PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ma ne znam ti ja to



Sarmica
30-12-2011, 12:08
Koliko ste se puta izvukli na ovu rečenicu, da ne bi odradili nešto ? Jer prosto ljudi ne znaju granice i kad je dosta s traženjem usluga:qq:..ili vas jednostavno mrzelo da učinite to nešto:hm:
Ili možda imate običaj da se tako pravite ludi i puštate ljude da misle da ste neznalica? :):drnd:

Moonster
30-12-2011, 12:10
Koliko ste se puta izvukli na ovu rečenicu, da ne bi odradili nešto ? Jer prosto ljudi ne znaju granice i kad je dosta s traženjem usluga:qq:..ili vas jednostavno mrzelo da učinite to nešto:hm:
Ili možda imate običaj da se tako pravite ludi i puštate ljude da misle da ste neznalica? :):drnd:

Nikada.
Ako neću nekome nešto da učinim, jasno tako i kažem.
Ako me mrzi trenutno da učinim, ali ću učiniti kasnije, isto tako i kažem :aha:

Ljude jako često puštam da misle da ništa ne znam, to mi je čak u jednu ruku pravilo,ali ne da bi mi neko završavao posao, već da bih izbegao glupa pitanja i razgovore koji ne vode ničemu :aha:

Bisernica
02-01-2012, 08:17
Nikada ne kažem da nešto ne znam ,ako znam i nikada nikoga ne *otkačim*,ma koliko da je
prevršio meru.Hoću ili neću ,mogu ili ne mogu ,znam ili ne znam ali samo onda kada zaista ne
znam .Ako nisam sigurna to i kažem ,ali ne kao izgovor već zato što je to istina i potrudit ću
se da saznam ako je to moguće.
Što se zadnjeg pitanja tiče ,sve stoji u potpisu i trenutnoj aktivnosti ....tumačiti može ko kako
želi ili mu odgovara :kafa1:

причалица
02-01-2012, 08:58
ne sećam se kad sam tom rečenicom nekog ''otkačila'' zbog usluge.
volim da kažem pravi razlog ako nešto ne mogu ili neću da uradim...jer, slabo pamtim laži, pa bih mogla da se upetljam :lol:
lepo kažem šta imam i zašto nešto ne radim, pa kud puklo da puklo. eto.
ali, najčešće uradim ako umem i mogu.

Sarmica
02-01-2012, 09:09
Uh što ja ne volim bezooobrazluuuuk:mm:..ne volim bezobrazluk, i ne volim kad ljudi lako zaboravljaju da si i ti nekad za njih nešto učinio, e to stvarno izaziva pravi bes u meni. Nisam nadrk, da prostite, i stvarno uvek hoću da pomognem,naravno ne trošim energiju život i vreme na nebitne ljude, ono "neću" teško prevaljujem preko usta, jedino ako neko baš zasluži jer neje Sarmica s kruške pala:nene:..ali zato " ne znam ti ja to" umem da izgovorim:dada:
Često se pravim luda, kad malo bolje razmislim pa ja se skoro ni u šta ne razumem:hm:

Sagacity
02-01-2012, 21:12
Koliko ste se puta izvukli na ovu rečenicu, da ne bi odradili nešto ? Jer prosto ljudi ne znaju granice i kad je dosta s traženjem usluga:qq:..ili vas jednostavno mrzelo da učinite to nešto:hm:
Ili možda imate običaj da se tako pravite ludi i puštate ljude da misle da ste neznalica? :):drnd:
Uh...prava tema za mene...Prvih 6 godina rada, sam se baš naradila...ali ono što bi se reklo ''muški''....Prosto, trudila sam se da zadržim posao jer je bilo teško vreme, privatizacija, otpuštanje...Svašta nešto se dešavalo...Morala sam da se borim i da pokežem šta sve znam...Nisam odbijala nikakav posao...Sve sam odrađivala..Učila sam mnogo stvari istovremeno..Čak sam počela paralelno da radim i za jednu agenciju, samo da bih znala što više i zadržala posao koji imam...Naravno, to nije prošlo nezapaženo i pored truda nekih da moje kvalitete sakriju i ospore...Posle toga je i usledila stipendija, za posdiplomske..I tako..Umorila se poprilično...Ali dođe trenutak kada se moraš malo i povući...Život je samo jedan...
Da kažem ''ne znam''...To mi je pre svega ispod časti...Prosto znam...Onda sam morala nešto drugo smisliti, što bi na neki način bilo srednje rešenje, odgovarajuće i za okolinu i za mene...
A to je ova rečenica...koju i sada koristim..:''Nema toga što ne umem da uradim, samo da mi je malo više vremena, u strašnoj sam gužvi''....:)

ljubičica
02-01-2012, 21:17
nikad nisam rekla ma ne znam ti ja to.
ako zaista nesto ne znam, moj bi odgovor bio nisam to do sad radila, ali u roku od (dan, dva, pet, zavisi o cemu se radi) ce biti reseno.
sujetna sam prilicno, kad je posao u pitanju.
a i volim izazove, i ne prpoustam ni jednu priliku da naucimj nesto novo.
obozavam nove prijekte, cak iako znam da ce mi to uvecati fond sati za 50% bez dodatne love.
jbg, kreten.

ljubičica
02-01-2012, 21:19
e da.
a ako neko oce da me pravi budalom, pa trazi da radim i njegovo posao, to resim lepo na srpskom.
jasno.

Sarmica
03-01-2012, 06:05
''Nema toga što ne umem da uradim, samo da mi je malo više vremena, u strašnoj sam gužvi''....:)

E ovo moram da zapamtim:raz_114:
El sa sve kezom na kraju?:hm::lol: