zaradi,niti ce proveravati ima li potvrdu mense..zna da je to zena za njega :raz_125:

Bandit
29-12-2011, 16:15
Mikili ..ti možeš da budeš portparol celog ženskog roda..ja sam već pao...

причалица
29-12-2011, 16:18
pa ne znam na šta ''padaju''...moj je pao na sigurnosti i komforan život :sojka:

Sarmica
29-12-2011, 16:41
pa ne znam na šta ''padaju''...moj je pao na sigurnosti i komforan život :sojka:

iju:pada:

mire
29-12-2011, 16:52
dobro je sto zene sve znaju na ovoj temi... :namcor:

Sarmica
29-12-2011, 16:58
A možda takve žene oteraju muškarce svojim ponašanjem jer misle da su inferiorne i niko nije dovoljno dobar za njih?:hm:

Sago,mislila sam superiorne :raz_114:

mire
29-12-2011, 17:00
pisalo u novinama...

Cruz
29-12-2011, 18:40
ono sto je cinjenica je da ce se svaki muskarac okrenuti za zenom koja izgleda tip top. medjutim, za padanje o kom se ovde govori to nije dovoljno. mislim da se od zene ocekuje da ima kompletan personality, sto bi obuhvatilo i izgled, inteligenciju, manire, duhovitost, da je osecajna i nezna, a u isto vreme mentalno jaka. samo muskarci kod kojih je izrazen ego mogu reagovati sirovo i to u smislu da ce "pokoriti" njeno srce ukoliko se ponasaju grubo.
ne znam sta bih jos dodala, uglavnom se slazem sa onim sto je Sagacity vec pomenula.

mire
29-12-2011, 18:45
ja sam pao na sve, da se ne lazemo
prvi utisak presudibravo, care...

a komplikatori neka komplikuju

Moonster
30-12-2011, 06:35
ono sto je cinjenica je da ce se svaki muskarac okrenuti za zenom koja izgleda tip top. medjutim, za padanje o kom se ovde govori to nije dovoljno. mislim da se od zene ocekuje da ima kompletan personality, sto bi obuhvatilo i izgled, inteligenciju, manire, duhovitost, da je osecajna i nežna, a u isto vreme mentalno jaka. samo muskarci kod kojih je izrazen ego mogu reagovati sirovo i to u smislu da ce "pokoriti" njeno srce ukoliko se ponasaju grubo.
ne znam sta bih jos dodala, uglavnom se slazem sa onim sto je Sagacity vec pomenula.

Boldovano i podvučeno retko koja ima, to se traži ali se jako retko, skoro nikada ne nalazi, nažalost :dada:

Cruz
30-12-2011, 08:48
Boldovano i podvučeno retko koja ima, to se traži ali se jako retko, skoro nikada ne nalazi, nažalost :dada:

ali se ipak pronadje moon :dada:

причалица
30-12-2011, 08:49
dobro je sto zene sve znaju na ovoj temi... :namcor:

pa javite se, vi, muškarci :drnd:

причалица
30-12-2011, 08:51
ali se ipak pronadje moon :dada:

i onda? mentalno jaka? pa takve traže samo muškarci koji hoće da imaju sve probleme rešene...jer, u kritičnim situacijama - ne mora on da misli, ima za to mentalno jaku polovinu.

Cruz
30-12-2011, 08:55
pa nista, ostavi svojoj mentalno jacoj polovini da resava probleme, zato sam se ja razvela :dada:
ja sam napisala vidjenje iz svog ugla na sta muskarci padaju, ne mora da znaci da je ispravno :aha:

Moonster
30-12-2011, 08:56
ali se ipak pronadje moon :dada:

Retko Cruz, retko :dada:

причалица
30-12-2011, 08:58
pa nista, ostavi svojoj mentalno jacoj polovini da resava probleme, zato sam se ja razvela :dada:
ja sam napisala vidjenje iz svog ugla na sta muskarci padaju, ne mora da znaci da je ispravno :aha:

ma, u redu je to...i ja dodah svoje mišljenje na to :) samo ''glasno razmišljam'' - kome su uopšte potrebne mentalno jake žene :(

Moonster
30-12-2011, 09:00
i onda? mentalno jaka? pa takve traže samo muškarci koji hoće da imaju sve probleme rešene...jer, u kritičnim situacijama - ne mora on da misli, ima za to mentalno jaku polovinu.

Ne u tom smislu mentalno jaka, već u pogledu da ima jačinu u pogledu same veze i svega to može (mada uvek ne mora) da prati jednu vezu. Mada je intersantno ovo što je spomenuto, po tome problemi pripadaju samo jačoj polovici, interesantno :aha:

причалица
30-12-2011, 09:02
Ne u tom smislu mentalno jaka, već u pogledu da ima jačinu u pogledu same veze i svega to može (mada uvek ne mora) da prati jednu vezu. Mada je intersantno ovo što je spomenuto, po tome problemi pripadaju samo jačoj polovici, interesantno :aha:
ne znam da li je to interesantno, ali je (po mom shvatanju stvari) to istina.
i, šta znači to - jačina veze :huh: kakvu to ima korelaciju sa mentalno jakom ženom? mentalno jaka žena baš može da bude nesigurna za vezu, ako je muškarac neki....ne mogu da nađem pravu reč :lol:

Moonster
30-12-2011, 09:04
ne znam da li je to interesantno, ali je (po mom shvatanju stvari) to istina.
i, šta znači to - jačina veze :huh: kakvu to ima korelaciju sa mentalno jakom ženom? mentalno jaka žena baš može da bude nesigurna za vezu, ako je muškarac neki....ne mogu da nađem pravu reč :lol:

Šta bi sa ravnopravnošću, gde li to nestade kada se problemi pojave :lol:
Mentalno jaka žena samo za slabog muškarca može da bude problem, a epiteta koji opisuju takvoga ima i više nego dovoljno :aha:

Sarmica
30-12-2011, 09:09
ono sto je cinjenica je da ce se svaki muskarac okrenuti za zenom koja izgleda tip top. medjutim, za padanje o kom se ovde govori to nije dovoljno. mislim da se od zene ocekuje da ima kompletan personality, sto bi obuhvatilo i izgled, inteligenciju, manire, duhovitost, da je osecajna i nezna, a u isto vreme mentalno jaka. samo muskarci kod kojih je izrazen ego mogu reagovati sirovo i to u smislu da ce "pokoriti" njeno srce ukoliko se ponasaju grubo.
ne znam sta bih jos dodala, uglavnom se slazem sa onim sto je Sagacity vec pomenula.

de ima vakih, preću u gejove odma:raz_088:

причалица
30-12-2011, 09:14
Šta bi sa ravnopravnošću, gde li to nestade kada se problemi pojave :lol:
Mentalno jaka žena samo za slabog muškarca može da bude problem, a epiteta koji opisuju takvoga ima i više nego dovoljno :aha:

moja malenkost nije se nikad zalagala za tu vrstu ravnopravnosti, izvinjavam se....i epiteta ima dovoljno, ali mi trenutno samo uvredljivi padaju na pamet :(

Moonster
30-12-2011, 09:17
moja malenkost nije se nikad zalagala za tu vrstu ravnopravnosti, izvinjavam se....i epiteta ima dovoljno, ali mi trenutno samo uvredljivi padaju na pamet :(

:eek: :krsti:

Kako da to kažem, a da me ostatak "plemena" ne napadne :lol:
Ali ja se slažem sa tim da ravnopravnosti i ne bi trebalo da bude u tom i još ponekom smislu :aha:

rile_nezni_oblak
03-01-2012, 14:28
Mnogi muškarci ne ''padaju'' na inteligentne žene, jer od takvih imaju strah...Ne mogu lako dominirati i ne mogu biti sigurni šta ona u stvari želi...
Mnogi vole sposobne i nezavisne žene, ali ni na njih ne ''padaju'', jer šta ako ona zarađuje više od njih ili ide non stop na sastanke i viđa se sa mnogo drugih muškaraca...Tu su tek nesigurni...Oni se takvim ženama dive, hteli bi biti sa nima, ''padaju'' na prvi pogled lako, ali se brzo povlače...

a, dobro, to je jedna strana price... a, pazi sad jednu drugu stranu price... musku, recimo.. zivis sa 'poslovnom' zenom koja non stop ide na sastanke, koja radi neki odgovoran pos'o, zaradjuje vise i to... znaci, zivis sa zenom koja ce izaci iz kuce u 7 ujutru a vratiti se u 7 uvece... i verovatno ima jedan slobodan dan u nedelji... normalno, bice umorna... sve ce manje snage imati za bilo sta, sve do trenutka dok ceo taj zivot i cela ta veza ne postane samo pos'o i spavanje... da li to zelimo? pa, neki od nas i ne... a sve i da ne bude bas tako, sto je nemoguce, onda, jednom, posle nekog vremena, veza, recimo, treba da se krunise bebom... sta sad? moze? moze, svi to zelimo... ali, znas, sad nije pravo vreme da se ostane trudan, jer je svetska kriza i firma lose posluje, pa nece moci da se ode na trudnicko... a ona je ipak odgovorna za 'svoje ljude'... mora da se izabere... a i kako cemo da odgajamo dete ako ne radimo? ipak je to bila losa ideja...

i, kuda dalje?

ima jos puno takvih primera, ali je ipak mnogo lakse reci da se muskarci uplase 'jakih zena' koje su jake jer, eto, imaju pos'o i idu na sastanke...

ma, idi...

причалица
03-01-2012, 15:25
ok, ne padaju na jake žene...nego na životno prosečne, je l? velike u lokalu, itd.? slažem se, treba da padaju na ono što im život čini mogućim....da ostvare neke svoje želje....
a kad muško radi od 7-19, pa dođe umoran, nervozan jer ga je neko na poslu napravio magarcem, pa mu nije ni do čega, a ženi kao jeste...ma idi...
milina.

mica
03-01-2012, 15:36
Sto su mi smesne ove teme gde se generalizuje....Pa se jos i bacate u rasprave...na sta ja, padam? Na sta manijak pada? Na sta Sarmica pada?
Svi mi dakle, volimo da imamo pored sebe nekog ko nas voli, ko je uspesan, na koga smo ponosni. To da li je on/ona zena/muskarac od karijere ili nije, stvar je bre, jedngo odnosa a ne razlog da se raspravljamo oko toga.

Obešenjak
03-01-2012, 15:41
Ja bih mogao da mozgam jedno 20 dana, i opet ne bih mogao konkretno da kažem na šta padam :hm:

mica
03-01-2012, 15:47
Ja bih mogao da mozgam jedno 20 dana, i opet ne bih mogao konkretno da kažem na šta padam :hm:


Pa isto. Zavisi od devojke, od situacije i od mnogo faktora.

Man
03-01-2012, 15:48
na koru od banane :m:

mire
03-01-2012, 16:12
ok, ne padaju na jake žene...nego na životno prosečne, je l? velike u lokalu, itd.? slažem se, treba da padaju na ono što im život čini mogućim....da ostvare neke svoje želje....
a kad muško radi od 7-19, pa dođe umoran, nervozan jer ga je neko na poslu napravio magarcem, pa mu nije ni do čega, a ženi kao jeste...ma idi...
milina.klasika...

da, znam, na forumima su sve jake, zivotno neprosecne, itd...

причалица
03-01-2012, 16:13
klasika...

da, znam, na forumima su sve jake, zivotno neprosecne, itd...
ma nisu, mire....njih niko, u stvari, ne voli. ni na forumima, ni u realu...

mire
03-01-2012, 16:15
ja ozbiljan, a ti se zezas...

ok, to ona tema "okreni na salu"?

tiramisu
03-01-2012, 16:24
na podvezice:g::cm:

причалица
03-01-2012, 16:25
ja ozbiljan, a ti se zezas...

ok, to ona tema "okreni na salu"?

ne zezam se, to je moje mišljenje. jaka žena bi trebalo da uloži i napor da bude ekstra umiljata, pokorna, uvek na raspolaganju...e, onda bi bilo ok da bude i jaka :lol: majke mi, ne zezam se.
kao ''e, sele, super si ti....al ajde budi malo normalna žena, pa ćemo onda da pričamo''.
sve van toga - :nene: nisi nikak'a.

mire
03-01-2012, 16:30
svidja mi se to "normalna zena"...

jerbo ista moze biti i jaka, i slaba, i pokorna, i ostra

samo da ne folira

rile_nezni_oblak
03-01-2012, 16:36
ok, ne padaju na jake žene...nego na životno prosečne, je l? velike u lokalu, itd.? slažem se, treba da padaju na ono što im život čini mogućim....da ostvare neke svoje želje....
a kad muško radi od 7-19, pa dođe umoran, nervozan jer ga je neko na poslu napravio magarcem, pa mu nije ni do čega, a ženi kao jeste...ma idi...
milina.
eto, djare-bare i opet dodjosmo do toga da neko muskarca napravi magarcem na poslu i kako je zenama u tom trenutku... :)

i to je bio samo jedan malo drugaciji pogled na celu tu pricu da se muskarci 'plase' 'uspesnih' zena.. nista vise od toga... a istina je uvek negde izmedju, valjda...

причалица
03-01-2012, 16:38
naravno da je istina na sredini :) ništa nije crno-belo.

mire
03-01-2012, 16:39
osim u basketu...

rile_nezni_oblak
03-01-2012, 16:40
sve je crno-belo, moja pricalice... :)

:pfc:

Sagacity
03-01-2012, 21:10
a, dobro, to je jedna strana price... a, pazi sad jednu drugu stranu price... musku, recimo.. zivis sa 'poslovnom' zenom koja non stop ide na sastanke, koja radi neki odgovoran pos'o, zaradjuje vise i to... znaci, zivis sa zenom koja ce izaci iz kuce u 7 ujutru a vratiti se u 7 uvece... i verovatno ima jedan slobodan dan u nedelji... normalno, bice umorna... sve ce manje snage imati za bilo sta, sve do trenutka dok ceo taj zivot i cela ta veza ne postane samo pos'o i spavanje... da li to zelimo? pa, neki od nas i ne... a sve i da ne bude bas tako, sto je nemoguce, onda, jednom, posle nekog vremena, veza, recimo, treba da se krunise bebom... sta sad? moze? moze, svi to zelimo... ali, znas, sad nije pravo vreme da se ostane trudan, jer je svetska kriza i firma lose posluje, pa nece moci da se ode na trudnicko... a ona je ipak odgovorna za 'svoje ljude'... mora da se izabere... a i kako cemo da odgajamo dete ako ne radimo? ipak je to bila losa ideja...

i, kuda dalje?

ima jos puno takvih primera, ali je ipak mnogo lakse reci da se muskarci uplase 'jakih zena' koje su jake jer, eto, imaju pos'o i idu na sastanke...

ma, idi...
Izvini Rile, jel' ti to neka žena ''drakstor''..:lol: :lol: :lol:...Svaki dan radi od 7h-19h...I ne radi jedan dan u nedelji...To baš i ne liči na poslovnu ženu..Već na nekog ko radi u Tempu..po 12h dnevno...za kasom ili u pekari...Ne znam koliko si upoznat sa tim (a vidim da nisi), ali tamo se radi skoro svaki dan...Mesečno imaju po tri dana slobodna..Pa zamisli koliko gajbi dnevno ''prenesu'', pa ''drndanje'' sa svih strana...
Da li to znači da su one tek ''nagrabusile''...:hm:

Što se mene tiče, nemam ništa protiv da ja uopšte ne radim, ako on može oboje da nas izdržava :dada:...

причалица
03-01-2012, 22:03
Što se mene tiče, nemam ništa protiv da ja uopšte ne radim, ako on može oboje da nas izdržava :dada:...

eh...izdržavanje...:lol: ko sad misli o tome kad treba decu rađati...

Sagacity
03-01-2012, 22:05
eh...izdržavanje...:lol: ko sad misli o tome kad treba decu rađati...
E da...i da rađam decu...I ako mu nije teško...da odmah ''imamo trojke''...ne mogu tri puta da se porađam....Ja bih sve to odjednom...
:lol: :lol: :lol:

причалица
03-01-2012, 22:07
shvatam šta je rile hteo da kaže, da se razumemo.
ali, ne mogu da verujem da su česte žene koje tako rade kako je on u postu naveo, eto.

Cruz
03-01-2012, 22:11
neki padaju na sarm :dada:

Sagacity
03-01-2012, 22:12
shvatam šta je rile hteo da kaže, da se razumemo.
ali, ne mogu da verujem da su česte žene koje tako rade kako je on u postu naveo, eto.
Veruj mi ni ja...Međutim sada je stvarno teška situacija...I mnogo žena radi težak posao...Što je najgore, već si čula priču...mnoge žene po trgovinama i nekim privatnim firmama rade od danas do sutra..Moja snaha ima samo 3 dana slobodna..Moj brat ima specifičan posao...Deca su im maltene sama odrasla..Ali sve lepo funkcioniše....Ako je ljubav prava, kompromisi i rešenja uvek postoje...:dada:
U bankama, žene potpisuju ugovor da ne mogu ostati u drugom stanju od 12-24 meseca... Zato sam napisala post koji sam napisala...

Inače se u postu nisam prepoznala....

причалица
03-01-2012, 22:16
imam utisak da pričamo o nečemu što nije tema :hm:

Sagacity
03-01-2012, 22:27
Ma tema je promašena već odavno...:lol: :lol: :lol:

Mislim da ne postoji neka ''opšta formula'', na šta muškarci ''padaju''...Sve je to individualno, i zavisi od osobe do osobe...Mogu samo da kžem šta će prvo primetiti...a da li će na to ''pasti'' ili ne zavisi...od kasnijeg toka zbivanja..

Prvo će primetiti kako žena izgleda...A da li će samo ''pasti'' na vizuelni doživljaj, zavisi od mnogo činilaca...
Naravno, ovo važi za realan svet...Na netu možda od ''fotografije''...Tu već ne znam na šta ''padaju''....:lol:

Paranoik
04-01-2012, 00:37
Prvo će primetiti kako žena izgleda...A da li će samo ''pasti'' na vizuelni doživljaj, zavisi od mnogo činilaca...

Naravno, pa to i žene valjda gledaju, neće biti s Kvazimodom zato što je duhovit.
Sad, ne treba da bude k'o Anđa Džoli, ali je potrebno da joj izgled bude normalan, to jest da ne bude toliko ružna da može da traži odštetu od roditelja.


Naravno, ovo važi za realan svet...Na netu možda od ''fotografije''...Tu već ne znam na šta ''padaju''....

Ne mogu da budem decidan u svojim tvrdnjama, ali sam prilično ubeđen da su pravilnosti na netu drugačije, nema distance koju stra' u realnom životu stvara i svi smo malčice opušteniji nego uživo.
OSim toga dvodimenzonalna slika sa delom tela koji je erotičniji o dostalih ume da probudi interesovanje i zavara naivnog i nevinog muškarca, posmatrača http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

rile_nezni_oblak
04-01-2012, 01:23
Izvini Rile, jel' ti to neka žena ''drakstor''..:lol: :lol: :lol:...Svaki dan radi od 7h-19h...I ne radi jedan dan u nedelji...To baš i ne liči na poslovnu ženu..Već na nekog ko radi u Tempu..po 12h dnevno...za kasom ili u pekari...Ne znam koliko si upoznat sa tim (a vidim da nisi), ali tamo se radi skoro svaki dan...Mesečno imaju po tri dana slobodna..Pa zamisli koliko gajbi dnevno ''prenesu'', pa ''drndanje'' sa svih strana...
Da li to znači da su one tek ''nagrabusile''...:hm:

Što se mene tiče, nemam ništa protiv da ja uopšte ne radim, ako on može oboje da nas izdržava :dada:...
jeste...

Sarmica
04-01-2012, 01:34
nači ako radiš u tempu nemoj ni da se udaješ?:misticlady:

mica
04-01-2012, 06:24
nači ako radiš u tempu nemoj ni da se udaješ?:misticlady:

Pa tako ispada. Ono sto je rile napisao, deluje kao scenario iz holivudskih filmova:)
Ja imam utisak da muskarcima smeta, ako je zena uspesnija od njih. U smislu da, ima bolji posao, bolje zaradjuje itd. Pisem na osnovu nekoliko primera u svojoj okolini. Konretno, moje iskustvo sa bivsim muzem je bilo suprotno, samo ti zeno radi, dovuci sto vise para, da ja mogu da busim rupe u fotelji i kaucu. Tako da, da se vratim na temu, svako od nas pada na ljubav, paznju, neznost, samopouzdanje, stavove, gestikulacije, izgled, pogled, sarm....etc:)

причалица
04-01-2012, 09:14
a šta je to - šarm?
kad vidim kakvih sve žena ima pored sasvim ok muškaraca, uopšte ne znam na šta su to ''pali'' ti muškarci :huh:
ne kažem da ne važi i obratno :lol: ali, to nije tema.

DaDole
04-01-2012, 09:20
a šta je to - šarm?
kad vidim kakvih sve žena ima pored sasvim ok muškaraca, uopšte ne znam na šta su to ''pali'' ti muškarci :huh:
ne kažem da ne važi i obratno :lol: ali, to nije tema.
e,pričo to je baš dobar šlagvort..i mene to oduvijek fascinira..ali,to je za drugu temu..zašto muškarci biraju takve žene na koje niko nikad ne bi "pao" :hm:

mica
04-01-2012, 09:20
a šta je to - šarm?
kad vidim kakvih sve žena ima pored sasvim ok muškaraca, uopšte ne znam na šta su to ''pali'' ti muškarci :huh:
ne kažem da ne važi i obratno :lol: ali, to nije tema.

Pa sarm je ono jedinstveno sto neko ima u sebi. harizma:) Neko je ima, neko nema...Prosto postoje zene koje necim u sebi, privlace ljude, imaju nekakav magnetizam.

mica
04-01-2012, 09:21
e,pričo to je baš dobar šlagvort..i mene to oduvijek fascinira..ali,to je za drugu temu..zašto muškarci biraju takve žene na koje niko nikad ne bi "pao" :hm:


Pa zato sto su oni pali na nesto u njoj. Zato sto "svaka krpa nadje zakrpu". Ono sto mi ne vidimo u nekome, ne znaci da taj neko nema nesto u sebi.

причалица
04-01-2012, 09:26
e,pričo to je baš dobar šlagvort..i mene to oduvijek fascinira..ali,to je za drugu temu..zašto muškarci biraju takve žene na koje niko nikad ne bi "pao" :hm:

znači, ipak šarm nije univerzalni termin, skup pravila koja ''postoje'' da bi neko bio definisan kao šarmantan...koliko sam shvatila, šarmantna osoba je šarmantna samo nekoj drugoj osobi, iako okolina ne zna ništa o tom šarmu :huh:
malo neobična situacija, zaista.

mica
04-01-2012, 09:31
znači, ipak šarm nije univerzalni termin, skup pravila koja ''postoje'' da bi neko bio definisan kao šarmantan...koliko sam shvatila, šarmantna osoba je šarmantna samo nekoj drugoj osobi, iako okolina ne zna ništa o tom šarmu :huh:
malo neobična situacija, zaista.


POstoje osobe koje su globaln sarmantne. To su one, harizmaticne, koje privlace mase. A, postoje naravno i one, koje su takve odredjenim ljudima, sve je to, stvar ukusa...

Cruz
04-01-2012, 09:46
Pa sarm je ono jedinstveno sto neko ima u sebi. harizma:) Neko je ima, neko nema...Prosto postoje zene koje necim u sebi, privlace ljude, imaju nekakav magnetizam.


Pa zato sto su oni pali na nesto u njoj. Zato sto "svaka krpa nadje zakrpu". Ono sto mi ne vidimo u nekome, ne znaci da taj neko nema nesto u sebi.


POstoje osobe koje su globaln sarmantne. To su one, harizmaticne, koje privlace mase. A, postoje naravno i one, koje su takve odredjenim ljudima, sve je to, stvar ukusa...

tacno tako :dada:

DaDole
04-01-2012, 09:49
znači, ipak šarm nije univerzalni termin, skup pravila koja ''postoje'' da bi neko bio definisan kao šarmantan...koliko sam shvatila, šarmantna osoba je šarmantna samo nekoj drugoj osobi, iako okolina ne zna ništa o tom šarmu :huh:
malo neobična situacija, zaista.

nisam o tom pisala..zato i mislim da to nije dio ove teme budući da sam mislila na one žene koje budu izabrane bez ikakvih posebnih atributa vidljivih oku posmatrača..one budu dio odluke koja se zasniva na racionalnom uporištu vrste procjene..

mire
04-01-2012, 09:52
tako je, pantela...

причалица
04-01-2012, 09:52
one budu dio odluke koja se zasniva na racionalnom uporištu vrste procjene..

racionalnom? kako racionalnom, ako to nikome nije očigledno osim tom muškarcu....
p.s. prvi deo posta se odnosio na micin komentar, izvinjavam se - o šarmu i harizmi.

mica
04-01-2012, 09:58
Izvini prico, sad te nisam razumela?

DaDole
04-01-2012, 10:02
racionalnom? kako racionalnom, ako to nikome nije očigledno osim tom muškarcu....
p.s. prvi deo posta se odnosio na micin komentar, izvinjavam se - o šarmu i harizmi.
jednostavno..pokušaj ovako..racionalno stane muškarac sam pred sebe i kaže sam sebi kakvu ženu želi da bira..ima svoj kriterij zasnovan na razumu...ne zanima ga ni h od harizme:) jesam li sad jasnija:)

причалица
04-01-2012, 10:03
pa tu onda nema ''padanja'' :huh:

mire
04-01-2012, 10:13
koliko vidim, ovde, kad žene nešto znaju, muškarci o tome nemaju pojma...

a kad muškarci nešto znaju, žene isto znaju bolje

причалица
04-01-2012, 10:15
koliko vidim, ovde, kad žene nešto znaju, muškarci o tome nemaju pojma...

a kad muškarci nešto znaju, žene isto znaju bolje

stalno pišeš jedno te isto i nikad nemaš pozitivan komentar...ajde, zabljesni nas time što znaš.

mire
04-01-2012, 10:28
kako nemam, pretposlednji post mi je saglasnost sa dirkinim komentarom...

pa eto, padamo na vizuelno

čak i kad se, recimo, dopisujemo s nekim, a da ne znamo kako izgleda, obavezno stvaramo kakvu- takvu sliku u, ah, mašti

e sad, ono što ste pisale o zgodnim muškarcima i "krševima" od riba, je tipično žensko gledište

muškarac može da padne na detalj, recimo vrat, stopalo, kolena, da ne lupam dalje, izbegavajući stereotipe, npr oči, kosa, itd

nadgradnja ide kasnije

причалица
04-01-2012, 10:33
e sad, ono što ste pisale o zgodnim muškarcima i "krševima" od riba, je tipično žensko gledište

muškarac može da padne na detalj, recimo vrat, stopalo, kolena, da ne lupam dalje, izbegavajući stereotipe, npr oči, kosa, itd

nadgradnja ide kasnije

što je tipično žensko gledište :huh: kao da ne postoje mušakrci koji vide neku ok ženu sa nekim ''kršem'' i pitaju se ''kakao li je ovaj ovu smuntao?''...i žene mogu da badnu na detalje - glas...šta ti ja znam :lol: već sam zaboravila na šta bih mogla da padnem.

mica
04-01-2012, 10:35
Prico, ako te neko saplete?:kapa: :lol:

mire
04-01-2012, 10:36
reče ti, ali tema nije "na šta žene padaju"...

причалица
04-01-2012, 10:37
ma znam, mire, da to nije tema.....hoću samo da kažem da to nije ''tipično žensko gledanje'', kako si ti to naveo.

mire
04-01-2012, 10:44
postoji "mala" razlika...

rekoh, i stojim iza toga, da su muškarci vizuelna bića

kada je muškarcima riba "avion", ona je to i ženama, uz, naravno, xy sitnih zamerki

a kada je ženama tip "zgodan", muškarci se, počesto, začude

причалица
04-01-2012, 10:46
znači, muškarci su vizelna bića (ovo dođe kao tepanje :lol:) a žene su racionalne gunđalice :raz_088:

mire
04-01-2012, 10:47
'ajde, može tako...

mica
04-01-2012, 10:49
znači, muškarci su vizelna bića (ovo fođe kao tepanje :lol:) a žene su racionalne gunđalice :raz_088:

Mogu sad da zakljucam temu?:lol: :)

причалица
04-01-2012, 10:50
moglo je odavno, što se mene tiče...i ovako me ne zanima na šta mušakrci padaju....nego ''trla baba lan da joj prođe dan'' :lol:

mire
04-01-2012, 10:52
ništa bez riletovog aminovanja...

btw, žene i dalje uređuju muški kutak

mica
04-01-2012, 10:56
ništa bez riletovog aminovanja...

btw, žene i dalje uređuju muški kutak

Da, sto samo dokazuje da je administrator foruma jedan od muskaraca koji nema problem na relaciji musko zenskih odnosa. Kome to smeta, moze se istom i obratiti.

mire
04-01-2012, 10:58
a ko ima taj problem?...

mica
04-01-2012, 11:00
Onaj ko to primecuje na temi koja nema veze sa tim. Ili se vrati na temu ili je zaobidji. Hvala.

mire
04-01-2012, 11:04
ja pisao tematski, van iste je bilo postova od drugih...

nisam primetio da sam se nekom lično obratio, što sa tobom nije slučaj

ako je zabranjeno iskazati svoje mišljenje, naglasite to

mica
04-01-2012, 11:07
Zabranjeno je iskazati svoje misljenje na ovoj temi, mire:lol: kao sto vidis, 17 stranica prethodnih su iskazivana...tudja misljenja. Ne smeta mi spamovanje teme, ali provokacije i bezobrazluk itekako. Zamolicu te da ili komuniciras u skladu sa temom ili ce svi postovi biti obrisani.

mire
04-01-2012, 11:09
pa obriši, nije problem...

ako bolje od mene znaš na šta muškarci padaju, nemam ništa protiv

mica
04-01-2012, 11:17
Ma kako god, ja znam da muskarci vole da padnu na :trepp: :lol: Mislim i sama padnem na to :dada:

rile_nezni_oblak
04-01-2012, 11:21
a znate sta je meni fascinantno ovde, na ovakvim temama? to sto, ma sta neko rek'o i ma sta uradio, opet cemo se vratiti na neka ubedjivanja ko je u pravu a ko nije u pravu... ko zna bolje, a ko nema pojma... evo, primer dajem... napisao sam post, pokusao da dam jedan malo drugaciji pogled na celu tu stvar, od onoga sto je do tog trenutka pisano... nista drugo... moze da se prihvati kao drugacije misljenje, ili da se odbaci kao irelevantno... ali, recimo, sagasiti potpuno masi poentu posta pisuci o nekom tempu i kaze kako vidi da ja ne znam nesto... aj, i to je u redu.... totalno nebitno... ali, jedan takav post, potpuno pogresno shvacen, ponovo vraca diskusiju na pocetak i vrti je u krug iz koga nema izlaza... i svi opet nastavljaju u tom pravcu, drzeci neku od strana... i sve se ponovo svede na to da je, otprilike, sve individualno... bravo, jedan potpuno iznenadjujuci zakljucak... i onda, kad se neki muskarac usudi da kaze na sta pada, i zene su tu da mu objasne gde gresi i zbog cega nije u pravu... i tako... u krug...

i siguran sam da ce i sad neko imati sta da kaze, da mi objasni gde gresim... :)

DaDole
04-01-2012, 11:25
Svaki muškarac pada na nešto i individualno je,mada ima nekih opšteprihvaćenih odrednica "padanja":)
dabome..a svaka žena misli kako baš ona zna(evo i ja baš mislim kako znam:) )na što muškarci padaju:dada: a i to je individualno i nema problema:say: sve dok muškarci "padaju" na nešto:haha:

mica
04-01-2012, 11:29
Pa mis'im, da nema tema i rasprava, ne bi bilo ni foruma :lol: Razmena misljenja ic nije problem:) Problem nastane kad neko namece svoj stav i drcno komentarise tudje postove.

mire
04-01-2012, 11:29
a da navedem "opšteprihvaćeno"?...

mislim, bez sablažnjavanja

Sarmica
04-01-2012, 11:30
a i onda, kad se neki muskarac usudi da kaze na sta pada, i zene su tu da mu objasne gde gresi i zbog cega nije u pravu... i tako... u krug...

ja rikane sve pretražila i nisam našla gde si se ti izjasnio na šta padaš:lol:

Man
04-01-2012, 11:31
http://www.youtube.com/watch?v=dnXMLytiK3w

mica
04-01-2012, 11:32
ja rikane sve pretražila i nisam našla gde si se ti izjasnio na šta padaš:lol:


Mozda on ne pada:hm:

kojica
04-01-2012, 11:33
http://www.youtube.com/watch?v=dnXMLytiK3w

:haha: :haha: :haha:

zavoji će da ga greju.... :lol:

Sarmica
04-01-2012, 11:38
Ja mislim da muškarci ništa ne vole ovo žemsko torokanje:hm:

mica
04-01-2012, 11:40
Ne vole, samo radU ovo:facepalm:

DaDole
04-01-2012, 11:41
Ja mislim da muškarci ništa ne vole ovo žemsko torokanje:hm:
:dada: ne volU..a koje volU:) padaju li nekad na neku žensku priču recimo:hm:

Sarmica
04-01-2012, 11:42
I kase ukuca u guglu "na šta muškarci padaju" jedne dnevne novine kažu da:"muškarci padaju na izgled, a žene na gestove":hm:

DaDole
04-01-2012, 11:44
I kase ukuca u guglu "na šta muškarci padaju" jedne dnevne novine kažu da:"muškarci padaju na izgled, a žene na gestove":hm:
oguglali od guglanja :igra1:

rile_nezni_oblak
04-01-2012, 11:47
ja rikane sve pretražila i nisam našla gde si se ti izjasnio na šta padaš:lol:
pa napisao sam 'neki muskarac' nisam napisao 'ja sam napisao'.... :lol: :lol: :lol:

:neutral:

причалица
04-01-2012, 11:48
I kase ukuca u guglu "na šta muškarci padaju" jedne dnevne novine kažu da:"muškarci padaju na izgled, a žene na gestove":hm:

eno, postavla sam link na temi ''iz časopisa'' šta kaže statistika za muškarce (a i za žene)...na šta padaju

rile_nezni_oblak
04-01-2012, 11:48
ko je rek'o ja sam rek'o ja :eek:

Sarmica
04-01-2012, 11:49
ko je rek'o ja sam rek'o ja :eek:


pa napisao sam 'neki muskarac' nisam napisao 'ja sam napisao'.... :lol: :lol: :lol:

:neutral:

E izvini onda, mislila sam da si tu mislio na sebe :)

mire
04-01-2012, 11:50
eto, sarmo, gugl reče, a ja drčan i bezobrazan...

kojica
04-01-2012, 11:51
muškarci padaju na nos, jal da dope... :drnd: a nekad i na kolena.. :drnd:

причалица
04-01-2012, 11:51
http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/9280/Sta_u_vezi_cene_zene_a_sta_muskarci

evo i ovde da stavim link....

DaDole
04-01-2012, 11:52
muškarci padaju na nos, jal da dope... :drnd: a nekad i na kolena.. :drnd:
..a nekad i ispod stola:haha:

kojica
04-01-2012, 11:54
muškarci padaju na nos, jal da dope... :drnd: a nekad i na kolena.. :drnd:

a isto tako padaju i žene.. :hm:

mica
04-01-2012, 11:54
Neozbiljni ste. Muskarci padaju na mene:ljutko:

kojica
04-01-2012, 11:54
a isto tako padaju i žene.. :hm:

Jeste kojice, tako je. Ti si mi omiljeni sagovornik. Ostale neću ni da čitam... :drnd:

DaDole
04-01-2012, 11:55
Jeste kojice, tako je. Ti si mi omiljeni sagovornik. Ostale neću ni da čitam... :drnd:

:lol: :dada: nemoj :drnd:

kojica
04-01-2012, 11:56
Mire se obara pogledom. :drnd:

Sarmica
04-01-2012, 11:56
ja sam jednom pod stolom našla pet iljada :hm:

mire
04-01-2012, 11:56
e, izvinjavam se, ali moram da pitam nešto...

rekoh ovde par svojih razmišljanja

ok, nekom se sviđa, nekom ne, ali ništa loše ne rekoh o razmišljanjima drugih, osim što aminovah jedan riletov i jedan dirkin post

a mića mi, mrtva 'ladna napisa da imam problem sa muško- ženskim odnosima

s kojim pravom, moliću?

Sarmica
04-01-2012, 11:57
http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/9280/Sta_u_vezi_cene_zene_a_sta_muskarci

evo i ovde da stavim link....

što sam prestala da čitam blic ženu, vidi kako je pametna:qq:
:dada:

причалица
04-01-2012, 11:57
Mire se obara pogledom. :drnd:

i ljušćenjem pasulja :lol:

kojica
04-01-2012, 11:58
i ljušćenjem pasulja :lol:

to je već nadogradnja... prvo pogled... :drnd:

причалица
04-01-2012, 11:59
to je već nadogradnja... prvo pogled... :drnd:
e, to su u pravu...kao i uvek :lol:

mica
04-01-2012, 11:59
e, izvinjavam se, ali moram da pitam nešto...

rekoh ovde par svojih razmišljanja

ok, nekom se sviđa, nekom ne, ali ništa loše ne rekoh o razmišljanjima drugih, osim što aminovah jedan riletov i jedan dirkin post

a mića mi, mrtva 'ladna napisa da imam problem sa muško- ženskim odnosima

s kojim pravom, moliću?


Ja sam napisala da onaj ko ima problem sa tim, moze da se obrati aminu koji nem aproblem sa musko zenskim odnosima. To sto si se ti nasao prozvan, dovoljno govori.

kojica
04-01-2012, 12:02
Dobro.. ajmo sad dalje...:drnd:
Primedbe na rad moderatora su na drugom podforumu.

a lepo rekoh da neću da čitam šta drugi pišu.. :lol:

mica
04-01-2012, 12:04
Dobro.. ajmo sad dalje...:drnd:
Primedbe na rad moderatora su na drugom podforumu.

a lepo rekoh da neću da čitam šta drugi pišu.. :lol:


Onda cuti si:koja:
I padaj!

mire
04-01-2012, 12:05
iskreno, jesam video fotku...

"kakve oči, majko mila" pomislih

preskočiću dalje detaljisanje, ali, u kojekakvim kontaktima me fasciniralo apsolutno negubljenje vremena u objašnjavanjima, imao sam utisak da mi je uvek u glavi, da zna šta mislim, šta sam hteo da kažem, šta hoću

sad je tu, sa mnom

i da, i dalje stojim iza toga da se "pada" na vizuelno, ali "nadgradnja" je zabavnija

rile_nezni_oblak
04-01-2012, 12:07
E izvini onda, mislila sam da si tu mislio na sebe :)
upravo se o tome i radilo u onom postu... ne mislim nista lose, zaista, nemojte da se uvredite, ali, nekad, cak i kad neki nisu sigurni sta je neko drugi napisao, to ih nikako nece spreciti da kazu nesto sto nema veze sa time sto je trebalo da bude poenta posta, onda lupe dva-tri 'lol'-a i, kao, ekstra... doskocila sam ti... a, u stvari - :(... a onda ce se uvek, bez greske, naci neko ko ce podrzati tu pricu, jer smo u grupi jaci.. i lolovi mogu da pocnu da prste na sve strane... :neutral:

umesto da to bude jedna kontruktivna razmena misljenja o tome na sta muskarci padaju...

mire
04-01-2012, 12:08
mićo, vidim ja ovde nečiji žešći problem u muško- ženskim odnosima...

e, ne mislim na tebe

mica
04-01-2012, 12:13
Rile, ajde sad da ne drvimo o odnosima na forumu, ovo nije tema. Na svakoj temi se desava to, sto si ti opisao. POstoje posebni pdf-ovi za zalbe...

Sarmica
04-01-2012, 12:28
upravo se o tome i radilo u onom postu... ne mislim nista lose, zaista, nemojte da se uvredite, ali, nekad, cak i kad neki nisu sigurni sta je neko drugi napisao, to ih nikako nece spreciti da kazu nesto sto nema veze sa time sto je trebalo da bude poenta posta, onda lupe dva-tri 'lol'-a i, kao, ekstra... doskocila sam ti... a, u stvari - :(... a onda ce se uvek, bez greske, naci neko ko ce podrzati tu pricu, jer smo u grupi jaci.. i lolovi mogu da pocnu da prste na sve strane... :neutral:

umesto da to bude jedna kontruktivna razmena misljenja o tome na sta muskarci padaju...

Ma meni Rile svejedno, niti sam pokušala da doskočim tebi niti bilo kome drugom, jer nisam iz takvih razloga ovde, a niti sam nešto posebno pametna za to.
A nisam se ni izjašnjavala na temi, jer nemam ništa pametno da kažem, mogu možda da probam da lupim na šta nikako ne padaju, a na šta padaju to je misterija, a i sve zavisi od čoveka do čoveka... stop generalizacijama :raz_096:

mikili
04-01-2012, 12:34
ja nemam kvacice..pa se sad pitam:sojka:jel micin nick -mica- ili-mica-,mislim s kvacicom na c?

причалица
04-01-2012, 12:35
kontruktivna razmena misljenja o tome na sta muskarci padaju...
i, na šta padaju :namcor:

Sarmica
04-01-2012, 12:36
ja nemam kvacice..pa se sad pitam:sojka:jel micin nick -mica- ili-mica-,mislim s kvacicom na c?

ali zato manijak ima kvačice, pa da trebaju on bi ih turio:kreza:
:sojka:

mica
04-01-2012, 12:36
Mikili, po potrebi sam sa kvacicom, a inace sam ona mica, bez kvacice:namcor:
Padas na kvacice:qq:

Sarmica
04-01-2012, 12:37
ti si mico otkVačena:qq:

mica
04-01-2012, 12:39
:raz_088: Mora kad vas sve, otkVacim, zapamticete me:koja:
Sarmice, padas na otkVacene:drnd:? :lol:

Sarmica
04-01-2012, 12:44
spameru:drnd:

mica
04-01-2012, 12:46
:ko:
Ti si kriva, navukla si me:ripa:

rile_nezni_oblak
04-01-2012, 13:05
i, na šta padaju :namcor:
ja, licno, ne znam.. kad se sve namesti kako treba.. i osmeh i rec i pogled i atmosfera i izgled... to je jednostavno neki trenutak kad shvatim da je ona meni posebna... i nema nekog pravog razloga... jednostavno se desi...

причалица
04-01-2012, 13:06
ja, licno, ne znam.. kad se sve namesti kako treba.. i osmeh i rec i pogled i atmosfera i izgled... to je jednostavno neki trenutak kad shvatim da je ona meni posebna... i nema nekog pravog razloga... jednostavno se desi...

dakle, što reče mire, ti si vizuelno osećajan tip. bez lol-a.

DaDole
04-01-2012, 13:08
ja, licno, ne znam.. kad se sve namesti kako treba.. i osmeh i rec i pogled i atmosfera i izgled... to je jednostavno neki trenutak kad shvatim da je ona meni posebna... i nema nekog pravog razloga... jednostavno se desi...
e,tako rile:bravo: koliko se ispisasmo:qq:

mona
04-01-2012, 13:14
na sve :aha:

Sarmica
06-01-2012, 03:54
e,tako rile:bravo: koliko se ispisasmo:qq:

pa da zaključamo temu, a? :lol:

tol
07-01-2012, 14:49
" Bogovi su padali na teme"... a muškitji?
na ...izazov? ;)
http://razbibriga.net/imported/2012/01/seksfantazije-1.jpg

Ciciban
07-01-2012, 15:49
na lepe reci i na gluposti ..... ovaj moj covek recimo ume da kupi majicu koju nikad u zivotu ne obuce ako je prodavacica slatkoreciva i malo vise umiljata ...da, ume, imam desetak takvih sto majica sto bluza a on nikad nema sta da obuce .....:mirka:

twm
12-01-2012, 18:40
na ovakvu poginem:g:
http://h3.abload.de/img/vm3dhfn.gif

ljubičica
12-01-2012, 23:29
na ovakvu poginem:g:
http://h3.abload.de/img/vm3dhfn.gif
pfff, kako neocekivano:))))

Moonster
12-01-2012, 23:31
na ovakvu poginem:g:
http://h3.abload.de/img/vm3dhfn.gif

Ovo apsolutno podržavam :bravo: :pusi:

mica
13-01-2012, 11:51
na ovakvu poginem:g:
http://h3.abload.de/img/vm3dhfn.gif


i mama bi, sine:aha:

Tibi
13-01-2012, 12:59
i mama bi, sine:aha:

I ti volis guslarke sa silikonskim poprsjem:zrika:

twm
13-01-2012, 20:08
i mama bi, sine:aha:
:per:

I ti volis guslarke sa silikonskim poprsjem:zrika:
kume valja li ova:pusi:
http://forgifs.com/gallery/d/188389-1/Improvised_hair_tie.gif

Lilu
13-01-2012, 20:13
u sunceti...

twm
13-01-2012, 20:21
u sunceti...

pogadjaj glumicu i film :)

Moonster
13-01-2012, 20:34
:per:

kume valja li ova:pusi:
http://forgifs.com/gallery/d/188389-1/Improvised_hair_tie.gif

Što ima dobru gumicu za kosu :pusi:
Ne da valja nego.... :per:

Lilu
14-01-2012, 18:29
pogadjaj glumicu i film :)

znaci... namuci me...


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=2qR_94Jmg4A

Eva Vica Kerekes

kojica
15-01-2012, 10:12
:hm: pa da.. zato im se tako često dešava da padnu i na trandže... :smeh:

twm
15-01-2012, 11:12
:hm: pa da.. zato im se tako često dešava da padnu i na trandže... :smeh:

eh pretjerivanja :lol: cesto..cccc ima l sta bolje :lol:

DaDole
23-01-2012, 08:11
a bi li muškarac pao da ta gumica za kosu nije iste boje kao čipkica:hm:
mislim,oni su tako osjetljivi na boje:drnd:

mona
02-02-2012, 06:20
na sve i svasta :aha:

DaDole
17-08-2012, 08:32
anketa Glamour:
74 posto muškaraca će žena privući samo zbog kose.

44 posto muškaraca će na ženi prvo primijetiti kosu i to prije nogu, odjeće i šminke.

82 posto muškaraca smatra da je seksi kosa i frizura ključan element ženske zavodljivosti

60 posto muškaraca je priznalo kako će radije izaći s ženom koja ima savršenu kosu nego s onom koja ima velike grudi

78 posto muškaraca je priznalo kako ih sjajna, zdrava i mirisna žensku kosu itekako uzbuđuje
:kapa:

DaDole
17-08-2012, 08:41
e sad opet vele da postoje nesavršenosti na koje muškarci padaju:qq:
Ako ste pomislili da svi muškarci žele savršene žene, bez celulita i trbuščića, velikih grudi i malog struka, varate se jer s muškarci diljem svijeta svakodnevno zaljubljuju u žene svih tipova i konfekcijskih brojeva. Donosimo 5 simpatičnih nepravilnosti koje muškarci obožavaju.

1. Kukasti nos
Popularni grčki profil ne vole jedino žene. Malo nakrivljen nos nije nikakav problem i ne bi trebao biti kompleks, jer ga muškarci smatraju vrlo simpatičnim.

2. Trbuščić
Ženske obline nikada nisu bile problem, pa tako niti trbuščić. Muškarci vole žensko tijelo sa svim njihovim manama i vrlinama.

3. Male grudi
Iako većina muškaraca sanja o velikim grudima, niti male grudi nisu ništa manje zavodljive. Brojne ankete su pokazale kako veliki broj muškaraca smatra male grudi vrlo seksi, posebno kada su naglašene dubokim dekolteom, ili pak bez grudnjaka.

4. Nonšalantni izgled
Iako su sjajna, mirisna, isfenirana kosa i uredni nokti muškarcima vrlo privlačni, opušteni 'šlampavi' look obilježen razbarušenom kosom, širokom kućnom majicom i licem bez šminke može biti jednako primamljiv i zavodljiv
5. Razmaknuti prednji zubi
Vanessa Paradis, Lara Stone, Madonna i Georgia Jagger samo su dio poznatih ljepotica koje su očarale svijet svojim prekrasnim licem, ali i nepravilnošću koja obara muškarce s nogu. Ne težite holivudskom osmjehu već iskoristite sitne nedostatke i pretvorite ih u ubojito sredstvo zavođenja.

mislim,dakle ako je išta od ovog baš toliko tačno onda bi silne industrije kozmetike,plastična hirurgija i pripadajuća stomatologija..mogli komotno da odu pod stečaj:haha:
a žene nikad ne bi imale problem:nene: nosim 38 ili 44:kapa: ma,kao da je to važno:haha:

Slowpoke Rodriguez
20-08-2012, 01:59
anketa Glamour:
74 posto muškaraca će žena privući samo zbog kose.

44 posto muškaraca će na ženi prvo primijetiti kosu i to prije nogu, odjeće i šminke.

82 posto muškaraca smatra da je seksi kosa i frizura ključan element ženske zavodljivosti

60 posto muškaraca je priznalo kako će radije izaći s ženom koja ima savršenu kosu nego s onom koja ima velike grudi

78 posto muškaraca je priznalo kako ih sjajna, zdrava i mirisna žensku kosu itekako uzbuđuje
:kapa:

jbg...a, ja to pricam sve ove godine.... kad se probudim uvek kazem znas ona mala s onom il onakvom kosom, ne retko samo se i kose secam, a kad razmislim vako trezan kolko sam pijan bio mozda to i metla il zoger bio... :haha:

Salu na stranu, stvarno mi najcesce kosa ostaje u secanju...